Застосування бесслизистой цілющою системи дієти за вченням Арнольда Ереті для збільшення життєвого потенціалу


Арнольд Ереті – Цілюща Система бесслизистой Дієти

Я взявся за цей переклад тому, що даний автор неймовірним чином вплинув на моє життя. Також причиною послужило те, що для російськомовного читача він невідомий. Чому на російську мову переведена його слабша за змістом книга «Rational Fasting» – «Лікування голодом і плодами», а не ця книга я не знаю.

У даній же його роботі, Ереті показує всю міць свого інтелекту, спостережливості і здорового глузду. І все це підкріплено величезним досвідом.

Також мені подобається те, що складні медичні категорії і унікальний механізм функціонування людського тіла Ереті описує легко і невимушено – так, що читач будь-якого рівня підготовки, що називається, «схопить на льоту».

Тоді як найцінніше в нашому світі – знання. І куди тільки людина не звертає своє невгамовне старанність, але тільки не на вдосконалення свого тіла і духу. Знання про тіло за останні роки пішли зовсім не в тому напрямку, який вигідно для обивателя.

Вчені «копають» все глибше і глибше в гени, геноми, хромосоми, ДНК; людина вміє вирощувати органи, робити досконалі протези, клонувати, пересаджувати частини тіла та інше, інше.

Але якщо запитати – а що для здоров’я (душевного і фізичного) створено в сьогоднішньому світі, як ці величезні технічні та теоретичні знання вплинули на отримання радості від життя в здоровому тілі? Відповідь наступна: офіційна медицина – це «конвеєр смерті», і конвеєр досить прибутковий.

Те, що вона не має ніякого успіху в справі обдарування здоров’я говорить те, що кількість хвороб за останні сто років зросла, якщо не помиляюся, з 5 до 30 тисяч найменувань, а «вік» хвороб впав до страшних цифр. Так що зараз саме час стареньким поступатися місцем у транспорті молоді.

Це прогрес? Та й «лікування» проводиться токсичними хімікатами, кожен з яких має свою «дозу смертності». Фармакологія і хірургія процвітають! Напхати отрутами і відрізати, звичайно ж легше, ніж вилікувати. Вобщем, про медицину можна говорити довго, але радості ця розмова не принесе. Почитайте, хоча б, останні одкровення Столешникова і зрозумієте суть.

Якщо розібратися, то зараз  все працює  проти людського здоров’я у сто крат більше, ніж це було навіть років 20 тому – їжа (ГМО, добавки, барвники, згущувачі, стабілізатори, Е, моторошні суміші, консерванти, згущене молоко з шпалерного клейстеру і титанових білил … .

), Питво (99% шкідливих підробок всього – від соків до мінеральних вод і пива … та й «оригінали» корисністю не блищать), звички (куріння, алкоголь, гіподинамія, безладні зв’язки, поспіх, перевтома, лінь …), атмосфера (СО2 , викиди, аварії, шум, мікрохвильове випромінювання від мобілок, телеканалів, супутників …), суспільство (гомосексуалізм, педофілія, екстремізм, байдужість влади на все …). І в цьому світі Ви повинні вижити самі, і виростити дітей. На все потрібна енергія. І тіло на все це її витрачає. У підсумку, за нинішніх умов, людина «виробляє» свій колосальний ресурс за 30-40 років, замість 100-150; дає дефектне потомство, яке всерівно через 2-3 покоління вимирає, тому що виродження і занепад сил йдуть по прогресії з кожним поколінням.

З цього я і хочу донести до світу погляди цієї великої людини – Арнольда Ереті (якого, до речі, вбили за це знання. Нерозумно вірити в те, що людина, пішки пройшов усю Європу і Азію “послизнувся, впав», але не прийшов до тями) . Погляди, які, між іншим, відомі вже 100 років. А ніхто, щось, не поспішає їх впроваджувати. Значить комусь вигідна ця депопуляція і класове рабство.

Голодування і харчування за цією системою вже позбавили мене від 2х хронічних хвороб, однією з яких я мучився все свідоме життя – фарингіт (застуди, нежиті, просто не одягнися, холодного не пий …), іншу підхопив 2 роки тому – простатит. Причому цієї другої хворіють чоловіки років на 20-30 старший за мене.

Від цієї другої я натерпівся більше, ніж за все життя застуд. Не буду описувати офіційне «лікування» – хто його пройшов, той знає наскільки воно принизливо, неприємно і дорого. Причому тобі відразу говорять: «Все, тепер це на все життя».

А ось як би не так! Нічого крім травми і кулі в голові в тілі немає незворотного, якщо ще не вироблений ресурс життєвих сил.

Ще раз повторю. Знання сила. Воно Вам буде потрібно щоб розуміти що дійсно відбувається в Вашому тілі.

Дійсно, потрібно бути дуже впевненим у собі, в своїх силах і в розумінні тобою ситуації, коли починають йти камені з ясен, з’являється блювота кислотою, скаче температура, тиск і на шкірі з’являються гнійники в місцях бившійбудущіх хвороб – це все ознаки елімінації – позбавлення Вашого тіла від скверни. Вірте в те, що говорить Ереті.

Якщо вистачить Віри і Сил, то скоро ця віра в його слова перейде на рівень Знання і тоді ніякі докази більше не будуть потрібні. За голодування рекомендую ще почитати Столешникова «Як повернутися до життя». У його книзі в кінці знайдете список літератури, де зібрані всі заслуговують на увагу автори.

І наостанок – я перекладав цей текст довго і іноді ночами. Тому в ньому можу бути помилки, граматичні помилки, повторення слів. Але всі вони на якість викладу і на його суть не впливають.

Сил Вам і терпіння йти по Шляху «Проїдання свого шляху до здоров’я!»

PS

Книга має поля В1; Н1; Л2,5; П1. Для того, щоб найбільш ефективно її роздрукувати, почніть друк з «непарних сторінок», потім переверніть папір, поміняйте місцями цифри на правому і лівому полях – Л1; П2,5 і друкуйте «парні». Так у Вас вийде удобочитаем книжечка, яку зліва можна пробити дироколом і читати в папці, скріпити скріпками і т. Д.

Може хто-небудь також захоче проявити свою любов до ближнього. Таким Людям я хочу порадити переводити книги Арнольда Девріз.

У нього відмінно описані практичні тести роботи голодування при різних хворобах, фізіологія голодування, досліди по впровадженню руйнівною дієти цивілізації на декількох поколіннях кішок і їх жахливі результати. Причому не обов’язково знати англійську.

У мене був час і бажання, а у кого-то можуть бути гроші і бажання – переклад можна замовити. Благо перекладачів-фрілансерів, агентств і титанів на кшталт Прагма і промт зараз багато.

8 жовтня 1922 професор Ереті провів в Лос-Анджелесі одну з його найуспішніших лекцій. Принаймні сто людина не помістилися в аудиторії і повинні були піти (оскільки закони Лос-Анджелеса не дозволяють стояти в проходах).

Такі з нас, хто слухав його натхненні і пророчі слова, ніколи не забудуть це зворушливе звернення до людства, зроблене з усією силою і переконливістю, і який висловив його безкорисливу відданість і дійсне бажання допомогти його страждають ближнім.

Після того, як він покинув лекційний зал, професор Ереті квапливо пішов до залізничної станції, щоб сісти на поїзд додому – в передмістя Лос-Анджелеса.

Він був взутий в пару нових, що не розношені черевик, вулиця була погано освітлена. Оступившись на бруківці, він втратив рівновагу, і, падаючи назад, вдарився головою об камінь.

Через кілька хвилин після падіння він помер, не приходячи до тями. Розтин показав перелом основи черепа.

Тисячі людей, розсіяних по всьому цивілізованому світу, тепер оплакують втрату їх вчителя і друга. Пролиті сльози були справжніми і щирими.

Я знав професора Ереті спочатку як автора, пізніше як власника санаторію і лектора, і тепер глибоко його поважаю як друга і піонера найповнішою, природною, і наукової системи або культу для «лікування і запобігання будь-яких відомих хвороб». Я без вагань можу заявити, що він розробив і розвинув те, що тепер здається «останнім словом» у випадку охорони здоров’я і довговічності.

Арнольд Ереті був народжений близько Фрайбурга, в Бадені, Німеччина і був забезпечений завдяки батькові екстраординарним бажанням докопуватися до причин виникнення результатів. Його батько передав йому прекрасний навик успішного лікування як тварин, так і людей без застосування ліків, природними засобами.

Арнольд Ереті

Жіночий журнал – Схуднення – Дієти – Арнольд Ереті

Дієта допомагає поліпшити фігуру і здоров’я

Останнім часом стала дуже популярна дієта німецького професора натуропатії Арнольда Ерота. Принципи для цієї методики схуднення запозичені з вегетаріанства і сироїдіння. А які ж ще секрети таїть в собі безслізістая дієта Арнольда Ереті.

Унікальність і особливості системи

Неправильне харчування призводить до проблем зі здоров’ям

Всім відомо, що чим довше людина живе, тим більше в його організмі знаходиться шкідливих речовин типу токсинів, слизу, пестицидів, шлаків і інших речовин, які отруюють організм людини.

На жаль, чинників, які сприяють накопиченню таких речовин в організмі достатньо. До них відносяться:

 • незбалансоване харчування;
 • більшість продуктів, які ми їмо, є штучними;
 • неправильне харчова поведінка, воно виражається в великих розривах між прийомами їжі, переїданні, вживанні великої кількості води під час прийому їжі;
 • шкідливі звички, такі як вживання алкоголю і куріння також сприяють накопиченню в організмі шкідливих речовин;
 • забруднене повітря, нехорошого якості вода;

Арнольд Ереті вважає, що саме всі ці фактори сприяють накопиченню в організмі шкідливих речовин, які в свою чергу сприяють накопиченню зайвих кілограмів. І це тягне за собою не тільки зайві кілограми, ці процеси порушують здоров’я.

Навіть однієї з причин онкологічних захворювань, на сьогоднішній день, вважають надмірне скупчення в організмі шкідливих речовин.

Так, ось цілюща система безслізістой дієти спрямована на очищення і оздоровлення організму, а скидання зайвих кілограмів при цьому скоріше приємний побічний ефект.

Що потрібно врахувати, перш ніж сідати на дієту?

Згадайте, які ліки Ви недавно брали

Тобто головною метою цієї цілющої системи є все-таки звільнення організму від шкідливих речовин. Ця дієта активно очищає кров, сприяє оновленню всіх клітин в організмі. Але потрібно знати, що ця бесслизистая дієта підходить не всім, перед тим як приступити до неї врахуйте:

 1. Потрібно знати наскільки ваш організм зашлакований. Якщо рівень шкідливих речовин в ньому зашкалює, то вона може бути небезпечна. Справа в тому, що організму для того, щоб звільнитися від шлаків, необхідно спочатку активно виділити їх в кров, і якщо їх занадто багато, то це може привести до погіршення стану організму.
 2. Необхідно також згадати, скільки лікарських препаратів було прийнято вами за життя. Справа в тому, медичні препарати ще дуже тривалий час після їх прийому знаходяться в організмі людини. І тут відбувається те саме, що і з токсинами. Коли організм починає активно очищатися, залишки цих ліків різко виходять в кров і може статися отруєння.

Основні принципи бесслизистой дієти

Не переїдайте!

Які все-таки принципи включає в себе цілюща система:

 • Тим, хто дотримується цієї дієти не можна зловживати їжею, тобто переїдати.
 • Потрібно вживати обмежена кількість продуктів, враховувати добову калорійність.
 • В деякі періоди цієї системи необхідно дотримуватися монодієту. Тобто їсти не більше ніж один вид продукту.
 • Потрібно дотримуватися питний режим, не змішувати їжу з питвом. Справа в тому, що наш організм часто плутає голод зі спрагою. Ми думаємо, що хочемо, є, а насправді хочемо пити. Потрібно вчасно втамовувати спрагу. Для того щоб не порушувати процес травлення необхідно робити тимчасові розриви в вживанні їжі і їжі. Воду потрібно і можна пити за 20 хвилин до їжі, а також через годину після прийому їжі.

Які продукти можна їсти при бесслізітой дієті?

Їжте більше овочів і фруктів

Основним раціоном при цій дієті стають овочі і фрукти в сирому вигляді. Арнольд Ереті вважає, що якщо їсти овочі та фрукти, які віддавалися найменшої термічній обробці, то це може стати перешкодою на шляху до звільнення організму від шлаків.

Які продукти їсти не можна при бесслизистой дієті?

Виключіть молочні продукти

Арнольд Ереті називає також продукти, вживання яких він забороняє в своїй дієті. Це всі види м’ясних продуктів. Це хлібобулочні вироби. І перші, і другі дуже погано відбиваються на роботі шлунково-кишкового тракту. Вони забивають собою кишечник, чим перешкоджають його звільненню.

Не можна також вживати в їжу рибу, молочні і кисломолочні продукти, всі види круп, бобові, злаки. Коли організм намагається переварити всі ці види їжі, то він виділяє велику кількість слизу, яке шкідливо для здоров’я.

Чи є недоліки у безслізістой дієти Арнольда Ереті?

Таке харчування може привести до головних болів

Ця цілюща система являє собою досить жорсткий режим, якого не так легко дотримуватися. Особливо це складно робити тим, хто до цього звик до достатнього вільного харчової поведінки.

Досить сильно знижується калорійність раціону. Перший час на безслізістой дієті Арнольда Ереті ви можете відчувати себе голодним. Для того щоб добрати необхідну кількість калорій доведеться з’їсти пристойну кількість сирих овочів і фруктів.

Живе харчування. аудіокнига

Недолік цієї системи полягає ще і в тому, що коли організм починає позбавлятися від шлаків це може проявлятися головними болями, нездужанням, хронічною втомою, порушенням стільця і ​​іншими проявами.

Лікарі говорять про те, що така дієта підходить далеко не всім. Наприклад, люди з захворюванням травного тракту або ендокринної системи входять в це число. Їм експериментувати з цією дієтою досить небезпечно. Також як і людям, у яких не в порядку серцево-судинна система.

Зразкове меню

Фруктове пюре смачне і корисне

Щоб наочно стало зрозуміло чи підходить вам цілюща система бесслизистой дієти, наводимо її зразкове меню:

 1. понеділок
  • Вранці: натщесерце необхідно випити один-два склянки чистої води.
  • Днем: гарбуз, приготована в духовці, сира морква, салат з капусти та шпинату, запечена картопля, шматочок підсушеного хліба.
  • Увечері: пюре з ваших улюблених фруктів, в нього можна додати ложечку меду.
 2. вівторок
  • Вранці: той же, що і в понеділок.
  • Днем: пюре з яблук, сухофрукти, почекати 20 хвилин, а потім з’їсти салат зі свіжих зелених овочів.
  • Увечері: запечене яблуко і салат з овочів.
 3. середа
  • Вранці: той же.
  • Днем: пюре з ваших улюблених фруктів, сухофрукти, через 20 хвилин салат зі свіжої редьки і огірка.
  • Увечері: запечений шматочок гарбуза, підсушений хліб.
 4. Четвер
  • Вранці: те саме.
  • Днем: тушкована капуста з баклажаном, скибочку підсушеного хліба, свіже яблуко через 20 хвилин.
 5. П’ятниця
  • Вранці: те саме.
  • Днем: свіжовичавлений сік, пюре з ваших улюблених фруктів, підсушений шматочок хліба.
  • Увечері: запечене яблуко, салат зі свіжих овочів.
 6. субота
  • Вранці: те саме.
  • Днем: тушковані баклажани, через 20 хвилин салат і свіжого болгарського перцю і свіжих огірків.
  • Увечері: запечене яблуко, підсушений шматочок хліба.
 7. неділя
  • Вранці: те саме.
  • Днем: фруктове пюре з банана, запечений гарбуз, підсушений шматочок хліба.
  • Увечері: запечене яблуко, через 20 хвилин салат зі свіжих овочів.

Арнольд Ереті: бесслизистая дієта, основи і меню

Багато відкриття в різних областях науки з’явилися як життєво необхідний результат або проста безглуздість. У випадку з Арнольдом Ереті на кін було поставлено власне життя.

Ереті цікавився малюванням, фізикою, хімією та іншими точними науками, але лише проблеми з власним здоров’ям стали причиною захоплення медициною. Результатом наполегливої ​​вивчення системи харчування стала робота Арнольда Ереті: бесслизистая дієта.

Після її публікації професора стали називати батьком натуропатії.

Сутність системи харчування Ереті

Коли професору виповнився 31 рік, його захворювання нирок було оцінено як невиліковне. Арнольд не став миритися з діагнозом і взявся лікувати себе сам.

Для цього став вивчати праці відомих на той час дієтологів, фахівців з вегетаріанства, традиції різних народів.

У підсумку через кілька місяців головний недуга, а це був нефрит, пішов без сліду, а доктор став поширювати свої знання з метою лікування хворих.

Арнольд Ереті в своїй книзі «Цілюща система бесслизистой дієти» називає правильної їжею лише сирі овочі і фрукти. З їх допомогою людина може не тільки очистити свій організм, але і позбутися від хвороб, наповнити енергією і підвищити природний імунітет.

Бесслизистой називається дієта, при якій в їжу вживаються свіжі та екологічно чисті фрукти і овочі.

На думку автора, приготовані продукти і особливо м’ясо викликають в організмі лише процеси гниття, отруюючи його токсинами і шлаками, пригнічуючи імунітет і викликаючи залежність.

Перші результати сироїдіння можуть здаватися негативними. Деякі люди починають відчувати втому, втрату апетиту, «занепад сил». Такий стан може тривати кілька місяців, поки організм не адаптується.

Зате після, як стверджують, професор, кожен зможе насичуватися 2-3 яблуками або парою огірків і відчувати себе при цьому повними енергією і сил.

Як правило, проблеми з травленням, хронічні захворювання і зайву вагу йдуть самі собою.

щоденне меню

У раціон кожної людини повинні входити свіжі або відварені овочі із зеленим листям, фрукти і горіхи. Тільки ці продукти не утворюють слиз і кислоти в організмі, які його отруюють. Все інше шкідливо. Ранок слід починати зі свіжого овочевого соку, далі зробити салат з моркви, капусти, шпинату і іншої зелені.

Обід і вечеря також складається з даного набору продуктів. Їх можна вживати в консервованому, маринованому, тушкованому або відвареному вигляді. Дозволено підсушений хліб з житнього борошна з висівками. Всі ці продукти складають так звану мітлу, яка очищає внутрішні органи, оздоровлює шкіру і інші системи і тканини. Пити багато не обов’язково.

Вся необхідна рідина міститься в овочах і фруктах.

Переваги та недоліки бесслизистой дієти

Якщо готується до дієти заздалегідь, негативних наслідків можна і не помітити. Для цього слід зменшувати кількість споживаного м’яса, риби, яєць, замінюючи їх консервованими фруктами та овочами. Гарні бобові.

Так поступово здійснюється перехід на сирояденіе. Даний перехід може супроводжуватися втомою, проблемами з травленням, тимчасовим зниженням імунітету.

Через кілька тижнів настане поліпшення і повне звільнення від продуктів гниття і їх токсичних виділень.

Складно не оцінити праці відомого німецького вченого Арнольда Ереті, їх основи і донині актуальні, їх дотримуються багато фахівців, не дивлячись на те, що професор жив і працював півтора століття назад.

Секрети схуднення на бесслизистой дієті – незвичайні факти цілющою системи

Привіт, шановні читачі! Кожна людина вирішує змінити своє харчування для того, щоб якось поліпшити власне здоров’я. В інтернеті можна знайти самих різних авторів, що пропонують унікальні методики позбавлення від зайвої ваги.

Однак, сьогодні я хочу розібрати систему, в основі якої лежить багаторічний досвід роботи відомого на весь світ фахівця.

Зацікавилися? Бесслизистая дієта знайшла тисячі шанувальників, тому я пропоную дізнатися, в чому криється секрет такої популярності.

Історія виникнення

Творцем методики є лікар-натуропат Арнольд Ереті, якого багато сучасних прихильники здорового харчування вважають батьком натуропатії. Народився фахівець в Німеччині в родині ветеринарів.

У віці 31 року Ереті поставили невиліковний діагноз – нефрит. 24 фахівці з різних країн Європи розвели руками і визнали, що запалення нирок не піддається лікуванню.

У 1899 році в спробі вилікувати недугу, Арнольд відправився в Берлін. У столиці Німецької республіки він відвідав більше 20 ресторанів вегетаріанської кухні.

Також побував у фруктовій колонії, яка перебувала в передмісті Оранієнбург.

Перші експерименти над собою Арнольд проводив, поєднуючи харчування фруктами з молочними продуктами. Не отримавши належних результатів професор повернувся на батьківщину.

Практично втративши надію, Ереті приймає рішення повністю відмовитися від їжі, за винятком свіжих плодів.

За спостереженнями фахівця, його самопочуття не просто покращився, з’явилася незвичайна енергія. Як він говорив після свого зцілення:

Продовжуючи розвивати свою ідею, фахівець почав навчатися основам натуропатії, психології, фізичної культури.

Як подейкували його колеги, Ереті зі своїм близьким товаришем встиг об’їхати пів материка, побувавши в Індії, Туреччині, Єгипті, Палестині, Австрії, Румунії.

Досліджуючи свої методи, професор вдавався до голодування. У 90-х роках його праці стали основою навчання студентів в медичних училищах США.

Принципи режиму харчування, суть

Лікар натуропат стверджував, що причиною абсолютно будь-якої хвороби є слиз. Зашлакованості організму може призводити навіть до найсерйозніших недугам, таким як:

 • онкологія
 • розлади нервової системи
 • захворювання серцево-судинної системи

Професор запропонував розглядати хвороба, як процес очищення тіла. Коли шлаків стає багато, просто необхідно в екстреному режимі виводити їх назовні, щоб уникнути серйозних ускладнень. Цілюща система Ереті побудована таким чином, щоб в щоденному раціоні людини містилися тільки бесслизистой продукти або ж компоненти з мінімальним її кількістю.

Безумовно, в організмі має перебувати якась кількість слизу. Наприклад без лімфи життя людини була б неможлива, погодьтеся?
За словами Ереті, організм – це природний газовий двигун. Коли людина з’їдає більшу кількість їжі ніж потрібно, насичення киснем в рази зменшується. Це призводить до зменшення життєвої енергії та порушення роботи внутрішніх органів.

Правила та постулати

Цілитель дотримувався ідеї, що підходити до процесу оздоровлення варто комплексно. Просто почати харчуватися по – іншому недостатньо. Більш того, при неправильному підході є ризик нашкодити своєму організму. Базові постулати звучать наступним чином:

 • їсти виключно за потребою організму
 • в їжу вживати тільки сирі фрукти і овочі
 • одного разу в тиждень проводити голодування на воді
 • не змішувати продукти між собою

Давайте коротко розглянемо кожне правило.

Є тільки по необхідності

Будь-яка їжа, що надходить в організм в більшому обсязі ніж потрібно, завдає йому шкоди.

Основним місцем зберігання непереробленому їжі є кишечник. У сучасної людини його стінки огортають десятки сантиметрів слизу, не дозволяючи як слід всмоктувати корисні компоненти в кров. Порушується засвоюваність їжі, і людина недоотримує необхідних речовин для повноцінного здорового життя.

Харчування сирими плодами

Природному їжею, яка не містить слизу є овочі і фрукти. Природа наділила їх усіма корисними мікроелементами для підтримки здоров’я людини. Сили, що отримується з плодів, цілком вистачає для здорового активного життя.

В основі системи Ереті лежать саме сирі фрукти і овочі. Лікар стверджував, що будь-яка термічна обробка продукту призводить до появи небажаної слизу.

Голодування на воді

Навіть не дивлячись на те, що дієта передбачає повну відмову від термообработанной їжі, розвантажувальний день все одно необхідний – такої позиції дотримувався професор. Один день посидіти на воді потрібно для того, щоб дати нашій травній системі відпочити.

Вважається, що під час сну практично всі органи людини знаходяться в стані спокою, за винятком кишечника. Щоденні переїдання змушують працювати його в безперебійному режимі, що в рази знижує його ефективність.
Детальніше про голодування читайте в статті «Чи корисно голодувати через день»

Не змішувати інгредієнти між собою

Дане правило є одним з основоположних. У дикій природі жодній тварині не спадає на думку змішувати плоди. Кожен звір протягом трапези їсть щось одне і при цьому непогано насичується, чи не так?

Принцип моноеденія дозволяється домогтися максимального засвоєння їжі. Як результат – відчуття голоду пропадає на довгий час, а організм отримує можливість відпочити. Саме тому дієта по Ереті практично не передбачає наявність рецептів для приготування страв.

Складаємо меню правильно

Підходити до дієти слід поступово. Різке перемикання на харчування сирими плодами може викликати рясний процес очищення. Не кожен організм зможе впоратися з різким викидом в кров токсинів і шлаків, тому не варто ризикувати.

Зразкове меню на день може бути приблизно таким:

 1. Обід . 12.00-13.00, свіжий фрукт по апетиту (апельсин, яблуко, груша)
 2. Вечеря . 17.00- 18.00, овочевий салат з тертої моркви і капусти шінкованной

Сніданок не передбачений. Рекомендується пити більше води, так як вона сприяє короткочасного вгамування голоду. Також пропоную вам ознайомитися з таблицею слізеобразующіх продуктів:

 • Колонка “відсоток зв’язування кислоти” наочно показує, наскільки ефективно продукт може виводити слиз.
 • Колонка “відсоток кислотообразования” демонструє ступінь забруднення слизом

Детальніше ознайомитися з принципами правильного харчування ви можете в книзі Арнольда Ереті “Цілюща система бесслизистой дієти”. Написаний близько століття тому праця не втратив актуальності і сьогодні. Купити книгу ви можете на сайті магазина Ozon. Прочитавши її, ви навчитеся грамотно вибудовувати свій раціон на день, без усіляких ризиків для свого здоров’я.

Для тих, хто лінуватися читати або не хоче купувати книги, є варіант аудіопрослушіванія, і абсолютно безкоштовно:

що запам’ятати

Дієта від Арнольда Ереті – це спосіб життя, націлений на комплексне оздоровлення свого організму. Вирішивши спробувати на собі цю систему, обов’язково вивчіть методику від А до Я. Неправильне застосування тих чи інших правил може завдати шкоди.

Якщо ви, дорогий друже, вже якось стикалися з працями відомого вченого і щось застосовували на собі, поділіться, будь ласка, своїми спостереженнями. Якщо стаття виявилася корисною, обов’язково діліться нею з друзями в соціальних мережах.

Бесслизистая дієта Арнольда Ереті – цілюща система і продукти харчування в таблиці – Краса і харчування – все про ЗСЖ

Сироїдіння, вегетаріанство є вірними способами оздоровити організм і скинути вагу.

Такий науковий метод в області харчування як бесслизистая дієта, розроблена Арнольдом Ереті в 1922 році, являє собою цілющу програму по очищенню, відновленню і підтримці здоров’я організму. Система являє собою перехід від продуктів, які утворюють слиз, до вживання «живий» їжі.

Що таке бесслизистая дієта

Багато років тому професор Ереті Арнольд назвав людське тіло «газовим двигуном».

Якщо бути точніше, то організм протягом усього життя накопичує слиз, яку він отримує з незасвоєних харчових речовин. Її перетравлення неможливо, тому виникає процес гниття.

Вивчивши вегетаріанство, натуропатию, медицину і фізіологію, вчений дійшов висновку, що цілюща дієта повинна бути позбавлена ​​слизу, альбуміну.

Цілюща система бесслизистой дієти

З самого дитинства людина накопичує в організмі шлаки, токсини, патогенні речовини, які перетворюються в слиз і гній. Вони можуть стати причинами неправильної роботи органів, освіти судинних бляшок і т.д.

Головний принцип цілющою системи бесслизистой дієти – поступова адаптація до вживання свіжих фруктів і овочів, які повністю засвоюються травною системою.

Також слід щодня робити клізму, очищаючи товсту кишку від нечистот.

Як писав Арнольд Ереті, раціональне голодування допомагає відновити здоров’я і життєву силу. Однак не варто різко змінювати раціон харчування, оскільки це може привести до вироблення токсинів, які організм не зможе усунути самостійно. Краще приймати їжу 2 рази в день, вживаючи сирі фрукти, зеленолістние овочі та горіхи. Кому подобається ця дієта:

 • дорослим людям, які хочуть очистити організм;
 • бажаючим скинути зайві кілограми;
 • хворим, у яких є проблеми з травленням;
 • прихильникам вегетаріанства і сироїдіння;
 • людям з хронічними захворюваннями.

Слизеобразующие продукти харчування

Шкідливі речовини є основою людських хвороб, тому їх появи потрібно уникати. Шкідлива їжа утворює кислоту, яка завдає істотної шкоди організму, викликаючи недуги. Дієта виключає такі слизеобразующие продукти харчування:

 • м’ясо, птицю;
 • молочні продукти,
 • злаки;
 • хліб;
 • борошняне;
 • бобові;
 • тваринні жири;
 • фаст-фуд;
 • напівфабрикати;
 • випічку та солодощі;
 • желатин;
 • алкогольні напої;
 • продукти, які зазнали термічній обробці;
 • солодку, газовану воду;
 • кава;
 • какао.

Меню бесслизистой дієти

Дуже важливо, щоб люди навчилися переходити від слізеобразующіх продуктів до тих, які виробляють найменшу кількість відходів. Одного тижня недостатньо: дієта повинна стати звичкою. Це допоможе уникнути захворювань і дістати струнку фігуру. Меню бесслизистой дієти:

 1. Сніданок повинен бути пізнім. Вранці краще нічого не їсти, дочекатися полудня. Якщо з’явиться почуття голоду, можна перекусити свіжими фруктами.
 2. До обіду дозволяється приготувати овочевий бульйон, запечені овочі.
 3. На вечерю можна з’їсти овочевий салат.
 4. У перервах між прийомами їжі слід пити багато рідини, свіжовичавлені соки, гарячі овочеві бульйони.

Потрібно вводити в раціон природні за походженням і біологічно чисті продукти, щоб вилікуватися від небезпечних хвороб. Що можна їсти під час дієти:

 • яблука;
 • абрикоси;
 • банани;
 • виноград / родзинки;
 • сливи / чорнослив;
 • полуницю;
 • капусту (білокачанну, брюссельську);
 • зелень (петрушку, кріп, базилік, чебрець);
 • листовий салат;
 • шпинат;
 • брокколі;
 • огірки;
 • зелений горошок (свіжий, консервований);
 • цибуля;
 • стручкову квасолю;
 • морські водорості;
 • помідори;
 • кабачки / цукіні;
 • кокосову воду.

Плюси і мінуси бесслизистой дієти

Система харчування, розроблена Ереті, дозволяє скинути вагу, відчути легкість. Однак слід враховувати плюси і мінуси бесслизистой дієти, щоб не нашкодити своєму тілу. переваги:

 1. Організм отримує потрібну кількість глюкози, виводить токсини і шкідливі речовини.
 2. Хворі відчувають полегшення, різке збільшення концентрації уваги.
 3. Згодом прихильники дієти починають мислити позитивно, позбавляються від поганого настрою, дратівливості.

Завдяки правильному раціону харчування можна поправити самопочуття, зміцнити організм і схуднути. Однак у системи є свої недоліки:

 1. Тривалі голодування можуть бути небезпечними для організму. Краще порадитися з лікарем.
 2. На початкових етапах дієти проявляються симптоми детоксикації.
 3. Організм отримує мало білків, жирів, корисних мінералів.
 4. З’являються проблеми з зубами, запаморочення, втома.
 5. Дієту важко витримати.

Арнольд Ереті і його зціляє бесслизистая дієта

Є тільки одне незамінний засіб зцілення від усіх хвороб, як стверджував найбільший дослідник-натуропат Ереті Арнольд, бесслизистая дієта.

Причому це не просто дієта в повсякденному розумінні цього слова більшістю обивателів, а скоріше – спосіб життя, встановлений раз і назавжди.

Будучи людиною допитливого розуму і експериментатором по природі, він всі свої гіпотези і наукові припущення перевіряв на собі. Результати цих експериментів ще більш зміцнювали його на своїх позиціях.

Народившись в позаминулому столітті і виявивши безпосередню залежність людського здоров’я від наявності або відсутності так званої слизу в організмі людини, він випередив таких знаменитих теоретиків натуропатії як Герберт Шелтон і Поль Брегг.

Основні віхи біографії Ереті

Арнольд народився влітку 1866 року в німецькому місті Бадені. Уже в дитинстві в коло його інтересів поряд із заняттями малюванням і вивченням мов органічно увійшли природні науки. У 21 рік він став вести курси образотворчого мистецтва.

Пізніше юнака призвали в армію, але були змушені звільнити в запас, виявивши серцеву неврастенію. А до 31 року розкрилася ще одна важка патологія – хронічний нефрит. Ця хвороба спонукала його до пильного вивчення улюблених ще в дитинстві природних наук.

Незважаючи на невтішні прогнози іменитих професорів медицини, він не впадав у відчай і продовжував шукати свій шлях зцілення.

У Берліні він знайомиться з вегетаріанської системою, експериментує з голодуванням. Потім покинув Німеччину, направляється в Алжир, де посилено практикує фруктові дієти. Випробувавши на собі різного роду пости, дієти і голодування, Арнольд Ереті повернув собі здоров’я і створив свою систему оздоровлення на основі харчування сирими рослинними продуктами.

У Швейцарії Ереті відкрив санаторій, де проходили лікування люди, які страждають хронічними хворобами. Його установа дуже швидко перетворилося на центр тяжіння всіх стражденних, які тут знову знаходили давно втрачене здоров’я.

Подальші роки його життя були пов’язані з Каліфорнією, куди був перенесений санаторій, успішно продовжував свою роботу.

Тут же вчений систематизує свої праці і створює ще два важливих трактату про закони здорового харчування: «Лікування голодом і плодами», і, що став популярним вже в наш час праця «Цілюща система безслізістой дієти».

Помер знаменитий професор натуропатії в 1922р. у віці 56 років. Причиною настільки раптової смерті стала не хвороба, а, як прийнято вважати – невдале падіння, в результаті якого був проломлений череп. Деякі біографи Арнольда Ереті вважають, що смерть мала насильницький характер.

джерела слизу

Згідно особистим дослідженням автора, заснованим на експериментальних даних, слиз в людському організмі утворюється за рахунок проникнення всередину нього крохмалю, термообработанной їжі і тваринного білка.

Всі хлібобулочні вироби, варені каші, смажений, або варену картоплю, рис є крохмалистою їжею, що засмічує все системи організму. Наприклад, злакові культури, або деякі овочі, включаючи настільки популярний картопля, при вживанні в їжу навіть в сирому вигляді стають джерелом зайвого крохмалю в організмі.

Варена же крохмаль є ще на порядок більш потужним токсином, що отруює організм шляхом зашлаковиваніе всіх проток, міжклітинної простору і судин.

У справі освіти слизу не меншу роль відіграють все молочні продукти, які, маючи тваринне походження, містять в собі лактозу, абсолютно не засвоюються людиною і в результаті випадає в так звану балластную субстанцію.

До того ж молоко перенасичене казеином, що гнітюче позначається на здоров’ї людини. В організмі воно буквально перетворюється в клейстер, склеює все: спочатку дрібні капіляри, а в подальшому і більш великі судини, скорочуючи в них просвіт. Тому таке харчування невідворотно веде до розвитку атеросклерозу і його наслідків, зокрема до варикозного розширення вен і тромбозу.

Подібну природу має і широко поширена серед населення похилого віку хвороба Альцгеймера.

Що стосується звички вживати м’ясні продукти, підтримуваної більшістю представників ортодоксальної медицини, Ереті, а слідом за ним і ряд сучасних ідеологів сироїдіння, вказують на потребу людського організму не стільки в білках, скільки в амінокислотах, які, в свою чергу синтезуються за допомогою розпаду цих білків. При цьому витрачається колосальна кількість енергії, щоб розібрати чужорідний білок, отриманий з м’ясною їжею, на амінокислоти, і знову зібрати з них вже необхідний для нашого організму білок.

Зайвої витрати енергетичних ресурсів людського організму можливо уникнути, вживаючи тільки сиру рослинну їжу. Вміщені в ній амінокислоти, минаючи непотрібні синтетичні перетворення, в процесі метаболізму будуть виробляти відповідну людського типу білкову структуру.

 1. Тільки свіжі фрукти, овочі, ягоди, зелень і горіхи непідвладні термообробці, є основою бесслізевой живильної субстанції, яка формує всі необхідні мікроелементи, що сприяють здоровому метаболізму – головному застави тривалої продуктивного життя.
 2. Здоров’я людини є несумісним зі звичкою вживати продукти, що містять крохмаль або штучні цукру, білки і жири тваринного походження, а також денатуровану (мертву) їжу, в яку перетворюється будь-яка термічно оброблена їжа.
 3. Не слід пити відразу після прийняття їжі. Рідина розмиває шлунковий сік і все ферменти, що дозволяють продуктам з більшою користю засвоюватися під час перетравлення. Звичка пити і є одночасно згодом веде до захворювань шлунково-кишкового тракту.
 4. Бажано пропускати сніданок. Ранкові години – це час найбільш активного звільнення організму від шлаків. Вживання їжі до полудня перешкоджає цьому очисному процесу.
 5. Арнольд Ереті встановив, що всупереч розхожій поданням про насичення енергією під час їжі, людина витрачає до 90% своїх енергетичних ресурсів на її переробку. Тому, з метою збереження енергобалансу, слід прагнути до збільшення інтервалів між прийомами їжі і до скорочення обсягу порцій.

Припущення Ереті про причини вірусних і простудних захворювань

Наприклад, при нежиті, або риніті, яким часто супроводжуються будь-які вірусні і простудні захворювання, через слизові виділення, звані в побуті соплями, дихальна система позбавляється від шлаків і токсинів.

Отже, стандартні заходи у вигляді використання назальних крапель, в цьому випадку будуть абсолютно помилковими, оскільки замість того, щоб дати можливість організму звільнитися від цієї слизу, хворий, застосовуючи даний препарат, направляє її назад в легені.

В результаті настає задоволеність тимчасовим зняттям симптомів, а стан здоров’я погіршується.

На думку автора, наступ хвороби в разі переохолодження, або зараження будь-яким сезонним вірусом відбувається тільки в зв’язку з надлишком шлаків і токсинів в організмі. А ці причини стають лише провокацією, за яку організм чіпляється, в надії на майбутнє очищення.

Як не парадоксально, але в даній ситуації хвороба – справжнє благо і іноді з метою позбавлення від будь-якого серйозного хронічного захворювання автор рекомендував цілеспрямовано застудитися.

Будучи вірним своїй системі, Ереті стверджував, що якщо людиною практикується бесслизистая дієта, то в подібних заходах НЕ буде потреби і жоден протяг або застуда не зможуть його звалити в ліжко.

Заглиблюючись у вивчення праць Арнольда Ереті, розумієш, що при всіх спірних положеннях своєї теорії, він був носієм абсолютно передового світогляду.

Деякі його книги, включаючи головну, сьогодні можна вільно скачати в мережі інтернет.

Так як його бесслизистая дієта грунтується на вживанні сирих рослинних продуктів, то цілком можливо, що саме Арнольд Ереті був основоположником популярного в наші дні сироедческого руху.

Бесслизистая дієта: основні принципи системи і меню

Ця дієта була розроблена понад століття тому, а на сьогоднішній день вона набуває все більше прихильників.

Описав бесслизистую дієту Арнольд Ереті і аргументовано довів, що людина за своєю природою є фруктоїди, і вся наша звична система харчування, заснована на м’ясі, нікуди не годиться.

Тобто цілюща система бесслизистой дієти пропонує повністю змінити спосіб життя, що гарантує очищення крові і клітин. Це допомагає не просто скинути зайву вагу, а повністю оздоровити організм.

Що таке бесслизистая дієта?

У людському організмі через неправильне харчування накопичується велика кількість всяких нечистот і шлаків, що носять назву слиз. Згідно бесслизистой дієті Арнольда Ереті вся їжа, крім фруктів, є слізеобразующіх і повинна бути виключена з раціону.

Тобто основна суть дієти полягає у відмові від всіх білкових продуктів, таких як м’ясо, риба, яйця і овочі з підвищеним вмістом крохмалю.

Основною їжею стають фрукти, які не містять в собі білка, але забезпечують організм енергією, роблять його витривалим і підвищують опірність до різних захворювань.

Досить складно уявити людину, що займається спортом або фізичною працею, який харчується тільки яблуками і грушами. Пояснюючи свою бесслизистую дієту, Арнольд Ереті ставив в приклад корову. Велике тварина, з розвиненою мускулатурою, дає молоко, а харчується тільки травою, що не заважає корові бути енергійною і здоровою.

Виходить, що вона не потребує різноманітної їжі, їй не потрібні білки або жири і досить тільки простий трави. А людина при нестачі м’язової маси починає налягати на м’ясо, яйця, каші, бульйони і так далі. Ереті вважав, що м’ясні і курячі супи отруйні за своєю суттю, так як зварені з трупів тварин.

Він мотивував це тим, що ми не годуємо корову м’ясом після довгої зими і не даємо їй молоко, щоб вона давала великі удої.

Твердження Ереті досить спірні, але відгуки сучасних людей, які дотримуються цілющою системи бесслизистой дієти позитивні, і подібна методика представляє великий інтерес для бажаючих схуднути і оздоровитися. Сьогодні дієтологи радять дотримуватися цієї дієти 7-10 днів, а потім перейти на звичайний, але більш збалансований раціон харчування.

Основні принципи харчування

Для початку слід усвідомити, що система бесслизистой дієти не спрямована на лікування певних хвороб або конкретно на схуднення. Це оздоровча методика, яка впливає на весь організм, на клітинному рівні очищає його, а вже це допомагає позбавлятися від хронічних захворювань і зайвої ваги.

Під час бесслизистой дієти:

 • Не можна вживати в їжу продукти, що містять в собі жири, білки і крохмаль. Ідеальним варіантом вважається монодієта, заснована на харчуванні тільки одним видом сезонних фруктів, але це дуже складно, тому дозволені будь-які фрукти, а овочі тільки з зеленим листям.
 • Не можна плутати два абсолютно різних процесу – угамування спраги і прийняття їжі. Коли ми їмо – то не п’ємо, а коли ми п’ємо – то не їмо.
 • Звичні сніданки, такі як каші, яєчні, бутерброди, виключені. Організм вранці ще не готовий приймати їжу, тому не варто його навантажувати їжею. Краще випити просто стакан води або соку.
 • Фрукти і овочі слід їсти сирими, так як продукти, що пройшли термообробку, перешкоджаю виведенню шлаків з організму.

Підготовка до дієти

Закликаючи до своєї бесслизистой дієті, Арнольд Ереті чудово розумів, що звичайній людині дуже складно відмовитися від звичного харчування, і тому він розробив малослізістую дієту, яка готує організм до переходу з білкової їжі на правильну – фруктову. Підготовчий період триває два місяці і ділиться на чотири етапи. Не забуваємо, що сніданок виключається з денного раціону і замінюється склянкою води або соку.

Перший етап (1-2 тижні)

 • Обід – терта морква або шинкована капуста з 2-3 ложками тушкованої квасолі і шпинату, «зелений салат» (огірки, зелену цибулю, селеру, салат, трохи помідор). Також дозволена 1 тушкована ріпа або трохи гарбуза і цвітної капусти. Якщо відчуття голоду не згасло, допускається шматочок висівкового хліба або печена картоплина.
 • Вечеря – пюре з бананів і сушених фруктів (абрикоси, персики, слива, яблука), можна додати мед або коричневий цукор.

Другий етап (3-4 тижні)

 • Обід – яблучне пюре або тушковані сухофрукти. Через 15 хвилин «зелений салат». У разі якщо голод дає про себе знати, допускається додати пару шматочків висівкового хліба. Вершкове масло заборонено і в рідкісних випадках замінюється на рослинну.
 • Вечеря – печена овоч і салат з овочів.

Третій етап (5-6 тижні)

 • Обід – влітку один вид свіжих фруктів. У зимовий період сухофрукти (слива, родзинки, фініки), свіжі фрукти (яблука, апельсини), трохи горіхів. Припустимо вживання зеленого салату або овочів, але в малих кількостях. Хліб на цьому етапі заборонено.
 • Вечеря – печена овоч і салат із зелених овочів.

Четвертий етап (7-8 тижні)

 • Обід – тільки фрукти.
 • Вечеря – фрукти і печена овоч.

Арнольд Ереті вказує, що цілюща система бесслизистой дієти не спрямована на схуднення як таке, і швидке зниження ваги робить негативний вплив на організм. Тому рекомендується швидке схуднення зупиняти, вживаючи в їжу хліб або печена картопля.

Харчування під час бесслизистой дієти

Підготовчий етап допомагає перейти до основної частини бесслизистой дієти. А сама дієта, позбавлена ​​білків, чистить організм і дозволяє йому позбутися від деяких хвороб.

Природно, при такому режимі харчування позбавлення від зайвих кілограмів просто неминуче. Отже, ми пройшли попередню підготовку і наблизилися до фінішу – до самої бесслизистой дієті.

Тут важливо дотримуватися одних і тих же продуктів кожен день:

 • сніданок – стакан соку,
 • обід – фрукти (1, максимум 2 види),
 • вечеря – зелені овочі.

Нагадуємо, що вода і соки вживаються окремо від їжі. І найголовніше – перед тим, як почати бесслизистую дієту, проконсультуйтеся з лікарем і здайте аналізи, щоб не пропустити протипоказання, при яких фрукти заборонені. 

Бесслизистая дієта – незвичайний підхід до харчування

Previous Витрата калорій при різних видах діяльності: список, таблиця і вид
Next Препарат для схуднення Карнітон з l карнітином: рекомендації і інструкція із застосування, відгуки

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *