Препарат для схуднення Карнітон з l карнітином: рекомендації і інструкція із застосування, відгуки


Карнітон (Carniton) L-карнітин

Препарат для схуднення Карнітон з l карнітином: рекомендації і інструкція із застосування, ціна, відгуки

Карнітон (Carniton) ( 20 таблеток ) – препарат L-карнітину, рекомендований в якості додаткового джерела L-карнітину . Симптомами L-карнітіновий недостатності є: огрядність і повнота, серцева недостатність, кардіо- та міопатія, слабкість, швидка стомлюваність.

Карнітон застосовують в оздоровчому, дієтичному, дитячому і спортивному харчуванні. L-Карнітин забезпечує стійке схуднення з першого дня застосування.

L-Карнітин абсолютно нешкідливий , оскільки це вітаміноподібні речовини природним чином присутнє в організмі людини і тварин, і до його прийому слід ставитися як до прийому вітамінів.

Фармакологічна дія Карнітона : Карнітон є джерелом L-карнітину – важливого природного учасника енергетичного обміну.

LКарнітин є воістину першорядним продуктом для схуднення за рахунок зниження ваги шляхом втрати жирової тканини.

Будучи природним вітаміноподібною речовиною, L-Карнитин значно прискорює процес спалювання жирів транспортуючи жири до місць їх внутрішньоклітинного руйнування.

Саме L-Карнітин переносить жирні кислоти крізь стінки мітохондрій, внутрішньоклітинних енергетичних станцій – місць остаточного руйнування жирів.

Без L-карнітину ефективне розщеплення жирів практично неможливо і саме його недолік часто стає причиною, здавалося б, не має причин ожиріння. При нестачі L-карнітину велика частина жирів не використовується організмом на обігрів і функціонування, а складується про запас, будучи причиною ожиріння.

Дефіцит карнітину в організмі часто виникає через підвищених фізичних навантажень (активні заняття спортом; робота, що потребує значної фізичної напруги і т.д.

), При інтенсивних інтелектуальних навантаженнях (у школярів і студентів), під час стресів, після перенесених операцій, при лікарської терапії деяких захворювань.

У більшості людей похилого віку і дітей до 15 років вміст L-карнітину в організмі нижче необхідної норми.

При нестачі карнітину порушується енергообмін, в результаті чого з’являється м’язова слабкість, розвивається швидка стомлюваність, гіпотонія, сонливість, виникають порушення функції серця і печінки. Симптомами L-карнітіновий недостатності є: огрядність і повнота, серцева недостатність, кардіо – і міопатія, слабкість, швидка стомлюваність.

Форма випуску Карнітона:
20 таблеток масою 1 м

Зміст в 1 таблетці Карнітона: L-карнітин – 500 мг.

Порядок застосування Карнітона (Carniton) L-карнітин:
дітям від 7 до 14 років – по 1/2 таблетки один раз на день під час їжі, дорослим і дітям старше 14 років – по одній таблетці один раз на день під час їжі. Тривалість прийому – 1 місяць. Перед застосуванням Карнітона проконсультуватися з лікарем.

L-карнітинВікова групаКількість, мг% Від РНП
діти від 7 до 14 років25083
діти від 14 років і дорослі500167 *

Протипоказання :
індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, годування груддю.

Умови зберігання Карнітона:
в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 4 ° С до 25 ° С.

Термін придатності Карнітона : 3 роки.

Відгуки про Карнітона

Відгуки про Карнітона

17.02.2015

shilovskaya83

Переваги: Підвищує витривалість при спортивних і розумових навантаженнях, знижує надлишкову масу тіла і зменшує вміст жиру в скелетної мускулатури.

Недоліки: Організм звикає, потрібно робити перерву. На початку застосування підвищує апетит.

Головною состовляющей БАД ВнешторгФарма «Карнітон» є амінокислота L-карнітин (так само відомий як левокарнітіна або вітамін B11, вітамін BT). Перед заняттями фітнесом, тренер порекомендувала використовувати L-карнітин.

У моєму випадку він потрібен був для підвищення вироблення енергії організмом, для зниження стомлюваності; так само для підвищення працездатності, збільшення фізичної витривалості; ще що дуже важливо L-карнітин дає підтримку роботі серця в той час коли організм зайнятий підвищеними фізичними навантаженнями, підсилює енергетичний обмін; L-карнітин прискорить в кілька разів відновлення організму після спортивних тренувань; забезпечить розщеплення жирів, що в підсумку буде нести за собою зниження надмірної ваги; ще посилить білковий обмін, що відповідно прискорить процес збільшення м’язової маси.

L-карнітин використовують як в спорті так і в медицині (в моєму відкликання тільки про спорт). У медицині прописують немовлятам, з чого робимо висновок, що L-карнітин, не нанесе організму шкоди.

L-карнітин це частина повсякденного раціону людини, але якщо є порушення метаболізму це значить в організмі дефіцит цієї речовини. Найбільше L-карнітину можна знайти в яловичині, в червоному м’ясі (наприклад, ягнятина, оленина і т. Д.), В інших сортах м’яса, в птахові, в рибі, в молоці. А продукти рослинного походження L-карнітину або не містять взагалі, або дуже мала кількість.

Сам препарат виглядає так, але буває не тільки в таблетках, але і рідким. У моєму випадку це таблетки.

В упаковці 2 блістери по 10 таблеток і інструкція із застосування. Таблетки добре розчиняються у воді, на смак трохи кислуваті, їх можна розсмоктувати.

Препарат мене підійшов, дійсно підвищується витривалість на тренуваннях, мозкова діяльність поліпшується (суджу по роботі своєї). Я його приймаю 1-2 таблетки на добу, з ранку 1 таблетку, і 2-ю перед тренуванням, якщо вона є. Стала висипатися за більш короткий час, без проблем вставати вранці. За рахунок відсутності стомлюваності, гарний настрій.

У перші три дні прийому, було присутнє збільшення апетиту, але потім все пройшло.

Не можу сказати як буде діяти препарат, якщо не займатися спортом і використовувати неправильне харчування, але в комплексі воно незамінне (знизилася вага на 5 кг за місяць прийому препарату + спорт + правильне харчування, з 76 кг до 71 кг, при зрості 165 см) . Через місяць відбувається звикання, і організм уже не так інтенсивно реагує на препарат. Роблю перерву два тижні і знову відновлюю прийом «Карнітину».

Дуже багато відгуків про «карнітин» 90% позитивні. Так що, якщо вам потрібна додаткова енергія без шкоди для здоров’я, скористайтеся цим препаратом.

Сподіваюся була корисна. Будьте здорові.

Карнітон – Відгуки про Карнітона

Карнітон – є харчовою добавкою, до складу якої входить такий відомий речовина, як L-карнітин. Дана амінокислота (L-карнітин) – це незамінний з’єднання, яке включено в процеси регуляції енергетичного обміну організму людини.

Воно сприяє переносу жирних кислот в клітини для їх розщеплення. В дієтології L-карнітин використовують для зменшення жирових відкладень в тканинах, більш ефективного зниження ваги.

Важливо, що такого результату можна досягти, тільки поєднуючи прийом добавок з фізичним навантаженням і дієтою.

Фізіологічний недолік L-карнітину можуть відчувати люди в період підвищених інтелектуальних і фізичних навантажень, активного зростання, загального ослаблення при тривалих хворобах і так далі.

Лікування і профілактика подібних станів можуть включати використання Карнітона або інших препаратів, що містять дану амінокислоту.

При цьому рекомендується і дієта, збагачена жирами, які будуть розщеплюватися і перетворюватися в додаткову енергію.

Проводять Карнітон у вигляді розчину або таблеток. Інструкція препарату розписує рекомендовані дозування для різних груп пацієнтів при різних станах. Вік, з якого можливо починати застосування Карнітона – три роки. Дітям, як правило, дають розчин в краплях, який змішують з напоєм і приймають під час їжі.

Якщо дана біологічно-активна добавка застосовується для посилення енергетичного обміну, при заняттях спортом, то дози збільшуються, а прийом призначається за годину до початку тренування. Тривалість одного курсу – місяць. Можливе проведення повторних курсів кілька разів на рік.

Більш детальну схему слід розробити разом з лікарем.

Протипоказання і побічні ефекти

Чи не показано використання Карнітона при його непереносимості, вагітності, грудному вигодовуванні. Збираючись приймати дану добавку і інші ліки – проконсультуйтеся з лікарем з приводу їх сумісності.

Для Карнітона не описані небажані ефекти, але при посиленому прийомі L-карнітину можливі болі в шлунку, розлад роботи кишечника, нудота.

Відгуки про Карнітона

Як правило, про цей препарат, а також, про інших добавках, що містять L-карнітин, люди залишають позитивні або нейтральні відгуки.

Багато з тих жінок, хто поєднував прийом Карнітона з активними тренуваннями і дієтою – відзначили в своїх відгуках, що вага у них знизився. Причому, більшість людей розуміють, що сам L-карнітин не може «розчинити жир».

Але, зате, з’являється більше енергії під час фізичних вправ, підвищується загальний тонус – а це вже призводить до спалювання зайвих калорій.

Але є і ті, кому прийом Карнітона не приніс ніяких відчутних результатів. Важко сказати, в чому причина: дехто, мабуть, не дотримувалися дозувань, хтось не займався спортом, не міняв харчові звички. Важливим є те, що немає повідомлень про побічні, небажані ефекти під час використання даної добавки.

Популярність таких біологічно-активних речовин, як L-карнітин, що входить в формулу Карнітона, піднімається і спадає, завдяки рекламі. У якийсь момент їх оголошують «новинкою», «чудо-препаратом», розкручують і рекомендують широкому колу пацієнтів. Потім ажіотаж спадає і на сцену виходить нова речовина.

Але у випадку з L-карнітин, принаймні не відбулося повного розчарування – ця амінокислота дійсно може оптимізувати енергетичний баланс організму. Так що, сьогодні можна вибирати з безлічі добавок, що містять L-карнітин в різних дозуваннях з добавками або без.

Препарат Карнітон: застосування для схуднення та відгуки дівчат

Зайва вага з’являється з різних причин. Він призводить до погіршення здоров’я, неврозів. Людина стає замкнутим, йому хочеться якомога швидше повернути нормальну вагу.

Дієти можуть не приносити потрібного результату. Щоб знову стати струнким людиною, рекомендується використовувати засіб Карнітон. Воно ефективно бореться із зайвою вагою, нормалізує обмінні процеси в організмі.

Що це за препарат?

Карнітон – це біологічно активна добавка, джерело вітамінів . Сприяє зниженню ваги, нормалізації метаболізму. Організм людини наповнюється вітамінами, підвищується працездатність. Зниження ваги відбувається природним шляхом.

Механізм дії препарату:

 • Прискорюється енергетичний обмін до клітинах головного мозку. Це призводить до поліпшення пам’яті, концентрації.
 • Нормалізується метаболізм.
 • Відбувається зниження ваги.
 • Розщеплюється жир.
 • Значно поліпшується клітинне дихання.
 • Знижується рівень холестерину.
 • Відбувається зміцнення імунітету, насичення організму вітамінами.
 • Підвищується працездатність.

Склад і форма випуску

У складі кошти наступні компоненти:

 • Левокарнітін.
 • Аеросил.
 • Кальціюстеарат.

Препарат наповнений вітамінами, необхідними для організму речовинами, які благотворно впливають на організм людини. Виготовляється ліки у формі таблеток і розчину. В упаковках представлено 20 таблеток, 20 мл розчину.

Показання до застосування

Рекомендується приймати даний препарат в даних випадках:

 • Зайві кілограми.
 • Досить велика жировий прошарок.
 • Емоційне виснаження.
 • Погіршення пам’яті, концентрації.
 • Реабілітація після хвороби.
 • Ослаблений імунітет.

Протипоказання і побічні ефекти

Засіб має високу ступінь ефективності, але при цьому володіє протипоказаннями. До них відносяться:

 • Індивідуальна непереносимість компонентів кошти.
 • Вагітність.
 • Лактація.
 • Хвороби печінки і нирок.
 • Епілепсія.
 • Порушення в роботі щитовидної залози.
 • Цукровий діабет.
 • Гіпертонія.
 • Схильність до алергії.

Побічні ефекти бувають вкрай рідко . Це трапляється через сильний перевищення дозування, або прийому ліків при наявності серйозних протипоказань.

Виявляються негативні наслідки у вигляді кропивниці, запаморочень, безсоння. Зазвичай пропадають ці ознаки через кілька годин після появи, спеціально лікувати їх не треба.

Щоб уникнути таких явищ, рекомендується слідувати інструкції по застосуванню.

Як правильно приймати?

Спосіб прийому кошти залежить від форми випуску.

Таблетки треба приймати таким чином:

 • Незалежно від віку людини необхідно приймати по одній таблетці раз в день.
 • Її було розжовують, запивають водою.
 • Препарат рекомендується приймати під час їжі, так він краще засвоюється.
 • Курс лікування – один місяць. Після цього необхідна перерва в два місяці.

Розчин приймають за такою схемою:

 • Незалежно від віку людини розчин приймають по 17 крапель раз в день.
 • Розчин розчиняють в теплій кип’яченій воді і випивають.
 • Приймати розчин краще під час їжі.
 • Курс лікування становить один місяць. Далі потрібна перерва, який триває 2-3 місяці.

особливі вказівки

Приймати це засіб одночасно з іншими ліками не рекомендується , так як висока ймовірність появи негативних наслідків.

Ліки не містить шкідливих для організму речовин, але перевищувати дозування не можна. Відчутний результат вживання засобу досягається через 7-10 днів . Запивати ліки напоями не можна, тільки водою.

Краще зберігати медикамент в темній місці, яке недоступне для дітей. Під час лікування рекомендується відмовитися від алкоголю, жирних і смажених страв.

аналоги дешевше

Знайти це засіб в аптеці вдається не завжди. Якщо його не вдалося придбати, рекомендується звернути увагу на недорогі аналоги. Вони мають високий ступінь ефективності, ідентичним дією:

 • Арнебії L-карнітин.
 • Л-карнітин.
 • Maxler L-карнітин.

Названі препарати мають схожу складом, дією . Їх вживають раз на день. Точне дозування описується докладно в інструкції, що міститься в кожній упаковці ліків.

думки лікарів

Думка лікарів з приводу цих ліків позитивне. Воно складається з корисних речовин, які необхідні організму людини. Негативних наслідків під час прийому цього засобу не виникає. Відчутний ефект виникає через 7-10 днів лікування.

Однак лікарі прагнуть попередити пацієнтів, що швидкого зниження ваги не відбувається. Зайві кілограми йдуть поступово, без стресу для організму . Буде потрібно час, щоб нормалізувати обмінні процеси в організмі, знизити вагу. Проте, такий підхід до зниження ваги є правильним. Результату доведеться чекати довше, але він збережеться надовго.

Відгуки про засобі

Ліки отримало позитивні відгуки від покупців, які ним скористалися. Вони стверджують про високу ефективність засобу. Особливо наголошується той факт, що йдуть не тільки зайві кілограми, але також втома, підвищена стомлюваність.

Людина стає підтягнутим, здоровим, привабливим. Пацієнти говорять про поліпшення стану. Їм вдалося стати більш енергійними, бадьорими. Всього за місяць прийому кошти вони значно змінилися.

Дуже радує покупців той факт, що препарат не викликає ускладнень, негативних наслідків. Організм людини насичується необхідними вітамінами. Різні системи організму починають працювати правильно. Людина відчуває прилив сил, у нього підвищується самооцінка, пропадають стреси і неврози.

Олена, 24 роки: «Подруга запросила на весілля. Хотілося виглядати на торжестві привабливо. Залишався всього місяць до свята, а у мене були зайві кілограми. У плаття я виглядала непривабливо. Дуже сумувала. В інтернеті знайшла інформацію про даний засобі.

Придбала його, почала приймати. Через місяць я дуже змінилася. Пропали зайві кілограми, стало набагато менше жиру. Футболка сиділо на мені відмінно. Я виглядала на весіллі подруги приголомшливо, анітрохи не комплексувала через фігуру, адже мені вдалося досягти стрункості завдяки цих ліків ».

Марія, 27 років: «Періодично стикаюся із зайвою вагою. Дієти набридли, постійно ходити в спортивний зал зовсім не хочеться. Зайві кілограми приводили до неврозів. Не знала, як ще можна повернути стрункість. Одного разу подруга порадила приймати цей препарат.

Протягом місяця його вживала, слідувала інструкції. В результаті скинула зайву вагу, з’явилася бадьорість. Тепер я набагато привабливіше, ніж раніше. На мене знову стали звертати увагу чоловіки. Всім рекомендую це засіб ».

Дарина, 23 роки: «Влітку хотіла відправитися відпочивати на море. Мій настрій розвіявся, коли помітила зайву вагу. Хотілося б бути привабливою на пляжі. В інтернеті дізналася про даний засобі, прочитала відгуки, вивчила інструкцію. Брала ліки місяць, скинула зайві кілограми. На відпочинку відчувала себе впевнено. Відмінний засіб, всім рекомендую ».

Даний препарат не тільки призводить до зниження ваги, але також наповнює організм корисними речовинами і вітамінами. Вивчивши інструкцію, особливі вказівки, можна сміливо починати прийом ліків.

Карнітон і його роль в схудненні: наскільки ефективна і безпечна ця добавка

Проблема зайвої ваги для багатьох є гострою і нескінченною.

Бажання людей зберегти ідеальні параметри і не витрачати при цьому занадто багато часу і зусиль, зробило популярними різні таблетки, добавки та чаї швидкої дії.

Так, сучасна фармакологія пропонує випробувати Карнітон як засіб для схуднення – препарат, який виконує в організмі ряд позитивних функцій і має з цього приводу схвальні відгуки.

У нашій статті ми обговоримо, для чого ж насправді організму потрібно дана речовина і наскільки доцільно приймати Карнітон для схуднення.

Що таке Карнітон і його функції

До складу Карнітона входить всього один компонент – левокарнітіна (L-карнітин). Це природна речовина, подібне вітамінам групи В, яке задіяне у внутрішньоклітинному енергетичному обміні.

L-карнітин бере участь в обміні жирних кислот в органах і скелетних м’язах. Здоровий людський організм самостійно виробляє достатню кількість левокарнітіна для підтримки нормальної життєдіяльності. При його нестачі, жирні кислоти накопичуються в організмі, що може стати однією з причин зайвої ваги.

L-карнітин входить до складу риби, м’яса, печінки і молочних продуктів. Але, на жаль, піддаючись термічній обробці, він руйнується, тому організм може отримувати левокарнітіна тільки зі свіжого молока, а також невелика його кількість є в морозиві, йогуртах, сирі, горіхах і сої.

Основна дія Карнітона направлено на енергетичну підтримку організму і збільшення м’язової маси. Крім цього, передбачається, що даний засіб:

 • допомагає у виведенні токсинів і отрут;
 • прискорює метаболізм;
 • знижує кількість жирових запасів;
 • виявляє нейро-, гепато-, і кардіопротекторну дію;
 • зменшує прояви фізичної втоми;
 • знімає нервову напругу,
 • знижує вміст холестерину;
 • підвищує працездатність;
 • покращує концентрацію уваги;
 • стимулює імунітет.

Карнітон і його дію на зайву вагу

Добавки з левокарнітіна виробники рекомендують для схуднення, покладаючись на його участь в активації жирового обміну.

Механізм дії даної речовини має непрямий вплив на зайву вагу. За допомогою L-карнітину здійснюється транспортування жирових кислот, що потрапили в організм, в мітохондрії – субстанції, які переробляють жир в енергію. Таким чином, даний процес запобігає накопиченню жирового прошарку.

Правда, вірогідність того, що вага буде йти стрімко, дуже мала. Справа в тому, що дія левокарнітіна виправдовується тільки в тому випадку, коли енергія, яка виробляється завдяки препарату, вчасно використовується. Іншими словами, тільки займаючись фізичними вправами, можна отримати ефект схуднення.

Конкретні цифри, які вас зможуть порадувати: навіть при дотриманні здорового способу життя – це мінус 0,5-1 кг на місяць, так як втрати ваги за рахунок зменшення підшкірного жиру компенсуються збільшенням мускулатури.

Детальніше про те, як працює левокартінін для схуднення, в яких формах випускається і що краще – таблетки або рідкий L-карнітин, а також про підводні камені і тих фактах, які не всі знають, дивіться в цьому відео:

Для схуднення Карнітон можна приймати як в таблетках, так і в рідкому вигляді. По дії, а також за ціною, суттєвої різниці між формами даного препарату немає. Що стосується цінової політики, то для отримання результату вам доведеться викласти близько 4000 рублів на місячний курс.

Вживають добавку один раз в день протягом місяця. Ефективна добова доза препарату становить 1500-4000мг. Передозувати його неможливо, але і збільшення добової норми ефекту не підвищить. Засіб не розраховане на тривалий прийом, так як організм, отримуючи занадто велика кількість L-карнітину ззовні, перестає його синтезувати самостійно.

Імовірно, дія Карнітона може посилюватися при поєднанні зі стимуляторами обмінних процесів в організмі, наприклад, з кофеїном або зеленим чаєм.

В яких випадках вживання Карнітона небезпечно

Хоча на сайтах, що рекламують даний продукт пишуть, що Карнітон не має протипоказань і не викликає побічних дій, добавки на його основі без лікарської консультації не рекомендується приймати людям, що страждають серйозними захворюваннями ендокринної системи, печінки і нирок.

Вживаючи Карнітон при цукровому діабеті необхідно враховувати, що препарат містить сахарозу.

При гіперчутливості до компонентів Карнітона можливі алергічні реакції, болі в епігастральній відділенні, нудота, диспепсичні розлади. Дані симптоми швидко знімаються, якщо вчасно призупинити застосування добавки.

Що стосується використання L-карнітину вагітним і годуючим жінкам, то негативного впливу зареєстровано не було, але і конкретні докази його нешкідливості в даному напрямку відсутні.

Чи впливає Карнітон на зайву вагу: відгуки

Думки та відгуки про дію Карнітона як засобу для схуднення досить суперечливі. Те, що левокарнітіна сприяє розщепленню жирів, підтверджують клінічні дослідження, але ймовірність схуднення за рахунок цього, сидячи на дивані, зводиться до мінімуму. Дана речовина більше підходить для нарощування мускулатури, ніж для зниження ваги.

Деякі фахівці стверджують, що вживання добавки зможе наблизити до мрії про стрункому тілі всього на 0,5-1 кг за місяць, і то за умови щоденних тренувань і правильного харчування. Тому, варто задуматися, чи вигідно витрачатися на один з найдорожчих препаратів на ринку.

Той факт, що вживання Карнітона дає результати при схудненні, лікарі в своїх відгуках не підтверджують. За їх словами, засіб є всього лише допоміжним в період боротьби із зайвими кілограмами і більше підходить для підвищення витривалості, а також призначається дорослим і дітям в лікувальних цілях відповідно до показань.

Відгуків на форумах самих худнуть з приводу Карнітона як позитивних, так і негативних дуже мало. Це говорить про слабкий попит на препарат з метою схуднення. В основному, його приймають люди, які активно займаються спортом, для відновлення сил. Ті, хто приймав препарат без коригування харчування і рухової активності, крім припливу енергії нічого більше не відчули.

Наш висновок є таким, що Карнітон для схуднення без комплексного підходу до проблеми зайвої ваги, не приведе в порядок вашу фігуру, про що свідчать відгуки фахівців і самих тих, що худнуть. Тому, якщо ви активно займаєтеся спортом, ця добавка буде вам корисна.

Карнітон для схуднення відгуки або як я схудла з карнітином

Карнітон для схуднення відгуки або як я схудла з карнітином

Таблетки для схуднення в наш час стали дуже затребувані і популярні. Ковтаємо пігулки в надії, що вони повернуть нам колишні форми, а результату все немає.

У підсумку, хтось зривається і заїдає невдачу булочками, а хтось шукає новий препарат для схуднення. І знову наступає на ті ж граблі.

Виробники «чудо-пігулок» стверджують: проблема не в таблетках, а в пацієнтів, які неправильно їх приймають.

Найбільш безпечним і ефективним препаратом вітчизняного виробництва є Карнітон для схуднення. Відразу зауважимо, що це не ліки, а БАД (біологічно активна добавка).

Єдиним діючою речовиною цього препарату є L-карнітин – амінокислота, яка міститься у всіх клітинах людини. Дорослому організму в добу потрібно 300 мг L-карнітину.

При його недоліку людина швидше втомлюється, стрімко набирає вагу, знижуються його розумові та фізичні здібності, порушується робота серця і печінки.

В першу чергу дефіцит цієї амінокислоти відчувають спортсмени, студенти і школярі.

Як же впливає Карнітон на процес схуднення

Саме міститься в препараті L-карнітин прискорює процес спалювання жирів. Ця амінокислота транспортує жирні кислоти через мембрану мітохондрій до місць їх внутрішньоклітинного руйнування. Самі по собі жири туди проникнути не можуть, і просто відкладаються «про запас» якщо в організмі нестача L-карнітину.

Однак якщо ви вважаєте, що поповнюючи запаси організму цією амінокислотою, ви можете розслабитися і чекати позитивного ефекту, то поспішаємо вас засмутити: сам по собі L-карнітин жир не спалює, він лише прискорює обмінні процеси в організмі, тому Карнітон приймають спільно з «фізичними навантаженнями ».

Цей препарат збільшує тривалість та інтенсивність спортивних тренувань, а значить, за один похід в спортзал ви можете подвоїти «дозу« занять і заодно подвійно скинути зайву вагу. В процесі розщеплення жирів вивільняється енергія, вона то і допомагає організму легше переносити фізичні навантаження.

Так що Карнітон для схуднення показаний тільки активним людям, які худнути збираються в спортзалі, а не на дивані. Приймати слід по одній таблетці в день під час їжі, протягом одного місяця.

Для ефективного схуднення з Карнітом вам доведеться дотримуватися деяких рекомендації. Як уже згадувалося, головною умовою швидкого схуднення є регулярні заняття спортом. По суті саме вони і спалюють жири разом з Карнітоном. Також доведеться все ж відмовитися від шкідливої ​​їжі і «швидких перекусів», хоча багато хто стверджує, що їсти можна що завгодно, лише в помірній кількості.

Препарат Карнітон доступний за ціною, його видають без рецепта в будь-якій аптеці.

Худніть із задоволенням!

Відгуки: Карнітон для схуднення

БАД Карнітон я купувала в краплях. Відразу хочу зазначити те що картітон – один з найбільш, а може найдоступніший за ціною препарат серед препаратів карнітину, близько 180 рублів. Карнітин нормалізує обмін речовин, що теж стало приводом купити цей препарат.

Багато препаратів беру в краплях, тому що засвоюються вони швидше. Приймати потрібно по 17 крапель, а це трохи менше 1 мл. Тому флакончика (20 мл) вистачило на місяць. Використовувала його під час занять фітнесом, плюс в цей час була на дієті, худла.

Тому Карнітон став відмінним допоміжним засобом в набутті стрункості. Давав енергію для занять спортом, до того ж я помітила що пам’ять стала краще. До речі Карнітон можна давати дітям вже з 3 років.

Про L-карнитине дізналася коли за призначенням лікаря доньці препарат Елькар. Потім коли почала тренуватися, то згадала про Л-карнитине, але Елькар купувати не стала, тому що мені не зручно пити його він має неприємний для мене запах.

Пішла в аптеку і там купила Карнітон. Упаковка коштувала 250 р. за 20 таблеток. У складі тільки карнітин в дозуванні 500. Що можу сказати в своєму відгуку, L-карнітин я використовую як жиросжигатель і “покращувач” якості тренувань.

Як написано у Вікіпедії L-карнітин (англ.

L-carnitine, також левокарнітіна, вітамін Bt, вітамін B11) – амінокислота, природна речовина, споріднене вітамінам групи В, виконує в організмі ряд важливих функцій, є жиросжигателем.

Спалювання жиру L-карнітин здійснює транспорт жирних кислот (структурні елементи жиру) в мітохондріальний матрикс, де відбувається їх руйнування з виділенням енергії.

Додатковий прийом L-карнітину здійснюється в надії інтенсифікувати руйнування жирів. Анаболічний ефект L-карнітину був встановлений експериментально, в ході дослідів із застосуванням цієї добавки вчені звернули увагу, що випробовувані не тільки втрачали жир, але поряд з цим збільшували суху м’язову масу. Ось власне тому його і купила.

Я пропила 1 упаковку і ось мої враження і відгук. За порадою тренера я брала Карнітон за 30-40 хвилин до тренування (без тренування я його не приймала). Де то через 40 хвилин починали горіти щоки. Хочу сказати, що сам по собі Карнітин трохи підвищує тиск, але у мене воно низьке і тому ніяких неприємних відчуттів я не відчула.

Найголовніше, що тренування дійсно стали проходити легше, вправи з обтяженнями я могла виконувати краще і якісніше, відчувався помітний приплив енергії і сил і при кардіо тренуваннях.

Про жіросжіганіі я не можу сказати – вага і так невеликий, але він і не додався. Тому я в принципі Карнітоном задоволена, ефекту якого я чекала і отримала. Але хочу сказати, що дозування 500 мг це багато тому напевно якщо ви не спортсмен навіщо вам стільки. Мінус один – таблетки великі і їх важко ковтати.

Про л-карнітин, і що це таке написано багато. Правда в основному рекламного і зазивають). Як людина з біо-хімічною освітою, підтверджую – він дійсно необхідний для транспортування жирних кислот в мітохондрії.

Правда, в нормальних кількостях здоровий організм його виробляє сам. Так що просто так лопати пігулки і сподіватися що схуднеш, або що станеш супер витривалим – марно. Але ось перед інтенсивним тренуванням – саме воно. (Приблизно за пів години) Під час тренування в м’язи буде надходити більше енергії. Що збільшить витривалість, і як наслідок ефективність тренування.

Саме Карнітон мені подобатися за демократичну ціну і адекватне якість і кількість. Все таки купувати за 800-1500 р. банку з парою сотень незрозуміло яких але нахваленних таблеток буває страшно. Та й не потрібно. А тут невелика упаковка і досить дешево (близько 200 р). При тренуваннях 3 рази в тиждень по 2 штучки – вистачає майже на місяць.

До речі приблизно через місяць якраз має сенс зробити перерву. Дати організму попрацювати самостійно. Я так і роблю. Місяць (одна пачка) тренувань з Карнітоном. Місяць без. Дешево і сердито.

Якщо ж до спорту ви відносини маєте мало, є проблеми з імунітетом і підвищена стомлюваність – то Карнітон можна спробувати приймати як вітаміни, але курсами поменше.

Приблизно по одній таблетці в день протягом 2-х тижнів. Потім 2 тижні перерва. Якщо стан значно покращитися – значить можливо у вас його недолік. Має сенс звернутися до ендокринолога і провести аналізи.

Карнітон для схуднення

Карнітон для схуднення

Кожен повний людина в своєму житті хоч раз мріяв про баскому коні й не вимагає ніяких зусиль схудненні. З’їв диво-таблетку і в одну мить вага прийде в норму. Але таке може бути хіба що в казці. У житті все інакше.

Карнітон є біологічно активною добавкою. Він сприяє розщепленню жирових тканин, покращуючи обмін речовин.

Але щоб зайву вагу почав йти, крім вживання Карнітона, потрібні ще й фізичні навантаження. Інакше ніякого ефекту побачити не вдасться. Цей препарат дає величезний заряд енергії.

Він рекомендований спортсменам і студентам. Першим він допомагає збільшити витривалість, другим дарує концентрацію.

Склад БАД для схуднення

До складу Карнітона входить лише один елемент. Це амінокислота L-карнітин. Він не містить ніяких хімічних елементів. Препарат можна придбати як в таблетках, так і в рідкому вигляді. Карнітон досить-таки доступна біологічно активна добавка. В середньому купити його можна за 300 рублів в будь-якій аптеці.

Інструкція по прийому Карнітона для схуднення

Вживають Карнітон протягом місяця один раз в день під час вживання їжі. Приймати даний препарат потрібно тільки в поєднанні з фізичними навантаженнями. Щоб Карнітон почав працювати, не потрібно забувати, що крім занять спортом, непогано було б ще й стежити за своїм харчуванням.

Ніхто не закликає відмовлятися від улюбленої їжі, але розміри порцій можна зменшити. Також краще виключити зі свого раціону швидкі вуглеводи. Прилив сил, поліпшення загального стану при такому розкладі гарантовано.

Таким чином, час тренувань буде збільшуватися, і спалювання жирових відкладень буде проходити набагато швидше й інтенсивніше. У будь-якому випадку все залежить тільки від вас.

Протипоказань у Карнітона немає. Але його не можна приймати вагітним і годуючим жінкам, а також тим людям, у яких спостерігається індивідуальна непереносимість даного препарату. Якщо ви не належите до жодної з цих категорій, але після прийому Карнітона раптом відчули себе недобре, то від цього препарату краще відмовитися.

Відгуки покупців про вживання Карнітона для схуднення

Галина, 37 років: Придбала Карнітон за порадою подруги. Давно накопичилися зайві кілограми, а позбутися від них ніяк не виходило. У найближчій аптеці продавався цей препарат, який обіцяв розщепити жири.

Безсумнівно, препарат непоганий і своїх грошей коштує. За місяць мені вдалося скинути 5 кілограмів. Але це за умови щоденних фізичних навантажень. Я займалася фітнесом по 2 години на день. Карнітон заряджає енергією, і тренування проходять набагато легше, ніж без нього.

Так що можу порекомендувати даний препарат.

Іра, 28 років : Карнітон відноситься до БАДів. Купуючи його, дуже розраховувала на чудодійний спалювання зайвих кілограмів. Начиталася позитивних відгуків і готова була до експерименту.

Незважаючи на невеликі фізичні навантаження, які були нерегулярними, і відмова від улюблених ласощів, схуднути у мене не вийшло. Вага не зменшився ні на грам. Так, після прийому Карнітона відчувається прилив сил, але більше нічого хорошого я не помітила.

Хоча за таку вартість, що можна ще очікувати?

Денис, 21 рік: Даний препарат випробував на собі недавно. Я спортсмен, ще й вчуся заочно. Після тренувань немає ніяких сил. Вирішив пропити курс Карнітона.

Яке ж було моє здивування, коли після чергового тренування я не відчував себе, як вичавлений лимон. Пам’ять, увага значно покращилися. Цей препарат за скромну ціну допоміг мені збільшити витривалість.

Він реально заряджає енергією. Це здорово. Мої рекомендації.

Софія, 25 років: Чесно кажучи, не вірю я в таблетки для схуднення, але жартома вирішила випробувати хвалений Карнітон. Тим більше продається він в будь-якій аптеці за досить доступною ціною.

Його потрібно пити курсом протягом місяця, що я регулярно і робила. Ніякого позитивного ефекту я не відчула, та ще й поправилася на 1 кілограм. Правда, фізичних навантажень з мого боку не було.

Загалом, лежачи на дивані, приймаючи Карнітон, схуднути точно не вийде.

Карнітон для схуднення

Карнітон для схуднення

У гонитві за зниженням ваги люди все частіше віддають перевагу спеціальним таблеткам для схуднення, дія яких визначається різними факторами і властивостями.

Так, таблетки Карнітон для схуднення завоювали лідируючі позиції в рейтингу як самих худнуть, так і фахівців, завдяки користь і безпеки застосування.

Карнітон по праву можна назвати корисною амінокислотою або вітаміном В11, який стабілізує енергообмін в організмі людини, ніж нормалізує і прискорює метаболізм – це допомагає в схудненні.

У комплексі з обмеженнями в харчуванні за місяць при наявності зайвої ваги можна скинути до 7 кг.

 Препарат Карнітон допомагає в схудненні за допомогою зміцнення імунітету, відновленням метаболізму, збільшенням працездатності і фізичної активності.

Ці фактори допомагають в засвоєнні продуктів, а також занять спортом – в комплексі людина втрачає зайві кілограми за рахунок правильного розподілу енергії та активних занять спортом.

Крім іншого, Карнітон сприяє поліпшенню пам’яті і мозкової діяльності – у людини збільшується працездатність і концентрація уваги. Про те, які ще корисні властивості несе препарат Карнітон для здоров’я людини і схуднення, буде розказано далі.

Фармакологічні властивості

Карнітон випускається виробниками в двох формах – у формі таблеток і розчині. В основі препарату лежить речовина L-карнітин тартрат або його друга назва левокарнітіна.

У таблетці препарату Карнітон міститься 250 або 500 мг основної речовини. У розчині концентрація становить 0,5 г основного речовини на 1 мл препарату.

Крім основної речовини, таблетки і розчин містять допоміжні компоненти у вигляді сполучних і утримують вологу агентів.

За рахунок включених до складу компонентів Карнітон має наступне фармакологічний вплив:

 • Бере участь в енергетичних процесах, сприяючи формуванню тієї енергії, яка потрібна для розщеплення жирів, як надійшли в організм з їжею, так і підшкірних клітин.
 • Живить внутрішні органи людини, насичуючи їх корисними мікроелементами і вітамінами.
 • Сприяє зміцненню імунітету і відновлення метаболізму.
 • Карнітон покращує клітинне дихання, що позитивно впливає на розщеплення вісцерального жиру.
 • Достатнє надходження левокарнітіна забезпечує висновок холестерину з крові, що є відмінною профілактикою в розвитку тромбозу і варикозу вен.

Левокарнітін виробляється організмом самостійно, але тільки на 25% з усієї необхідної добової норми. Решта людина повинна заповнювати сам, для чого важливо щодня вживати не менше 300-400 г відвареної яловичини.

Показання до застосування

Краплі або таблетки Карнітон призначаються лікарями при наявності наступні показань до застосування:

 • при діагностованому синдромі хронічної втоми;
 • при підвищеній розумової діяльності – рекомендується для застосування студентам під час сесії;
 • слід вживати препарат для відновлення після тривалого захворювання – навіть простудного;
 • Карнітон дозволяється в певному дозуванні дітям для зміцнення імунітету в разі частих хвороб;
 • діагностована вегетосудинна дистонія;
 • патології і порушення в роботі серцево-судинної системи.

Протипоказання до застосування

Ліки Карнітон має протипоказання до застосування, тому використовувати його в лікуванні слід тільки з призначення лікаря.

До основних протипоказань відносять:

 • вагітність і лактацію;
 • індивідуальну непереносимість левокарнітіна;
 • дитячий вік до 3-х років.

Препарат хоч і не є небезпечним для застосування, але може викликати побічні ефекти, передумовами яких найчастіше є індивідуальні особливості-протипоказання до вживання.

Передозування та побічні ефекти

Карнітон практично безпечний в застосуванні, але зловживання в його використанні може спровокувати ряд побічних дій. Передозування таблетками або розчином не наступить в принципі, однак, виділяють наступні побічні ефекти:

 • алергічна реакція – може проявитися не відразу, а тільки через кілька днів регулярного прийому;
 • болю в шлунку – це найчастіше пов’язано з самостійним призначенням препарату за умови, що у людини були захворювання шлунка і органів шлунково-кишкового тракту;
 • розлади шлунка або кишечника – нерідко препарат Карнітон стає причиною розвитку нудоти, блювоти або діареї, що пов’язано з неправильним застосуванням або дозуванням кошти;
 • м’язова слабкість – правильне використання тільки зміцнює м’язи, приводячи їх у відповідний тонус, а ось неправильна дозування призводить до зворотного ефекту.

Саме внаслідок наявності побічних ефектів у препарату Карнітон, як приймати його – в якій дозуванні і частоті – повинен призначати лікар. Спеціаліст попередньо призначить загальне обстеження, яке дозволить вирішити або заборонити даний засіб до застосування.

Про особливості застосування

Інструкція по застосуванню Карнітон тільки обумовлює дозування засобу, однак, використовувати його слід з урахуванням особливостей і рекомендацій. Так, розчин або таблетки виявляються ефективними тільки при регулярних заняттях спортом – в іншому випадку можна домогтися негативного ефекту.

Наприклад, фахівці стверджують, що, якщо під час курсу відмовитися від тренувань і сісти на дієту, схуднення не буде – ефекту не буде в принципі. Другий же цікавий момент – це коли бажаючі схуднути, обмежуються тільки прийомом представленого кошти. Тренування і обмеження в харчуванні не беруть участі в процесі схуднення.

З таким підходом можна тільки набрати вагу.

аналоги

Існують різноманітні аналоги Карнітона, відгуки яких такі ж позитивні – в схудненні допомагають всі засоби без винятку.

Одним з популярних аналогів є Карнітин – препарат, за своїм складом схожий з Карнітоном. Вибираючи Карнітон і Карнітин, слід знати, в чому різниця між засобами.

Різниця визначається в ціні, оскільки склад однаковий. Карнітин в тому ж дозуванні і кількості трохи дешевше, ніж Карнітон.

Вибираючи препарати для схуднення, слід знати основне правило – ні один засіб для зниження ваги не буде «працювати» постійно. Тому, якщо не переглянути особливості в харчуванні і обходити стороною тренажерні зали, ефекту не буде – і навіть зниження ваги повернеться в колишньому обсязі швидко і назавжди.

Відгуки схудлих

Тетяна, 33 роки: Тренер в фітнес-центрі склав мені програму занять з урахуванням моїх індивідуальних особливостей. Але я не могла виконати всі вправи.

У мене просто не залишалося сил на всю програму. Я вирішила виправити цю ситуацію і придбала Карнітон. Лише через один тиждень, протягом якої я брала препарат, мої сили відновилися.

Карнітон підвищив ефективність тренувань і поліпшив результати.

Вікторія, 34 роки: Після вагітності я стала важити на 20 кілограм більше. Щоб позбутися від зайвого жиру, перечитала безліч статей і рекомендацій лікарів. Вирішила для схуднення скористатися аеробікою.

Крім фізичних вправи я стала регулярно приймати харчову добавку. У підсумку це поєднання допомогло мені за один місяць позбутися 5 кілограм. Як мені здається, я досягла хорошого результату.

Планую не зупинятися на цьому і продовжити заняття.

Софія, 43 роки: У міру дорослішання стала помічати, як енергія йде з мене. Якщо раніше, наприклад, без праці проходила 5 кілометрів, то зараз намагаюся долати цю відстань на транспорті.

Одночасно стала помічати, як моя вага збільшується. Ймовірно, вся справа в малорухливому способі життя. Тому, прочитавши відгуки про Карнітона, вирішила придбати препарат. Після курсового прийому результат видався мені прийнятним.

Маю намір і далі використовувати Карнітон для схуднення.

Previous Застосування бесслизистой цілющою системи дієти за вченням Арнольда Ереті для збільшення життєвого потенціалу
Next Правила сушки тіла: що це таке і як її робити, рекомендації для організму

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *