Схуднення в домашніх умовах на 10 кг за місяць: основні правила харчування, фізичні навантаження, кращі дієти


Швидка дієта. 10 кг за 10 днів. Правила, фізичне навантаження, вітаміни, психологічний настрой

Схуднення в домашніх умовах на 10 кг за місяць: основні правила харчування, фізичні навантаження, кращі дієти

Як правильно налаштуватися на швидку дієту і схуднути, правила і поради ви побачите в цій статті.

Скинути вагу в короткий термін не так просто, мало хто може витримати такий марафон схуднення. Поділимося, як налаштуватися і правильно швидко схуднути без «голодних» нападів, не зашкодивши здоров’ю.

Рекомендації по швидкому схудненню: що робити?

Існуючі швидкі дієти передбачають істотне зниження ваги за умови суворого виконання рекомендацій в харчуванні. Це відмова від багатьох продуктів, зменшення кількості їжі за один прийом, зміна звичного життєвого ритму.

Не кожен може впоратися з такими життєвими змінами, багато сходять з дистанції схуднення і переходять на звичний темп життя.

Швидка дієта: психологічний настрой

Для ефективного схуднення слід правильно налаштувати свій організм на схуднення. Важливо усвідомити, що вибір мети на схуднення – правильний і усвідомлений, який підвищить самооцінку і призведе до заповітної мети.

Худнути комфортно без примусу

Головний принцип психологічного настрою при швидкій дієті – відмова від примусового впливу на саму себе.

Слід сприймати факт швидкої дієти не як обов’язок, а як благо для тіла і здоров’я.

Вибір мотивації для схуднення

Психологічний настрій на схуднення дасть можливість усвідомити: наскільки комфортно буде організму без зайвих кілограмів.

 • А це – можливість одягатися , як хочеться і носити улюблений одяг , що не прикриваючи сором’язливо проблемні місця.
 • Струнка і підтягнута фігура допоможе підвищити власну вагу в очах інших людей
 • Це – можливість влаштуватися на престижну роботу і добитися поставлених цілей.
 • Позбавлення від зайвих кілограмів – це і звільнення від комплексів неповноцінності через підвищену масу тіла.

Вибір конкретної мети : схуднути на певну кількість кілограмів повинен відповідати можливості реалізації цього завдання. Слід правильно вибрати час для схуднення для виконання всіх вимог дієти.

Візуалізація майбутнього результату схуднення

Щоб пройти весь курс швидкої дієти без зривів і повернення до звичного харчування і способу життя, слід проявляти яскраву візуалізацію свого майбутнього результату під час проходження всього етапу схуднення.

Правила швидкої дієти

Існує багато різновидів швидких дієт, які передбачають скидання зайвих 5-10 кг за 7-10 днів. Ці дієти засновані на жорсткому обмеженні окремих видів продуктів і зниженні калорійності їжі.

 • Під час дієти неприпустимо голодування . Відчуття голоду викликає стресову ситуацію і викликає поганий настрій і дратівливість. Крім того, організм сприймає голод в режимі «sos» і починає витрачати не жирові відкладення, а м’язову тканину, що згодом негативно позначиться на здоров’ї. Надалі втрачений вагу швидко повернеться.
 • Швидке схуднення засноване на частому вживанні їжі невеликими порціями. 5-6 разове харчування швидше допоможе скинути ненависні кілограми, ніж 2-3 разовий прийом великих обсягів їжі. Такий режим харчування посилить метаболізм і буде комфортним, не викликаючи «голодних» нападів.
 • Їжу слід приймати повільно , насолоджуючись смаковими якостями продуктів. Їжа та перекушування «на бігу» – неприпустимі. Трапеза повинна проходити при хорошому настрої і відсутності негативних емоцій.
 • Психологічно налаштувати своє тіло на схуднення . Протягом циклу обраної швидкої дієти «розмовляти» і заспокоювати організм з приводу жорстких харчових обмежень і зміни звичного способу життя. Періодично хвалити себе за мужність прийняття рішення про схуднення.
 • Успіхом швидкого схуднення є розрахунок калорійності вживаних продуктів . 1200-1300 ккал – приблизна добова норма для дорослого організму. При схудненні важливо дотримуватися правила: витрачати калорій більше, ніж споживати.
 • Під час швидкої дієти слід повністю відмовитися від шкідливих продуктів : смажених, копчених, консервованих і рафінованих страв, випічки, солодких газованих напоїв.
 • При схудненні рекомендується вживання 1,5-2 л очищеної води для посилення обміну речовин і видалення шлаків.
 • Посилити ефект схуднення можливо при активній фізичному навантаженні під час дієти. Біг, плавання, заняття йогою, тренажерні зали – все вітається. Навіть ходьба на роботу пішки і підйом по сходах, що заміняє ліфт – допоможуть швидше впоратися із зайвою вагою.
 • Швидка дієта – це, як правило, – неповноцінне харчування, яке несприятливо може позначитися на здоров’ї. Тому під час такого схуднення слід приймати полівітамінні комплекси .
 • При наявності хронічних захворювань слід отримати лікарську консультацію , перш, ніж сідати на швидку дієту.

Фізичне навантаження під час швидкої дієти

Посилити ефективність схуднення під час швидкої дієти допоможе фізичне навантаження.

Розглянемо це на прикладах найпопулярніших видах швидкої дієти.

Дієта на кашах

Дієта на будь-яких кашах: гречці, вівсянці, – припускає нарощувати фізичне навантаження з 3 дня дієти. До цього часу починається звільнення накопиченої енергії.

Напівголодні фруктово-овочеві дієти

Посилення фізичного навантаження небажано при швидких дієтах на ананасах, кавунах, огірках і інших фруктах і овочах.

білкова дієта

Швидкі білкові дієти, засновані на високому вмісті білка і інтенсивні фізичні навантаження – ідеальний тандем для схуднення. Білок, як основна складова такої дієти, необхідний для формування м’язів, а фізичні вправи прискорять метаболізм і посилять розщеплення жирових відкладень.

Таким чином, слід вибірково ставитися до виконання фізичного навантаження, враховуючи тип швидкої дієти.

При схудненні можливі будь-які види фізичного навантаження: індивідуальні заняття з тренером в тренажерному залі, стрибки на скакалці, ранкова гімнастика, біг, ходьба, практика йоги.

Вітаміни для швидкої дієти

Великим мінусом швидкої дієти є неповноцінне харчування під час схуднення. Недолік певних вітамінів і мінералів може призвести до проблем зі здоров’ям: погіршується настрій, знижується зір, волосся стає ламким і тьмяним.

Крім того, вітаміни і мінерали прискорюють обмін речовин в організмі.

Так, холін , інозит та інші вітаміни групи В прискорюють метаболізм жиру, хром бере участь у розщепленні вуглеводів і усуває відчуття голоду, аскорбінова кислота запобігає накопиченню глюкози і перетворює її в необхідну енергію.
Дуже важливі під час швидкої дієти поліненасичені жирні кислоти Омега-3

Вітамінні і полівітамінні комплекси і Омега-3 можна придбати як в аптеках, так і у консультантів мережевих компаній.

Швидка дієта: поради та відгуки

За відгуками тих, хто сидить на швидкій дієті можна сформулювати поради для тих, що худнуть.

 • Слід не забувати, що всі різновиди швидкої дієти – це прискорений проект по зниженню ваги.
 • Такий вид дієти – це вимушений і тимчасовий захід для схуднення і корекції фігури для різних життєвих ситуацій: перед відпусткою, весіллям, після святкових застіль, перед поїздкою на море.
 • Дотримуватися швидкої дієти слід не більше 7-10 днів. Більш тривалі терміни дієти можуть нашкодити здоров’ю.
 • Після швидкого схуднення великий ризик повернути скинуті кілограми.
 • Для планомірного і безпечного схуднення слід вибирати дієти довгострокові, без швидкого ефекту схуднення.
 • Лише комплекс заходів: правильне харчування, водний режим, фізичні навантаження і здоровий спосіб життя сприяють результативному схудненню і закріпленню результатів.

Як схуднути на 10 кг. Що важливіше: дієта або вправи?

Отже, ви хочете схуднути на 10 кг. Звичайно, це число у кожного своє, хтось хотів би скинути пару зайвих кілограмів, а кому-то просто необхідно позбутися від 50.

Всі ми знаємо, що щоб схуднути треба харчуватися правильно і робити вправи. Але коли доходить до справи, що є більш важливим: вибрати салат як гарнір замість смаженої картоплі або попітніти пару годин в спортзалі?

У цій статті ми постаралися відповісти на це питання.

Як можна знизити вагу? Що є більш важливим: дієта або вправи?

Ці питання часто задають люди, які прагнуть схуднути. На фізіологічному рівні, втрата ваги і збільшення ваги обертаються навколо калорійності споживання і витрати. Простіше кажучи: ми втрачаємо вага, коли витрачаємо більше енергії, ніж споживаємо.

І навпаки, ми набираємо вагу, коли їмо більше калорій, ніж витрачаємо. Енергія в фізіології вимірюється калоріями, а калорії ми отримуємо з їжею. Для того, щоб позбутися від 1 зайвого кілограма, вам потрібно спалити 7.

716 калорій, що може бути досягнуто за допомогою вправ або дієти.

Отже, витрачати енергії більше, ніж приймати можна двома способами:

 1. Фізичне навантаження . Збільшуючи свою фізичну активність, ви збільшуєте свою потребу в калоріях і починаєте витрачати більше калорій, ніж раніше, споживаючи стільки ж.
 2. Дієта . Витрата енергії залишається на тому ж рівні, але рівень споживаних калорій штучно знижується.

У даній статті ми розглянемо мінуси і плюси кожного способу.

Як схуднути на 10 кг за допомогою фізичного навантаження

Для того, щоб зрозуміти, чому програма втрати ваги орієнтована на фізичні вправи може дати низьку ефективність, важливо зрозуміти, як ми витрачаємо наші калорії.

Щодня основну частину наших калорій ми витрачаємо тільки на те, щоб «залишитися в живих». Це енергія, яка необхідна організму для підтримки своїх функцій без виконання будь-яких інших фізичних навантажень, тобто дихання, перетравлювання їжі, скорочення м’язів і т.п. Кількість необхідних нам калорій залежить від таких показників, як зріст, вага, вік і стать.

Давайте уявимо, що ви жінка середнього зросту, 35 років, вагою 75 кг. Ви ведете сидячий спосіб життя, робите мало фізичних вправ, а ваша робота не має на увазі ніякої фізичної активності. Вас цікавить питання: як схуднути на 10 кг.

Для початку розрахуємо ваш БСМ – Базальну Швидкість Метаболізму (обміну речовин). Це енергія, яка необхідна організму для підтримки своїх функцій без виконання будь-яких інших фізичних навантажень, тобто метаболізм спокою.

Для розрахунку БСМ скористаємося наступною формулою:

БСМ = (9.99 * М ) + (6.25 * Р ) – (4.92 * В ) + (166 * П ) – 151

М = ваша вага в кілограмах

Р = ваш зріст в сантиметрах

В = ваш вік

П = коефіцієнт статі: 1 – для чоловіків, 0 для жінок.

БСМ для жінки з нашого прикладу дорівнює приблизно 1500 калорій. Давайте припустимо, що щодня ви витрачаєте близько 2000 калорій. Адже ви як мінімум ходите на стоянку до машини або робите періодичні походи до холодильника.

Для того щоб схуднути на 10 кг, ваша мета – це спалювання 2500 калорій щодня. Таким чином ви створите дефіцит в 500 калорій щодня або 3500 калорій щотижня. 3500 калорій це майже 0,5 кг жиру. Теоретично, в місяць ви повинні попрощатися з майже двома кілограмами.

Для того щоб досягти такого витрати енергії, вам необхідно спалювати 500 калорій за допомогою кардіо щодня. Ось приблизні варіанти активності, які допоможуть вам досягти цієї мети:

 • Прогулянка : 8 км на своїх двох;
 • Біг : 8 км вже бігом;
 • Баскетбол : 1 годину;
 • Боулінг : 1,5 години з кулями;
 • Велосипед : 40 хвилин в помірному темпі;
 • Гребний тренажер : 40 хвилин веслування;
 • Плавання : 45 хвилин;
 • Секс : 2 години (мрійте).

Таким чином, для того щоб схуднути на 10 кг, вам необхідно займатися 5 місяців. Протягом цього періоду ваша фігура знайде бажану форму. Ви не помилилися: 20 тижнів, щоденних занять без вихідних . Це під силу далеко не кожному …

Звичайно, жоден нормальний інструктор не порадить вам таку програму. Не тільки тому що вона фізично праці, а й тому що здоров’я це вам навряд чи додасть.

Таке навантаження не відображено навіть самим здоровим молодим людям, що вже говорити про людей середнього і старшого віку і про людей з різними проблемами зі здоров’ям (які часто супроводжують володарів зайвої ваги).

Сюди ж додамо не дуже-то міцну силу волі і постійний брак часу.

Мінус даного методу полягає ще й в тому, що ви ніяк не контролюєте своє харчування. Таким чином, ви легко можете ненавмисно переїсти, що зруйнує весь ваш результат від роботи в залі. Фізичні вправи збільшують апетит і вам буде дуже важко стримати себе від небажаної їжі.

Це підтверджують і численні дослідження. Люди часто переоцінюють кількість спалених ними калорій за тренування і практично завжди після фізичних навантажень збільшують кількість споживаних калорій.

висновок:

З огляду на те, що більшу частину енергії ми витрачаємо на підтримку своїх життєвих функцій, частка калорій, що витрачаються нами при фізичних вправах, чи залишає свій слід в його загальній витраті калорій. Більшу частину роботи наш організм робить за нас, ще до того, як ми наділи кросовки.

Вправи здатні зробити ваші м’язи більше, міцніше, сильніше. Але вони не здатні локально прибрати жировий прошарок, яка власне і ховає м’язи. Схуднути на 10 кг і позбутися від жиру, використовую тільки фізичне навантаження, можна, але дуже важко. Які у нас ще варіанти?

Як схуднути на 10 кг за допомогою дієти

З огляду на те, що схуднути і позбутися від живота тільки за допомогою вправ дуже важко, пропонуємо вам ще один варіант без використання фізичного навантаження взагалі. Такий варіант можливий тільки при правильній дієті.

Давайте повернемося до нашого прикладу (75 кг, 35 років). Якщо знизити рівень щоденних калорій до 1500, то можливо позбутися від жиру і без кардіо. Звичайно, цей процес теж не швидкий, але при правильному раціоні без дієт, що передбачають голод, можна досягти своєї мети.

Правильне збалансоване харчування допоможе не тільки прибрати непотрібний жир, але і подарує хороше самопочуття і здоров’я. Від калорійної їжі зростає живіт, від якого не допоможуть позбутися ніякі спортивні вправи.

Щоб схуднути на 10 кг потрібно відмовитися від шкідливої ​​їжі і перейти на здорове харчування.

Ми ні в якому разі не радимо вам відмовитися від харчування зовсім і, в деяких випадках не почати їсти менше, а пропонуємо вам навчитися харчуватися правильно.

Як потрібно харчуватися, щоб схуднути, які продукти забезпечують чудове самопочуття?

Слід вживати натуральні, необроблені продукти, до яких людство адаптовано. Дослідження показали, що такі продукти дуже корисні для здоров’я.

Раціон повинен складатися з каш, кисломолочних продуктів, свіжих овочів і фруктів, яєць, риби, м’яса. Жири потрібно споживати рослинні, а також риб’ячий жир, який містить омега-3 поліненасичені жирні кислоти.

Потрібно споживати більше продуктів містять білок, щоб давати організму достатню кількість енергії і не накопичувати жир.

Харчуватися потрібно якомога частіше – 5-6 разів на день маленькими порціями. Це потрібно щоб прискорити метаболізм, тобто обмін речовин. Розмір порцій може становити по початку 200-250 грам.

Як ви вважаєте, дієта – це кращий спосіб позбутися від зайвої ваги? Очевидно що так, але, звичайно, кращий метод – це поєднання першого способу і другого. 3-4 дня кардіо-сесій в тиждень при правильному харчуванні дозволять вам швидше і ефективніше позбутися небажаного ваги, і при цьому вам не доведеться переселятися жити в зал.

Підіб’ємо невеликий підсумок: що дає нам поєднання двох методів:

 • Вам не треба займатися годинами в залі 365 днів в році;
 • Ви впевнені в результаті, тому що жорстко контролюєте свій раціон.

3 кроки на шляху до схуднення

Отже, ми дали вам багато інформації, що свідчить, що вправи, як самостійний спосіб втрати ваги, є відносно неефективним або навіть контрпродуктивним.

Пропонуємо вам три кроки, які зроблять вашу роботу над корекцією зайвої ваги більш успішною і продуктивною.

Крок 1: Визначте денну потребу в калоріях

Протягом тижня записуйте в блокнот все, що ви їсте. На основі цього списку визначте середня кількість калорій, які ви споживаєте за день.

Крок 2: Мінус 300 калорій

Відніміть 300 калорій від отриманого числа. Споживайте отримане число калорій протягом 2 тижнів. Початкова втрата ваги зазвичай пов’язана зі зниженням рідини в організмі, яка відбувається в наслідок зниження споживання вуглеводів і рівня натрію. Якщо ваш результат буде менш 0.7-1 кг щотижня протягом 3 і 4 тижні, зменшите кількість споживаних калорій ще на 200.

Крок 3: Додамо кардіо

Почніть з двох тренувань на тиждень по 10 хвилин кожна. Не робіть із себе супермена! Робіть стільки, скільки можете. Поступово наближайтеся до режиму: 3-4 тренування в тиждень по 20-30 хвилин кожна.

Для максимального результату упевніться, що ви використовуєте правильний баланс вуглеводів, білків і жирів. Чоловікам необхідно споживати по 180-200 грам білків кожен день (можна збільшити це число при підвищеному метаболізмі). Жінкам же необхідно споживати по 100-120 грам білків кожен день. Для того щоб досягти цієї кількості додайте в раціон протеїнові коктейлі.

Переконайтеся, що 20-30% від вашого раціону складають хороші джерела жирів. Пам’ятайте, що в кожному грамі жиру міститься 9 калорій. Визначте скільки білків і жирів вам необхідно споживати за день і час, що залишився число віддайте вуглеводів.

У нашому прикладі, при правильному харчуванні і кардіо по 3-4 рази на тиждень протягом 20-30 хвилин, людина буде втрачати по півкілограма жиру щотижня.

робимо висновки

Можна хоч кожен день качати прес, але прибрати жир з живота і схуднути, за рахунок одних тільки вправ навряд чи вийде.

Скільки б ви не робили скручувань, тобто підйомів тулуба для тренування преса, кількість жиру в області живота не зменшитися, якщо ви не будете худнути в цілому.

Справитися з зайвою жировим прошарком вам допоможе правильна збалансована дієта. Практика показує, що рельєф і промальовування м’язів на 20% залежить від виконання вправ і на 80% залежить від дієти.

Але ми ніколи не будемо втомлюватися повторювати: фізичні вправи мають масу переваг для здоров’я людини, які виходять далеко за рамки одного лише зниження ваги.

Сотні, якщо не тисячі досліджень довели, що фізична активність може поліпшити стан опорно-рухового апарату, запобігти захворюванням серцево-судинної системи, захворювання легенів, діабет, рак, неврологічні захворювання і депресії.

Крім того, дослідження показують, що дієти, які здійснюються в програмі з фізичними вправами, дозволяють втрачати вагу саме за рахунок жиру, а не за рахунок м’язової маси.

Звичайно, вага втрачається на кухні, але здоров’я досягається в спортзалах.

Як швидко і ефективно схуднути на 10 кг без шкоди для здоров’я

Як швидко і ефективно схуднути на 10 кг без шкоди для здоров'я

Взимку організм пригальмовує всі обмінні процеси. Вага неминуче зростає. І ось вже половина гардероба стає не придатною за розміром.

Зайві 10 кг не дають надіти улюблений костюм, з’являються проблеми зі здоров’ям. Швидкі експрес-дієти приносять результат, але не завжди обходяться без наслідків для організму.

Як схуднути без шкоди для здоров’я на 10 кг, розкажуть наші фахівці.

Важливі складові здорового життя

Як би не старалися дієтологи, придумуючи різні дієти для схуднення на 10 кг в домашніх умовах, розкриваючи жиросжигающие властивості нових і відомих продуктів, основних правил схуднення не отменишь. Вага, який йде швидко, повернеться в подвійному або потрійному розмірі.

Коли схуднення повільне, то організм встигає відновитися. Вага стабілізується. Повільне схуднення менш травмоопасное для організму. Скинути вагу повільно і безповоротно можна за допомогою правильного харчування, продуманого розпорядку дня і навантаженнях. Тільки переглянувши своє життя, можна скинути зайві 10 кг.

Знай свого ворога в обличчя

Чому деякі товстуни худнуть без проблем, а інші сидять на болісних дієтах і отримують нульовий результат? Зверніть увагу на свої повсякденні звички в раціоні. Неправильне харчування, що стало нормою життя, тримає стрілку вагів і дозволяє їй тільки підніматися вгору. Крім кілограм з’являються проблеми з боку здоров’я.

Що заважає скинути вагу

Занадто мала кількість води, що вживається за день. Здорова людина без дієти повинен споживати в добу до 2 л води, на дієті кількість збільшується. Чи не вийде схуднути, не випиваючи в день мінімум 2,5 л води. Необхідно ввести в традицію перед кожним прийомом їжі випивати 250 мл теплої води.

Їжа після 6 вечора строго протипоказана. Вечеря, у більшості тих, що худнуть до дієти, був після 21:00 вечора. Вночі шлунково-кишковий тракт працює не інтенсивно, і велика частина потрапила в шлунок стає жиром. Не варто їсти і навіть просто жувати пізніше 6 вечора. Неможливо терпіти голод – випийте склянку кефіру або чаю на травах.

Неправильний підбір продуктів в раціоні. Не можна поєднувати вуглеводи і жири. Наприклад, картопля і свинина разом протипоказані. Схуднути на 10 кг з таким меню не вийде. Складіть таблицю продуктів з вмістом вуглеводів і жирів, повісьте на видне місце на кухні. Дивіться, що ви їсте.

Недостача сну і відпочинку. Для розщеплення жирів в організмі необхідний соматотропний гормон. Він утворюється уві сні, в проміжок глибокого сну з 21:00 до 3 години ранку. Не знаєте, як швидко і ефективно схуднути на 10 кг? У цей проміжок часу потрібно спати, а не тільки лягати.

Це найпростіші правила, дотримуючись їх можна без праці скинути 10 кг за 3-4 тижні.

правильний раціон

Для правильного схуднення існує два шляхи:

 • сидіти на певній дієті;
 • дотримуватися правил здорового харчування.

Скинути вагу на дієті простіше, але потрібно строго виконувати рекомендації. Варіант більше підходить для тих, кому терміново потрібно схуднути на 10 кг. Простіше виключити з раціону невідповідні продукти.

Продукти, заборонені в здоровому харчуванні

З раціону повністю виключають такі продукти:

 • випічка з пшеничного борошна, здоба;
 • цукор і цукровмісні продукти;
 • масла вершкове, топлене;
 • цукерки, шоколад;
 • алкоголь, пиво;
 • картопля;
 • спагетті, ріжки;
 • банани;
 • консервовані овочі, фрукти;
 • гриби;
 • жиросодержащая м’ясо;
 • копченості;
 • ковбаси;
 • солоні продукти.

Ці продукти вживати в їжу не можна в будь-якій кількості і вигляді. Наступна група продуктів дозволена до вживання в обмеженій кількості:

 • мед (додавати в крайньому випадку в чай ​​1 ч. л. на добу);
 • гіркий шоколад (максимум 1 часточки в тиждень);
 • червоне сухе вино (1 келих на місяць);
 • макарони з твердих сортів пшениці (не більш 200 г у 7 днів);
 • консерви з риби (1 банка в тиждень).

дозволені продукти

Список рідко вживаних продуктів потрібен для тих, що голодують, кому складно сидіти без солодкого під час дієти. Читач запитає, що потрібно їсти, щоб схуднути на 10 кг? Існує група продуктів, вживання яких обов’язково для бажаючих скинути 10 кг назавжди:

 • будь-які овочі, крім крохмалистих (картопля);
 • фрукти, крім солодкого винограду і банана;
 • соки без цукру, розбавлені водою;
 • кисломолочні нежирні продукти: кефір, сир, йогурт, ряжанка, біфідок;
 • крупи, крім манки;
 • курячі та перепелині яйця;
 • хлібці з цільного зерна або висівок;
 • оливкова олія.

Для того щоб їжа не здавалася прісною, використовуйте більше спецій. Так, щіпка білого перцю і естрагону додасть відвареної гречки пікантності, а калорійність страви не збільшиться.

Фізичні навантаження на організм

Заняття спортом стануть відмінним доповненням правильному харчуванню. При бажанні схуднути на 10 кг, потрібно виконувати певні вправи або займатися на тренажері не менш 25 хвилин в день.

Не завжди є можливість відвідувати тренування в добре обладнаних спортзалах. Але можна відмовитися від ліфта і підкорювати сходинки кожен день. Вранці ходите на роботу пішки. Відмовтеся зайвий раз від їзди на транспорті в магазин.

Ранкова пробіжка і вечірнє заняття спортом зі скакалкою допоможуть спалити мінімум 600 ккал. Разом з вагою почнуть іти обсяги.

Мотивація як основний ключ до успіху

Важливо мотивувати себе на втрату ваги. Психологічний стан важливо для дієти не менше правильного раціону. Мотивацією може стати гарна сукня або шубка.

Добре мотивують діти. Уявіть, скільки всього ви зможете зробити разом з дитиною, коли втратите зайву вагу: кататися на велосипеді влітку, на лижах взимку, ходити на байдарках по річках, лазити по горах і т. Д.

Мотивація повинна бути реальною і доступною. Не варто загадувати нереальні речі, наприклад, схудну і стану кінозіркою. Бажання повинно здійснитися, щоб додалося сил йти далі.

Протипоказано схуднення жінкам в положення, що годують, з проблемами шлунка. При хорошому самопочутті переходите на здоровий спосіб життя. Скинувши зайву вагу, вам вже не захочеться втрачати свої форми і здоров’я.

Як схуднути на 10 кг в домашніх умовах

Схуднення в домашніх умовах на 10 кг – це непростий процес. Справа в тому, що для того щоб швидко знизити вагу, недостатньо однієї дієти. Схуднути на 10 кг без тренажерів в домашніх умовах складно, але цілком можливо. При виборі адекватної програми стабілізації ваги можна не тільки позбутися від зайвих кілограмів, але і змоделювати рельєф м’язів, а також знайти ефектну поставу.

Існує багато дієт, за допомогою яких можна в домашніх умовах можна легко схуднути на 10 кг. Це іноді буває актуально жінкам напередодні фотосесії або відпочинку на морі. Звичайно ж, в цей момент не хочеться демонструвати зайві кілограми. Схуднути на 10 кг в домашніх умовах можна за допомогою дієти, гречаної або яблучної дієт.

Без сумніву, ці дієти можуть бути ефективними, але результат від них протримається не багато часу. Це зазвичай трапляється з тієї причини, що після зниження ваги людина починає їсти все підряд, а, як відомо, святе місце порожнім не буває – на місці спалених жирових клітин відкладаються всі ті ж ліпіди.

Схуднути на 10 кг можна в домашніх умовах і за допомогою білкової дієти. Її основний принцип – збільшення кількості білка, що надходить в організм з продуктами харчування.

В цей же час необхідно обмежити або виключити з раціону жири і легкі вуглеводи.

При такому співвідношенні інгредієнтів організм переходить на споживання власних жирів, при цьому він позбавляється від надлишку рідини, і фігура знаходить чіткі контури.

Тижневе меню білкової дієти, яка забезпечує швидке схуднення на 10 кг в домашніх умовах, має складатися зі страв, у складі яких є такі продукти:

 • триста грам морепродуктів;
 • двісті грам нежирного сиру;
 • двісті грам курячого філе без шкіри;
 • сто грам яловичини або телятини.

Таким чином, необхідно забезпечити надходження в організм не менше п’яти грам чистого білка в добу. Необхідно звернути увагу на найбільш доцільні способи кулінарної обробки страв.

Рекомендується готувати їх на пару, відварювати у воді, запікати в духовці, загорнутими в фольгу, а також на грилі. При такій обробці вони зберігають свої інгредієнти і легко переробляються органами травлення.

Страви слід запікати або відварювати.

Не слід вживати в їжу тваринні жири, консерви, копченості, соління, здобну випічку, цукерки і торти, а також тістечка і морозиво.

Також з раціону слід виключити солодкі фрукти, такі, як банани і виноград, а також овочі з великим вмістом крохмалю (картопля, морква і буряк).

Корисними будуть кольорова і брюссельська капуста, кабачки, патисони, гарбуз і кавун. Останні ягоди не тільки задовольняють спрагу, але і добре очищають організм від токсинів.

Також для того щоб схуднення на 10 кг в домашніх умовах було швидшим, необхідно харчуватися часто, регулярно і невеликими порціями.

Так, рекомендується робити перерву між прийомом їжі не більше трьох або чотирьох годин, не їсти після вісімнадцятої години, а поглинається за один раз обсяг їжі повинен поміщатися на долоні.

У меню має бути достатня кількість кисломолочних продуктів зі зниженим вмістом жиру.

Невелика кількість легкозасвоюваних вуглеводів можна вжити до чотирнадцятої години. Це може бути два кислих яблука або один цитрус.

У проміжку між прийомами їжі для боротьби з почуттям голоду треба пити воду. Вона повинна бути джерельною або очищеної, не містити газів. Соки треба віджати і тут же випити.

Не рекомендується для схуднення на 10 кг за один місяць пити консервовані соки і газовані напої.

Для того щоб більш ефективним був процес схуднення в домашніх умовах на 10 кг протягом короткого проміжку часу, треба звернути увагу на сервіровку столу і спосіб прийняття їжі.

Страви, які готуються для схуднення в домашніх умовах і дозволяють зменшити вагу на 10 кг, не мають особливих органолептичними властивостями.

Їх треба прикрасити гілочками зелені петрушки або кропу, ягодами граната або смородини, заправити лимонним соком і додати в них оливкового масла.

Кожну порцію їжі слід ретельно пережовувати, так як в ротовій порожнині продукти подрібнюються і змочуються слиною. У процесі жування з рецепторів ротової порожнини в головний мозок надходять сигнали, які сприймаються корою головного мозку.

Таким чином, насичення відбувається швидко від невеликої кількості продуктів. Не варто під час їжі дивитися телевізор, читати газету або грати в комп’ютерні ігри.

Це знижує кількість виділених органами травлення ферментів і погіршує процес перетравлення їжі.

Для того щоб в домашніх умовах схуднути на 10 кг за місяць, слід повністю відмовитися від спиртних напоїв, оскільки вони стимулюють апетит і містять величезну кількість калорій.

Та й до того ж під час спалювання жиру, яке відбувається при схудненні, в організм виділяється величезна кількість токсинів, з яким йому доводиться справлятися.

Якщо до них додадуться продукти напіврозпаду алкоголю, то печінка може не витримати.

Гречана дієта для схуднення

У домашніх умовах можна швидко позбутися від зайвих 10 кг за допомогою гречаної дієти. У гречці міститься багато корисних речовин і важко засвоюються вуглеводи.

Їх переробляють досить повільно, тому, при прийомі гречаної каші вас довго не покидатиме відчуття ситості, та й калорій ви отримаєте трохи. До того ж, гречка виводить з організму воду і токсини, стимулює кровотворення і імунітет.

Таким чином, людина не тільки худне, але і покращує стан свого здоров’я.

Гречку для схуднення в домашніх умовах на 10 кг треба правильно приготувати. Гречану крупу заливають з вечора окропом і залишають накритою рушником. Можна замість води використовувати кефір. У каші не дозволяється додавати ні сіль, ні масло або цукор, а також спеції.

Оскільки гречка виводить з організму рідину, необхідно під час схуднення випивати до двох літрів чистої води, яка не містить газів. Частина рідини може становити трав’яний чай.

Всю приготовлену напередодні гречку треба з’їсти протягом наступного дня. Перерва між вечірнім прийомом гречки і відходом до сну повинен бути не менше трьох годин.

На ніч можна з’їсти або два зелених яблука, або випити один стакан нежирного кефіру.

Розрахунок збалансованого харчування для того щоб схуднення в домашніх умовах на 10 кг було ефективним

Основою програми схуднення, яка дозволяє схуднути швидко на 10 кг в домашніх умовах, є збалансованість харчування.

Так, двадцять п’ять відсотків калорій треба спожити за сніданком, половину добової норми під час обіду, а ще чверть – під час вечері.

Для того щоб схуднути, не завдавши шкоди організму, в домашніх умовах на 10 кг, раціон повинен складатися на п’ятдесят відсотків з вуглеводів, на п’ятнадцять відсотків з білків, а двадцять п’ять відсотків енергетичної цінності їжі повинно забезпечуватися жирами.

У раціоні людини, який худне на 10 кг в домашніх умовах, має бути тридцять відсотків жирів рослинного походження, а вуглеводи розподілятися наступним чином:

 • клітковини і пектину 5%;
 • сахарози, фруктози і Лактин 20%;
 • крохмалю 75%.

Необхідно також підрахувати кількість калорій, яке потрібно вашому організму з урахуванням виду зайнятості і способу життя. Так, худне в домашніх умовах на 10 кг людині досить споживати від тисячі до тисячі двісті калорій на добу. Свою норму калорій ви можете підрахувати таким чином: помножте свою вагу, виражений в кілограмах, на тридцять.

Комплекс вправ, необхідний для того щоб можна було схуднути в домашніх умовах

Кожна людина бажає не тільки схуднути, але і змоделювати свою фігуру. Для того щоб, схуднувши в домашніх умовах на 10 кілограм, ефектно виглядати, треба використовувати фізичні комплекси, що дозволяють надати своїм м’язам необхідний рельєф.

Жінкам більше підійде фітнес, а чоловікам потрібні силові вправи. Звичайно ж, працювати треба над усіма частинами тіла, але проблемним зонам приділяється все ж набагато більше уваги.

Тренування схуднення, що застосовуються для чоловіків, істотно відрізняються кількістю підходів, а також вагами, з якими вони працюють.

Якщо ви бажаєте не тільки схуднути на 10 кілограм, то, крім занять в домашніх умовах, треба працювати в спортивному залі.

Під час занять на тренажерах рекомендується дотримуватися таких правил:

 • акцент роблять на зміцненні м’язів спини і ніг;
 • для того щоб добре розігріти м’язи, завжди починайте тренування з розминки;
 • в рамках одного тренування слід виконувати силові вправи для опрацювання тільки однієї групи м’язів;
 • за один підхід слід виконувати від десяти до шістнадцяти повторів;
 • виконайте спочатку три підходи по десять повторів, а потім можете збільшити кількість повторів до двадцяти;
 • коли ви досягнете першого результату, і двадцять повторів будуть виконуватися легко, можете збільшити вагу снарядів і знову почати з десяти повторів.

У комплекс вправ для схуднення повинні входити кардіотреніровки. Перед тим, як почати працювати над своїм тілом, слід ознайомитися з основними правилами тренувань:

 • результативність тренувань підвищиться в багато разів, якщо поєднувати силові вправи з кардіонагрузку;
 • тренування завжди треба починати з розминки;
 • заняття слід починати з простих вправ, а потім тільки переходити до більш складним навантаженням;
 • спочатку варто виконувати силові вправи, а потім перейти до кардіологічної навантаженні;
 • не рекомендується під час тренувань вдаватися до дефіцитним дієт, так як для силових вправ знадобляться сили.

Таким чином, в результаті комплексної програми можна в домашніх умовах схуднути швидко і красиво, не особливо напружуючись, на 10 кілограм. Для цього потрібне бажання знайти рельєфну фігуру, сила волі і терпіння. Ніколи не варто бігати до дзеркала кожен день, адже це не прискорить швидкість зниження ваги. Тільки наполеглива робота над собою приведе до бажаного результату.

Дієта для схуднення на 10 кг за місяць в домашніх умовах

Дієта для схуднення на 10 кг за місяць в домашніх умовах

Представлена ​​дієта для схуднення на 10 кг за місяць в домашніх умовах рекомендована при будь-якому стані здоров’я й споконвічне вазі. Протипоказанням є лише алергія на продукти, зазначені в рецептах. Якщо, щоб схуднути, потрібно більше місяця, дієту продовжують на бажаний період.

Головні правила дієти

 1. Основа програми схуднення – дробове харчування. Часті прийоми їжі невеликими порціями полегшують завдання травній системі, зменшують навантаження на організм, фізичну та емоційну. Живильні компоненти, що містяться в продуктах і блюдах, засвоюються повніше. Відкладання жирів «про запас» не відбувається.Працездатність, незважаючи на дієту, залишається на початковому рівні, почуття ситості зберігається надовго, сон не порушується.
 2. Солі в раціоні по мінімуму. Здоровому людина дозволено вживати щодня 25 г солі. Це загальний обсяг компонента, що отримується в чистому вигляді, з їжею і з напоями.При проблемах зі здоров’ям і зловживанні сіллю погіршується робота нирок, кишечника, накопичується рідина в клітинах, формуються набряки. Від солі в період дієти доведеться відмовитися. Рекомендуємо протягом місяця замість неї додавати соєвий соус, морську капусту, корінь селери, інші нешкідливі для схуднення спеції. Хоча б в домашніх умовах.
 3. Швидкі вуглеводи, консерванти, ароматизатори, канцерогени шкодять фігурі. Містяться ці речовини в солодощах, газовану воду, напівфабрикатах, фастфуді, копченині, чіпсах, консервах, алкогольних напоях. Регулярне вживання перерахованого викликає посилення апетиту, порушення обміну речовини, потовщення жирового прошарку, відкладення целюліту.
 4. Підтримка водного балансу. Продукти розпаду, що залишилися після засвоєння поживних речовин, виводяться з водою. Вода необхідна для підтримки хорошого стану шкіри, прискорення метаболізму, зняття набряклості. Розрахунок оптимального обсягу води для схуднення: взяти по літру рідини на 30 кг маси.Перевищувати під час дієти рекомендовану кількість не варто, оскільки це призведе до виведення поживних компонентів, що відповідають за здоров’я нігтів, волосся, шкіри, кісток, внутрішніх органів.
 5. Останній прийом їжі – приблизно за 3 години до відходу до сну. Сидячи на дієті, не можна лягати спати на повний шлунок, як і на порожній.У першому випадку продукти бродіння і неперетравлені залишки їжі виділяють токсини. У другому – підвищується ризик виразки, сповільнюється обмін речовин, а відчуття голоду не дає заснути.

Меню дієти

Щоб схуднути, користуйтеся цією таблицею весь місяць.

сніданокДругий сніданокобідПолуденьвечеря
ПнВівсяні пластівці на воді, кисле яблуко з зеленим чаєм без цукруГрейпфрут або йогурт без консервантів і добавокМинтай на пару з вареним рисом, листовий салатЖменя кураги, чорносливу, родзинок із зеленим чаємОвочевий салат з вареною квасолею
ВтКуряче яйце варене (або тільки білок), пара дієтичних хлібцівЗелене яблукоБіле куряче м’ясо, гречка на воді, свіжий солодкий перецьЙогурт натуральний, з низьким вмістом жиру, 200 млЯловичина без жиру, варена, огірки чи помідори
СрСтакан кефіру знежиреного, середній за розміром апельсинневеликий бананСуп з куркою і овочами (бульйон краще злити)кисле яблукоВарений рис в обсязі однієї склянки, стільки ж кефіру
чтНесолоний сир з невеликою жирністю, зелена грушаполовина грейпфрутаПечена тріска або путасу зі свіжими овочамиКурага або чорнослив із зеленим чаємКартопля варена в шкірці з салатом з овочів
ПтПара варених перепелиних яйця з 200 мл йогуртуМюслі або дієтичний батончикСуп з грибами, скибочку населеного сирукефір знежиренийВарене м’ясо курячої грудки, салат з фруктів
СбРозпарена в воді гречка (заливати треба ввечері попереднього дня)несолодке яблукоЯловичина без жиру з рисом, загальна вага – 250 гГорішки без солі або курагаВарений рис зі шматочками лимона
НдВідварна перловка з бананом середнього розміругрейпфрутНежирна індичка на пару з овочевим салатомСир несолоний, нежирний, без добавок200 мл знежиреного кефіру і кисле яблуко

Для визначення правильного обсягу порцій в домашніх умовах скористайтеся фото. Через місяць розміри порцій стануть звичними, і, схуднувши, вам не захочеться їх збільшувати.

Рецепти м’ясних і рибних страв

Протягом місяця готуйте по нижче перерахованих рецептами, відповідним для схуднення.

 • Порізати соломкою куряче м’ясо з грудки. Замочити в кефірі на 3 години, додавши часник (або цибуля) і дрібку солі. Укласти в сковороду, залишити гаситися 15 хв. Приправити кропом після приготування.
 • Філе індички порізати дольками, укласти в пароварку. Додати нашатковану часник, півкільця цибулі, кубики помідорів, натертий сир. Час готування – 40 хв. Смак буде більш насиченим, якщо м’ясо замочити в соку лимона або гірчиці.
 • Замаринувати рибу, заправивши філе лимонним соком і спеціями. Порізати кільцями кабачок, трохи посолити, почекати, коли вийде сік. Рибу і овоч укласти в рукав, присмачити маринадом. Зав’язати рукав, зробити кілька проколів, відправити запікатися при температурі 180 ° C на 30 хв.
 • Укласти в форму: пропущену через м’ясорубку яловичу вирізку (800 г), нарізані печериці, пару натертих цибулин і один кабачок, розбити куряче яйце, всипати 2 ст. ложки вівсяної муки або висівок. Завантажити в духовку при 200 ° C, залишити на 45-50 хв. Періодично збризкувати бульйоном.
 • Кролятину промити, очистити від білої плівки, підсушити, нарізати на шматочки. У ємність великої глибини залити соус з соєвих бобів, укласти гірчицю, видавити зубчик часнику. Занурити м’ясо, почекати 3 години. Застелити форму пекарської папером, помістити кролятину. Випікати при 200 ° C протягом години.

Рецепти гарячих страв на місяць

Нагадуємо, що супи, приготовані в домашніх умовах, завжди корисніше магазинних. А для схуднення найкраще підходять такі.

 • З селери.  Це найпопулярніший суп серед людей, що прагнуть схуднути. Нарізати селеровому корінь, капусту, пару болгарських перців, по 5-6 морквин, цибулин, помідорів, півкіло стручкової квасолі. Скласти в каструльку, додати півтора літра самостійно вичавленого помідорового соку і залити водою, якщо інгредієнти залишилися незакритими. Закип’ятити і залишити на 10 хв, пригасити вогонь і почекати ще 10 хв. Перед завершенням готування – посипати зеленню.
 • Цибулевий суп для схуднення. Нашаткувати качан капусти, нарізати 2 перцю, 3 томата, 5 головок цибулі, селера. Надіслати в ємність, залити 1,5 л води. Дочекатися кипіння, зменшити вогонь, залишити до повного приготування. Засипати спеції і зелень, вимкнути плиту, накрити кришкою. Вживати через півгодини.
 • Японський. Змішати нашатковану цибулину в соєвому соусі. Півсклянки рису вимити, проварити в 2 л води до стану напівготовності. До рису покласти 300 г філе морської риби. Варити, поки не приготується. У ємність відправити раніше замаринований цибулю, 150 порізаної ламінарії. Довести до кипіння, обережно підлити збите яйце. Інтенсивно розмішати і зняти з вогню.
 • Грибний. Відварити 250 г квасолі. Нарізати 250 г печериць, цибулину, подрібніше огірок (свіжий). Перемішати, трохи підсмажити на сковорідці з маслом. На сковороду укласти раніше приготовлену квасоля, згасити під кришкою 15 хв. Всю масу викласти в 1,5 л кип’яченої води, приправити нашінкованним часником, спеціями, потримати 20 хв. на повільному вогні.
 • Боннський. Нарізати кубиками корінь селери, капусту, 5 томатів і цибулин, 2-3 солодких перцю. Залити водою, щоб вона піднялася вище рівня овочевої маси. Варити до приготування всіх овочів. З приправ додати: перець, коріандр, віджатий часник – за бажанням.

Рецепти кращих салатів для схуднення

При бажанні, за місяць можна встигнути спробувати кожен з цих салатів.

 • Зі свіжої капусти. Нашаткувати півкіло домашньої білокачанної капусти, залити холодною водою і залишити на 30 хв. Велику моркву потерти на тертці, нарізати дрібними часточками 2 яблука, збризнути соком лимона. Злити воду з капусти, просушити, перемішати з іншими інгредієнтами, додати ложечку тертого лука. Заправити оливковою олією, перцем. Капуста допомагає схуднути, тому що має негативну калорійність: містить менше калорій, ніж потрібно на її засвоєння.
 • Кропив’яний. Півкіло листочків кропиви залити окропом, почекати пару хвилин, злити. Дрібно порізати, перемішати з зеленою цибулею, попередньо подрібненим. Потовкти півсклянки волоських горіхів, залити кропив’яним відваром з лимонним соком. Додати всю суміш до кропиві, перемішати інгредієнти до рівномірності, приправити маслом. Подрібнену петрушку посипати зверху.
 • Вітамінний. Приготувати і добре промити морква, 2 яблука, томат, огірок, зелений салат, селеровому корінь, третину склянки вишні. Овочі нарізати соломкою, крім помідорів і огірків – їх нарізають брусочками. Салат порвати пучками, від вишень відокремити кісточки. Все перемішати, додати масло, кінзу, петрушку.
 • Зелений. Півкіло зеленого салату вимити, порізати не кілька частин, покласти в салатник. Видавити сік лимона, приправити кропом, петрушкою, кінзою. Як варіант – додати варені яйця, часточки огірка, нашатковану часник разом із зеленню або замість неї.
 • Салат Щітка для схуднення. Потерти 200 г буряка і 300 г моркви, нашаткувати 300 г капусти і зелень. Скласти інгредієнти разом, вичавити сік з половинки лимона. Перемішати і додати трохи води. Поставити в холодильник на півгодини, дістати, підлити оливкового масла. Сіль не додавати.

Можливо, ви вирішили схуднути в парі з чоловіком або хлопцем? Для нього дієта тривалістю в місяць складається за дещо іншими правилами.

Правила дієти для чоловіків

 • Калорійність щоденного раціону 1600-1800 ккал.
 • Овочі. Брокколі, шпинат, петрушка, томати, червоний перець, цибуля, часник, пастернак, буряк.
 • Морепродукти. Устриці, кальмари, креветки, морські водорості.
 • Яйця. Перепелині в першу чергу, особливо в сирому вигляді. Якщо курячі, то домашні.
 • Горіхи і насіння.Фісташки без солі, бразильський горіх, гарбузове насіння.
 • Злаки і бобові. Гречка, квасоля, сочевиця.
 • Спеції та приправи. Імбир, перець чилі, чебрець, кориця, гірчиця, лавровий лист.
 • Обережніше з «рідкими калоріями», що містяться в пиві і будь-яких алкогольних напоях. Вживання алкоголю несумісне з схудненням.Відмовтеся хоча б на місяць.

Вихід з дієти

Розглянемо, як виходити з дієти після схуднення.

 1. До звичного раціону повертатися поступово. Солодке і солоне додають в перший тиждень після закінчення дієти, смажене і жирне – в другу.
 2. Накопичувати додаткові калорії в меню максимум по 100 Ккал в кожен наступний за завершенням дієти день.
 3. Калорійність раціону підвищують переважно за рахунок рослинної і білкової їжі, а не вуглеводної і жирної.
 4. Одночасно зі збільшенням калорійності раціону збільшують і інтенсивність фізичних навантажень – їх тривалість, число повторів і підходів.
 5. Прискорити відновлення організму допоможе прийом вітамінних комплексів.

Відгуки схудлих про дієту

 • Було важко – спочатку навіть сни снилися про їжу … За місяць схудла на 7 кг. Хотіла більше – при зрості 175 важу 78 зараз. Але чоловік хоча б помітив, а я сама не особливо задоволена результатом.
 • Від солодкого недавно відмовилася зовсім, тільки тягне все одно. Вирішила овочами і фруктами замінити. Це допомагає. Борошняне і смажене теж перестала їсти.Через 4 тижні важила менше на 6 кг. Вночі тягне до холодильника.
 • У перший же день вага зменшилася на 2 кг. Хоча це, мабуть, рідина вийшла. Важко худнути в домашніх умовах, без контролю з боку дієтолога.
 • У мене і на 5-ий день сил вже сидіти на дієті не залишилося, а тут місяць пропонують.Справа не в голоді, а в загальному стані – слабкість і запаморочення!
 • Вирішив трохи схуднути. Тиждень протримався. Вага з 98 зменшився до 92 кг. Але, кажуть, чим більше ваги відразу, тим швидше худнеш.
 • Два роки тому пройшла місячний курс цієї дієти, втратила 5 кг.Людина я неспортивний, режим теж жорстко дотримуватися не виходить …
 • Тяжко перетерпіти 3-4 дня, коли починаєш. Після легшає. Запаморочення не було, зате до солодкого і шкідливого сильно тягнуло. Ледве втрималася, а то буквально всюди шоколадки ввижалися.
 • Дуже бідний раціон! Дратівливість, головний біль, відчуття голоду … Йти на днях в гості на застілля. Боюся зірватися.
 • Брат худнув на цій дієті і скинув 5 кг за місяць. А знайома просиділа майже 2 місяці. Схудла на 13-14 кг.

Про те, як схуднути на 5 кг за 10 днів в домашніх умовах, розповість Олена Малишева.

Інші дієти для швидкого схуднення

 • Капустяна дієта. За тиждень реально схуднути на 4 кг, але переважно за рахунок виведення води. Страви виходять абсолютно без жиру, з приємним смаком.
 • Японська дієта. Тривалість – 2 тижні. Ймовірний результат – до 8 кг. Основу складають морепродукти.

  Приготування не передбачає додавання солі.

 • Бразильська дієта. Вживання рослинної їжі і приготованих з неї супів. На овочах і фруктах за тиждень втрачають до 4 кг, за місяць – більше 10.
 • Інтервальна (триденна) дієта. Загальна тривалість – 9 днів.

  Складається з трьох етапів по 3 дні. Етапи – рисовий, картопляний, овочевий. З напоїв вживати виключно фільтровану або кип’ячену воду. Вага знижується приблизно по 1 кг в день.

 • Гречана дієта. Триває тиждень або дві. Схуднення становить, відповідно, 4 і 8 кг.

  Готувати крупу треба методом запарювання. Вона заливається окропом, накривається кришкою і залишається на кілька годин або на цілу ніч. Присмачувати соусами, сіллю, спеціями можна.

 • Дієта кефіру. Упродовж тижня пити по 1,5 нежирного кефіру (або домашнього) кожен день.

  До кінця програми вдається схуднути на 4-5 кг.

Previous Турбослім експрес-схуднення за 3 дні - відгуки, властивості і протипоказання, думки лікарів
Next Трава біла омела івная і липа для схуднення: рецепт відвару, фото і відгуки схудлих

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *