Ректальні свічки з прополісом від геморою: види, інструкція із застосування, відгуки


Ректальные свечи с прополисом от геморроя

Ректальні свічки від геморою з прополісом призначені для полегшення симптомів цього захворювання.

Унікальні властивості цієї речовини здатні в короткі терміни усунути запальний процес, набряки, позбавити від хворобливості і інших характерних для геморою проявів.

Завдяки прополісу, що володіє відмінними регенеруючі властивості, використання свічок прискорює загоєння ушкоджень на слизовій і попереджає розвиток інфекції.

Корисні властивості свічок з прополісом

Прополіс володіє досить ефективним протизапальну властивість, а включення його до складу супозиторіїв, призначених для лікування хронічних форм геморою і усунення його симптомів у періоди загострення, істотно покращує стан хворого. Свічки з прополісом активують кровообіг, що благотворно позначається на стані внутрішніх органів, розташованих в малому тазі, і позбавляє від застоїв крові в розташованих там судинах. Завдяки цим процесам поліпшується відтік крові від вен, що живлять пряму кишку, в результаті чого гемороїдальні вузли зменшуються в розмірі. Спосіб застосування цього виду препаратів не викликає ускладнень, процес введення свічки може освоїти навіть далекий від медицини пацієнт. В результаті ректальні свічки з прополісом є універсальним засобом,

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Сам прополіс є продуктом життєдіяльності бджіл, а його застосування здатне комплексно впливати на організм хворого.

При нанесенні цієї речовини на шкіру або слизову оболонку, прополіс надає на них противірусну, антибактеріальну та відновне дію.

При попаданні в кровотік ця речовина за рахунок своїх активних компонентів, також робить істотний терапевтичний вплив і на органи, що знаходяться в малому тазі.

При застосуванні для лікування геморою супозиторіїв з прополісом, даний засіб проявляється і в інших напрямках, таких як:

Ректальні свічки з прополісом від геморою

 • виступає як анестезуючий засіб, так як під його впливом усувається біль, в результаті самопочуття хворих суттєво покращується;
 • надає антибактеріальний ефект, так як при використанні свічки з прополісом гинуть багато представників патогенної мікрофлори, що викликають ускладнення основного захворювання, при цьому корисні мікроорганізми не страждають;
 • усуває запальні процеси, що знижує набряк і зменшує розміри утворилися шишок;
 • проявляє свої антитоксичні властивості, завдяки чому організм очищається від токсинів, в результаті поліпшується загальний стан і полегшується перебіг захворювання;
 • надає регенеруючу дію, що прискорює процеси відновлення ушкоджень слизової, анальних тріщин і інших мікротравм;

Ректальні свічки з прополісом від геморою

 • запобігає утворенню тромбів і кровотечі;
 • діє як засіб, що попереджає утворення запорів, так як покращує кишкову моторику і приводить в норму спорожнення кишечника.

Завдяки численним корисним властивостям прополісу свічки, до складу якого входить ця речовина, активно використовуються при геморої і ефективно усувають його симптоми.

Показання до застосування

Ректальні свічки з вмістом прополісу здатні вплинути на самопочуття пацієнта і поліпшити його стан, причому зробити це незалежно від тяжкості захворювання і стадії його розвитку.

При загостренні геморою свічки з прополісом зменшують розміри вузлів і позбавляють від набряку тканин, а в інший час за допомогою цих засобів можна позбавити пацієнта від болю та інших проявів геморою, зробити процеси дефекації безболісними і більш комфортними.

Використання свічок з вмістом прополісу призначається в таких випадках:

 • в разі утворення і запалення внутрішніх вузлів;
  Ректальні свічки з прополісом від геморою
 • при утворенні анальної тріщини, щоб прискорити її загоєння;
 • при розвитку запального процесу в розташуванні анального отвору;
 • при проктологічних патологіях у вагітних і годуючих жінок.

На жаль, у деякого відсотка пацієнтів, хоча і незначного, є непереносимість продуктів бджільництва і прополісу в тому числі. Тому при існуючій алергічної реакції на прополіс, використовувати це унікальний засіб у вигляді ректальних свічок – не можна.

Недорогі і ефективні препарати, назви

Кожен з продуктів бджільництва має різнобічними терапевтичними якостями, які з успіхом використовуються в лікуванні інфекцій і запальних захворювань багатьох органів і систем людського організму.

До таких захворювання, які з успіхом виліковуються від використання свічок з прополісом, є геморой.

Такі препарати, як супозиторії з вмістом прополісу, надовго припиняють подальший розвиток патологічних змін, що відбуваються при геморої, а також усувають больові прояви і інші симптоми, супутні цього захворювання.

Серед усього розмаїття препаратів, призначених для лікування геморою, виділяють наступні супозиторії:
Ректальні свічки з прополісом від геморою

 1. Прокто – Гливенол, супозиторії, що володіють численними позитивними властивостями, здатними надовго позбавити від болю і свербіння.
 2. Свічки Реліф представлені в трьох видах, просто Реліф, Реліф Ультра і Реліф Адванс. Всі вони ефективні відносно геморою і здатні усувати різноманітні прояви цього захворювання.
 3. Нео-Анузол, свічки здатні надавати комбінована дія на прояви геморою.
 4. Анузол, доступний за ціною і вельми ефективний препарат для лікування геморою.
 5. Проктоседил М – протизапальний засіб, що дозволяє отримати швидкий ефект в усуненні симптомів геморою.
 6. Натальсід – препарат, отриманий з ламінарії, що усуває всі негативні прояви геморою.
 7. Ультрапрокт, препарат ефективно впливає на патологічні прояви геморою і усуває їх.
  Ректальні свічки з прополісом від геморою
 8. Олестезін, вважається гормональним препаратом, що діють довго і усуває біль.
 9. Свічки Бетіол, з вмістом ихтиола, з великим спазмалітіческое і протизапальну дію.
 10. Нігепан, засіб, що перешкоджає утворенню тромбів.

Перелік включає в себе список супозиторіїв, які при середній вартості здатні надавати далеко не останнє лікувальну дію на геморой.

Інструкція із застосування

Ректальні свічки вводять в пряму кишку через анальний отвір. Перед процедурою необхідно провести очищення кишечника, зробивши це природним шляхом або за допомогою клізми. Після обмивання з милом області промежини, свічку за допомогою пальця вводять в пряму кишку. Проробляти цю маніпуляцію краще ввечері, а після неї залишатися в положенні лежачи, не забувши використовувати прокладку, щоб не забруднити білизну. Хоча при застосуванні свічок з прополісом витікання не відбувається, так як речовини добре всмоктуються, але все ж краще перестрахуватися, щоб відчувати себе впевнено. Свічки використовують два рази в день протягом 15 днів.

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Використання в домашніх умовах

Свічки з прополісом можна придбати в аптеці, а можна виготовити їх самостійно в домашніх умовах, змішавши прополіс, нагрітий на водяній бані з жиром, або вершковим маслом.

І куплені в аптеці, і саморобні свічки з прополісом, досить легко вводити в пряму кишку, для чого необхідно прийняти зручну позу на боці, а свічку ввести за допомогою пальця. Хоча маніпуляція нескладна і її зможуть зробити хто побажає, все ж з першого разу можуть виникнути труднощі.

Важливо щоб свічка була холодна, а після вилучення з упаковки не можна її довго тримати в руці. В іншому випадку вона розм’якшиться і введення буде проблематичним.

Протипоказання

Як правило у свічок з прополісом майже немає протипоказань, так як ця речовина має природне походження і протипоказано до застосування тільки в разі індивідуальної непереносимості. Лікарі не рекомендують використовувати лікарські препарати, до складу яких входять будь-які продукти бджільництва по відношенню до дітей до трирічного віку, і годуючим матерям.

Як зробити свічки самому

У виготовленні свічок немає особливої ​​складності, при бажанні будь-хто зможе освоїти цей процес. Для цього знадобляться порошок прополісу і вода в пропорції 1:10. Прополіс заливають водою і чекають повного його розчинення, після чого розливають по формах і поміщають в холодильник.

Перед введенням її кілька секунд зігрівають в теплій воді, після чого вводять в пряму кишку. Існує чимало рецептів, в які крім прополісу додають різні речовини у вигляді гліцерину, меду, вершкового масла, какао-масла і т.д.

Кожен з них по-своєму гарний, проте, перед використанням все ж необхідно проконсультуватися з фахівцем і отримати його рекомендації.

Відгуки наших читачів

Застосування свічок з прополісом для лікування геморою показує хороші результати, що підтверджується численними відгуками наших читачів.

Воно й не дивно, так, як тільки той, хто знайомий з цим захворюванням не з чуток, а йому самому вдалося випробувати все, чим зазвичай супроводжується це патологічний стан, здатний відчути радість визволення. Ось вони і поспішають поділитися своєю радістю.

Ольга Лоушкіна

Від геморою намагаюся позбутися вже кілька років, після проявилися перших симптомів, коли народила другу дитину. Пробувала різні аптечні препарати, потім перейшла на домашнє лікування за допомогою народних рад.

Не скажу, що зовсім не допомагало, на час допомагало, а потім, варто було понервувати або ще що, небажані симптоми поверталися знову. Ось дійшла черга до свічок з прополісом, порадила провізор в аптеці, вирішила спробувати, так як про прополісі і його корисні якості знаю давно.

Препарат допоміг, поки використовувала тільки чотири свічки, а запалення і подразнення пропали, лікування продовжу, поки лікар не скасує. Але результатом дуже задоволена, відчуваю себе повноцінною людиною.

Олексій Молчанов

Я якось аптечним ліків від геморою не особливо довіряв, лікувався народними способами. Робота моя пов’язана з підйомом тягарів, хоч і нечасто, але буває. Після таких напружень завжди загострюється геморой.

Ось став рятуватися свічками з прополісом, запалення відразу йде на спад, як би не встигає розвинутися в повну силу. Препарат недорогий, а як виявилося, ще й ефективний.

Неначе домашніми рецептами лікуєшся, ніякої хімії.

Свічки від геморою з прополісом: перевірені препарати і рецепти

Терапія геморою здатна бути ефективною при використанні такого корисного продукту, як прополіс. Свічки від геморою з прополісом – найбільш результативне засіб. Терапевтична дія даного засобу сприяє лікуванню при будь-якому етапі захворювання.

Такі свічки усувають запальний процес і біль, зменшують прояви ознак захворювання, допомагають прискорювати відновлювальні процеси.

Прополіс володіє антибактеріальними характерними рисами, а з цієї причини місцеве використання супозиторіїв з прополісом є чудовим захистом від вторгнення інфекції і появи запального процесу.

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Корисні властивості свічок з прополісом

Прополіс інтенсивно використовувався ще в давнину, нарівні з іншої бджолиної продукцією. Прополіс – це смолистий компонент, який бджоли накопичують навесні з квіток дерев. Пізніше ниркова смола перетворюється за допомогою травних ензимів бджіл і отримує неповторні якості, які дають можливість застосовувати її, як цілющу речовину. Подібним чином і виходить прополіс.

Бджоли створюють його для практичних цілей, так як він схожий на клей, який може закрити діри в вуликах, а людство знайшло прополісу зовсім інше використання. Він включає в себе велику кількість необхідних для людського організму поєднань:

 • смолисті кислоти,
 • спирти,
 • дубильні речовини,
 • воски,
 • феноли та інші.

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Внаслідок такої багатої структури супозиторії з прополісом проявляють антибактеріальну вплив, тобто знищують патогенних мікроорганізмів, які здатні істотно погіршити перебіг хвороби. Антибіотична динамічність прополісу чудова тим, що він не провокує з боку бактерій адаптації, таким чином його вплив буде завжди однаково результативно.

Крім цього, прополіс здійснює висушують і зарубцьовуються результат, що дуже благотворно для тих, хто страждає від мокнущего геморою або хвороби під час загострення.

Певним людям ректальні супозиторії з входженням прополісу дають можливість спростити хід геморою на будь-якому етапі його формування.

Зокрема, при запаленні використання прополісу дає можливість усунути набряклість з гемороїдальних вузлів і пахової сфери.

Крім того, свічки з таким неповторним натуральним компонентом сприяють зняттю болю, подразнення, свербежу та різкого болю навіть під час спорожнення кишкового тракту.

Прополіс «розбавляє» кров, з цієї причини її відтік стає краще, і вузли набувають менший розмір.

Свічки з прополісом виявляють потужний ранозагоювальний процес, що чудово діє при порушенні єдності тонкого шару гемороїдального вузла, що супроводжує кров’яними виділеннями.

Показання до застосування

Ректальні свічки з прополісом від геморою

 1. Внутрішній геморой.
 2. Запальні хвороби ректальної області.
 3. Тріщини в анальному отворі.
 4. Хвороби в анальної зоні у вагітних і під час годування грудьми.

Більш того, прополіс надає хороший вплив на становище слизових оболонок прямої кишки, допомагає її загоєнню, «заспокоює» запалені зони, покращують локальну мікрофлору, не даючи сформуватися інфекційного течією. Завдяки присутності дубильних речовин, прополіс виявляє легку в’яжучий вплив, стимулює процеси їх затягування.

Недорогі і ефективні препарати, назви

З готових форм на сьогоднішній день акцентують такі, найбільш поширені і мають кілька різних впливом на людський організм:

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Свічки прополіс ДН

Подібні ректальні супозиторії з входженням прополісу включають в свій склад какао-масло, прополіс ДНграмма і зачерствілий віск.

Його цілющі якості містять затягування поверхонь ран, гепатозащітним результат і зниження ступеня запального течії в місцях з гемороїдальними вузлами.

Ключовим ускладненням при використанні цього різновиду ректальних супозиторіїв вважається формування алергії на будь-який компонент в їх структурі. Вагітність і лактація визнаються повністю протипоказані.

Свічки Гемо-Про

Цей різновид свічок для лікування геморою вважається гомеопатичним об’єднаним засобом.

У його структуру входять бджолиний клей, масло обліпихи, концентрат природного цілющої грязі, а крім того, різноманітні гомеопатичні екстракти, в тому числі масло какао, руту і звіробій.

Подібні супозиторії з бджолиним клеєм від геморою розрізняються лише природними компонентами і очевидно проявленим гомеопатичним впливом.

Лікувальний вплив виражається:

 • зниженням ступеня місцевого запального течії;
 • стриманим знеболюючу дію;
 • протимікробну впливом;
 • протигрибковим впливом великого діапазону;
 • відновлює результатом (сприяє відновленню клітин слизової оболонки прямої кишки);
 • зниженням роздратування в зоні заднього проходу;
 • поступовим загоєнням виразок на поверхні;
 • істотно сосудоукрепляющим впливом;
 • нормалізацією тканинного обміну.

У взаємозв’язку з тим, що подібні гемороїдальні супозиторії зроблені з використанням унікальних нинішніх технологій, то в період їх застосування прополіс та інші складові частини інтенсивно вбираються в кров, проявляючи не тільки внутрішньоклітинний, але і міжтканинної вплив єдиного характеру.

Свічки Простопин

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Ректальні супозиторії з активованим бджолиним клеєм, що гарантуємо найбільш дієвий лікувальний вплив.

Окрім головної інтенсивної складової частини подібний медикаментозний препарат, має в своїй структурі безводних воском, бджолиним маточним молочком, воском, природним гірським полифлерного медом і іншими компонентами бджільницького виробництва.

Медичне вплив цих супозиторіїв з прополісом вважається в більшій мірі адаптогенною, що активізує і загальнозміцнюючим. При цьому потужного протизапального і знеболюючого результату від таких свічок чекати не потрібно. Одним медичним протипоказанням вважається персональна сприйнятливість до продуктів бджільництва.

Свічки Прополіс Д з димексидом

У структурі цих свічок знаходиться 20% -й концентрат прополісу нарівні з маслом какао і димексидом.

Концентрат в даному варіанті гарантує яскраво виявлену протимікробну дію, що незмінно при терапії геморою, так як в місцях розташування кровотечі в прямій кишці перебуває сприятлива сфера для поширення бактерій.

Крім того, лікувальний вплив прополісу містить легке протизапальне і невелике відновне вплив. Крім того, прополіс у вигляді свічок, у відмінності від мазей, може проявляти активізують вплив на діяльність імунітету.

Супозиторії з прополісом, крім того, включають до складу масло какао, потрібне для інтенсивного вбирання ензимів, амінокислот, вітамінів та інших необхідних мікроелементів слизової оболонки.

Димексид збільшує і навіть відновлює особливу сприйнятливість людської мікрофлори, внаслідок своєї здатності розчиняти конкретні хімічні об’єднання.

І знову, тільки алергічні реакції на продукти бджільництва визнаються прямим протипоказанням до використання цих супозиторіїв.

Середні ціни

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Супозиторії з прополісом з детальним керівництвом по використанню можливо придбати в фармацевтичному пункті:

 1. Гемо- Про – вартість полягає в середньому 300 рублів за упаковку.
 2. Простопин – середня ціна складає 560 рублів за упаковку.
 3. Прополіс Д – ціна від 350 рублів за упаковку.
 4. «Адоніс» з маслом обліпихи – вартість становить 270 рублів за пачку супозиторіїв.
 5. «ЕБІЛОМ-ГЕМОРРАЛГІН» – середня вартість становить 250 рублів.
 6. «НОВА ВІТА» з маслом обліпихи – вартість становить приблизно 330 рублів.
 7. «ГЕМОПРОСТ-Т» вартість приблизно становить 250 рублів.
 8. Прополіс ДН – вартість становить в середньому 180 рублів.

Дані кошти вважаються дієвими, що підтверджується медичними дослідженнями. Вони не є небезпечними і виконуються з дотриманням усіх умов.

Де купити

Придбати свічки можна в будь-якому фармацевтичному пункті без рецепта лікаря. Вони продаються у вільному доступі. Крім того, можна зробити замовлення в різних інтернет-магазинах та інтернет-аптеках.

Інструкція із застосування

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Супозиторії з прополісом вводяться в анальний отвір після проведених гігієнічних операцій (підмивання заднього проходу з милом). Невід’ємна вимога – спорожнення перед використанням свічок. Якщо з даним процесом існують труднощі, то необхідно використовувати проносний засіб або спорожнити кишковий тракт за допомогою клізми.

Після проведення даного заходу в будь-який комфортній позі ввести супозиторій в анальний отвір. Правильніше це проводити у вечірній час, перед сном.

Якщо існує потреба ввести супозиторій у ранковий або денний час, після введення необхідно півгодини полежати. Впровадження свічок не веде до їх витікання назовні.

Пояснюється це відмінним вбиранням всіх речовин в оболонки кишкового тракту. Якщо існують незначні виділення – це є нормою.

З метою уникнення забруднення нижньої білизни можливо використовувати повсякденні прокладки. Засіб використовується 2 рази на добу, тривалість лікування становить близько 15 діб.

Використання в домашніх умовах

В даний період в медицині є величезна кількість медичних засобів на підставі бджолиного продукту, проте не завжди вони є у всіх фармацевтичних пунктах.

Але це не біда, супозиторії можливо виготовити і власноруч, дотримуючись простих вказівок. З власного результату подібні свічки не поступаються фармацевтичних засобів.

Застосовувати їх можна в домашніх обставинах також, як і прості, покупні препарати.

Протипоказання

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Не всім дозволено використовувати подібні свічки. Експерти виявили присутність вродженої алергії на прополіс і продукти бджільництва. Подібних людей по всьому світу зовсім мало, приблизно 0.05%.

Чи не використовують прополісовая супозиторії при присутності алергії на компоненти засобу.

Незважаючи на те, що прополіс не є отруйним, потрібно бути особливо акуратним при застосуванні супозиторіїв з прополісом.

Як зробити свічки самому

Прополісовая супозиторії від геморою можливо виготовити в побутових умовах. Заздалегідь необхідно приготувати формочки циліндричного або торпедообразная виду.

Необхідні елементи:

 1. Бджолиний віск або звичайний – 80 м
 2. Вазелін – 80 м
 3. Масло-какао або ланолін.

З метою виготовлення кошти все компоненти необхідно розплавити за допомогою водяної бані. У дану суміш необхідно додати прополісовая екстракт – 20 г. Все грунтовно розмішати. Масу необхідно розподілити по формах і поставити в холодильник для застигання. Після застигання їх можливо використовувати.

Інший метод виготовлення:

Перемішати прополіс з водою, додати невелику кількість масла обліпихи. Заповнити форми даної сумішшю. Поставити в холодильник для застигання. Не дозволяється використання локальних засобів без консультації з лікарем.

Відгуки наших читачів

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Людмила, 54 роки:

Зі свого професією я вже давно заробила собі геморой. Час від часу при присутності провокуючих чинників, захворювання загострюється. За час стажу геморою я вже встигла перепробувати безліч різноманітних засобів, від народної медицини до спеціалізованих засобів медичної спрямованості, до яких можна віднести свічки, таблетки, креми і безліч інших препаратів. Сподобалося мені кілька видів лікарських засобів, серед яких є свічки з прополісом. Взагалі прополіс може лікувати велику кількість захворювань, це дуже корисна речовина. Купувала свічки в аптеці. А в один момент подумала, чому я повинна платити за це, адже такі свічки легко зробити самій. Якщо у вас є можливість і час для приготування таких свічок в домашніх умовах – робіть їх самостійно. Мені свічки дуже допомагають. Результат хороший і мені подобається.

Лариса, 30 років:

Мені свічки з вмістом прополісу прописав лікар. Лікували геморой 2 стадії. Знаю, що такі свічки можуть вилікувати геморой на будь-якій стадії. Купила в аптеці препарат без проблем у вільному доступі і без рецепта. Почала лікування. На наступний день відчула неприємні відчуття в ділянці анального отвору, роздратування. Коли придивилася, помітила почервоніння та висипи.

Згодом це стало поширюватися по тілу. Злякалася, але подумала відразу про алергічної реакції. Звернулася до лікаря, він мене направив до алерголога на виявлення алергії до продукції бджільництва. Зазначу той факт, що я не любитель меду і всього бджолиного, тому про алергію на медову продукцію просто не знала.

Аналіз підтвердив це, тому довелося міняти препарат на інший.

Найефективніші свічки з прополісом від геморою

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Всі свічки на основі прополісу включають до складу активна речовина – продукт бджільництва. Велика частина свічок мають в складі тільки прополіс, змішаний з жирової субстанцією (зазвичай, маслом какао).

Також існують і інші види супозиторіїв, які крім прополісу містять інші цілющі компоненти. До їх числа відносяться свічки з Тамбуканского брудом і прополісом, з димексидом, з обліпихою і прополісом, з маточним молочком і ін.

Додаткові біологічно активні речовини не змінюють корисних властивостей препарату, вони покращують і розширюють лікувальний ефект прополісу.

Чим корисний прополіс?

Прополіс з давніх років використовується в медицині. У його складі є повний набір мінералів, потрібних для здоров’я людини, вітаміни В, С, Н, Р, флавоноїди, ефірні олії, амінокислоти та інші цінні речовини.

Корисні властивості прополісу:

 • Антибактеріальний ефект.
 • Зняття запалень.
 • Легку знеболювальну дію.
 • Поліпшення регенерації тканин.

Ректальні свічки з прополісом від геморою

 • Застосування таких супозиторій покращує відходження крові від вен прямої кишки, що дає ефект зменшення гемороїдальних вузлів.
 • Повністю натуральний склад і м’яку дію дозволяє використовувати свічки з прополісом при вагітності для лікування геморою і при інших проблемах прямої кишки.
 • Єдиним недоліком компонента є ризик виникнення алергічних реакцій.

Показання до застосування

Свічки з екстрактом прополісу використовуються в наступних випадках:

Ректальні свічки з прополісом від геморою

 • При геморої (особливо при вагітності і на початкових стадіях захворювання).
 • Для підвищення потенції.
 • При ендометриті.
 • Від аденоми простати.
 • Від міоми матки.
 • При анальних тріщинах.
 • Від ендометріозу.
 • При запаленнях аноректальної зони.
 • Від запорів.
 • При циститі і уретриті.
 • Для лікування різних вагінітів.

Будь-яка марка прополисное свічок підійде для лікування зазначених проблем. Однак деякі види супозиторіїв дають більший ефект при лікуванні певних хвороб.

Наприклад, для усунення «жіночих» захворювань краще брати гінекологічні свічки з прополісом Кизилмай, Простопин або Тамбукан – вони допомагають при запальних процесах жіночих статевих органів.

Від хронічного простатиту варто брати свічки Прополіс Д.

Застосування в проктології

Продукти бджільництва мають багато сприятливих лікувальних ефектів, використовуваних в комплексній терапії запальних і інфекційних захворювань.

Так, свічки ректальні з прополісом успішно рятують від геморою. Вони швидко і ефективно усувають больові відчуття, запалення, знімають свербіж і набряки, прискорюють регенерацію шкіри в області гемороїдальних вузлів.

Ректальні свічки з прополісом від геморою

До того ж, свічки від геморою на основі прополісу позитивно позначаються на згортання крові, нормалізує її, що є профілактикою тромбозів – частого ускладнення хвороби.

Гемороїдальні свічки з прополісом мають антимікробну дію, знищують хвороботворні бактерії, що знижує ризик розвитку запального процесу в «вузлах», товстій кишці і шкірі навколо заднього проходу.

Варто також відзначити, що, застосовуючи свічки з прополісом від геморою, можна значно прискорити процес відновлення тканин, загоєння слизової оболонки прямої кишки, і як наслідок, використовуватися їх як кровоспинні свічки при невеликих виділених крові з гемороїдальних вузлів.
Ректальні свічки з прополісом від геморою

При лікуванні геморою прополисное свічки потрібно щодня вводити в анальний отвір після процесу дефекації. Тривалість курсу – 20-30 днів.

Слід враховувати, що не завжди для усунення захворювання буде досить одних лише свічок, а значить терапія повинна проводитися тільки під наглядом проктолога, який може прописати додаткові препарати і процедури при необхідності.

Інструкція із застосування

Свічки з прополісу застосовують в домашніх умовах. Вводяться ректально або вагінально (в залежності від захворювання) після гігієнічних процедур (обмиванні промежини з милом і теплою водою).

При ректальному введенні перед використанням свічок потрібно попередньо зробити дефекацію природними шляхом або за допомогою клізми / проносного.

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Якщо супозиторії застосовуються вагінально, не варто вводити їх під час місячних. На час менструацій терапія або переривається, або свічки вводяться в задній прохід до припинення місячних.

Для введення необхідно зручно лягти і глибоко заштовхнути супозиторій у піхву або пряму кишку за допомогою вказівного пальця.

Найкраще робити цю процедуру перед сном. Якщо анальні свічки з прополісом застосовуються вранці або вдень, слід півгодини після введення спокійно полежати на спині або боці.

Препарат може створювати незначні виділення, це нормальне явище. Щоб ці виділення не забруднили нижню білизну, рекомендується носити тонкі щоденні прокладки під час курсу лікування.

Чи можна дітям?

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Оскільки прополіс, як і інші продукти бджільництва, є потужним алергеном, малюкам до 1 року він строго протипоказаний до застосування.

Також, не варто його давати дітям до 3-х років, схильним до алергії.

До початку використання препарату дітям рекомендується зробити алергічну пробу. Нанесіть краплю прополісу на передпліччя дитини і почекайте добу. Якщо за цей час не виявилося жодної реакції, значить засіб для малюка нешкідливо.

Дитячі свічки з прополісом використовують при геморої і анальних тріщинах за схемою 1 шт. раз в день на ніч, тривалість лікування 2-4 тижні.

Як зробити самому?

Свічки з прополісом від геморою можна зробити вдома своїми руками. Для цього потрібно заздалегідь знайти маленькі форми довгастої циліндричної форми, куди будуть відливатися рідкі свічки для охолодження.

Що потрібно:

 • Віск (звичайний або бджолиний) – 80 грам.
 • Вазелін – 80 грам.
 • Масло какао або ланолін.
 • Екстракт прополісу – 20 грам.

Ректальні свічки з прополісом від геморою

Виготовлення свічок з прополісом в домашніх умовах – процес швидкий і нескладний. Крім прополісу в них можна додавати і інші рослинні інгредієнти – наприклад, масло обліпихи, яке також ефективно при лікуванні геморою.

Однак не варто забувати, що застосування місцевих препаратів, навіть таких нешкідливих, як ректальні свічки з прополісу, не допускається без консультації лікаря.

Відгуки

Валерія:  «На 25 тижні вагітності у мене з’явився геморой, було дуже боляче, не могла навіть ходити. Виживала лише завдяки знеболюючим. Купувала і Реліф і інші мазі, нічого не допомагало толком. Потім за порадою медсестри взяла свічки з обліпихою і прополісом Кизилмай – стало легше. Лікуюся ними до пологів, поки інші препарати не можна. »

Наталя:  «Геморой і варикоз у мене – сімейне захворювання, тому ще бабуся навчила мене, як зробити ректальні свічки з прополісу. Засіб відмінно рятує, як тільки починаються симптоми хвороби. Швидко загоює і знімає біль. Раджу, не пошкодуєте. »

Оксана:  «Рекомендую прополисное свічки від тріщин прямої кишки. Моїй молодшенької 3 роки і часті запори, через які утворюються тріщини і кровоточить з ануса. Ставлю їй по полсвечкі 5-7 днів поспіль і проблема йде. Дитина здорова, і я спокійна. »

Роман:  «Свічки фіто прополіс дуже ефективні. Усувають симптоми геморою і допомагають при запальних захворюваннях малого тазу. Сам пробував, все добре. »

Ніна:  «Страждаю хронічним гемороєм, іноді роблю свічки своїми руками, іноді купую готові. Це досить дієвий препарат – швидко знеболює і загоює. Побічних ефектів не помітила. Можна і дітям і вагітним використовувати. Та й ціна в аптеках невисока. »

Свічки з прополісом від геморою: лікувальну дію, види, виготовлення в домашніх умовах

Свічки з прополісом від геморою – одне з популярних засобів. Такі свічки продаються в аптеках, але їх можна виготовити і в домашніх умовах.

Геморой – широко поширене захворювання, пов’язане з розширенням варикозних тілець, розташованих в кінцевому відділі прямої кишки, що призводить до утворення гемороїдальних вузлів.

Питання про те, як лікувати його, використовуючи ефективні і в той же час безпечні препарати, є вельми актуальним.

Ректальні свічки з прополісом від гемороюСвічки Прополіс-ДН відносяться до найбільш популярним протигеморойний засобів Прополіс – натуральна речовина, не надає негативного впливу на організм людини. Тому свічки з прополісом можна застосовувати дітям, вагітним і годуючим жінкам.

Прополіс при геморої: механізм дії

Прополіс, або бджолиний клей являє собою унікальне в біологічному плані речовина, до складу якого входять десятки мікроелементів і вітамінів.

На організм цей продукт бджільництва надає багатогранне сприятливу дію. Зокрема, ефективне лікування геморою прополісом пов’язано з наступними терапевтичними ефектами:

 1. Антимікробний. До складу прополісу входять біологічно активні речовини, які надають згубний вплив на патогенну мікрофлору (бактерії, віруси, гриби).
 2. Знеболюючий. Деякі компоненти прополісу впливають на нервові закінчення аналогічно анальгетиків. Завдяки цьому препарати прополісу дозволяють купірувати біль, свербіж, печіння при місцевому застосуванні.
 3. Регенеруючий. Біологічно активні речовини, що входять до складу прополісу, сприяють швидкому загоєнню і відновленню пошкоджених тканин.
 4. Що очищає. Прополіс сприяє видаленню відмерлих клітин з виразок поверхні гемороїдальних вузлів.
 5. Протираковий. Прополіс має виражену антиоксидантну дію. Він нейтралізує продукти перекисного окислення ліпідів і вільні радикали, які у великій кількості утворюються в осередках запалення і ушкоджують не тільки мембрани, але і ядра клітин.
 6. Иммуномодулирующий. Підсилює місцевий імунітет, знижуючи тим самим активність запалення.
 7. Попускає. Свічки з прополісом стимулюють моторику прямої кишки, забезпечуючи тим самим м’який щоденний стілець.

При зовнішньому геморої і / або анальних тріщинах замість ректальних супозиторіїв можна використовувати мазь з прополісом.

Прополіс – натуральна речовина, не надає негативного впливу на організм людини. Тому свічки з прополісом можна застосовувати дітям, вагітним і годуючим жінкам. Однак цим категоріям пацієнтів, а також особам, що страждають на алергію, перед початком терапії все-таки необхідно проконсультуватися з лікарем.

Ректальні свічки з прополісом від геморою Прополіс – натуральний продукт, що виробляється бджолами, в його склад входять вітаміни і мікроелементи

Інструкція із застосування

Щоб лікування геморою за допомогою свічок з прополісом було максимально ефективно, слід ретельно дотримуватися інструкції щодо їх застосування.

Перед застосуванням ректальних супозиторіїв необхідно спорожнити кишечник. Якщо зробити це самостійно не виходить, то можна поставити попускає клізму. Після дефекації необхідно підміни проточною водою з милом і ретельно висушити зону промежини м’яким рушником.

Пацієнт лягає на лівий бік, підтягнувши коліна до живота або на спину, зігнувши ноги в тазостегнових і колінних суглобах і розвівши їх в сторони.

Свічку звільняють з упаковки і обережно вводять в задній прохід таким чином, щоб вона повністю зникла за зовнішнім сфінктером.

Для запобігання мимовільної дефекації після введення ректальної свічки слід залишатися в горизонтальному положенні не менше 25-30 хвилин. Найзручніше застосовувати свічки у вечірній час, перед відходом до сну.

При зовнішньому геморої і / або анальних тріщинах замість ректальних супозиторіїв можна використовувати мазь з прополісом. У цьому випадку після ретельного туалету аногенітальний області до анусу прикладають марлеву серветку, рясно просочену маззю, і залишають на кілька годин.

Тривалість курсу лікування визначається лікарем.

Біологічно активні речовини, що входять до складу прополісу, сприяють швидкому загоєнню і відновленню пошкоджених тканин.

Можливі побічні ефекти і протипоказання

За відгуками, свічки від геморою з прополісом забезпечують швидкий і стійкий лікувальний ефект. Їх застосування вкрай рідко супроводжується розвитком побічних ефектів, але все-таки в невеликої частини пацієнтів вони можуть спостерігатися. До них відносяться:

 • подразнення слизової оболонки;
 • посилення свербіння;
 • посилення дискомфорту.

Протипоказані свічки з прополісом пацієнтам, які мають підвищену чутливість до будь-яких продуктів бджільництва.

З обережністю їх слід застосовувати при вагітності, а також при схильності до алергії.

Види свічок з прополісом, що застосовуються в лікуванні геморою

В даний час фармацевтична промисловість випускає різні види ректальних свічок, до складу яких входить прополіс. Зупинимося на найбільш популярних.

Прополіс-ДН

Свічки від геморою Прополіс-ДН призначаються пацієнтам найчастіше. При їх виготовленні використовуються тільки натуральні компоненти: прополіс, ланолін, масло какао. Вони мають виражену ранозагоювальну і протизапальну дію. Швидко усувають такі симптоми геморою, як біль, свербіж, печіння, кровоточивість.

Гемо- про

Свічки Гемо-про надають знеболюючу, протизапальну, ранозагоювальну дію, зміцнюють стінки кровоносних судин. Їх застосовують не тільки в терапії геморою і анальних тріщин, а й в лікуванні ряду гінекологічних захворювань і простатиту. Крім прополісу, містять екстракт лікувальної грязі.

Ректальні свічки з прополісом від геморою Супозиторії ректальні Гемо-про містять не тільки прополіс, а й лікувальну грязь

Ректальні супозиторії Адоніс

До складу препарату входить як прополіс, екстракт лікувальної грязі, есенції комірника і деревію, масло обліпихи, лецитин. Їх застосовують як при геморої, так і при інших запальних захворюваннях прямої кишки.

Свічки Гемопрост-Т

Крім прополісу, до складу препарату Гемопрост-Т входять екстракти лікарських рослин (звіробій, гінкго та інші). Супозиторії застосовуються для лікування анальних тріщин, виразок заднього проходу, геморою.

До складу прополісу входять біологічно активні речовини, які надають згубний вплив на патогенну мікрофлору.

Свічки Прополіс-Д

До складу супозиторіїв Прополіс-Д входить екстракт прополісу 20%, масло какао і димексид. Цей лікарський засіб показано при запаленні гемороїдальних вузлів, ерозіях і виразках слизової оболонки прямої кишки, анальних тріщинах.

Ректальні супозиторії Простопин

Супозиторії містять в своєму складі кілька препаратів бджільництва одночасно: прополіс, натуральний мед, перга, обніжжя, маточне бджолине молочко, бджолиний віск. Такий склад забезпечує протизапальну, капіляропротекторні, антибактеріальну та протиішемічну дію. Застосовуються в лікуванні геморою, анальних тріщин і простатиту.

Свічки Прополіс

Свічки містять фенольний гідрофобний препарат прополісу. Мають властивості, що забезпечуються цим речовиною – протизапальної, антимікробної, аналгетичну активність. Ефективні в лікуванні геморою, анальних тріщин, проктиту.

Як виготовити свічки з прополісом в домашніх умовах

Прополісні свічки можна не тільки придбати в аптеці, а й при бажанні виготовити самостійно в домашніх умовах, скориставшись одним з наведених нижче рецептів.

Ректальні свічки з прополісом від геморою Свічки з прополісом нескладно виготовити самостійно

Рецепт 1

Для приготування свічок необхідно:

 • прополіс – 40 г;
 • спирт медичний 70% – 200 мл;
 • ланолін (продається в аптеці) або розтоплений тваринний жир – 200 мл.

Перш за все, слід приготувати спиртову настоянку прополісу. Для цього прополіс подрібнюють і заливають спиртом. Наполягають в темному місці 10-15 днів, періодично струшуючи флакон. Перед використанням проціджують.

Настоянку переливають в каструлю з товстим дном і варять на повільному вогні до випаровування спирту. Отриману темну рідину додають до заздалегідь розтопленого на водяній бані ланоліну або жиру, ретельно перемішують.

Деякі компоненти прополісу впливають на нервові закінчення аналогічно анальгетиків. Завдяки цьому препарати прополісу дозволяють купірувати біль, свербіж, печіння при місцевому застосуванні.

З фольги формують формочки-заготовки для майбутніх свічок. У них розливають отриману масу і ставлять в холодильник до застигання. Потім кожну свічку обертають вощеного папером, складають в чистий пакет і зберігають на нижній полиці холодильника.

Рецепт 2

У чашку покласти 150 г ланоліну або будь-якого тваринного жиру (козячий, баранячий), 50 г бджолиного воску і 50 г прополісу. Отриману суміш нагрівати на водяній бані, періодично помішуючи, до повного розчинення всіх інгредієнтів. Розлити по заздалегідь підготовленим формочках. Зберігати загорнутими в вощений папір в щільно закритій ємності в холодильнику.

Рецепт 3

На водяній бані розчиняють по 80 г медичного вазеліну і бджолиного воску, 50 г масла какао або ланоліну. До отриманої суміші додають 20 мл водного (не спиртні!) Екстракту прополісу. Ретельно перемішують і розливають по формах. Свічки зберігають в холодильнику, в ретельно закритій ємності.

Previous Рецепт тибетської медицини для чищення судин: приготування часникової настоянки
Next Реканалізація: відновлення після тромбоемболії

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *