Танці для жінок: схуднення в домашніх умовах, правила занять, корисні поради та відео


Танці для жінок: схуднення в домашніх умовах, правила занять, корисні поради та відео

Останнім часом все частіше люди цікавляться можливістю заняттям спортом вдома і тому запит “фітнес для початківців в домашніх умовах” особливо актуальний. Адже в нашому сучасному суспільстві на роботу і сім’ю йде величезна кількість часу і ми не завжди встигаємо стежити за своєю фігурою.

На щастя, на допомогу жінкам приходить інтернет, який дає нам можливість дивитися відео з фітнесу та разом з тренером виконувати ефективні вправи для схуднення і підтримки своєї форми.

Дана стаття допоможе вам вибрати найбільш підходящий для вас вид фітнесу (аеробіка, фітнес-танці, гімнастика, пілатес і ін.) І, завдяки наданим відео-матеріалу, ви зможете в онлайн – режимі займатися ефективною тренуванням.

зміст

1. Що таке фітнес і навіщо він потрібен? види фітнесу

Фітнес – це оздоровчий комплекс тренувань різних видів (аеробіка, гімнастика, пілатес, фітбол і ін.), Метою якого є оздоровлення організму, позбавлення від зайвої ваги для придбання більш витончених форм тіла, що дає максимально позитивний результат в сукупністю з правильним харчуванням.

Фітнес підвищує фізичну витривалість організму, зміцнює серце, хребет, м’язовий корсет; сприяє позбавленню від зайвої ваги, і, безумовно, підвищує настрій.

Види фітнесу:

Тема фітнесу дуже поширена постійно ми чутно нові напрямки в даному виді спорту. Тому ми з вами не будемо вдаватися в нетрі і розглянемо одні з основних видів фітнесу:

 1. Аеробіка – це найпоширеніший вид фітнесу, спрямований на підвищення якості роботи серцево-судинної системи організму, поліпшення дихальної системи, де виконання вправ відбувається під ритмічну музику.

  Аеробіка ефективно зміцнює всі м’язи тіла і максимально насичує організм киснем за рахунок безперервних рухів під час тренування.

 2. Бодіфлекс – це програма вправ, що включає в себе дихальну гімнастику і розтяжку.
 3. Калланетика  – це вид фітнесу, безумовно, спрямований на зниження ваги, за допомогою розтягування всіх м’язів, включаючи глибокі м’язи, які не у всіх видах фітнесу бувають задіяні. Калланетика прискорює обмін речовин в організмі і забезпечує всі м’язи киснем. До речі, даний вид фітнесу багато вправи запозичив з йоги, внісши в них певні зміни.
 4. Тайбо – програма вправ, яка використовує руху з бойових мистецтв і єдиноборств, що включає в себе кроки з аеробіки.
 5. Пілатес  – відмінний вид фітнесу для новачків. Не має протипоказань. Завдяки пілатесу розвивається гнучкість і витривалість. Пілатес відмінно зміцнює м’язи і внутрішні органи людини.
 6. Фітбол – вид фітнесу, в основі якого лежить використання великих куль для занять аеробікою. Завдяки фитболу, ви зміцните м’язи преса, спини і сідниць, у вас буде відмінна постава і розвинеться гнучкість.
 7. Стретчинг – це напрямок у фітнесі, орієнтоване на розтяжку всіх м’язів, розтяжку зв’язок, що, безумовно, покращує гнучкість вашого тіла.

2. Чи можна схуднути будинку, завдяки фітнесу?

У більшості людей, які бажають схуднути будинку, нерідко постає питання «чи можна схуднути, займаючись фітнесом вдома». Це питання, звичайно, не має однозначної відповіді.

Безумовно, ви можете схуднути і тримати своє тіло в прекрасній і ідеальній формі, якщо будете стабільно займатися фітнесом в певний час, наприклад, 2-3 рази в тиждень буде цілком достатньо, якщо тренування буде проходити по часу близько 40-60 хв . Але, якщо ви весь час забуваєте і підсвідомо відкладаєте заняття фітнесом на потім, то звичайно в даному випадку толку не буде.

Займаючись фітнесом, необхідно дотримуватися певної тактики – і це «Планування». Заплануйте графік вільного часу на тиждень і виділіть в ньому час для заняття фітнесом. Для того, щоб ненароком не забути про нього, поставте за 2 години до фітнесу звукове нагадування або будильник на телефоні, який вас сповістить про передбачувану тренуванні.

Важливим моментом буде також вибрати вид цікавить вас фітнесу. Я сподіваюся, що з вибором ви визначилися, прочитавши вище основні види фітнесу. І, звичайно, знайдете для себе величезну кількість відео на будь-який смак.

3. Плюси і мінуси занять фітнесом вдома. Як підготуватися до тренування?

До того, як приступити до тренувань, новачкам необхідно визначити переваги і недоліки заняття фітнесом в домашніх умовах. Отже, давайте розглянемо спочатку плюси.

Переваги фітнесу в домашніх умовах:

 1. Економія грошей;
 2. Економія часу на дорогу (особливо, коли фітнес-центр знаходиться не поруч з будинком);
 3. Комфорт (не потрібно соромитися своїх зайвих кг., Коли поруч займаються стройняшки, а тобі ще худнути і худнути);
 4. Величезний вибір відео в інтернеті за запитом: «Фітнес для початківців в домашніх умовах», де ви можете з легкістю вибрати відео і тренера, який вам найбільш приємний і, де заняття проходять в комфортному для вас ритмі;
 5. Ніякої черги в душ :).

Недоліки фітнесу в домашніх умовах:

 1. Відкладання фітнесу на завтра;
 2. Ніякого контролю (будинку ви є тренером, який повинен правильно підібрати для себе вправи з фітнесу та відповідно, повинні самі контролювати своє дихання);
 3. Відсутність енергійного тренера і запальною командної сили волі для цілеспрямованого заняття спортом.

Дорогі дівчата, тільки вам вирішувати чи варто займатися фітнесом вдома чи ні. І якщо ви зважилися займатися вдома, то читайте далі, що вам знадобиться для тренування.

Як підготуватися до тренування?

Щоб тренування виявилася для вас ефективної, вам необхідно поставити собі за мету, наприклад до певного терміну схуднути на 25 кг або за місяць схуднути на 5 кг.

Не будьте суворі до себе. Не намагайтеся загнати себе в безглузді рамки, наприклад: схуднути за місяць на певну кількість кг – якщо ви не впевнені в досягненні цієї мети, то запевняю вас, ви будете дуже засмучені негативним результатом. Плануйте, але розумно!

Дорогі дівчата і жінки, ми жодним чином не забуваємо про правильне харчування. Правильне збалансоване харчування – це обов’язкова умова досягнення успіху в фітнесі, адже все взаємопов’язано і в усьому має бути гармонія.

Чи не передаємо, що не залишаємося голодними. Ми їмо маленькими порціями, але часто. Коли ваш організм відчуває голод, це означає, що його потрібно вгамувати. Якщо це ніч, то можна з’їсти трохи горіхів або свіжих фруктів, овочів, сухофруктів, я думаю, ви зрозуміли, що це саме низькокалорійні продукти.

Що потрібно для тренування:

 1. Комфортний одяг, що не сковує рухи;
 2. Зручне спортивне взуття;
 3. Килимок для фітнесу;
 4. Гантелі, обруч, куля для фітболу, скакалка і ін .;
 5. Тренажери для занять спортом, якщо ви впевнені, що вони дійсно будуть задіяні вами, а не стояти осторонь для меблів.

4. 7 золотих правил заняття фітнесом вдома

Правила є скрізь і не всі до них вдаються. Але для придбання красивого тіла в найбільш стислі терміни все ж варто бути в курсі правил фітнесу для занять вдома. Адже, у виконанні даних правил і полягає ефективність ваших тренувань.

Правила фітнесу для новачків:

 1. Завжди починати тренування з невеликої розминки;
 2. Тренувати регулярно, намагатися займатися фітнесом в однаковий час, щоб була стабільність;
 3. Тривалість заняття мінімум 30 хвилин, ідеально – 1 година.
 4. Не займайтеся фітнесом на голодний шлунок. Як мінімум, постарайтеся перекусити за 1,5 – 2 години перед тренуванням;
 5. Під час тренування дихайте носом;
 6. Поступово збільшуйте навантаження, якщо відчуваєте, що діючі тренування даються вам легко;
 7. Думайте про фітнесі позитивно! Не турбуйтеся, якщо вам важко, це тимчасово, зафіксуйте на результаті. Адже саме до нього ви і прагнете, до вашого ідеального тіла!

Ось основні правила для фітнесу, які слід запам’ятати, щоб тренування для вас були виснажливими вправами, а сходинкою до вашого ідеального майбутнього і теперішнього.

5. Як правильно харчуватися перед і після тренування?

Правильне харчування – запорука кращого обміну речовин у вашому організмі. І тим більше якщо ви займаєтеся фітнесом, то щоб ваші старання не були витрачені даремно, краще підійти до процесу харчування більш серйозно. Адже у більшості людей, які займаються фітнесом, метою є саме схуднення, в якому харчування на самому грає важливу роль.

Отже, зараз ми розглянемо, правила харчування при заняттях фітнесом :

 1. Харчування має бути раціональним. Приймайте їжу за 1,5-2 години до фітнесу та мінімум через годину після;
 2. Пийте багато води. До тренування випийте 1 склянку води, і через кожні 15 хвилин робіть невеликі глотки;
 3. Споживайте більше білків (приклад: м’ясо птиці, яйця, відварна риба, молочні продукти);
 4. Вживайте не тільки низькокалорійну їжу, але і багату корисними жирами, просто скоротивши порцію вдвічі;
 1. Їжте більше фруктів, ягід і овочів (але з фруктами не переїдайте, адже в них міститься багато цукру);
 2. Їжте часто, але потроху, тим самим ви покращуєте обмін речовин в організмі;
 3. Відмовтеся від алкоголю;
 4. Відмовтеся від куріння;
 5. Відмовтеся від хліба або обмежте максимально його кількість в вашому раціоні;
 6. Ретельно пережовуйте їжу, це сприяє швидкому насиченню організму.

Дорогі дівчата, для вас надано плейлист з відеозаписами з фітнесу для схуднення. Виконуючи протягом 30 днів будь-які вправи протягом години ви придбаєте прекрасну фігуру, про яку мріяли!

8. Висновок

Дорогі друзі, я сподіваюся, що вам тепер стало ясно, що з себе представляє фітнес, які є види фітнесу і всі основні моменти по тренувань і харчування.

Я вибрала для вас найкращі відео з фітнесу для початківців в домашніх умовах, щоб ваше схуднення було ефективним і ви отримували задоволення від самих тренувань. Ще раз нагадаю, що необхідно думати під час занять про бажаний результат і, безумовно, ваша мета буде досягнута.

Якщо у вас залишилися питання або побажання до автора даної статті, то ви можете нижче залишити ваш коментар. Буду рада вашої зворотного зв’язку! =)

Танці для схуднення в домашніх умовах – відео – Рада ON

Танці для схуднення в домашніх умовах - відео - Рада ON

Багато хто думає, що для схуднення треба сидіти на строгих дієтах і виснажувати себе важкими і нудними вправами.

Але є більш цікавий, захоплюючий і в той же час не менш дієвий спосіб придбати ідеальні форми, підтягнуту шкіру, відмінне здоров’я і відмінний настрій.

Сьогодні ми розповімо про танці для схуднення, уявімо відеоуроки для початківців.

Як схуднути із задоволенням

Танці стануть вашим помічником в процесі схуднення, якщо у вас активна життєва позиція, якщо заняття в спортзалах здаються вам дуже нудними і одноманітними, і якщо ви просто хочете научітьсячувствовать своє тіло, стати граціозною і привабливою.

Існує не один вид танців, якими можна займатися вдома для схуднення. Тому кожен зможе вибрати напрямок до душі – від привабливого і сексуального стрип-денсу до запальною латини.

Одним з найвідоміших зараз є зумба-фітнес. Це різновид фітнес-танців для схуднення. Дізнатися детальніше про цей напрямок танцю, подивитися відео ви можете в статті «Зумба-фітнес для схуднення – відеоуроки».

Переваги танців для схуднення

Танці для схуднення мають ряд переваг в порівнянні з іншими видами навантаження:

 • Займатися можна в будь-який час і в будь-якому місці. Для цього зовсім не обов’язково відвідувати студії танців. Можна займатися вдома у звичній для себе обстановці.
 • Танці не менше ефективні, ніж інші види фізичних навантажень, але в той же час більш комфортні і не так виснажливі.
 • Танці покращують роботу серцево-судинної системи і прискорюють метаболізм
 • Танцями можна займатися в будь-якому віці. Головне – вибрати найбільш підходяще напрямок, враховуючи рівень фізичної підготовки і темперамент.
 • Різноманітність напрямків дозволяє вибрати те, яке буде вам до душі, щоб тренування приносили задоволення.
 • І найголовніше – в процесі занять танцями в організмі виробляється гормон ендорфін , який зробить вас щасливішим і життєрадіснішими.

Рекомендації які допоможуть скинути зайву вагу танцюючи

Для досягнення поставленої мети в більш короткі терміни важливо дотримуватися деяких правил при заняттях танцями:

 • Займатися треба регулярно – не менше 3 разів на тиждень, і не варто чекати приголомшливих результатів за кілька тренувань.
 • Тренування повинна тривати не менше 1 години.
 • Перед основним тренуванням обов’язково робіть розминку .
 • Одяг для занять повинна бути комфортною, не утрудняти рухів і відповідати тому напрямку, яке ви вибрали.
 • Правильне харчування – ще один важливий момент, без якого досягти результату буде вкрай складно. Тут не йде мова про строгі дієти. Харчування має бути збалансованим. Виключіть прості вуглеводи і зробіть акцент на вживанні білка.
 • Чи не їжте за півтори години до тренування і після неї.
 • Не менш важливим є споживання достатньої кількості води – не менше 2 л в день . Причому, під час тренувань теж треба пити воду невеликими ковтками.

Незважаючи на чималу кількість переваг, перед початком занять варто проконсультуватися з лікарем. Він же допоможе визначитися з вибором напрямку з урахуванням стану вашого здоров’я.

Танці для схуднення в домашніх умовах – відео

Ми підібрали для вас декілька найбільш захоплюючих танців, коментувати які буде фітнес-тренер. Переглянувши відеоролики, ви зможете вибрати напрямок для себе і розібратися з технікою танцю.

Східні танці

У представленому відео ви ознайомитеся з базовими рухами східного танцю, які в подальшому зможете використовувати в зв’язках.

Експертна оцінка тренера з фітнесу: Східний танець прекрасний своєю загадковістю і плавними рухами. У той же час заняття цим танцем дозволять опрацювати багато груп м’язів, підвищити тонус шкіри і позбутися від зайвих жирових відкладень.

Східні танці стануть відмінним вибором для схуднення будинку.

Латина

Існує не один різновид латиноамериканських танців (бачата, сальса, зумба), і тут також можна вибрати більш цікавий для вас варіант.

Ми пропонуємо ознайомитися з базовим кроками і рухами сальси. Тим більше, що сальсу можна танцювати в парі. Базові кроки допоможуть вам краще відчути своє тіло і підготуватися безпосередньо до танцю.

Експертна оцінка тренера з фітнесу:  Латиноамериканські танці підходять для швидкого схуднення завдяки своїй енергійності. Цей вид тренувань підійде вам, якщо ви не хочете виконувати монотонні, одноманітні рухи.

Латина буде спрямована більше на м’язи ніг, стегон і сідниць. Як і інші танці, вона стане відмінною кардиотренировках, яка прискорить спалювання жирів.

Стрип-денс

Тренування спрямовані на опрацювання всіх груп м’язів, тому результат не змусить себе чекати. Відео познайомить вас з базовими рухами стрип-денсу.

Експертна оцінка тренера з фітнесу: Стрип-денс поєднав в собі елементи східного танцю, латини і стретчинга. Стріп є не тільки кращим танцем для схуднення, але і допоможе розкріпачитися, відчути свою сексуальність і стати більш привабливою.

Заняття стрип-денсом навчать вас відчувати своє тіло. Ви станете більш граціозною і впевненою в собі.

Хіп хоп

У представленому відео показані невеликі зв’язки на основі базових рухів хіп-хопу. Уже після першого уроку ви зможете танцювати.

Експертна оцінка тренера з фітнесу: Цей напрямок танців підійде для тих, хто не уявляє свого життя без рухів. Досить енергійний танець, який спрямований на опрацювання всіх груп м’язів.

Джаз-модерн

На відео представлений урок з вивчення невеликий танцювальної зв’язки в стилі модерн, що дозволить вам спробувати свої сили в сучасній хореографії та зрозуміти, чи підходить вона вам.

Експертна оцінка тренера з фітнесу: Відносно новий напрямок в танцях. У ньому поєднуються елементи багатьох напрямків: хіп-хоп, степ, рок-н-рол, техно. Завдяки цьому опрацьовуються всі групи м’язів і зайві сантиметри тануть на очах.

Танці для схуднення – відгуки

Для вашого ознайомлення наша редакція підібрала кілька думок людей, які худнули за допомогою танців:

Танці, без сумнівів, допоможуть позбутися зайвої ваги. Напрямки дуже різноманітні, тому кожен зможе знайти собі танці не тільки для тіла, але і для душі.

Який напрямок вибрали ви? Якими танцями для схуднення займалися? Що привернуло найбільше в обраному напрямку? Діліться своїми планами, враженнями і результатами в коментарях.

 

Відео танців для схуднення в домашніх умовах

Кожна представниця прекрасної статі має в своєму резерві власні секрети для підтримки блискучого зовнішнього вигляду і карколомно фігури. Все більшої популярності набирають різноманітні заняття фітнесом, аеробікою, йогою і звичайно ж, танцями в домашніх умовах.

Саме танцювальні заняття є найбільш корисними і ефективними, як додаток до систем харчування, так і в якості основної фізичного навантаження.

Це викликано такими передумовами:

 • Протягом тренування рівномірно навантажуються практично всі групи м’язів;
 • Посилюється кровообіг, підвищується загальний тонус тіла;
 • Заняття не вимагають спеціальних знань або підготовки
 • Як правило, тренування проходить дуже активно, в результаті активізація обміну речовин, виведення токсинів, спалювання жирової тканини.

ARVE Помилка: id and provider shortcodes attributes are mandatory for old shortcodes . It is recommended to switch to new shortcodes that need only url

Переваги танців, як засобу схуднути

Якщо ви вирішили вибрати в якості корисного хобі танці, то це – дуже правильне рішення.

Такий різновид активного дозвілля має безліч переваг:

 • Крім фізичної користі, тренування дають величезне моральне задоволення;
 • Дозволяють поліпшити координацію рухів;
 • Знімають нервову напругу, знижують рівень стресу;
 • Комплексна помірне навантаження дозволяє уповільнити процеси старіння і омолодити організм;
 • При правильному виборі напрямку і темпі тренування займатися танцями можна практично в будь-якому віці;
 • Заняття різноманітні і яскраві. На відміну від фітнесу, аеробіки, або іншого різновиду фізичного навантаження в кожне заняття можна додавати нові елементи;
 • Позитивно впливають на мозкову активність, покращують пам’ять. Це відбувається за рахунок того, що в процесі вивчення танцю відбувається запам’ятовування його основних частин і рухів;
 • За рахунок активності і насиченості боряться із зайвою вагою, підтягують контури тіла і шкіру.

Які танці для схуднення будинку підходять саме вам?

Кожна танцювальна спрямованість, має свою специфіку використання, давайте розглянемо найбільш поширені:

 • Східні танці прекрасно борються з небажаними сантиметрами в області живота і стегон. Прекрасно впливають на жіноче здоров’я і гормональний фон. Оволодіння основними рухами белліданса подарує пластичність, ніжність і чарівність рухів. Активна профілактика для порушення кровообігу в області малого тазу;
 • Стриптиз . Відмінний засіб для того, щоб отримати приголомшливу упевненість і сексуальність. Задіяні практично всі групи м’язів;
 • Pole-dance. Різновид стрип-денс занять. Являє собою танцювальне заняття і використанням пілона. Дозволяє розвинути котячу гнучкість і пластичність. Заняття відрізняється наявністю силового навантаження на все тіло, що викликає активне спалювання жирових запасів в таких важких місцях як боки і спина;
 • Латиноамериканські танці . Навантаження переважно на верхню частину тіла. Зміцнення м’язового каркаса, корекція форм ніг, профілактика захворювань серця;
 • Зумба. По суті являє собою гарячий мікс белліданса і фітнесу. Протягом заняття зберігається постійна помірна навантаження, приблизно така ж, як під час кардиотренировки в спортзалі. Благотворно впливає на кровоносну, м’язову і нервову систему.

Танці: правила тренування

Щоб заняття танцями мали швидкий, помітний і довгостроковий ефект потрібно дотримуватися кількох нескладних рекомендацій:

 • Правильно вибрати місце для заняття. Бажано виділити куточок будинку, в якому ви будете почувати себе комфортно і розкуто. Додатковим плюсом буде наявність дзеркала, це допоможе вам спостерігати за собою під час заняття, бачити прогрес і виправляти помилки.
 • Відсутність відволікаючих чинників. Подбайте, щоб під час заняття вас не турбували домашні тварини або члени сім’ї;
 • Одежа для занять повинна бути не тільки зручною, а й приносити вам зорове задоволення;
 • Заняття повинні бути організованими і регулярними.
 • Потужним підмогою в домашніх тренуваннях є здорове харчування. У комплексі з організованою фізичним навантаженням воно активно призведе ваше тіло до потрібних показників.

Проведення танців в домашніх умовах мають безліч позитивних моментів. Можливість організувати тренування не виходячи з дому, і в зручний час, практична відсутність грошових витрат і заряд позитиву на довгий час, ось основні причини, через які варто хоча б раз спробувати позайматися.

Найкращі відео уроки танців для схуднення в домашніх умовах – підійдуть і для початківців

Найкращі відео уроки танців для схуднення в домашніх умовах - підійдуть і для початківців

Вітаю вас дорогі мої. Сьогодні поговоримо про те, як худнути і зберігати вагу стабільним без тренажерки. Кому-то просто лінь ходити в спортзал, для кого-то такі заняття – нудьга смертна. Але хто сказав, що худнути можна тільки таким способом? Є альтернатива – танці для схуднення в домашніх умовах відео буде представлено нижче.

Я не просто так раджу їх як альтернативу фітнесу. Їх користь для здоров’я підтверджена численними дослідженнями. Та й ви самі буквально через тиждень відчуєте позитивні зміни в своєму організмі.

В процесі танцю навантажені всі м’язи. Адже ви активно рухаєте і руками, і ногами. Нахиляєте корпус, повертаєте шию і т.д. Під час активних рухів поліпшується кровообіг, а всі внутрішні органи отримують більше кисню. Це сприяє прискоренню метаболізму.

Так як кров дуже швидко тече по судинах – йдуть застійні явища. Стінки судин стають більш еластичними. Тому танці, особливо енергійні попереджають серцево-судинні захворювання. Вони допомагають худнути, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту, покращують поставу.

Також танець дуже корисний для психоемоційного стану. Завдяки Зумбо, степу, східного танцю в організмі виробляються ендорфіни. Ці гормони щастя покращують наш настрій, сприйняття навколишнього світу. Ви отримуєте заряд бадьорості і позитиву на весь день

Танці для схуднення в домашніх умовах

Танці для схуднення в домашніх умовах

Танцюючі грації – худнемо за допомогою східних танців

Фізичне навантаження йде на користь будь-якого організму. Але якщо чоловікам подобаються силові вправи, то більшість жінок вважають за краще танцювальні програми. Їх багато, вони різноманітні, як то кажуть, на будь-який смак.

Одне з популярних напрямків – танці для схуднення в домашніх умовах. Відео таких уроків вже давно зайняли своє місце серед арсеналу худнуть будинку. Танцювальні програми для схуднення відрізняються за багатьма параметрами.

Вибираючи своє, треба враховувати фізичну форму, інтенсивність навантаження, музичні уподобання і багато іншого.

Що і кому танцювати

Серед популярних сучасних танцювальних напрямків можна виділити наступні:

Все частіше можна зустріти школи танго. Чи не складно припустити, що хіп-хоп більш популярний серед молодіжної аудиторії, втім, як і клубні танці або стрип-данс. До танго, як і до будь-якої класиці тяжіє більш старше покоління. А ось, східні танці в фаворі у дам будь-якого віку.

Хочете зрозуміти, що з танцювальної програми ваше, які саме вам потрібні танці для схуднення? Відео уроки для початківців дадуть уявлення про інтенсивність навантаження, пластиці рухів і спрямованості музичного супроводу.

Ван нудно більше руху і запальних ритмів – вибирайте латину або хіп-хоп, тяжієте до плавним па і ліричної музики ваша стихія бальні танці.

Але якщо вам близькі східні наспіви, що зачаровують, ваблять і плавні рухи, сміливо беріться за східні танці.

Танцювати будинку танго або розучувати руху біля жердини дещо незвично. А ось танець живота цілком підійде для домашніх занять. Тим більше, що уроки східного танцю для схуднення, відео яких не складно знайти, розраховані на будь-який рівень підготовки.

Навіть якщо ви ніколи не танцювали, початкові навички будуть освоєні вами досить швидко. Далі все буде йти тільки по наростаючій.

Від уроку до уроку ви будете почувати себе впевненіше, навчитеся отримувати задоволення не тільки від фізичного навантаження, але і від того, що зможете робити те, що ще вчора здавалося недосяжним.

Пам’ятайте, яким би не було ваше тіло в даний момент, воно не повинно ставати причиною відмови від танців. Граціозність жінки часом значить набагато більше її обсягів!

Які танці допомагають швидко схуднути

Без сумніву, найшвидший результат дають найбільш інтенсивні танці. Пальму першості тримає брейк-данс, швидкі бальні, такі, як квікстеп, ча-ча-ча, джайв. Але, не дивлячись на те, що східні танці не дають такого швидкого ефекту, вони найбільш корисні саме для жіночого організму.

Так, тут немає такої інтенсивної та силового навантаження, зате розвивається гнучкість, і координація, покращується пластика і тренуються м’язи, які роблять жінку жінкою.

Існує думка, що стародавні східні танці – це не тільки спосіб залучення чоловічої уваги, це і свого роду лікувальна процедура, спрямована на поліпшення жіночого здоров’я.

Східні танці для схуднення будинку

Вибираючи, якими танцями зайнятися щоб схуднути, зверніть увагу на східні танці. При регулярних заняттях, нехай не відразу, але ви почнете скидати вагу. Навантаження розподіляється таким чином, що підтягуються м’язи в самих проблемних місцях. Стегна і сідниці стають від разу до разу все привабливішою, руки і плечі стають більш виразними, талі – все тонше і тонше.

Танцювати будинку для схуднення можна найрізноманітніші танці. Займаючись по відео, спочатку перегляньте все уважно, не треба намагатися відразу повторювати складні рухи. Адже якщо відразу щось не вийде, то буде досить складно психологічно змусити себе це повторити. Пам’ятайте золоте правило: від простого до складного. Тільки добре засвоївши урок, варто переходити на більш складний рівень.

Недарма ті, хто вибрав танець живота для схуднення свої відгуки починають ні з того, на скільки зменшився їх вага. Більшість з прихильниць східних рухів говорять про те, що поліпшується загальний стан, причому не тільки фізичне.

Настрій, сприйняття світу, усвідомлення свого місця в цьому світі змінюються в міру того, як жінка починає не тільки копіювати рухи вчителя, але – танцювати. Адже танець – це творчість, хочете, навіть філософія.

Танцюючи, ми не просто качаємо м’язи, ми вдосконалюємося духовно, як не банально це звучить.

Поради

Для досягнення кращого ефекту цілком можна поєднувати східні і швидкі танці для схуднення. Навіть так, в залежності від настрою, сьогодні – танець живота, а завтра – запальний ча-ча-ча. Більш енергійні танці дадуть додаткову фізичне навантаження, а східні – допоможуть розвивати гнучкість і плавність рухів.

Важливо зауважити, що як в будь-якому іншому випадку, регулярність занять – основа основ. Навіть якщо немає настрою спробуйте, зробіть на себе зусилля, але не пропускайте тренування. Один раз, два, три, і ось вам вже зовсім не хочеться. Не шукайте собі виправдання, що не придумуйте відмовки – просто вставайте і танцюйте, через кілька хвилин ви і думати забудете про своє «не хочу».

Танцюйте танець живота для схуднення. Відео допоможе вам не тільки привести в порядок свою фігуру. Відео уроки навчать азам, у міру просування, ви будете розучувати нові рухи. Прийде час, вчитель на екрані стане джерелом вашої творчості. Ви навчитеся не тільки повторювати, але і імпровізувати або вибудовувати власну лінію танцю.

Танці для схуднення: тренування вдома, загальні рекомендації, відео-уроки

Танці для схуднення: тренування вдома, загальні рекомендації, відео-уроки

Рух – це перше, що потрібно бажають позбутися від зайвої ваги в домашніх умовах. І зовсім не обов’язково намотувати кола на стадіоні, качати прес по 200 раз в день або віджиматися від підлоги, коли вже немає сил.

Замінити активні заняття спортом цілком здатні танці для схуднення, які часом навіть більш ефективні, ніж фітнес. Вони нагадують нескладну зарядку, для якої потрібно лише підібрати відповідні вправи і музику.

Але є й інший варіант – знайти відео з уроками і займатися по ньому.

Загальні рекомендації по схудненню за допомогою танців

Перед тим як приступити до справи, подбайте про такі речі, як:

 • Музика. Якщо в обраному відео вона здається занадто швидкої або повільної, можна буде включити диск з іншими мелодіями. На перших порах необхідно щось середнього темпу, для того щоб була можлива тренування дихання. Через 2-3 місяці початку занять вже можна прискорюватися.
 • Місце. У приватному будинку з ним проблем не повинно виникнути, а ось які проживають в квартирі може припасти дуже важко. Для танців потрібна кімната мінімум 5х5 кв. м з висотою стель від 200 см. При цьому вона повинна бути світлою і з відкриваються для провітрювання вікнами. Щоб не скаржилися сусіди і домочадці, можна зробити її звукоізольованій. В таких умовах вийде спокійно виконувати стрибки, перекати та інші танцювальні елементи. Ще одне завдання – підготувати простір, де планується займатися: прибрати все зайве, постелити неслизьке підлогове покриття, повісити на стіни великі дзеркала. Завдяки останньому буде можливість вчитися на своїх помилках, виявлених в ході занять.
 • Обстановка. Щоб танці для схуднення, що виконуються вдома, допомогли, потрібна величезна сила волі. Тому дуже важливий настрій і відповідна атмосфера, для створення якої ніхто не повинен відволікати від тренувань. Близьким людям потрібно пояснити, що це дуже важливо для вас, вони повинні серйозно поставитися до цього і не заважати. Якщо в будинку є вихованці, то на час занять їх необхідно ізолювати в іншому приміщенні. Але найкраще тренуватися, коли взагалі нікого немає поруч.
 • Екіпірування. Тут не обійтися без спортивного одягу, і це можуть бути штани з футболкою, шорти з топом, лосини з майкою. Головне, щоб в ній було комфортно і вона не заважала рухів. Важлива тут і взуття, танцювати босоніж шкідливо, так як на стопу припадає велике навантаження. Щоб уникнути цього підійдуть балетки, щільні шкарпетки або мокасини без шнурків.

Як виглядає одяг для танців, дивіться на фото нижче

На замітку! Щоб скинути зайву вагу будинку за допомогою відео, рекомендується тренуватися 4-5 разів на тиждень по 20-40 хвилин або 2-3 рази по 1-1,5 години. Після заняття дуже корисно робити нетривалу розтяжку. Початківцям потрібно приступати до уроку не поспішаючи, щоб не перенапружити м’язи.

Особливості харчування під час схуднення з танцями

Після закінчення заняття є варто не раніше, ніж через 2 години. Є обмеження і по прийому їжі до його початку: підходяще для цього час – десь за 30 хвилин. Їжа при цьому повинна бути легкою і нежирною, найкраще і зовсім перейти на здорове харчування. До нього відносяться:

 • різноманітні крупи (гречана, пшоняна, рисова, пшенична, вівсяна і т. д.);
 • молочні продукти (особливо корисний кефір);
 • клітковина – вона сприяє очищенню кишечника від шлаків і токсинів;
 • зелений чай;
 • сирі овочі і фрукти;
 • оливкова олія і мн. ін.

Будь-які танці для схуднення не принесуть користі, якщо після заняття ними кожен раз буде спустошувати холодильник: поїдатися ковбаса, сало, свинина, вершкове масло, булочки та інша випічка.

Бистроусвояемие вуглеводи потрібно залишити за бортом, їх рекомендується замінити білками. Ці речовини дарують енергію і сприяють нарощуванню м’язової маси. З напоїв на увагу заслуговує женьшень, настій шипшини і протеїн, розведений у воді.

Вживати його рекомендується на сніданок або вечерю окремо від їжі.

Як виглядає правильне харчування, дивіться на фото нижче:

Які танці вибрати для схуднення по відео в домашніх умовах

Тут потрібно виходити зі стану свого здоров’я, вільного часу, бажання і наявного простору. Для спалювання жирів часто вдаються до східних і латиноамериканських танців, трохи рідше до Зумбо. Вони дарують обрав їх людині не тільки стрункість, а й гнучкість з пластичністю. Але це тільки за тієї умови, якщо займатися ними регулярно.

Східні танці

Ці танцювальні рухи підходять для представників будь-якого віку і статури, вони легко запам’ятовуються і забезпечують:

 • нормалізацію обміну речовин в організмі;
 • підтяжку преса;
 • зміцнення м’язів спини;
 • усунення целюліту;
 • пружність сідниць;
 • посилення поперекової мускулатури.

Займаючись безкоштовно всього лише 60 хвилин в день, у вас буде йти 400-500 ккал.

Для цього не потрібен ніякий спортивний інвентар і спеціальний одяг, досить лише повторювати все, що показує інструктор в відео.

Спочатку слід починати з невеликих навантажень на живіт і стегна, потім поступово тренувати ноги і руки. Завершувати танці для схуднення рекомендується дихальною гімнастикою і розтяжкою.

Латиноамериканські танці

Якщо комусь не до душі ідея виконувати танець живота будинку, варто придивитися до рухів з бальних постановок. Якщо упор потрібно зробити на ноги, підійде джайв, в інших випадках актуальні ча-ча-ча і самба.

Для усунення жиру в області стегон варто звернути увагу на сальсу, бачату, меренге і мамбо. Всі вони засновані на швидких кругових вирощених стегнами, плечима і самим корпусом.

З їх допомогою за годину витрачається близько 900 ккал.

Як виглядає заняття з латиноамериканських танців, дивіться на фото нижче:

Зумба

Така танцювальна тренування не шкідлива для організму, хоча під час її проведення на м’язи спини, живота і ніг припадає велике навантаження. Ефект від неї дуже схожий на той, що дають кардіозанятія. Щоб втратити таким чином 1000 ккал, потрібно займатися лише 1 годину. Всі вправи робляться під запальну латиноамериканську музику.

В їх основі лежать:

 • марширування;
 • махи ногами;
 • приставні кроки;
 • присідання;
 • повороти.

На замітку! Під час виконання танцю «Зумба», важливо максимально напружувати м’язи ніг і рук, втягувати живіт і випрямляти спину. Увага повинна бути сконцентрована на відео, необхідно строго повторювати всі рухи за викладачем. Початківцям потрібно тренуватися не менше 3 разів на тиждень, а досвідченим танцюристам – 4-5.

Що таке Східні танці, дивіться на фото нижче:

Вибравши танці для схуднення і займаючись по відео разом з досвідченими тренерами, результати не змусять себе довго чекати! Вже дуже скоро ваша талія якщо і не стане осикою, то точно помітно зменшиться в обсязі.

Відеоуроки танців для схуднення для початківців

Відеоуроки танців для схуднення для початківців

Насправді, схуднення – не сама жахлива річ, адже корисне можна завжди поєднувати з приємним. Наприклад, танці. Танцювати – завжди корисно і приємно. До того ж дуже ефективно. Ви знали?

Але тут смотря какие танці і які групи м’язів найбільше використовуватимуться. Тому я хочу розповісти вам більше про танцювальних вправах. Існує величезна кількість.

Сама займаюся танцями живота і раджу, тому що це відмінно мені допомагає і ви, думаю, не будете винятком. Животик стає помітно менше, та й все інше, в принципі. Але я дотримуюся також дієтами.

Які танці сприяють схудненню?

Якщо ви замислюєтеся про те, які танці краще для схуднення, спочатку вдумайтеся в природу танцю. По суті, це просто ритмічні рухи, що дозволяють витрачати калорії.

Чим більше ви рухаєтеся, тим сильніше худнете. Ось вам і відповідь – будь-які танці ефективні, але кращі танці для схуднення – ті, в яких використовуються найшвидші і інтенсивні руху.

Найзручніше знайти потрібний відео-урок в інтернеті.

Чи не пропускайте розминку!

Враховуйте і фактор особистої симпатії.

Не варто вибирати найефективніші танці для схуднення тільки виходячи з спалювання калорій – виберіть те, що вам до душі, будь то чуттєвий стрип-денс, інтенсивний го-го, зачаровують східні танці, чарівна сальса або бачата і так далі. Тільки якщо уроки танців для схуднення будуть вас радувати, ви зможете не кинути їх після чергового заняття, а продовжувати постійно.

Багато хто прагне знайти танці для схуднення стегон або живота, проте потрібно розуміти, що наш організм влаштований за іншими законами. При наборі ваги ви товстішає не як захочете, а як схильна ваша генетика. Іде жир в тому ж порядку, який від вас не залежить.

А локальне спалювання жиру (тільки в одному місці) і зовсім неможливо. Вибираючи танці для швидкого схуднення, в яких багато рухів стегнами або руками, ви лише підсилите тонус м’язів в цій області, а худнути будете рівномірно в тому порядку, який властивий вам від природи.

Танці для схуднення для початківців

Перш за все, потрібно запам’ятати просту істину: ефективні танці для схуднення – це регулярні танці. Виберіть собі графік: або 3 рази в тиждень по 40-60 хвилин, або 5-6 разів на тиждень по 20-30 хвилин.

Проводити тренування можна як вранці, так і ввечері, головне при цьому – не відразу після їжі. Від моменту прийняття їжі повинно пройти близько години до початку тренування.

Після танців варто також утриматися від вуглеводної і жирної їжі хоча б 1-1,5 години, і в цей день робити упор на овочі та білкову їжу (молоко і молочні продукти, яйця, м’ясо, птиця, риба).

А якщо перед танцями ви вип’єте чашку кави без вершків і цукру, заняття буде ще більш ефективним.

У яких випадках варто займатися з обережністю?

Не дивлячись на те, що танці для схуднення будинку показані практично всім без винятку, до початку занять все ж варто врахувати деякі рекомендації. Танці, як і будь-який інший вид фізичної активності, можуть мати свої протипоказання.

 • Динамічні рухи не рекомендовані при патологіях серцево-судинної, дихальної систем, високому тиску і деяких хронічних захворюваннях: в цих випадках вони можуть спровокувати загострення.
 • Займатися танцями не слід при вагітності, в активній фазі менструального циклу, при високій температурі і нездужанні.
 • Окремі види танців (зокрема, арабська) не показані при зміщенні хребців, наявності новоутворень, запальних процесах, грижах, варикозної хвороби.
 • Пол-денс не рекомендований при першого ступеня ожиріння (коли ІМТ вище 32), сколіозі, проблеми з суглобами, травмах колін.

Правила занять танцями будинку

Тепер, якщо ніяких протипоказань у вас немає, давайте розглянемо основні правила домашніх танцювальних уроків.

 • Місце для танців для схуднення будинку повинно викликати почуття внутрішньої гармонії. Прекрасно, якщо в кімнаті є дзеркало (або дзеркала), в якому можна стежити за своїми рухами.
 • Повинні бути виключені будь-які зовнішні подразники: домочадців краще випровадити або дочекатися їх добровільного відходу, телефони відключити, про побутові проблеми забути.
 • Заздалегідь треба подбати про комфортну одязі та взутті. Багато хто займається в старих поношених майках і заштопаних трениках, що в разі танців, м’яко виряджаючи, небажано: не треба забувати, що наші предки використовували ритмічне рух, щоб налаштуватися на енергію Космосу, і навряд чи космічним силам припадуть до душі діряві штани. З більш земної точки зору треба сказати, що красива сексуальна одяг внутрішньо налаштовує на набуття ідеальної фігури, що вже є половиною успіху.
 • Танці для схуднення будинку треба влаштовувати щодня (мінімум 5 разів на тиждень). Їх тривалість залежить від фізичної підготовки і повинна складати від півгодини до години. Після занять дуже корисно зробити вправи на розтяжку.
 • Не можна танцювати після їжі – слід почекати хоча б годину. Стільки ж часу має пройти після занять до наступного прийому їжі. Для того, щоб процес схуднення йшов швидше, основний акцент в харчуванні, варто змістити на багаті клітковиною і білками продукти.
 • Не потрібно сумувати, якщо з першого разу не виходить: при належному завзятості мета неодмінно буде досягнута.

Фламенко, стрип-пластика або танець живота – що вибрати?

Худнути допомагають всі види танців: можна крутитися на жердині, вибрати запальні латиноамериканські руху або навчитися танцювати танець живота будинку – при регулярних заняттях успіх в будь-якому випадку буде забезпечений.

Перевагу необхідно віддавати одиночним танців. При парних заняттях увагу більше концентрується на відповідність рухам партнера і запам’ятовуванні послідовності па, а для зниження ваги головним є акцент на роботі певних м’язових груп, плавності рухів, вміння напружувати, розтягувати і розслабляти окремі м’язи.

Які танці вибрати:

 • Східні танці нормалізують обмінні процеси, зміцнюють м’язи преса, спини, плечей, роблять позитивний вплив на статеву сферу.
 • Латиноамериканські ритми вкрай енергійні. Швидкі рухи сприяють спалюванню великої кількості калорій. Працюють всі м’язові групи.
 • Фламенко підвищує тонус м’язів спини і ніг, покращує роботу серця.
 • Джаз-модерн – поєднує в собі руху R & B, брейка, степу. Особлива динаміка і енергійність па вимагають певної підготовленості, розвивають м’язовий корсет і швидко призводять тіло в форму.
 • Стрип-пластика заснована на східних і латинських елементах. Змушує працювати всі м’язові волокна, що формують живіт, спину, сідниці і ноги.
 • Пол-денс сприяє підтримці тонусу м’язів, зміцнює їх, надає тілу більше гнучкості і пластичності, є прекрасною аеробним навантаженням.

Безумовно, те, який танець вибрати саме вам залежить виключно від вашого темпераменту, підготовки і особистих переваг.
Але, особисто я рекомендую починати з танцю живота.

Східні танці формують жіночну фігуру, вчать рухатися плавно, дарують гнучкість і красу рухів.

До того ж, саме танець живота це давня практика, яка розкриває внутрішню енергію і сексуальний потенціал кожної жінки.

Про користь танцю живота

Додам ще кілька слів про користь арабських танців. До того ж, все більше мріють схуднути жінок вважають за краще вчитися танцювати танець живота будинку.

Східний танець чудово розвиває черевний прес, спину, стегна, змушує працювати м’язи, не задіяні в звичайному житті і необхідні для виконання основної ролі жінки – виношування і народження дитини. Це прекрасна підготовка до пологів, тренування ритмічного дихання, що сприяє виробленню ендорфінів.

Фахівці вважають, що навчитися танцю живота будинку – значить навчитися відчувати себе справжньою жінкою. Плавні, а часом і енергійні, але дуже еротичні рухи дозволяють розкрити жіночу сутність, позбутися від внутрішньої скутості.

Арабський танець підвищує гнучкість зв’язок, суглобів, зміцнює їх, робить позитивний вплив на хребет, позбавляє від гіпертонії.

Фітнес-клуб або домашня тренування?

Далеко не всі новачки вирішуються відвідати групове танцювальне заняття. Бачачи свої недоліки фігури, жінки бояться, що їх руху будуть виглядати з боку смішно або безглуздо. В цьому випадку домашня тренування стане певним підготовчим етапом для «виходу в світ».

Щоб заняття танцями дали швидкий результат, необхідно приділяти їм по сорок-шістдесят хвилин два або три рази на тиждень.

Як ми вже говорили, Ваш домашній тренер чекає Вас в одному з численних відеоуроків.

Рекомендується займатися в такій послідовності: кілька разів повторити танцювальні рухи, дивлячись на відеоінструктора, потім спробувати протанцювати урок, дивлячись на себе в дзеркало.

Коли Ви відчуєте, що освоїлися в світі музики і рухів, слід записатися на групові заняття з фітнес-тренером, щоб Ваше починання отримало належного розвитку.

Танці для схуднення будинку: що вибрати?

Рекомендуємо спробувати три основних напрямки, які популярні в фітнес-клубах: латино, танець живота, зумба .

Останнє танцювальний напрямок володіє найбільшою ефективністю для зниження ваги, проте через високу кардионагрузки може бути протипоказано людям з очевидним надмірною вагою.

Танець живота і різновиди латино-американських танців у великій мірі впливають на нижню частину тулуба, а також допомагають виробити імунітет проти багатьох жіночих захворювань.

Тільки випробувавши все на собі, можна зробити фінальний вибір на користь одного напрямку. Щоб підстьобнути свою нову любов до фітнесу, доповніть тренування ігровим моментом. Додайте до Вашої домашньої формі для занять характерну атрибутику танцювального стилю: прикрасьте волосся квіткою, танцюючи сальсу або бачату, пов’яжіть хустку, виконуючи танець живота.

Танці для схуднення: правила тренування

Для танцювального заняття діють ті ж правила, що і для інших фінтес-тренувань:

1) тренування дозволена не раніше, ніж через 1,5 години після їжі. Харчуватися в день тренування слід білковою їжею і овочами;

2) після заняття слід почекати пару годин раніше, ніж знову поїсти;

3) вживання натуральних енергетиків вітається – кава без цукру за годину до тренування, зелений чай;

4) особливу увагу приділіть взуття. Якщо передбачається динамічна тренування – степ-денс або зумба, – взуття повинна забезпечувати стійкий рівний крок, страхувати від вивиху голеностопа.

Previous Як користуватися бурштиновою кислотою для схуднення: особливості використання та відгуки, інструкція із застосування
Next Гімнастика для дихання по Стрельниковій: принципи методики, комплекс вправ

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *