Загружается, подождите...

Шипшиниолія (Rosaeoleum)

основні фізико-хімічні властивості: масляниста рідина рожевого кольору,зі специфічним запахом. Допускається утворення осаду, розчинного при нагріваннідо 40ºС.

Склад:діюча речовина:шипшини олія.

Форма випуску. Олія.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран та виразкових уражень.Код АТС

. D03А Х50**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка: шипшини олія містить ненасичені і насичені жирнікислоти, каротиноїди, токофероли та інші жиророзчинні вітаміни. Шипшини олія має загальнозміцнювальну дію, стимулює неспецифічнурезистентність організму, посилює регенерацію тканин і синтез гормонів,знижують проникність судин, має протизапальну, імуностимулюючу та жовчогіннудію, яка зумовлена наявністю поліненасичених жирних кислот і флавоноїдів.

Показання для застосування. Зовнішньо при тріщинах сосків уматерів-годувальниць, пролежнях, трофічних виразках, дерматозах, озені,неспецифічному виразковому коліті.

Спосіб застосування та дози. Зовнішньо на уражені частини шкіринакладають марлеві серветки, змочені шипшини олією. При озені змочують тампониі вводять їх в порожнину носа 2 рази на добу. При лікуванні неспецифічноговиразкового коліту шипшини олію вводять в мікроклізмах по 50 мл щоденно абочерез день. Всього на курс лікування призначають 15-30 клізм. При дерматозахвикористовують зовнішньо у поєднанні з прийомом внутрішньо по 1 чайній ложціолії 2 рази на добу.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена чутливість до шипшини, жовчнокам’янахвороба.

Передозування. Можливі прояви індивідуальної гіперчутливості допрепарату. У цьому разі слід припинити застосування препарату.

Особливості застосування. Препарат треба з обережністю застосовувати хворим,схильним до алергічних реакцій, дітям, вагітним жінкам і матерям, що годують,при тріщинах сосків у матерів-годувальниць.Перед застосуванням препарат необхідно збовтувати!

Взаємодія з лікарськими засобами. Патологічний вплив на організм людини через взаємодію шипшини олії зіншими лікарськими засобами не виявлено.Шипшини олія при керуванні автотранспортом та іншими механізмами невпливає на швидкість реакції.

Умови та термін зберігання. Зберігати у прохолодному (8-15˚С), захищеномувід світла та недоступному для дітей місці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z