Техніка для схуднення бодіфлекс: вправи ранкового 15-хвилинного комплексу, плюси і мінуси, протипоказання


Бодіфлекс – дихальна гімнастика для схуднення

Техніка для схуднення Бодіфлекс: вправи ранкового 15-хвилинного комплексу, плюси і мінуси, протипоказання

Напевно, багато хто не раз чули сумну історію-анекдот, коли панночка дуже докладно розповідає про свою чудовою фігурі з тонкою талією і стрункими ногами, але нарікає, що вся ця краса чомусь запливла товстим шаром жиру.

На жаль, часто це виявляється дуже сумною правдою і у дуже багатьох багатьох не викликає навіть подоби посмішки. На ще більший жаль, багато впадають у відчай і припиняють будь-який опір.

Але багато хто все ж продовжують спроби відновити втрачену фігуру, сподіваються на успіх і шукають все нові і нові способи і методики, які дозволять повернути колишні ідеальні пропорції. Один з популярних сьогодні способів, що дозволяють схуднути, – дихальна гімнастика бодіфлекс.

Звичайно, прагнучи схуднути, багато хто сподівається на чудеса. Однак ж чудо – це дуже велика рідкість, а чарівні перетворення зустрічаються переважно в казках. Тому, зважившись на заняття бодіфлексом, слід віддавати собі звіт, що, хоча бігати по парку або по стадіону і не доведеться, докладати зусилля все одно треба.

Бодіфлекс – це дихальна гімнастика, в основу якої покладено аеробне дихання в комплексі зі спеціальними вправами, які дозволять розтягувати (і тим самим навантажувати) певні групи м’язів.

По суті, методика розрахована на збагачення організму киснем і одночасну незначну навантаження на проблемні групи м’язів. У таких методиках (і в бодіфлекс в тому числі) фізичне навантаження має дуже незначну інтенсивність, а як основне джерело енергії, яка забезпечує м’язову роботу, використовується кисень.

При вправах бодіфлекса використовується так зване дихання животом (тобто діафрагмальне дихання). Зробивши вдих, дихання рекомендують затримати на кілька секунд, а під час такої затримки дихання в клітинах тіла встигає зібратися декілька вуглекислого газу.

Як наслідок, артерії розширюються, а кисень на клітинному рівні починає засвоюватися набагато краще, тим самим прискорюючи метаболічні процеси і покращуючи загальне самопочуття.

Увага! Бодіфлекс ( BodyFlex ) – це комплекс з дванадцяти вправ. Основу комплексу становлять затримки дихання і розтягування м’язів.

Що ж стосується часу, який необхідний для щоденних занять бодіфлексом, то доведено, що досить ефективним може вважатися вже двадцатиминутное заняття.

Однак фахівці попереджають, що виконувати такі дихальні вправи надмірно довго (більше години) не можна, та й час – це багато, оскільки, замість позитивного результату, можливий цілком протилежний ефект.

Як правило, двадцять хвилин заняття цілком достатньо, але збільшувати його більш ніж до півгодини частіше за все не варто.

При заняттях бодіфлексом дуже важливо займатися систематично, регулярно і щодня. Заняття раз на тиждень ніякої користі для фігури не принесуть. Так що одна із заповідей при заняттях бодіфлексом – щоденні вправи.

Фахівці з бодіфлексу радять спочатку добитися стійкого зменшення загальних обсягів тіла і стійку тенденцію до зменшення ваги і тільки потім переходити до коректування окремих проблемних місць.

Слід розуміти, що спочатку повинні активізуватися метаболічні процеси в організмі, тобто повинен прискоритися і покращитися обмін речовин.

І тільки після того, як метаболізм буде активізований, має сенс займатися проблемними зонами, тому що при млявих обмінних процесах ніяке схуднення неможливо в принципі.

А зменшення загальних обсягів – це і є підтвердження поліпшення процесів обміну речовин і готовності організму до змін.

При заняттях бодіфлексом дуже важливі позитивний настрій, оптимізм, наполегливість, послідовність і терпіння – тільки в такому випадку можливий позитивний результат.

Що стосується харчування в період занять бодіфлексом, то фахівці категорично не радять сідати в цей період на будь-яку дієту. Однак харчування слід підкоригувати і приймати їжу не два-три рази на день, а їсти невеликими порціями, але досить часто (до шести разів на день).

Приступаючи до занять бодіфлексом, слід розуміти, що і для чого робиться.

 1. По-перше, спеціальна дихальна методика збагачує кров і всі клітини організму киснем, активізуючи обмінні процеси, що необхідно для успішної корекції ваги.
 2. По-друге, заняття повинні бути щоденними, щоб організм «звикся з думкою» про те, що із зайвими кілограмами доведеться попрощатися.
 3. По-третє, на початковому етапі слід домогтися відновлення нормального метаболізму і початкового зменшення ваги і обсягів.

Увага! Навіть при візуально помітному зменшенні обсягів вага може зменшитися зовсім небагато, тому що спочатку зникають набряки тканин, а потім при регулярних заняттях жирова тканина може замінюватися м’язової, яка важче. Тому при менших обсягах вага може відрізнятися не дуже сильно.

При заняттях бодіфлексом використовуються три типи вправ: ізометричні, ізотонічні і розтягують.

Изотонические вправи спрямовані на роботу якоїсь однієї групи м’язів і при виконанні таких вправ активно працює тільки ця група. При виконанні ізотонічних вправ м’язи працюють інтенсивно і розтягуються на всю свою довжину.

Для виконання таких вправ організм потребує великої кількості кисню, тому потреба в кисні всього організму істотно зростає.

Изотонические вправи спрямовані на збільшення еластичності сухожиль, на поліпшення кровопостачання і на тренування окремих груп м’язів.

Ізометричні вправи інакше називаються статичними. При виконанні таких вправ необхідно докладати м’язові зусилля, щоб подолати створене опір.

Ізометричні вправи збільшують м’язову силу, але не мають жодного позитивного впливу на гнучкість суглобів.

Крім того, статичні вправи не роблять позитивного впливу на поліпшення роботи легенів і серця.

Розтягують вправи – це вправи, виконання яких дозволяє збільшити еластичність м’язів. Тобто розтягують вправи роблять тіло більш гнучким і пластичним. Для виконання вправ, що розтягують дуже важлива якісна розминка, оскільки в іншому випадку можливі травми.

Необхідно пам’ятати, що успіх зможе забезпечити тільки комплексне застосування дихальної гімнастики і всіх необхідних видів вправ.

Ще один відео урок бодіфлекс для схуднення: 

Може скластися враження, що заняття бодіфлексом підходять практично всім. Однак така думка є хибною, оскільки для таких занять існують і обмеження, і протипоказання. Нехтування протипоказаннями для виконання комплексу вправ бодіфлекса може спричинити дуже серйозні наслідки для здоров’я.

 1. Заняття бодіфлексом категорично протипоказані під час вагітності (в будь-який триместр).
 2. Для бодіфлекса справедливо загальне правило: при підвищеній температурі тіла і при будь-яких запальних процесах займатися вправами ні в якому разі не слід.
 3. Протипоказані будь-які серйозні навантаження, в тому числі і бодіфлекс, при глаукомі (це дуже серйозне захворювання очей, яке може привести до повної сліпоти).
 4. Якщо виявлено підвищений внутрішньочерепний тиск, це теж слід вважати категоричним протипоказанням (як мінімум, до повної і стабільної нормалізації показників внутрішньочерепного тиску).
 5. Безумовне протипоказання для занять бодіфлексом – гіпертонічна хвороба (підвищений артеріальний тиск).
 6. Заняття бодіфлексом протипоказані при серцевій недостатності, при серцевої аритмії і при будь-яких інших серйозних порушеннях в роботі серцево-судинної системи.
 7. Не слід займатися бодіфлексом при наявності будь-яких гриж – це може мати непередбачувані наслідки.
 8. Будь-які кровотеча слід вважати протипоказанням для занять боліфлексом, однак таке протипоказання в більшості випадків має тимчасовий характер, і після нормалізації стану організму заняття бодіфлексом можна відновити.
 9. Протипоказанням для занять бодіфлексом слід вважати прийом деяких лікарських засобів, в тому числі антидепресантів, гормональних препаратів і навіть деяких протизаплідних таблетованих засобів. При будь-якому призначенні будь-яких препаратів слід уточнювати у лікаря, чи не протипоказані чи в разі прийому призначених препаратів заняття бодіфлексом.
 10. Не варто займатися бодіфлексом при загостренні будь-яких хронічних захворювань – це може погіршити перебіг хвороби. У період ремісії заняття можливі тільки після вичерпної консультації лікаря.

На жаль, від появи зайвих кілограмів і зрадницьких сантиметрів не застрахований ніхто. На щастя, в більшості випадків боротьба із зайвими кілограмами може виявитися досить успішною.

Звичайно, в кожному окремому випадку краще допомагають різні способи, проте до позитивного результату можуть привести тільки наполегливість і послідовність.

І придуманий американської багатодітною матір’ю бодіфлекс цілком може допомогти.

Але при боротьбі з надлишковою вагою слід пам’ятати, що дуже багато залежить не від чуда, а від бажання і від цілеспрямованого і наполегливої ​​просування до поставленої перед собою мети.

У випадку з бодіфлексом дуже важливо, що часу потрібно трохи, що додаткове устаткування не потрібно, що піднімається настрій, і навіть те, що є вічна тема для обговорення з приятельками. А результат буде обов’язково – головне, бачити мету і не шукати перешкод (до протипоказань це не відноситься).

Бодіфлекс для схуднення. Основи, вправи і відео

Бодіфлекс для схуднення. Основи, вправи і відео

Бодіфлекс – це система, яка допомагає протягом короткого проміжку позбутися зайвих кілограмів і надалі зберегти стрункість. Бодіфлекс заснований на глибокому диханні діафрагмою, про який не можна забувати під час вправ.

Завдяки такому диханню під час виконання вправ в кров надходить достатня кількість кисню, а поряд з вправами м’язи напружуються саме в проблемних місцях.

Все це сприяє розщепленню жиру і тонізації м’язової тканини. Виходить, що кисень необхідний для спалювання жиру.

І саме в цьому полягає суть бодіфлекса – насичення організму необхідною кількістю кисню .

Для того щоб зрозуміти, наскільки ефективний бодіфлекс, достатньо ознайомитися зі статистичними даними. А вони свідчать, що під час фітнесу людина втрачає до 400 кілокалорій за одну годину, а за цей же час заняття бодіфлексом йде 3500 кілокалорій. Хіба можуть бути сумніви на рахунок цієї методики?

Дихання в бодіфлекс має відповідати такій схемі: видих-вдих-видих-затримуємо дихання-вдих.

Здається, що все просто, але кожен етап потрібно виконувати правильно. Отже, видих на увазі звільнення легенів від повітря. Для цього потрібно губи стиснути в форму трубочки і повільно видихати повітря. Після цього потрібно закрити рот і зробити вдих. Ротом категорично забороняється вдихати! Потрібно різко вдихнути носом до тих пір, поки кисень не буде максимально достатньо.

Зробити це потрібно швидко, тому нормально, що буде видаватися при цьому шум. Наступний видих робиться інакше, ніж перший. Потрібно підняти голову так щоб вона перебувала під кутом 45 °. Після цього необхідно стиснути губи, а після цього різко видихнути повітря одним разом. При такому видиху видається звук нагадує слово «пах».

У деяких випадках після такого видиху може початися кашель – це нормально.

Після видиху за все повітря потрібно затримати дихання на 10 секунд. При цьому потрібно втягнути живіт знизу вгору, утворюючи хвилю. Голову можна тримати нахиленою вниз. Після цього робиться вдих з розслабленими м’язами живота. Таке дихання потрібно тренувати в такій позі: поставити ноги на ширину плечей, трохи зігнути їх і покласти долоні поверх колін, голову потрібно тримати прямо.

Бодіфлекс для схуднення. загальні рекомендації

Для того щоб схуднення було максимальним слід дотримуватися наступних правил:

 • Повторюйте вправи вранці протягом 20-ти хвилин;
 • Робіть вправи натщесерце, заздалегідь випивши склянку води;
 • По можливості займайтеся на свіжому повітрі. Це прискорює процес схуднення і робить заняття приємними;
 • Не сідайте на дієту, а перейдіть на дробове харчування: їжте невеликими порціями до 6-ти разів на день;
 • Перед тим як приступити до бодіфлекс виміряйте своє тіло в проблемних місцях, а потім робіть повторні зміни один раз в тиждень;
 • Чи не їжте протягом години після вправ.

З найефективніших вправ відзначають: «Алмаз», «нахили в сторони», «Скручування лежачи», «Скручування сидячи», «Шпагат». Головне в бодіфлекс – завзятість , але тільки після того, як ви зможете навчитися правильно дихати. В іншому випадку всі зусилля будуть марними і безглузді, адже тоді ви будете втрачати не більш калорій, ніж при звичайному фітнесі.

Бодіфлекс для схуднення. Протипоказання

 • бодіфлекс абсолютно протипоказаний при вагітності;
 • не варто їм займатися і гіпертонікам, тим хто недавно переніс операцію;
 • тренування не повинна продовжаться більше 30 хвилин;
 • якщо у вас є хронічні хвороби, потрібно звернутися до лікаря за консультацією перш ніж вирішити зайнятися бодифлексом чи ні.

мінуси бодіфлекса

 • якщо почали займатися бодіфлексом то вже не можна кидати інакше зайву вагу і сантиметри навколо талії дуже швидко повернуться на свої місця;
 • займатися потрібно натщесерце;
 • -головне в бодіфлекс – сталість. Якщо ви проспустілі кілька занять, потрібно починати спочатку.

Бодіфлекс для схуднення. Відгуки

Тут треба зазначити що дана система вправ особливо корисна молодим матусям, які після пологів мріють повернути пружність і красу живота в першу чергу. Про інші методи позбавлення від живота і галіфе на стегнах, ми вже писали, але бодіфлекс дійсно заінтригував. Адже виходить що займатися їм набагато простіше, потрібно тільки завзятість.

Ось кілька відгуків які ми знайшли на просторах інтернету:

пташка

Дівчатка! Всім дуже раджу Бодіфлекс! Я сама завжди думала, що все дихальні гімнастики – це маячня. Але спробувавши Бодіфлекс, переконалася в зворотному. За час вагітності набрала 25 кг, зараз малятку 4 міс, а я вже повернулася в свою вагу !!! Це при тому, що займаюся НЕ кожен день, в середньому 3-4 рази на тиждень виходить.

Просто немовля не завжди дає можливість позайматися з ранку на голодний шлунок. І в ці дні я відчуваю, що мені не вистачає занять))). Дуже подобаються заняття з Мариною Корпан, дивлюся все її передачі і вибираю вправи для себе. Прикладаю фото до БД і разом бодіфлекс. Якість фото не дуже, але різниця помітна.

Ось такий результат за 2,5 міс занять.

Анастасія Кузьміна

Півтора тижні заняття бодіфлексом: мінус 2 кг, заміри-талія 1см, живіт мінус 2 см, зона галіфе мінус 5 см, попа мінус 4 см, ляшка мінус 3 см, груди мінус 1 см)))

наречена Вітру

Я народила в кінці грудня, за час вагітності набрала 17 кг. Бодіфлекс почала займатися на початку січня і за 2 (!!!) місяці повернулася до своєї ваги, який у мене був до вагітності! Я теж годую грудьми і займатися щоранку теж не завжди виходить, але намагаюся займатися щовечора перед сном.

Я дуже задоволена результатами! Тіло підтяглося і мені здається моя фігура стала ще краще виглядати ніж до вагітності! (Над животом звичайно ще ой-ой-ой скільки роботи). Зараз вага стоїть (але я і цим результатом задоволена, ці зайві кілограми зі мною вже разом років так 5) і позбавлятися я від них по-серьyoзке буду, коли перестану годувати грудьми свого малюка.

А взагалі рекомендую всем !!! Бодіфлекс ФОРЕВА !!!

Бодіфлекс для схуднення. Відео

Замість того щоб словами описувати як виконуються вправи системи бодіфлекс, ми пропонуємо кілька цікавих відео де дуже зрозуміло описані як техніка дихання, так і вправи.

Протипоказання для занять бодіфлексом

Коли люди вперше чують про бодіфлекс, вони дуже дивуються.

Здавалося б як це? Хіба можна схуднути без виснажливих тренувань, обмежень в харчуванні, витрачаючи всього 15 хвилин в день на цю чарівну зарядку? Але це, дійсно, правда.

Чудо бодіфлекса існує. Але, як і будь-який інший вид тренування є у бодіфлекса протипоказання, з якими потрібно ознайомитися перед тренуванням.

Аеробні вправи під назвою бодіфлекс, насправді можуть привести вашу фігуру в порядок. Давайте ж розберемося, як працює ця техніка і чому її можна використовувати не всім?

У чому суть аеробного дихання?

Йоги, багато медиків і теорія бодіфлекса стверджують, що наші хвороби пов’язані з недостатньою кількістю кисню в організмі. Засновниця цієї техніки американка Грір Чайлдерс вважає, що це чудодійна зарядка здатна вирішити проблеми не тільки фігури, але і в цілому зміцнити організм людини.

Тренування триває 15 хвилин. Обов’язковою умовою для її ефективності є щоденне її виконання. Погодьтеся, зовні все виглядає досить легко і просто.

Але, насправді, щоб виконувати ці вправи правильно, організм повинен бути досить витривалим. Всі його системи повинні бути в порядку. Тому перед тим як почати практикувати техніку упевніться, що у вас немає протипоказань для цієї техніки.

Кому не варто займатися за цією системою?

Отже, кому ж доведеться стримати свій порив застосувати це дихання? Що служить протипоказаннями для занять бодіфлексом?

 1. Перш за все, це вагітні жінки.
  Але тут все-таки потрібно дивитися на образ життя вагітної жінки. Якщо вона і до вагітності практикувала це дихання, вела активний спосіб життя, то в принципі місяці до четвертого практикувати комплекс вправ можна, але тільки з дозволу лікарів, які виключили загрозу викидня.
 2. Протипоказання при бодіфлекс включають в себе міому матки.
  На жінок, у яких є міома матки аеробне дихання може подіяти негативно. Воно активізує всі системи організму, в тому числі репродуктивну. У зв’язку, з чим міома може почати рясно кровоточити.
 3. Протипоказанням до бодіфлекс також є проблеми з щитовидною залозою.
  Тим, у кого слабка щитовидка, займатися за цією системою не те, щоб зовсім не можна. Справа в тому, що при цій проблемі, дуже уповільнений обмін речовин, тому практика дихання навряд чи принесе результати. І якщо зазвичай після цієї техніки відчувається заряд енергії, то в цьому випадку вас навпаки може долати сильна втома.
 4. При заняттях цією технікою, при затримці дихання, активно напружуються м’язи, що сприяє підвищенню артеріального тиску. Тому людям з хронічною гіпертонією ці вправи практикувати також не рекомендується.

Розробіть індивідуальний комплекс

Як вже говорилося вище, аеробне дихання несе в собі велике навантаження на організм, незважаючи на його зовнішню легкість у виконанні. Тому не поспішайте практикувати регулярні тренування, краще перед цим переговорити з лікарем. Переконайтеся в тому, що у вас не присутні протипоказання для занять бодіфлексом.

Також перевірте свою дихальну систему. Ненормальним вважається, якщо ви не здатні виконати більше 18 вдихів і видихів за хвилину. Це може свідчити про те, що у вас є хвороба, наприклад, астма. При ній також можна займатися за цією системою.

Якщо вам дуже подобається дихальна практика, але при цьому присутні якісь протипоказання до бодіфлекс, не впадайте у відчай. Спробуйте проконсультуватися з цього приводу у досвідченого інструктора. Дуже може бути, що він допоможе видозмінити комплекс вправ під вас.

Якщо це не відбулося, то пам’ятайте про те, що це не єдина система схуднення. Як і у всіх інших у неї є свої мінуси, наприклад, те, що займатися потрібно обов’язково кожен день, інакше не буде результату.

Думайте про те, що тепер у вас відкриті дороги до нових методикам. І ви обов’язково знайдете найефективнішу для себе систему.

бодіфлекс

бодіфлекс

Бодіфлекс вважається однією з найефективніших гімнастики дихання, в результаті якої можна скинути зайві кілограми. Дана методика поєднує в собі різні типи вправ з конкретними видами навантаження. Про те, що це таке, як працює і на що впливає, читайте в цій статті.

зміст:

Бодіфлекс розроблявся на основі спеціального аеробного дихання , яке сприяє насиченню організму киснем і розщепленню жирових клітин.

Всі вправи виконуються в певних позах, в результаті чого тренуються всі необхідні м’язи і м’язи, вони стають більш пружними і еластичними, шкіра – підтягнутою, а целюліт і зморшки поступово зникають (якщо вони були до цього).

Що таке бодіфлекс: особливості та принципи

Бодіфлекс з Мариною Корпан – це досить проста в застосуванні і досить практична програма, спрямована на скидання зайвої ваги і потягування в’ялих м’язів. В день потрібно витрачати на цю гімнастику всього 15 хвилин, тому ви цілком спокійно зможете включити її в свій основний режим.

Вправи бодіфлекс для схуднення були розбиті на кілька основних груп.

А саме на три:

 • Ізометричні. Така гімнастика спрямована виключно на одну конкретну групу м’язів. Наприклад, ви затискаєте свою руку в кулак, і у вас в цей момент напружені тільки м’язи в області кисті.
 • Изотонические. У момент виконання таких вправ у вас задіяні відразу кілька груп м’язів. Наприклад, ви давите однією рукою на іншу. В даний момент у вас задіяні обидві руки у вправі.
 • Розтягують. Дана група вправ спрямована на тренування еластичності м’язів. Накочені м’язи мати мало. Необхідно, щоб вони ще були пружними і еластичними. Тоді і хребет клинить не буде, і корпус буде більш рухливим, і судоми мучити не будуть.

Дихальні вправи відмінно поєднуються з гімнастикою на розтяжку, вони дають чудовий результат і є високоефективними.

Вправи з диханням дуже добре розслаблюють, значно збільшують доступ кисню до різних частин тіла. Це допомагає зберігати тіло здоровим і міцним.

Адже більшість людей дихають неглибоко, і в результаті вони отримують величезну кількість різних захворювань.

Також варто відзначити, що вправи бодіфлекс роблять м’язи живота і черевної порожнини значно міцніше, масажують їх, і весь цей комплекс дуже допомагає уникнути запорів і різноманітних хвороб кишечника.

Ще така гімнастика допомагає впоратися з целюлітом, вона є чудовим рішенням по боротьбі зі зморшками, і робить дуже позитивний вплив на людський організм і на самопочуття в цілому.

Бодіфлекс збагачує людський організм киснем. Наприклад, якщо ви затримаєте подих приблизно на десять секунд, у вашій крові буде накопичуватися вуглекислий газ.

В результаті ваші артерії будуть розширюватися і поступово готуватися до засвоєння більшої кількості кисню.

А велика кількість кисню допомагає не просто впоратися із зайвою вагою, але і з поганим самопочуттям.

Переваги вправ бодіфлекс:

 • З їх допомогою ваша талія зможе зменшитися за п’ять-сім занять приблизно на десять сантиметрів.
 • У вас комплекс таких вправ не відніме багато часу, всього п’ятнадцять хвилин в день.
 • Займатися бодіфлексом можна в будь-який час і в будь-якому місці (вдома, на роботі, на заняттях з тренером).
 • Бодіфлекс не має вікових обмежень.
 • Бодіфлекс є єдиною гімнастикою, яка не просто тренує тіло, але і сприяє омолодженню особи.

Особливості бодіфлекс:

 • Значно прискорює процес метаболізму.
 • Розщеплює жирові відкладення за рахунок насичення організму великою кількістю кисню.
 • Підсилює лімфоток, завдяки чому з організму виводяться шлаки і токсини.
 • Бодіфлекс працює одночасно в двох напрямках – розщеплює жири і може модулювати окремі проблемні зони (стегна, сідниці і так далі).
 • Благотворно впливає на шлунок.

Бодіфлекс для схуднення: як впливає і на скільки можна схуднути?

Вплив вправ бодіфлекс полягає в спалюванні зайвих жирових клітин, розтяжці м’язів і омолодження шкіри. Така дихальна гімнастика сприяє надходженню в організм більшої кількості кисню.

Він в сукупності з кров’ю надходить до м’язів і починає активно розщеплювати жирові відкладення , а також виводити всі токсини і шлаки з організму.

Навіть 15 хвилинний ранковий комплекс допоможе вам ефективно витрачати енергію і тримати себе в прекрасній формі.

Який же механізм насичення організму необхідною кількістю кисень при тренуваннях бодіфлекс? Отже, ви затримуєте дихання на вісім-десять секунд.

У цей момент вашої крові накопичується вуглекислий газ, артерії розширюються, а організм поступово стає більш підготовленим до більш ефективному засвоєнню кисню у великій кількості.

Цей додатковий кисень допомагає людському організму позбутися від надмірної ваги, хронічної втоми, поганого настрою, нестачі енергії і так далі.

Фото до і після

Також необхідно зауважити, що ранковий комплекс вправ бодіфлекс прекрасно зміцнює м’язи живота, масажує органи черевної порожнини, усуває розлади шлунка (якщо вони є) і запобігає запори. Так, можна сміливо стверджувати, що гімнастика бодіфлекс здатна благотворно вплинути не тільки на ваші м’язи і вага, а й на деякі внутрішні органи.

За допомогою комплексу вправ бодіфлекс ви легко зможете схуднути за три місяці на п’ять розмірів. Це вже довела жінка, яка є засновником даного виду гімнастики. Грір Чайлдерс схудла з 52-го до 42-го розміру, використовуючи бодіфлекс.

Якщо дихальною гімнастикою займатися регулярно, то перші результати ви зможете побачити вже через тиждень-два занять. У той час, як фітнес і заняття в тренажерному залі дають свої плоди десь через півтора місяці посилених тренувань.

Перерва більше, ніж на один-два дні робити не можна, оскільки вам доведеться все починати з нуля. Головний принцип даної гімнастики – це системність. Та й взагалі, навіщо пропускати заняття? Адже займатися по п’ятнадцять-двадцять хвилин в день – це не так вже й важко .

Причому робити це ви зможете на роботі, у себе вдома, на заняттях з тренером. Загалом, де вам буде зручно.

А одним з головних достоїнств комплексу вправ бодіфлекс є той факт, що вам абсолютно не доведеться виснажувати себе тривалими дієтами. Навпаки, їх взагалі бути не повинно. В даному випадку всю роботу за вас буде виконувати кисень. Але це зовсім не означає, що ви зможете регулярно їсти булочки з маслом, шоколадні цукерки, торти і надто жирну їжу.

І ще один нюанс: вам не потрібно у випадку з бодіфлексом збільшувати тривалість занять. Можливо, вам захочеться якомога швидше досягти необхідних результатів, але повірте – краще ви собі не зробите, якщо будете виснажувати себе тривалими заняттями по годині в день, а то і довше. Цим ви тільки нашкодите своєму організму.

Основні принципи і правила занять бодіфлекс

Вправи бодіфлекс мають кілька правил, яких необхідно дотримуватися для того, щоб тренування була по-справжньому ефективною. Отже, основні з них:

 • Регулярність . Результати будуть досягнуті тільки в тому випадку, якщо ви будете займатися систематично. Пропуски в цій справі категорично заборонені. Основна особливість дихальної гімнастики якраз і полягає в тому, що заняття ні в якому разі не можна пропускати. Тут головне не навантаження, а сталість. Як приклад можна навести таке: у тому випадку, якщо ви будете піднімати штангу один раз в тиждень, то досягнете набагато меншого ефекту, ніж при піднятті рук без жодних навантажень кожен день. Одноразове зусилля так і залишиться зусиллям, а регулярні навантаження здатні дати результат уже через короткий кількість часу.
 • Тренування всіх груп м’язів . Дихальна гімнастика здатна благотворно вплинути на всі групи м’язів. Якщо у вас проблеми з вагою, то зайві жирові клітини присутні не в конкретній зоні, а у всьому тілі. В такому випадку вам необхідно зменшити загальний обсяг. А якщо у вас є конкретні проблеми з талією, сідницями або стегнами, можна спробувати вправи бодіфлекс, спрямовані суто на дану область. Але найчастіше зайві жирові відкладення розподіляються рівномірно по всьому тілу, і тоді роботою з певною областю нічого не доб’єшся, і потрібно попрацювати над усім тілом цілком, а потім вже відкоригувати конкретні зони, якщо в цьому виникне необхідність.
 • Виснажливі дієти не потрібні . У випадку з дихальною гімнастикою вам просто необхідно правильно харчуватися. Вона не подіє, якщо ви будете регулярно займатися і при цьому вживати в їжу велику кількість калорій. Їсти можна все, але в міру. А головний мінус будь-якої дієти полягає в тому, що її не можна тримати вічно. І коли ви зірветеся після чергової голодування, то наберете вагу ще більше, ніж він був до початку дієти.

Весь цей комплекс вправ підходить не тільки для людей з надмірною вагою. Адже у власників стрункої фігури теж можуть бути певні дефекти. А бодіфлекс допоможе їх підкоригувати.

До того ж подібна гімнастика допоможе вам стати здоровішими. Так, з її допомогою ви зможете очистити легені, зміцнити шлунок, очистити тіло від токсинів і шлаків. З кожним днем ​​ваш організм буде отримувати все більше і більше кисню, а отже, вам буде менше хотітися курити (якщо у вас раніше була така звичка).

Комплекс основних вправ

У дихальної гімнастики існує безліч різноманітних вправ. Основні з них:

1) Лев . Прийміть вихідну позу (ноги розсуньте не більше, ніж на 30 см). укі поставте на ноги трохи вище колін. Почніть виконувати дихальну вправу.

Затамуйте подих ненадовго і сильно втягніть живіт, а потім прийміть «позу лева».

Відкрийте очі якомога ширше, губи скрутіть в колечко і опустіть це колечко вниз, висуньте язик, при цьому ваші щоки і губи повинні бути максимально напружені.

2) Гримаса . Початкове положення таке ж, як і у вправі з позою лева. Тільки в даному випадку необхідно висунути вперед нижню щелепу, витягнути губи вперед і витягнути шию. Ви повинні відчути напругу в області шиї. Потім підніміть голову і витягніть підборіддя до стелі.

При цьому вам необхідно стояти прямо, руки відкинути назад (як будь-то ви збираєтеся стрибнути з трампліну). П’яти ні в якому разі не можна отривають від статі. У такій позі вам необхідно перебувати вісім секунд.

Повторіть все п’ять разів, і перед кожним разом виконуйте дихальну вправу (затримка дихання і втягнутий живіт).

3) Бічна розтяжка .

Для початку виконайте спеціальну вправу для дихання, а потім встаньте в наступну позу: зігніть небагатьох лівому коліні і поставте на нього лікоть лівої руки, праву ногу при цьому відставте в сторону (вона повинна бути прямою, а ступня не повинна відриватися від підлоги).

Вага на лівій стороні, права рука над головою тягнеться до тих пір, поки ви неї відчуєте напругу в бічних м’язах. Рука повинна знаходитися біля голови в прямому положенні. Затримайтеся в такій позі на вісім секунд. Повторити необхідно тричі, тільки перед кожним разом не забувайте переводити подих.

4) Відтягування ноги назад . Початкове положення: ви повинні стояти на колінах, лікті покладіть на підлогу, долоні повинні упиратися в підлогу.

Одну ногу слід витягнути назад з опущеними пальцями вниз, коліно не згинається, а носок знаходиться на підлозі. Голова при цьому повинні бути піднята, дивіться вперед. Не забувайте затримати подих, подивитися вперед і виконати основну позу.

Сідниці при цьому повинні бути максимально напружені. Поза повинні бути витримана вісім секунд. Повторити тричі.

5) Сейко . Ви також повинні знаходитися на колінах. Одну ногу злегка відтягніть в сторону. Вона повинна бути прямою і перебувати чітко під прямим кутом, ступню покладіть на підлогу.

Виконайте головне вправу на дихання. Потім підніміть пряму ногу вгору. Вона повинна піднятися максимально високо.

Затримайтеся на вісім секунд в даному положенні, відпочиньте пару секунд і повторіть вправу тричі.

6) Алмаз . Присядьте на коліна, а руки зімкніть перед собою, пальці необхідно витягнути, а лікті повинні знаходитися якомога вище. Спину округлятимете. Виконайте дихальну вправу. Міцно упріться пальцями один в одного. При цьому м’язи від ліктя і до запястьев, а також грудей повинні бути максимально напружені. Затримайтеся в такій позі на вісім секунд і повторіть тричі.

Як почати: основні поради початківцям

Початківцям бодіфлекс зможе допомогти позбутися не тільки від зайвої ваги. Також дана методика здатна скоригувати наступне:

 • Неправильну поставу.
 • Обвислі шкіру.
 • Набряклість.
 • Почуття втоми.
 • Задишку.
 • Сонливість.

Дана методика може здатися привабливою для початківців тим, що вона абсолютно не вимагає ніякої додаткової фізичної підготовки, виснажливих дієт, виконується всього п’ятнадцять-двадцять хвилин в день, і може проводитися, де завгодно. Все це можна віднести до незаперечних плюсів гімнастики бодіфлекс.

Для того щоб освоїти цю методику, необхідно навчитися правильно дихати . У цьому вам допоможе техніка глибокого діафрагмового дихання. Груди при цьому залишається майже нерухомою. Саме таким способом і дихають всі новонароджені діти.

Але з віком у людини збільшується нервове напруження, а діафрагменні м’язи і внутрішні органи починають напружуватися все більше і більше. В результаті дихання починає поступово переміщатися на середину грудей. Так, можна стверджувати, що вже сформована людина дихає тільки верхньою частиною легенів.

В даному випадку останні використовуються тільки на 20%.

Займатися такою гімнастикою найкраще натщесерце. Перед заняттям можна випити склянку води, соку або зеленого чаю. Почніть з такої схеми: видих – вдих – сильний видих – затримка дихання. При цьому голова повинні бути опущена вниз.

Якщо ви все будете робити правильно, то через тиждень вже побачите перші результати.

Бодіфлекс: протипоказання і можливі ризики

Бодіфлекс: протипоказання і можливі ризики

Система Бодіфлекс визнана однією з найефективніших – вона дозволяє максимально схуднути за короткий час. Крім цього ваша фігура підтягується, зміцнюються м’язи, формується красива талія.

Крім ефекту схуднення, система надає оздоровчий ефект на організм, призводячи в норму роботу внутрішніх органів. Незважаючи на позитивну дію, Бодіфлекс має свої протипоказання і мінуси.

Що таке Бодіфлекс

Дана система була заснована американкою Грір Чайлдерс на принципах йоги. Бодіфлекс складається з комплексу статичних вправ, при виконанні яких потрібно дихати певним чином. У гімнастики застосовується мембранний вид дихання, який найбільш повно збагачує клітини киснем. Ці дії запускають процес активного спалювання жиру в проблемних зонах.

Величезна роль в цій системі відводиться саме дихальним вправам. Без правильного дихання програма не даватиме такий високий результат. Тому перед тим як приступити до виконання вправ, творець програми настійно рекомендує освоїти техніку диафрагменного дихання по її методу.

Творець цієї програми розробила свою систему на основі йоги, яка є найдавнішою оздоровчою гімнастикою. Грір значно спростила її, скоротивши час виконання вправ і відмовившись від медитацій. Крім позбавлення від зайвих кілограмів, гімнастика дає відмінний оздоровчий ефект, покращуючи роботу внутрішніх органів.

Упорядковується система травлення, органи малого тазу, стабілізується менструальний цикл. Зміцнюються м’язи, шкіра стає еластичною і підтягнутою, що має велике значення при значному зменшенні обсягів тіла. Разом з надлишками жиру зникає і целюліт. Ви не тільки худнете, а здобуває гарне пружне тіло.

Як працює дихальна гімнастика

У подібних гимнастиках для схуднення ключова роль відводиться дихального процесу. Поки ви не навчилися правильно дихати, не варто навіть починати заняття, очікуваного результату не буде. Чому саме поєднання диафрагменного дихання з фізичними навантаженнями дає такий сильний ефект?

Під час глибокого і різкого вдиху відбувається гіпервентиляція легенів. Організм отримує максимальну кількість кисню, який всмоктується в кров і інтенсивно постачається в клітини тканин.

Після того, як ви повністю видихнули весь відпрацьований повітря з легенів (в Бодіфлекс це потрібно зробити з особливою ретельністю, виштовхуючи його, посилено втягуючи живіт), відбувається затримка дихання.

Під час зупинки дихання на кілька секунд починається кисневе голодування. Створюється стресова ситуація для організму. Клітини тканин починають посилено використовувати жирові запаси, спалюючи зайвий жир. При цьому процес розщеплення жирових клітин починається з проблемних ділянок тіла. Таким чином тіло починає прискореними темпами втрачати зайву вагу.

Протипоказання

Дихальна гімнастика оздоровлює весь організм в цілому, покращує самопочуття, приводить в норму діяльність основних систем. При правильному виконанні вправ від цієї програми може бути тільки користь. Шкоди організму можна нанести, ігноруючи рекомендації до проведення тренувань.

З огляду на те, що діафрагмове дихання запускає досить інтенсивні процеси, що впливають на функціонування багатьох органів, у Бодіфлекс є протипоказання. Це потрібно враховувати перед тим, як почати займатися даною гімнастикою:

 • Під час вагітності займатися подібними видами гімнастики заборонено на будь-яких термінах. Затримки дихання, викликаючи стресовий стан, можуть виявитися згубними для плоду. Крім того, худнути в цьому стані не рекомендується, організм в період вагітності і так витрачає багато зусиль. А ось після пологів гімнастика шкоди не принесе, ви можете швидко привести тіло в хорошу фізичну форму.
 • При захворюваннях серця і судинної системи Бодіфлекс протипоказаний. Дихальна гімнастика провокує прискорення кровеобменних процесів в організмі, що матиме негативні наслідки при захворюваннях цих органів.
 • Якщо у вас спостерігається нестабільний тиск, підвищений або понижений, а також проблеми з внутрішньочерепним тиском, даним видом гімнастики краще не займатися. Кисневе голодування, яке викликається технікою дихання, погіршить ситуацію.
 • При наявних захворюваннях очей (глаукома, сильна короткозорість) також не можна займатися бодіфлексом.
 • Заборонено виконувати дані вправи при хворобах легеневих шляхів (астма і ін.), Так як легкі отримують підвищену дозу кисню. Це може погіршити перебіг хвороби.
 • Якщо у вас є будь-які хронічні захворювання, потрібно проконсультуватися з лікарем з приводу застосування дихальної гімнастики. У багатьох випадках вона може викликати загострення хвороб.
 • Також заборонені заняття бодіфлексом при наявності проблем з щитовидною залозою, жовчокам’яна хвороби.
 • Не можна виконувати вправи, якщо у вас є кровотечі і пухлини.
 • При захворюваннях, що супроводжуються підвищенням температури тіла, заняття проводити заборонено.
 • Також не рекомендується тренуватися в період реабілітації після отриманих травм. Якщо у вас були якісь операції, спочатку потрібно дочекатися повного одужання і тільки після цього починати заняття.

Якщо у вас немає вищеописаних проблем зі здоров’ям, тоді можете безбоязно займатися цим видом гімнастики. Не забувайте про те, що є деякі правила, які потрібно виконувати, щоб тренування не принесли шкоди організму.

 • Займатися дихальною гімнастикою можна тільки на голодний шлунок. Рекомендується робити це вранці до сніданку. Якщо ви не можете тренуватися в цей час, займайтеся в будь-який час, з огляду на, що між прийомом їжі і тренуванням повинно пройти не менше трьох годин. Заняття з повним шлунком викличуть порушення травного процесу.
 • Під час тренування і перед нею воду краще не пити. Вправи викликають активну діяльність м’язів живота, тому необхідно, щоб шлунок був порожній.
 • Для відновлення водного балансу в організмі щодня потрібно вживати достатню кількість рідини. Рекомендується пити очищену або мінеральну воду, це сприяє виведенню шлаків і токсинів. Обсяг випивається рідини (води та інших напоїв) повинен становити 1,5-2 літра на добу.
 • Не приступайте до занять, поки не освоїте техніку дихання, пропоновану в Бодіфлекс. Це дуже важливо для правильного виконання вправ.
 • Якщо ви вирішили схуднути за допомогою цієї гімнастики, не потрібно поєднувати її з іншими техніками (наприклад, із заняттями спортом). Бодіфлекс дуже ефективний сам по собі і дає хороші навантаження на весь організм. Також дихальна гімнастика передбачає нормальне здорове харчування. До дієтам вдаватися не потрібно, треба харчуватися кілька разів на день. При цьому їжа повинна бути натуральною і корисною.

мінуси гімнастики

Творець цієї програми для схуднення вказує, що Бодіфлекс може допомогти не всім. При виконанні всіх рекомендацій він не принесе шкоди, а й користь від вправ буде не у всіх випадках. Перед тим як почати займатися, врахуйте наступні фактори:

 • Займатися цією гімнастикою необхідно регулярно. Якщо ви налаштовані схуднути, це можливо тільки при щоденних заняттях. Так як вони займають всього 20 хвилин в день, то зробити це не важко. Якщо ви кидаєте тренування при досягненні оптимального результату, зайва вага повертається.
 • Бодіфлекс не сполучається з іншими фізичними навантаженнями. Якщо ви займаєтеся яким-небудь видом спорту, ефекту від даної гімнастики не буде.
 • Також ця система не буде давати високих результатів, якщо ви приймаєте будь-які ліки. Прийом препаратів знижує вплив гімнастики.
 • Бодіфлекс ефективний тільки в тому випадку, якщо у вас є зайва вага. Кількість кілограмів повинна перевищувати як мінімум п’ять кілограм понад норму. Якщо ви маєте нормальну вагу і хочете схуднути, то за допомогою даної програми зробити це не вдасться.

Бодіфлекс – високоефективна система для схуднення, що доведено самої створювачкою програми і її послідовниками на особистому досвіді. Якщо ви вирішили скинути зайві кілограми за допомогою цієї методики, ретельно дотримуйтесь всіх рекомендацій і вивчіть всі протипоказання, щоб не завдати шкоди організму.

Бодіфлекс – 15 хвилинний ранковий комплекс: відео для початківців, відгуки, результати

Бодіфлекс - 15 хвилинний ранковий комплекс: відео для початківців, відгуки, результати

Хочете мати плоский животик і тонку талію? Тоді бодіфлекс – 15 хвилинний ранковий комплекс, відео якого допоможе вам освоїти ці нескладні вправи для живота, заснованих на аеробному диханні, саме для вас! З цієї стати ви докладніше дізнаєтесь про методику, відгуках, результати, а також протипоказання до виконання цих вправ.

Бодіфлекс: вправи для живота

Бодіфлекс – це унікальний 15 хвилинний ранковий комплекс, автором якого є американка Грір Чайлдерс. Ця методика заснована на виконанні певних вправ для проблемних ділянок вашої фігури (талії, живота, а також бокових частин тіла), які повинні поєднуватися з діафрагмовим диханням.

Затримуючи своє дихання всього лише на вісім-десять секунд, в клітинах нашого організму накопичується набагато більше кисню, внаслідок чого відбувається позбавлення від зайвої ваги, поліпшення самопочуття і придбання енергії та бадьорості на цілий день.

Основними особливостями цієї методики є:

 • вона не вимагає великих витрат часу на виконання: достатньо всього лише п’ятнадцяти-двадцяти хвилин в день;
 • займатися необхідно не менше 3-х разів на тиждень, а ще краще – щодня;
 • виконувати вправи найкраще в ранковий час натщесерце (максимум, що можна спожити – це стакан води), оскільки дихання, яке потрібно дотримуватися під час тренування, може викликати блювотний рефлекс;
 • проводити тренування можна як в спортзалі, так і самостійно в домашніх умовах;
 • під час занять повітря слід вдихати через ніс, а робити видих – через рот;
 • за допомогою цих вправ можна домогтися не тільки зменшення параметрів фігури, але і зміцнити окремі групи м’язів, збільшити рухливість суглобів, а також еластичність сухожиль і зв’язок;
 • якщо ви не будете пропускати тренувань і займатися кожен день, то перші зміни в свою фігуру і стан здоров’я ви зможете побачити вже через пару тижнів.

Протипоказання до бодіфлекс

Хоч ця методика має зовсім небагато протипоказань, але все ж вони є. Це перш за все:

 • вагітність, під час якої дихання «животом» може напружувати його м’язи, що може нашкодити плоду;
 • наявність хронічних захворювань в період їх загострення;
 • післяопераційний період;
 • глаукома;
 • підвищений тиск;
 • кровотечі.

Бодіфлекс: відгуки схудлих, результати

Більшість займаються бодіфлексом відзначають досить-таки відчутні результати від застосування цієї методики за досить короткий період.

Ефективність і швидкість зниження ваги залежить не тільки від регулярності і сталості тренувань, а й індивідуальних особливостей організму.

Пам’ятайте, що основа бодіфлекса – це поєднання фізичних вправ з правильним диханням, тому перед початком тренувань ретельно вивчіть його техніку.

При цьому не забувайте і про правильне харчування (про те, як перейти на правильне харчування і не зірватися, читайте в цій статті).

Якщо після пари тижнів занять ви не бачите результатів, до ранкових тренувань з бодіфлексу можна додати щоденну енергійну ходьбу – це єдиний вид фізичних навантажень, який можна поєднувати з бодіфлексом.

Тренуйтеся щодня, вірте в себе, введіть в свій раціон продукти, що спалюють жири і сприяють схудненню (про це можна прочитати тут), і у вас неодмінно все вийде!

Previous Прибираємо складки і жир зі спини в домашніх умовах за короткий термін: дієта і вправи
Next Скільки калорій в салі: прорахунок калорійності копченого, солоного та іншого свинячого сала в грамах

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *