Унікальні лікувальні властивості «варіфорта» – міф чи реальність?


Уникальные лечебные свойства

Варіфорт являє собою спеціальну анатомічну подушку (або ботфорт), для ніг, що складається з сферичних скляних кульок з кремнієвим напиленням, обтягнуту тканиною і заповнену анатомічним наповнювачем.

Як пояснюють виробники, подушки пов’язки Варіфорт ефективні при будь-яких захворюваннях судинної системи, зокрема пов’язаних з тромботическими утвореннями в порожнини посудини.

Оскільки цей метод лікування з’явився порівняно недавно, він не має достатніх клінічних досліджень, що показують, що Варіфорт дійсно володіє ефективно-лікуючим дією.

Залишається відкритим питання обман або правда лікувальні властивості подушки Варіфорт і чи можна сподіватися на позитивні результати лікування?

Давайте спробуємо розібратися з питанням і дати максимально впевнений і достовірну відповідь .

Щоб дати відповідь на питання «Варіфорт: обман чи правда?», Ми вивчимо статті, зберемо майже всю існуючу інформацію, безпосередньо про продукцію, розберемо фізичну і біологічну основу, і на завершення проаналізуємо фактичне дію та відгуки користувачів про подушки пов’язки Варіфорт.

Унікальні лікувальні властивості

Принцип дії

Те, що формені елементи крові є негативно зарядженими частинками, як зазначено на офіційному сайті «Варіфорт», це дійсно є достовірною інформацією.

Так найбільш задіяна в процесі тромбоутворення частинка – тромбоцит має негативний заряд. А при пошкодженні стінки судини стають позитивно зарядженими.

В результаті чого відбувається адгезія (прилипання) тромбоцитів до травмованої ділянки. Також існує оборотна і необоротна агрегація тромбоцитів у пошкодженого місця.

Унікальні лікувальні властивості

 1. У випадку з незворотною агрегацией, після адгезії тромбоцити втрачають свою структуру і зливаються в щільну масу, яка не пропускає плазму крові.
 2. З огляду на таке утворення тромбів можна припустити, що якщо якимсь способом впливати на заряд пошкодженої тканини, то можна перервати каскад процесу тромбоутворення.
 3. Так що якщо відштовхуватися від цього варіанту утворення дефектів в судинах, то Варіфорт може мати досить високу ступінь ефективності лікування .

Унікальні лікувальні властивості

Чи ефективна подушка від варикозу Варіфорт: принцип дії, відгуки і ціна

ефект плацебо

Не варто забувати про таке поняття, як плацебо. Деякі люди, почувши слово «плацебо» відразу відвертаються, фиркають і всіляко висловлюють невдоволення.

На їхню думку, чим більше в препараті хімії, побічних ефектів і протипоказань, тим воно краще буде справлятися з хворобою. Насправді це не так. Багаторазові експерименти, в області феномена плацебо, показують дивовижні результати.

Існує процедура визнання нового препарату – реєстрація. Певної частини пацієнтів надають плацебо і в подальшому визначають процентний показник ефективності, те ж саме роблять з новим препаратом.

При певній мірі переважання ефективності препарату розглядається можливість подальшої апробації та його реєстрації.

Часто ступінь ефективності найсучаснішого препарату лише незначно перевершує дію плацебо. Це говорить про те, що ефект плацебо коштує майже нарівні з виконанням цієї активної речовини.

Застосовуючи до уваги і такий аспект дії подушок Варіфорта, ми можемо зробити висновок, що вплив на уражену зону негативних частинок, плюс відповідний настрій пацієнта дозволить підвищити ймовірність одужання в рази.

Унікальні лікувальні властивості

Аналіз відгуків про продукцію

Іншим не менш важливим фактором в зіставленні всіх фактів для прийняття вірного вердикту, є оцінка максимально можливої ​​кількості відгуків.

Тут вже не грає ролі те, як утворюються тромби, принцип дії негативних частинок і ефект плацебо. Тут ми стикаємося безпосередньо з результатом роботи Варіфорта. Що ж пишуть люди про цей продукт , які їм уже користувалися.

Перед цим дозволю зауважити, що не буває такого продукту, у якого не було б негативних відгуків, яким хорошим він би не був. Проте, у Варіфорта таких відгуків практично не спостерігається.

Негативними зауваженнями є поодинокі заяви те, що ціна на подушки пов’язки Варіфорт досить висока, а також про можливі технічні незручності і повільний процес одужання, відрізняються від очікуваного.

Але це все поодинокі випадки.

Проаналізувавши не один десяток відгуків, коментарів і думок, можна зробити висновок, що середньостатистичний користувач подушкою Варіфорт задоволений:

 • швидкої ефективністю;
 • зручністю використання;
 • відносно невисокою вартістю;
 • зекономленими грошима, в результаті відмови від знеболюючих, судинних засобів, дорогих мазей.

Тому, якщо спиратися на досвід людей вже випробували на собі дію Варіфорта, то можна зробити висновок, що це високоефективне і дієвий засіб для вирішення проблем, пов’язаних з судинною системою.

квінтесенція сказаного

Унікальні лікувальні властивостіПроаналізувавши всі сторони Варіфорта, його принцип дії, ефективність лікування, ми можемо зробити висновок, що він є унікальним засобом , призначеним для лікування, як патології судинної системи (тромбофлебіт, варикозна хвороба, початкові стадії венозної недостатності, судинні сіточки), так і інших станів, наприклад целюліт, в’ялість шкіри, лімфатична недостатність.

Тому на питання, чи правда чи обман лікує дію Варіфорта, ми можемо сміливо відповісти, що це дійсно ефективний засіб в боротьбі з недугами судин.

Причому не має аналогів. Воно підходить практично всім, і замінює собою величезну кількість таблеток, мазей, панчіх і в крайніх стадіях необхідність оперативного втручання.

Тому подушки і ботфорти Варіфорт компанії «Здоров» не тільки допоможуть вам зцілитися, але і дозволять зберегти колосальну суму грошей.

 

Варіфорт: обман чи правда, відгуки покупців

Варикозний дефект вен є одним з найнебезпечніших захворювань, якому піддаються як чоловіки, так і жінки. Більш того, кількість людей, які страждають на цю недугу, стає дедалі і тому найактуальнішою темою в медицині є лікування саме такого захворювання.

Варто відзначити, що за останні роки в сотні разів збільшилася кількість методик і препаратів, які обіцяють позбавити людину від даного дефекту. До них відноситься і так звана подушка на нижню кінцівку варіфорт. Варіфорт обман або правда? Саме про цю останню розробку мова піде нижче.

Унікальні лікувальні властивості

Що таке варіфорт?

Зручна пов’язка на нижню кінцівку, на вигляд нагадує ботфорти, отримала назву варіфорт. Даний засіб було створено, як альтернативний метод лікування варикозу хірургічним маніпуляціям.

Дія цієї пов’язки кардинально відрізняється від усіх існуючих засобів від варикозного дефекту, які представлені на даний момент. Цей виріб було створено, виходячи з тих знань, якими володіє флебологія про це захворювання.

Яким чином діє дана подушка?

Застосування варіфорта при варикозному дефекті дає позитивний результат, який підтверджений завдяки науковим дослідженням. Варто також підкреслити, що дане пристосування сертифіковане відповідними органами і внесено до Державного реєстру, як виріб для застосування в медичних цілях.

Як діє варіфорт від варикозу:

 • виріб здатний ефективно усунути як симптоми, так і саме захворювання;
 • пов’язка варіфорт створена з двох шарів і оснащена застібками у вигляді липучок, за рахунок чого пересуватися в ній
 • досить комфортно навіть на вулиці.

А завдяки двошаровій матеріалу, який знаходиться зовні, варіфорт повністю захищений від вологи і бруду.

Унікальні лікувальні властивості

З чого складається варіфорт?

Пов’язка варіфорт складається з безлічі так званих мікросфер у вигляді калій натрієвих кульок. А для того щоб їх розглянути, буде потрібно мікроскоп. Такі мікросфери дуже схожі на маленькі кульки з порожнечею всередині.

Впливають такі мікросфери на варикозний дефект за двома напрямками і таким чином надають найпотужніше терапевтичну дію на захворювання, а саме:

 1. У першому випадку варіфорт відображає енергію, що виділяється тілом людини. Завдяки такій властивості енергія повертається знову в тканини. І під впливом тепла поліпшується живлення клітин, розташованих в венах.
 2. У другому випадку діє кремнієвий складу даного виробу. А відбувається це наступним чином: варіфорт виводить з організму всі шкідливі речовини, а натомість відправляє корисних агентів, які насичують біологічну рідину киснем.

В цілому ж, дія такого виробу спрямоване не тільки на позбавлення людини від больових симптомів, а й на повне відновлення пошкоджених варикозом вен. Більш того, варіфорт ще і стабілізує кровообіг.

Чи впливає варіфорт на суглоби?

Досить часто люди, схильні до цього захворювання, цікавляться, чи впливають ботфорти варіфорт на суглоби.

Насправді такі дослідження поки не проводилися, але якщо підійти до цього питання з боку дії мікрочастинок, то можна припустити, що якщо і відбувається будь-який вплив, воно носить тільки позитивний характер. Іншими словами, людина після застосування стає здоровий.

Як було описано вище, варіфорт здатний поліпшити біг біологічної рідини і нормалізувати обмін речовин в сусідніх клітках. Тому висновок один, варіфорт робить тільки позитивний вплив на людські суглоби.

Як застосовувати даний виріб?

Варіфорт – це найпростіше у використанні медичний виріб. Головне достоїнство в тому, що з його допомогою можна не тільки лікувати варикоз і його наслідки, а також проводити профілактичні заходи.

Більш того, така пов’язка дуже зручна в застосуванні, і її можна використовувати навіть на роботі.

Як застосовувати варіфорт:

 • Пов’язку накладають на уражене місце при больових відчуттях або проявилися судомах. Бажано після її закріплення трохи полежати, поки біль не вщухне. Варто підкреслити, що застосування варіфорта можливо навіть в той час, коли людина спить.
 • Використання цієї пов’язки абсолютно безпечно і не викликає больових відчуттів.
 • Варіфорт пройшов всі клінічні випробування. Більш того, даний виріб гіпоалергенні і не має яких-небудь протипоказань.
 • Варіфортом можна користуватися всім людям, незалежно від віку і від того, наскільки людина здорова.

Варто зазначити, що термін експлуатації виробу становить 30 років, що досить економічно.

Унікальні лікувальні властивості

Скільки потрібно носити цей виріб?

Важливим питанням залишається і той, скільки потрібно носити даний виріб, щоб людина змогла повністю позбутися від варикозного дефекту і бути здоровим.

Саме відповісти на це питання досить складно, справа в тому, що все залежить, наскільки захворювання погіршилося. Наприклад, якщо поставлено завдання позбутися больових відчуттів, то пов’язку носять щодня протягом 15 хвилин.

Якщо захворювання знаходиться на початковому етапі розвитку, то буквально за три тижні людина стає здоровий і про варикозі можна забути. А якщо хвороба в запущеній стадії, то курс лікування складе близько 3 місяців.

Які існують позитивні і негативні сторони у даного вироби?

Застосовуючи варіфорт, людині не потрібно додаткове застосування таких засобів, як спеціальний крем, таблетки або хірургічні маніпуляції.

До речі, хірургічний метод позбавлення від варикозу не зможе повністю усунути таку проблему. Оскільки після хірургічної процедури у інших вен збільшується навантаження, що веде прямо до рецидиву.

А варіфорт здатний успішно впоратися з виниклою навантаженням у робочих вен і помітно скоротити час реабілітації.

Ще один незаперечний плюс на користь застосування варіфорта, це повна відсутність протипоказань до застосування.

Носіння такого пов’язки не приведе до ускладнень і не викличе алергічних реакцій у людини. Єдиний виняток, це свіжа термічна травма.

А ось допомогти такий виріб зможе в наступних випадках:

 • відновити нормальну роботу клапанного апарату;
 • повернути втрачену еластичність венах;
 • повністю відновити мікроциркуляцію біологічної рідини;
 • позбавить від з’явилися больових відчуттів в нижніх кінцівках;
 • зменшити період позбавлення від хвороби.

Але ось розібратися, що з вищеописаного обман, а що є правдою, досить складно. Звичайно, в теорії використання такої пов’язки обіцяє простоту і швидкість позбавлення від небезпечного дефекту, а людині обіцяє, що він стане здоровий. Але на практиці, вплив варіфорта все ж викликає сумніви.

Унікальні лікувальні властивості

Які залишають відгуки фахівці і ЗМІ?

На даний момент відносно варіфорта існує величезна кількість відгуків. Такі відгуки були озвучені, як на телебаченні, так і наведені в різних оглядах. Крім цього, багато лікарів також висловлювали своє ставлення до такої методики лікування.

Варто також виділити і думка Олени Малишевої про варіфорте від варикозу, яка позитивно висловилася на адресу нової методики.

Але при всьому цьому на сьогоднішній день досить складно виділити, які відгуки переважають більше: негативні або позитивні.

А що стосується відгуків від лікарів, то фахівці в області флебологии звикли дотримуватися вже перевірених способів. Оскільки варикозний дефект – це досить небезпечне захворювання, у якого існує цілий ряд ускладнень.

Але при цьому світила медицини не дають категоричної заборони на використання такої пов’язки. А якщо враховувати, що оперативне втручання – це самий крайній вихід із ситуації, то висновок напрошується один, а чому б не ризикнути?

Унікальні лікувальні властивості

А що говорять відгуки від реальних людей?

На даний момент всесвітню павутину просто заполонили відгуки від варіфорте, на багатьох форумах ведеться активна дискусія про те, чи допомагає в дійсності така подушка. Більш того, є навіть сайт, присвячений цьому новітньому пристосуванню.

Отже, що можна з’ясувати з відгуків реальних людей?

“Варикозний дефект не дає спокою вже протягом багатьох років. І ось рік тому ризикнула і придбала цю подушку. Через три місяці після покупки варикоз відступив, але не повністю. Зате так званий матрац допоміг повністю позбутися від набряків і больових відчуттів в нижніх кінцівках “.

“Як було описано вище, варикоз повністю не пішов, але вени стали світліше і не такими помітними, як раніше. Про цю покупку ні разу не пошкодувала, єдиний мінус – це ціна, варіфорт – задоволення не з дешевих “.

“Вирішила придбати варіфорт після того, як зайшла на офіційний сайт і ознайомилася з відгуками. Дана пов’язка знаходиться у використанні ось уже два місяці, а результату нуль. Висновок один, повний лохотрон, звичайно? гірше від її носіння не стало, але сказати, що з’явилося хоч найменше поліпшення, і мови бути не може “.

“З варикозом боротьба не припинялася кілька років, жоден препарат не допоміг, а коли потрапила реклама цієї диво-подушки, вирішила придбати.

Висновок один, сильніше, ніж всі використані препарати в минулому, вона не змогла допомогти, але один плюс все ж є, її набагато легше використовувати і якщо робити все по системі, набряки зникають вже через 15 хвилин.

Тому, якщо зіставити все за і проти, то за переважає в більшій мірі “.

висновок

Такі відгуки можна наводити як приклад без кінця, але навіть при великій кількості негативних відгуків, позитивних – в рази більше. Тому до варіфорту на даний момент складається ставлення неоднозначне.

 

Варіфорт від варикозу – ціна та відгуки про лікувальному виробі

Варіфорт від варикозу – ще одна надія людей, змучених варикозним розширенням вен. Вони намагаються позбутися від неестетичних утворень, що з’явилися на ногах в результаті негативних процесів в організмі, використовуючи будь-які доступні способи.

Варіфорт – плід активної діяльності вітчизняного виробника з Орла, під скромним назву ТОВ “Альсарія”, рекламою якого займається офіційний російський дилер «Здоров». Спори про подушці, яка обертається навколо ніг і знищує варикоз за допомогою мікросфер і позитивно заряджених частинок, з часом не вщухають, а лише розпалюються.

Що таке Варіфорт

Судячи за ціною на Варіфорт від варикозу – це панацея, яка назавжди врятує цивілізований світ від будь-яких патологічних судинних захворювань, що з’явилися на нижніх кінцівках. Він може позбавити від варикозних розширень і некрасивих грон на ногах – результату порушення обміну речовин, неправильного діяльності судин, фізичних перевантажень, вагітностей і шкідливих звичок.

Виробник займається також випуском матраца під назвою «Здоров» (не плутати з однойменною крем-воском від захворювань ніг на основі продуктів бджільництва) і ортопедичної подушки для ніг.

Унікальні лікувальні властивості

Виробник стверджує, що клінічні дослідження підтвердили ефективність Варіфорта і більше 90% випробовуваних відзначили значне поліпшення стану і зменшення симптомів варикозу.

Інформація про них в Інтернеті носить неоднозначний (іноді діаметрально протилежний характер). На сайті офіційного виробника (і дилерів теж), є і вдячно-захоплені новини, і безапеляційні твердження, що це – черговий обман і розлучення покупців.

З точки зору медиків, які стикалися з використанням лікарського засобу, причина невдач полягає не в якості подушки, а в часі її застосування.

Антиварикозні виріб, що працює на ранніх і середніх стадіях розвитку судинного ураження, являє собою засіб лікування:

 • скроєне по нозі, зі спеціальними швами, легко приймає форму людської кінцівки за рахунок пористого покриття та липучок (так що розміри і товщина ноги не мають значення);
 • наповнене микросферами, склад яких виробник оголосив комерційною таємницею (вони видимі тільки під мікроскопом);
 • забезпечене кремнієвої основою, яка допомагає позбавлятися від токсинів і посмоктувати тромби за рахунок електричних зарядів з протилежним знаком;
 • працююче, по гарантії виробника, безвідмовно 30 років інтенсивного застосування;
 • покрите спеціальним матеріалом, практично не схильним до зносу і забруднень, якщо дотримуватися інструкції і надягати його на ноги, вимиті з милом;
 • Прибирати ножний варикоз на ранній стадії за три тижні носіння, а запущену хворобу – за 3 місяці (судячи по терміну гарантії, їх можна передавати у спадок);
 • придатне до постійного застосування (можна знімати тільки на час гігієнічних процедур).

Варіфорт від варикозу позиціонується, як засіб з абсолютно новим принципом дії, безвідмовно працює проти варикозного розширення. Його медичний ефект замінює всі засоби зовнішнього та внутрішнього використання, спрямовані проти хвороби судин, досить тільки надіти подушку на ногу.

Вона скроєна з урахуванням анатомічної будови людського кінцівки, в надітому вигляді нагадує товсті зимові чоботи без головок. Напевно, тому у неї є друга назва – ботфорти Варіфорт.

Як працює

Як заявлено в анотації, це засіб для оптимізації кровообігу і ліквідації венозних утворень немедикаментозного характеру, на яке не обов’язково отримувати лікарське дозвіл.

Принцип його роботи досить простий, і заснований на простих фізичних взаємодіях:

 • іони токсинів та інших патологічних сполук, що володіють позитивним зарядом, згідно з фізичними законами, притягують до себе кров’яні частинки, у яких заряд негативний;
 • освіту конгломератів з різнопланових частинок, з мінусом і плюсом, які неминуче притягуються один до одного, призводить до появи тромбів;
 • злиплі освіти (тромби), частково закупорюють судинний просвіт:
 • деформуються стінки судин і порушується робота поворотного венозного клапана;
 • мікросфери, зі спеціальним шаром іонів кремнію, оброблені електричним полем, несуть на собі потужний негативний полюс;
 • позитивно заряджені патологічні частинки притягуються до них, тому що потенціал у них сильніший;
 • вивільнені кров’яні тільця спрямовуються по кровоносному руслу, яке набуває додатковий тонус від загального ефекту подушки.

Зрозуміло, що поки конгломерати мають поодинокий характер, і не задавнив, розірвати зв’язки патологічних і кров’яних частинок набагато простіше.

Чим більше пройде часу, тим крупніше утворюються сполуки в венозних шишках, міцніше стають зв’язку, складніше проходить їх розрив. Тому людям, схаменувшись занадто пізно, такий засіб навряд чи допоможе.

Показання та протипоказання

Вироби фірми пройшли медичне тестування в 7 країнах, Твердження про те, що вони не сертифіковані – безпідставні, тому що у них є і патент, і сертифікат якості, виданий в Російській Федерації.

Рекомендовано використання паралельно з лікарською терапією і фізіопроцедурами. Можна вдягати після проведення масажу будь-якої області. Дуже добре діє, як профілактичний засіб при початкових ознаках варикозу у людей, чия професійна сфера діяльності пов’язана з багатогодинним перебуванням на ногах.

Якщо зайнятися лікуванням, поки варикоз тільки в ранній стадії – успіх гарантований без тривалого використання таблеток, мазей, гелів і компресійних панчіх.

Варикоз – результат системних змін, викликаних шкідливими звичками, неправильним харчуванням і нездоровим способом життя, до яких нерідко додається спадкова схильність. Тому відносним протипоказанням можна вважати спробу використовувати таке лікування на пізніх стадіях, коли без операції вже не обійтися.

застосування Варіфорт

Сфера застосування більш широка, ніж може здатися на перший погляд. Варикоз – тільки наслідок судинних порушень і його можна просто запобігти.

Подушка для очеревини допомагає при варикозі черевної порожнини, а Варіфорт від варикозу можна використовувати в різних цілях:

 • для профілактики розвитку судинного ураження на початковій стадії;
 • для оптимізації роботи судин при початку варикозу під час вагітності;
 • на ранніх і середніх стадіях вікового або професійного функціонального збою в роботі нижніх кінцівок;
 • при целюліті і судинних зірочках;
 • при схильності до тромбоутворення, в профілактичних і лікувальних цілях;
 • при патологічному розширенні вен.

Медики, які проводили дослідження, переконані, що комплект з ножних пристосувань і подушки для очеревини можна з успіхом використовувати при варикозі малого таза, варикоцеле і судинних сплетінь, незмінно отримуючи хороший результат. Фірма-виробник заявляє, що засіб ефективно в 97% зі ста.

Ціна Варіфорт і де купити

Виріб не можна віднести до розряду демократичних або доступних людям з обмеженими можливостями. Купувати Варіфорт від варикозу (ціна на комплект з двох подушок для обох ніг – 9980 руб.

, (Можна придбати 1 за 4990), або комплект в різних модифікаціях – 2 подушки простіше і одна спеціальна з микросферами (всі разом – 21850 руб.).

Пропоновані за ці суми кошти, представляють собою подобу надувного міні-матраца.

Унікальні лікувальні властивості

Більшість пацієнтів, які отримували лікувальну подушку, відзначають ослаблення симптомів варикозу: набряклості, болю, венозних здуття.

Отже, скільки коштує 1 подушка Варіфорт від варикозу, відомо – 4990 руб., За дві потрібно заплатити 9980 (4990 + 4990 – знижок на опт немає), спеціальна, з микросферами, судячи з підрахунками, коштує 11 830 руб. У ножних аналогах, які дешевше, немає мікросфер.

Найдорожча з них – це пристосування для лікування варикозу черевної порожнини. Фірма-виробник з Орла під назвою ТОВ “Альсарія”, випускає ще матрац від варикозу №Здоров »і ортопедичну подушку для ніг.

Думка Малишевої про Варіфорт

Незважаючи на широку рекламу і відеоряд, де відома телеведуча рекламує лікувальний і профілактичний засіб – Варіфорт від варикозу, власну думку Олени Малишевої з цього приводу ніде не прозвучало. Користувачі спеціальних форумів уважно прослухали всі, що змогли знайти з її участю, але особистого ставлення до цього способу вирішення проблеми так і не знайшли.

Відгуки покупців

Відгуки користувачів про засіб від варикозу носять, в основному, доброзичливий характер, хоча чимало є і скептиків, які навіть не пробували, але вже підозрюють підступ.

Світлана Серьогіна, 34 роки, перукар і стиліст, Воронеж.
Унікальні лікувальні властивості

Постійно на ногах, і постійно з клієнтами. Що подумають про стиліста з варикозом, особливо ті, у кого є гроші. Як тільки побачила рекламу, купила для профілактики. Результатом задоволена.

Інга Петрівна, Оренбурзька область, 46 років.
Унікальні лікувальні властивості

Ніколи нічим таким не страждала, поки не почався клімакс. Лікар порадив Варіфорт, а вузли вже пристойні були. Носила і вдома, і на роботі – я бухгалтер, під столом не видно. І Слава Богу, все обійшлося.

 

Варіфорт-обман або правда. Відгуки, ціни, де купити і чи варто витрачати на неї гроші

День добрий усім читачам блогу, а людям страждаючим варикозним розширенням вен особливо,
Унікальні лікувальні властивостіоскільки саме цієї категорії читачів мого блогу буде присвячена сьогоднішня моя стаття. Саме цим людям буде цікаво дізнатися всю правду про Противарикозні подушці “Варіфорт”. Саме тому, сьогоднішню статтю я назвав – Варіфорт – обман або правда.

У мережі гуляє досить багато легенд щодо цього товару. Я спробую зібрати їх докупи і розібратися, чи так насправді хороший Варіфорт або це просто черговий розпіарений товар. Також спробую відшукати в мережі реальні відгуки про цей продукт, його ціну і де можна купити подушку від варикозу.

Подушка від варикозу Варіфорт – обман або правда

Я не буду писати про те, що таке Варіфорт і як він працює. Раніше у мене вже була стаття, де я докладно розбирав принцип роботи подушки, кому цікаво прочитати можете тут. Там же було посилання на передачу “Жити здорово”, в якій також говорили про Варіфорте.

Отже, давайте розбиратися – так чи так уже гарний цей широко розпіарений товар від варикозу або це чергова пустушка і обман довірливих покупців. Що я робив?

 • Перш за все я ретельно проаналізував всю видачу з цього пошуковому запиту
 • Переглянув і проаналізував 6 форумів медичної тематики, присвячених цій проблемі
 • Зареєструвався на декількох форумах і усвідомив там кілька топіків присвячених лікуванню Варіфортом

Отже, ось мій невеличкий звіт по пунктам (навіть самому цікаво).

Пункт 1 (аналіз видачі Яндекса за запитом Варіфорт – обман або правда)

Ретельно вивчивши першу сторінку видачі Яндекса з цього пошуковому запиту, я побачив, що на ній немає взагалі негативних відгуків про цей продукт. Чому ні? Тут 2 варіанти.

Перший – Варіфорт дійсно унікальний продукт, що допомагає позбутися від варикозної хвороби і тромбофлебіту.

Другий – продавцям подушки не вигідні негативні відгуки, тому вони як то впливають на видачу пошукових систем і фільтрують їх

Ну з першим пунктом все зрозуміло, а от щодо другого я задумався. А чи можуть виробники цього товару як то впливати на видачу? Я прийшов до висновку, що немає.

Чому немає, можете запитати ви? Так просто це нереально зробити. Потрібно розуміти що таке пошукова система Яндекс. Це величезна бізнес структура з мільярдним оборотом. Навряд чи вони підуть на це. Вони дуже дорожать своєю репутацією і просто не будуть її втрачати навіть з – за кількох мільйонів доларів (якщо припустити думку що виробники Варіфорт заплатили Яндексу).

До того ж є ще й інші пошуковики, той же Гугл. Це взагалі не російський пошуковик і вплинути на його видачу неможливо в принципі. Спробуйте набрати в Гуглі запит пов’язаний з Варіфортом. Та ж сама картина – негативу практично немає! Йдемо далі.

Пункт другий – аналіз медичних форумів

Тут вже трохи цікавіше, але до кінця я так і не розібрався. Співвідношення позитиву і негативу по відношенню до лікування варіфортом і його покупки десь 70/30 відсотків на користь його використання.

Багато суперечок йде щодо того, що Варіфорт може усувати саму причину хвороби. Адже варикоз – це наслідок способу життя людини і його шкідливих звичок (куріння, алкоголь, шкідлива їжа). Як виріб може усунути, наприклад шкоду завдану курінням? Я особисто не зрозумів.

Але тим не менше відгуки простих людей є. І не просто є, їх переважна більшість. І якщо допустити, що на сайті продають цей продукт вони не справжні, то на форумах спілкуються і діляться своїми проблемами живі люди.

Пункт третій – створення тем про Варіфорте на форумах медичної тематики

Цей пункт можна було і пропустити, оскільки користі від нього було не більше ніж від другого. Якщо коротко, то пишуть всяке. І хороше і погане. Але знову ж таки – хорошого більше.

Дуже потішив такий факт. Людина пише, що все це обман і розлучення, не варто витрачати на це грошей. У нього питаєш – а ви купували Противарикозні подушку і пробували лікуватися за її допомогою? Ні я не купував, що я лох чи що? Так чому ж ви стверджуєте що вона не несе ніякої користі? У відповідь тиша або знову той же невиразне бурмотіння, що це все розлучення.

Я не буду описувати всю переписку, там мало цікавого. Кому цікаво можна знайти багато форумів, де йде обговорення і є відгуки про Варіфорте.

Де купити подушку Варіфорт і скільки вона коштує

Щодо того, де купити. Я розпитав у своїх аптеках за місцем проживання і нічого не знайшов. Може це тому що живу в глибинці (Нижегородська область), сперечатися не буду. Можливо в великих містах вона і продається. А що робити людям які живуть в глибинці? Відповідь одна – замовляти з офіційного сайту. Тільки там вам продадуть справжній продукт, а не всунуть чергову підробку.

Якщо вже ви зважилися витратити на своє здоров’я 5000 тисяч рублів, то зробити це не складно. Варіфорт висилається післяплатою, якщо не помиляюся, є і варіант передоплати, кому як зручно. Можна зробити замовлення не тільки з Росії, але і з країн СНД.

Повторюся, замовлення обов’язково робіть з офіційного сайту. Тільки так ви захистите себе від підробки.

Варіфорт обман

Не так давно в Росії з’явилося революційно новий засіб для боротьби з варикозом «Варіфорт». Новинка являє собою анатомічну подушку, виконану у формі ботфортів.

Її основу складають скляні кульки з напиленням з кремнію, які щільно підігнані одна до одної і обтягнуті тканиною із спеціальним наповнювачем.

Засіб може вдягатися на ноги для лікування варикозу в області литкових м’язів; однак інноваційні подушки не досліджені до кінця і їх позитивний ефект не підтверджений експериментально. Тому питання «Варіфорт»: обман чи правда? » сьогодні надзвичайно актуальне.

Виробництво подушок здійснюється в Росії, і виробник встиг отримати патенти в семи країнах за кордоном. Якщо вірити виробникові, то подушка «Варіфорт» вигідно відрізняється від попередніх засобів боротьби з варикозом.

Так, вона в п’ять разів ефективніша, ніж стандартні апарати, що працюють на електриці. Крім того, сам процес лікування з її використанням набагато більш безпечний і зручний.

Компанія-виробник ручається за те, що 97% пацієнтів, які скористалися даними подушками, поліпшили свій стан.

Чи так це насправді, можна дізнатися виходячи з відгуків, залишених на численних форумах користувачами новинки. Однак перед тим як приступити до «розбору польотів», необхідно більш уважно розглянути представлене засіб і розібратися в його пристрої.

Принцип дії

«Варіфорт» створювався розробниками на основі всім відомих законів фізики. Фахівці давно звернули увагу на електричні особливості тромбоцитів, які є першопричиною варикозу.

При появі мікротравм кровоносних судин вони прагнуть закупорити собою утворилися просвіти, маючи негативний заряд. В процесі адгезії ці клітини змінюють свій заряд на позитивний. Це дозволяє їм закріплюватися на пошкоджених ділянках і перешкоджати крововиливу.

На жаль, при варикозі тромбоцити здатні не тільки забезпечувати герметичність судин, а й починають блокувати кровотік.

Згодом в місцях скупчення позитивно заряджених частинок ускладнюється проходження плазми і посудину опухає. На щастя, ця незворотна по своїй суті агрегація успішно піддається впливу «Варіфорта».

За рахунок своїх статичних властивостей він запобігає процес подальшого тромбоутворення і починає поступово очищати вени. Почасти це досягається тим, що основу подушок складають мікроскопічні кульки з калій-натрієвого скла.

Вони покриті силікатною шаром і призначені для утримання тепла.

Під час носіння ботфортів теплові хвилі, які випромінює ногами, відбиваються від кульок і повертаються в тканини з тією ж частотою і амплітудою.

Це сприяє прискоренню природної регенерації пошкоджених ділянок судин і підвищує інтенсивність кровотоку.

Виробник стверджує, що вплив подушок абсолютно нешкідливо, і лікування, по суті, здійснюється за рахунок внутрішніх резервів самого організму.

ефект плацебо

Говорячи про «Варіфорте», не можна обійти стороною горезвісний ефект плацебо, який йому приписують. Так, численні відгуки інтернет-користувачів часом сповнені відвертого скептицизму.

Люди відмовляються вірити в корисні властивості нового засобу і приписують все його ефекти наслідків самонавіювання. Проте практика медицини показує, що плацебо часто грає не менш важливу роль, ніж саме лікування.

Людина, впевнений в тому, що засіб йому допоможе, дійсно має набагато більш високі шанси на одужання.

Те ж саме стосується і «Варіфорта». Уже сам факт того, що засіб отримав патент і було визнано за кордоном, говорить про однозначне наявності його лікувальних властивостей. Плацебо ж в даному випадку є не більше ніж підмогою, покликаним підсилити ефективність терапії.

Як користуватися «Варіфортом»?

Завдяки своїй універсальній конструкції подушки можуть накладатися на будь-яку частину тіла і кріпляться за допомогою спеціальних ремінців. Їх можна використовувати як вдома, так і на вулиці. У зимову пору року вони можуть бути успішно приховані під теплим одягом. Застосовувати можна при наступних симптомах:

 • появі набряків внаслідок венозного застою;
 • виникненні капілярних «зірочок» під шкірою;
 • болях і судомах в місцях проходження вен.

Для настання лікувального ефекту достатньо докласти подушку до проблемного місця і утримувати її там не менше години. Найзручніше це робити уві сні, і фахівці рекомендують надягати ботфорти на ніч.

«Варіфорт» не володіє побічними ефектами і не здатний нашкодити здоров’ю людини. Використовувати його можуть пацієнти всіх вікових груп, крім хіба що маленьких дітей.

Термін служби фірмових подушок становить не менше тридцяти років, що говорить на користь їх економічності.

результати лікування

Перші випробування показали, що засіб не тільки усуває симптоми варикозу, а й успішно бореться з його причинами. За рахунок своїх унікальних властивостей воно здатне усувати тромби і приводити в норму кровообіг. Ефективність терапії безпосередньо залежить від стадії захворювання.

Якщо варикоз тільки-тільки почав даватися взнаки, вилікувати його за допомогою «Варіфорта» можна всього за кілька тижнів. Якщо ж хвороба запущена, на лікування може піти від декількох місяців до року.

Виробник гарантує, що використання подушок в більшості випадків призводить до наступних поліпшень:

 • підвищенню еластичності стінок судин;
 • посиленню мікроциркуляції крові;
 • відновленню функцій клапанного апарату;
 • зниженню больових відчуттів і тяжкості в ногах;
 • прискоренню курсу реабілітації після операції (якщо така мала місце).

 

Подушка від варикозу Варіфорт. Лікування микросферами варикозу відгуки

Це новий, не всім відомий метод лікування варикозного розширення вен. Варіфорт – подушка від варикозу, яка обертається навколо хворий ноги як аплікатор і застібається на липучки.

Подушка при використанні схожа на чобітки, тому у неї є назва ботфорти Варіфорт. Виготовлений виріб з м’якої тканини і наповнювача. Зовнішній шар виготовлений з двошарового матеріалу, що захищає від забруднень і намокання.

В якості наповнювача використані спеціальні мікросфери.

На офіційному сайті заявлено, що подушка Варіфорт замінює будь-яку операцію при варикозі.

Варіфорт при варикозі

Виробник ТОВ «Альсарія» м Орел, офіційний дилер ТОВ «Здоров». На сайті вироби є фотографії патенту, реєстраційного посвідчення медичного виробу, свідоцтва про проходження контролю і сертифіката продавця.

ТОВ «Альсарія» випускає матрац від варикозу «Здоров» і ортопедичну подушку для ніг. Інформація про них в інтернеті неоднозначна.

Як працює

Принцип дії подушки Варіфорт кардинально відрізняється від всіх інших засобів і методів, аналогів у неї немає.

У стінках судин і на еритроцитах знаходяться негативно заряджені частинки. Токсичні речовини, шлаки, хвороботворні бактерії і віруси, паразити, грибки несуть на собі позитивний заряд.

При проникненні позитивно заряджених агентів в кровоносне русло, вони притягуються до наших негативнозарядженим клітинам. Це викликає склеювання кров’яних тілець. Таким чином на стінках вен формуються небезпечні тромби.

Для стовідсоткового позбавлення від варикозу потрібно впливати на його причину – прибрати позитивний заряд з тромбів, просто розчинивши їх. Традиційні методи лікування варикозу цим не займаються.

Працюють особливі мікросфери, якими наповнене виріб. Мікросфери оброблені кремені-органічним покриттям. Подушка має потужний негативним зарядом завдяки природному середовищі кремнію.

Цікавий факт!

Кульки в наповнювачі подушки настільки малі, що побачити їх неозброєним оком неможливо. Вони видно тільки під мікроскопом.

На дотик виріб нагадує мішечок, наповнений борошном.

При використанні подушки Варіфорт натуральні негативно заряджені частинки впроваджуються в організм і наповнюють його цілющими негативними зарядами. На сайті вироби стверджується, що лікувальна подушка вбирає в себе все підступні позитивно заряджені частинки – цей процес зменшує і розчиняє тромби на етапі молекул.

Там же є твердження, що ефективність вироби доведена дослідженнями. Однак посилання та інформація про дослідження не наводяться.

результат використання

Офіційний дилер ТОВ «Здоров» заявляє, що подушка Варіфорт швидко усуває не тільки симптоми варикозу, але і працює з їх причиною – виріб оздоровлює функціонування всієї серцево-судинної системи.

Подушка Варіфорт здатна боротися з варикозом на будь-якій стадії

Наводиться аргумент, що креми та мазі здатні тимчасово прибрати хворобливі симптоми, а Варіфорт працює з суттю хвороби – тому симптоми зникають слідом за причиною.

Також йдеться про те, що після вироку лікарів «різати все» через 2-3 роки варикоз повертається, так як операція не прибирає причину, а просто направляє кров по інших шляхів, створюючи навантаження на них.

Виробник на сайті декларує позбавлення від всіх симптомів на початковій стадії варикозу за три тижні, на запущеній – за три місяці.

Судячи з відгуків в інтернеті, подушка Варіфорт може:

 • Нормалізувати роботу венозних клапанів;
 • Зробити венозні стінки еластичними;
 • Поліпшити рух крові і лімфи;
 • Купірувати больовий синдром в нижніх кінцівках;
 • Зняти набряки;
 • Скоротити реабілітаційний період після операції з приводу варикозу.

На сайті є фото, де стверджується, що ноги зняті до і після застосування виробу – результат на фото вражає.

Переваги подушки від варикозу Варіфорт

Медицина має традиційними методами лікування варикозу: прийом препаратів, використання кремів і гелів, необхідність носити компресійний трикотаж або пов’язку. Коли консервативні способи лікування не діють, хворому пропонують операцію.

Якщо порівнювати всі ці методи з подушкою Варіфорт, переваги новітнього засобу зрозумілі:

 • Для вироби не потрібно рецепт лікаря, воно дозволено для широкого продажу і доступно кожному;
 • На відміну від всіх інших методів, у Варіфорта немає протипоказань і побічних ефектів;
 • Виріб може допомагати всім у будь-якому віці;
 • Універсальне застосування. Сміливо можна використовувати не тільки для лікування, але і для профілактики;
 • У порівнянні з вартістю операції, повного комплекту антиварикозних панчіх або курсу дорогих засобів для зовнішнього застосування, ціна подушки Варіфорт нижче;
 • Виробник стверджує, що ефект досягається швидше ніж при традиційних методах і тримається стабільніша;
 • Компанія дає 100% гарантію індивідуального супроводу.

Лікування варикозу микросферами можна назвати революцією у флебології.

Зверніть увагу!

Застосування ботфорт Варіфорт особливо ефективно для профілактики або при незначних проявах варикозу. В цьому випадку шанс успішного лікування наближається до 100%.

застосування Варіфорт

Подушку Варіфорт застосовують для лікування варикозу будинку або на роботі. Виріб прикладають до ушкодженого місця, загортають ногу, застібають на липучки. Фахівці рекомендують надягати Варіфорт на всю ніч.

Одночасного використання мазей, гелів, кремів, таблеток, компресійного білизни виріб не вимагає – воно застосовується самостійно.

Виробник дає гарантію 30 років.

Ціна Варіфорт і де купити

В аптеках подушка Варіфорт не продається, купити її можна тільки на сайті офіційного дилера ТОВ «Здоров».

Для замовлення є зручна зрозуміла форма, її дуже просто і легко заповнити. Якщо є питання і сумніви – на сайті можна замовити дзвінок спеціаліста, він сам зателефонує вам, все пояснить і переконає купити.

ТОВ «Здоров» попереджає, що справжність вироби гарантується тільки при покупці на офіційному сайті.

Ціна однієї подушки Варіфорт становить близько 4900 рублів за акцію.

Варіфорт – обман або правда

 1. Щоб відповісти на це питання, потрібно знати, чому кров йде по венах ніг.
 2. Це відбувається завдяки спільній роботі артеріального тиску, скорочень м’язів ніг і роботі венозних клапанів, які не дозволяють крові йти вниз.
 3. При гіподинамії м’язи ніг не скорочуються – навантаження приймають на себе венозні клапани, які з часом стають слабкими і перестають змикатися.

Якщо хворий не змінює спосіб життя, не починає рухатися, харчування венозних стінок погіршується, еластичність їх знижується, венозні клапани продовжують деградувати. Утворюються осередки застою крові, це супроводжується неприємними симптомами варикозу.

У місцях застою крові стінки вен розтягуються, формуються варикозні вузли, застій крові посилюється – так утворюється замкнуте порочне коло.

Спадковість, гормональний статус і вимушена поза при роботі прискорюють розвиток варикозу.

Не потрібно мати медичну освіту, щоб розуміти механізм виникнення хвороби. Якщо людина розібрався в причинах і термінах, він зможе зробити висновок про ефективність того чи іншого методу лікування.

Previous Вправи від варикозного розширення вен: що можна і чого не можна робити
Next Тромбектомія гемороїдального вузла

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *