Порівняння троксевазином і Детралекса: що краще і в чому різниця


Сравнение Троксевазина и Детралекса

Детралекс або Троксевазин: що краще при варикозі, який препарат найефективніший і безпечний – подібними питаннями задаються багато пацієнтів, які страждають варикозним розширенням вен на ногах. Лікарські засоби відносяться до однієї фармакологічної групи (венотоников, ангіопротектор), але і характеризуються істотними відмінностями.

Порівняння троксевазином і Детралекса

Особливості форми, складу

Детралекс в формі таблеток випускається французьким виробником. Троксевазин у вигляді капсул і гелю для зовнішнього застосування – продукція болгарських фармацевтів. Щоб порівняти Детралекс і Троксевазин, необхідно звернути увагу на їх хімічний склад і форму випуску. Препарати відрізняються основними компонентами – діючими (активними) речовинами.

Назва препарату / Активні речовини / Спосіб застосування

ДетралексДіосмін 450 мг + геспередин 50 мгПерорально (всередину)
Троксевазин, капсули, гельТроксерутин 300 мг, Троксерутин 20 мг / гПерорально (всередину), зовнішньо (локально)

Ціна Детралекса – від 800 р за 30 таблеток, від 1400 р за 60 таблеток. Вартість троксевазином в капсулах – від 400 р за упаковку (50 капсул), гелю – від 220 р.

Обидва препарати мають виражені флеботоніческіе властивостями, призначаються для лікування варикозу вен на ногах. Троксерутин і Діосмін відносяться до напівсинтетичних флавоноидам, геспередин – речовина природного походження.

Незважаючи на гадану ідентичність, препарати відрізняються фармакологічними показниками.

Показання до застосування

Обидва препарати призначаються при різних патологіях судин, порушення кровообігу і рекомендуються за одними показниками, але сфера їх застосування може бути різною. Троксевазин або Детралекс – що ефективніше при різних захворюваннях, які є показаннями до їх застосування, наочно відображено в таблиці.

аналоги Тренталу

Фармакологічні властивості

Поєднання Діосмін і гесперидин зумовлює високі ангіопротекторні і венотонізуючу показники Детралекса. Ці характеристики визначають актуальність препарату в лікуванні широкого спектра судинних захворювань, включаючи варикоз вен на ногах. Троксевазин виявляє аналогічні флеботонізірующіе властивості.

Детралекс / Троксевазин

властивостіпосилення міцності, еластичності, тонусу стінок вен, судинозвужувальну дію, зменшення проникності капілярів, прискорення течії крові і лімфовідтоку, поліпшення циркуляції крові і лімфи.поліпшення венозних судин і капілярів, підвищення тонусу, міцності стінок вен, поліпшення мікроциркуляції крові та лімфи, поліпшення реологічних властивостей крові, перешкоджає утворенню тромбів, знімає набряки, важкість, судоми, болі в ногах.

Лікарські засоби мають схожі властивості, роблять позитивний вплив на процеси крово- і лімфообігу в ногах. Лікування варикозу цими препаратами покращує пропускні спроможності венозних капілярів, перешкоджає застійним явищам в судинах.

На замітку!

Приймати одночасно Детралекс і Троксевазин не рекомендується щоб уникнути лікарської взаємодії. У клінічній практиці допускається пероральний прийом таблеток діосміна з одночасним зовнішнім застосуванням гелю Троксерутин.

фармакодинамічні показники

Якщо порівняти Детралекс і Троксевазин по фармакодинамическим показниками, то помітні певні відмінності. Період напіввиведення першого препарату становить до 11 год, другого – до 24 год.

Діосмін і геспередин швидше метаболізуються, виводяться з організму. З цієї причини частота прийому таблеток Детралекс – не менше 2-х таблеток щодоби. Він надає щадну навантаження на нирки і печінку, оскільки метаболіти переважно виводяться з калом (до 80%) і сечею (до 14%). В силу зазначених причин ці ліки переважно для хворих з нирковими патологіями.

Троксерутин деструктуючих повільніше: його метаболіти повністю виводяться через 24год. Тому лікування передбачає одноразовий прийом капсул – по 1 капсулі щодоби.

Цей спосіб терапії зручний деяким пацієнтам, оскільки приймати ліки необхідно один раз в день. Однак абсорбція препарату становить менше 15%.

Метаболіти виводяться нирками і печінкою, що створює додаткове навантаження на ці органи.
Порівняння троксевазином і Детралекса

Протипоказання

При вирішенні питання, що краще при варикозі Детралекс або Троксевазин, в розрахунок приймають протипоказання препаратів. Вони нечисленні, але вимагають серйозного ставлення.

Детралекс / Троксевазин

Протипоказаннягіперчутливість до активних компонентів, вікова категорія до 18 років, 3-ий триместр вагітності, період лактації.алергічна реакція на діючу речовину, дитячий вік до 15 років, при виразковій хворобі шлунка, 12-палої кишки, при хронічних хворобах нирок, печінки, в 1-му триместрі вагітності, під час лактації.

побічні явища

За відгуками користувачів, лікування варикозу ніг Детралексом практично не супроводжується побічними ефектами. Препарат характеризується позитивно, рекомендується пацієнтам з високою схильністю до алергії. Троксевазин відрізняється від Детралекса побічними явищами.

Детралекс / Троксевазин

Побічні ефектидиспепсичні розлади, рідко в формі діареї, нудоти, блювоти, іноді запаморочення, головний біль, можливо загальне нездужання, рідко алергічні дерматити.алергічні висипання (висип, кропив’янка, екземи, дерматити), розлад травлення у вигляді блювоти, нудоти, діареї, метеоризму, можливі головні болі, запаморочення, допускається ангіоневротичний шок.

Що вибрати

Порівняння троксевазином і Детралекса

Детралекс має виражені флебопротекторнимі властивостями. Переваги троксевазином очевидні для усунення запальних процесів, попередження тромбозів. Обидва препарати успішно використовуються в комплексній терапії венозної патології.

Однак об’єктивно оцінити ефективність розглянутих засобів для лікування варикозу вен на ногах здатні тільки досвідчені фахівці – флебологи або судинні хірурги. Щоб уникнути погіршення стану, варикозних ускладнень вибір відповідного препарату краще довірити лікаря.

Відгуки

Брала Троксевазин, але відразу ж з’явився головний біль, нудота. За порадою лікаря перейшла на Детралекс – лікування проходить гладко, без негативу.

Ірина

У мене ниркова недостатність – вроджена патологія. Тому лікар відразу призначив Детралекс. Хороший препарат, ніяких нарікань.

Ольга

Особисто мені Троксевазин сподобався – набагато дешевше дорогого Детралекса і не менш ефективний. Спочатку була легка нудота, але потім все пройшло. Лікувалася капсулами і мазала крем.

Марина

 

Що краще «Детралекс» або «Троксевазин»: особливості та відмінності

Порівняння троксевазином і Детралекса

Звичний спосіб життя людини, харчування, екологія і щоденні навантаження, позначаються на стані судинних тканин. Для їх поліпшення, необхідна комплексна терапія, із застосуванням флеботоников , найбільш поширеними і вживаними, серед яких, є Детралекс і Троксевазин. Який засіб краще і на що варто звернути увагу при виборі? Спробуємо з’ясувати!

Детралекс

Детралекс – ангіпротектівное вентонізірующее лікарський засіб, що сприяє прискореному відновленню венозних і судинних тканин. Препарат покращує тонус судин, знижуючи при цьому їх проникність. Випускається у вигляді таблеток, яскраво-оранжевого кольору. Одна таблетка містить 500 мг діючої речовини.

Порівняння троксевазином і Детралекса

фармакологія

Діюча речовина – Діосмін , належить до групи венотоников і ангиопротекторов. Під дію препарату, підвищується венозний тонус, вони стають менш еластичними і не піддаються розтягуванню. Також підвищуються геодинамические показники, а стазовие явища скорочуються.

Детралекс надає бар’єрну функцію , перешкоджаючи лейкоцитам, сідати на стінках ендотелію. Це дає можливість знизити ризики пошкодження вен.

Завдяки спеціальній обробці – мікронізованих, відбувається швидка Абсорбация препарату в організмі, що дає можливість йому діяти відразу ж після вживання.

Показання до застосування

Детралекс є препаратом вузького спектра дії, тому основними показниками до його застосування є:

 • Венозна недостатність і реабілітаційний період.
 • Венозні виразки.
 • Варикозне розширення вен.
 • Геморой (гострий, хронічний).

Детралекс також використовують при підготовці хворого до хірургічного видалення вен, а також в післяопераційний (реабілітаційний) період.

Протипоказання і побічні властивості

Прийом Детралекса протипоказаний лише при наявності у людини індивідуальної непереносимості одного з компонентів даного препарату. Вагітність і період лактації не є протипоказаннями.

Серед побічних дій, дуже рідко може виникати диспепсія, діарея. Іноді, при тривалій терапії можна помічати нейровегетативні порушення організму, які не потребують лікування, так як вони з часом проходять самостійно.

Спосіб застосування

При лікуванні варикозу, венозної недостатності, для усунення основних симптомів (біль в ногах, судоми, набряклості, трофічна виразка), приймають по одній таблетці, два рази на добу, під час прийому їжі. При необхідності, через деякий час, дозування можуть підвищити.

Для лікування геморою, приймають 3 три таблетки одноразово, 2 рази на добу, протягом перших 4 днів. Далі, дозування знижують до двох таблеток одноразового прийому, також двічі на добу.

Тривалість курсу терапії, визначає лікар, враховуючи складність захворювання і стан організму.

троксевазин

Троксевазин є ангіопротекторною препаратом , який впливає, безпосередньо на вени і капіляри. Основна форма випуску – гель, від світло жовтого, до інтенсивно коричневого кольору. У 1 грамі гелю міститься 20 мг діючої речовини ( троксерутину ). Троксевазин також буває і в капсулах – 300 мг.

Порівняння троксевазином і Детралекса

фармакологія

Троксевазин наділений Р-вітаменной активністю, він здатний тонізувати вени, знімати запалення і набряклості нижніх кінцівок, перешкоджає згортанню крові в пошкоджених судинах, надає венопротекторну і антиоксидантну дію.

Наносячи гель на певну ділянку, активні компоненти моментально проникають крізь епідерміс і вже через 20 хвилин потрапляють в дерму. Це дає можливість препарату дуже швидко знизити проникність капілярів, усунути ламкість і підвищити їх тонус.

Також засіб здатний полегшувати гемороїдальні симптоми, такі як біль, печіння, свербіж, кровотеча.

За рахунок впливу троксевазином на резистентність тканин, він перешкоджає розвитку діабетичної ретинопатії, знижує ризик утворення микротромбов в судинах.

Крім того, засіб запобігає окисленню гіалуронової і аскорбінової кислот, перешкоджає перекисного окислення ліпідів.

Показання до застосування

Виробники відзначають наступні показання для застосування Троксевазин:

 • Варикозне розширення вен.
 • Тромбофлебіт.
 • Перифлебіт.
 • Венозна недостатність (включаючи хронічну).
 • Періодичні болі нижніх кінцівок, набряклості, відчуття тяжкості в ногах, спазми, кольки, освіту судинних зірочок.
 • Болі і набряклість, що виникли в результаті травм (при ударах, переломах, розтягненнях).
 • Геморой.

Троксевазин також часто використовують при комплексній терапії , після операції з видалення варикозних вузлів і склеротерапії вен.

Протипоказання і побічні властивості

Основним протипоказанням до застосування Троксевазин, є наявність алергії на компоненти , що входять до складу препарату. Не варто також використовувати гель при наявності пошкоджень шкірних покривів (виразок, ран, подряпин).

Як правило, препарат не викликає ніяких побічних ефектів, але у людей, схильних до алергічних реакцій на медикаменти, може виникати почервоніння шкіри, свербіж, екзема або дерматит. Всі ці симптоми проходять самостійно, через деякий час після припинення використання даного продукту.

Спосіб застосування

Троксевазин гель застосовують зовнішньо. Його наносять безпосередньо на проблемні ділянки двічі на день, рівномірним шаром, акуратно втираючи його до його до повного вбирання.

При необхідності, гель можуть наносити як компрес, під бинт або еластичне білизна. Терапія триває від 3 до 7 днів. Капсули приймають всередину, під час прийому їжі.

Універсальна терапевтична доза для дорослої людини на добу, становить 2 капсули. Курс терапії може тривати до 4 тижнів .

Що спільного між Детролексом і троксевазином?

Два даних препарату мають багато спільних рис:

 • Ці кошти роблять благотворний вплив на стінки кровоносних судин.
 • Використовують під час терапії венозної недостатності.
 • Значно знижують хворобливі симптоми прояву варикозних захворювань.
 • Полегшують болі при геморої.
 • Містять безліч різних, але принципово однакових за своїм впливом на організм, речовин.

Детролекс і Троксевазин є максимально ефективними в своїй галузі, лікарськими препаратами, які завоювали безліч позитивних відгуків та рекомендацій як серед лікарів, так і серед пацієнтів.

В чому різниця?

Незважаючи на одну область застосування, обидва препарати кардинально відрізняються. В першу чергу, розбіжність полягає в ціні , так як вартість даних препаратів значно відрізняється.

Але, по суті, основною їхньою відмінною рисою є ступінь впливу.

Детралекс, проникаючи в організм, впливає на проблему, безпосередньо, зсередини, він має швидку ступінь всмоктування і починає діяти моментально.

До того ж, ліки має кумулятивну лікувальну властивість – результат від використання препарату триває довго. Троксевазин потрапляє в плазму крові приблизно через 2-3 години, після застосування.

Він надає лише короткочасне дію, спрямоване на підтримку судинної тканини в тонусі і зняття основних симптомів.

Хоча його ефективність дуже висока, використовують Троксевазин, в основному для усунення важких симптомів хвороби (болі, набряклості, синців), як додатковий засіб при комплексній терапії.

Якщо ж говорити про троксевазином в капсулах, то його абсорбція організмом становить всього 15%, що є дуже низьким показником. Діючі речовини зберігаються в крові до 8, після чого виводяться разом із сечею.

Порівняння троксевазином і Детралекса

Що краще?

Дати однозначну відповідь на поставлене запитання неможливо. Кожне захворювання в умовах певного організму є унікальним, тому неможливо сказати напевно, який засіб буде максимально ефективним. Але виходячи з теоретичних даних, можна з упевненістю сказати, що Детралекс перевершує Троксевазин за своїми показниками .

Детралекс впливає на проблему зсередини, відновлюючи пошкоджені тканини судин на клітинному рівні, в той час як Троксевазин бореться з основними симптомами. Але варто пам’ятати, що прийняти рішення, яке з даних ліків необхідно використовувати, залишається за лікарем, який відштовхуючись від результатів дослідження, призначить оптимальну терапію.

 

Детралекс або Троксевазин: який із препаратів краще?

Детралекс і Троксевазин – ефективні і поширені в сучасній медицині лікарські засоби. Вони мають різну ціну, але яке ж з них краща?

Препарати Детралекс і Троксевазин відносяться до групи флеботоников. Фармацевтична промисловість сьогодні пропонує досить багато різних флеботоников. Порівнювати їх вплив досить-таки складно, тому що ефективність впливу на організм людини у них дуже індивідуальна.

Короткий опис ліків

Порівняння троксевазином і ДетралексаДетралекс в групі флеботоников є, напевно, найпоширенішим препаратом. Крім того, багато фахівців відзначають універсальність його впливу. Універсальність досягається за рахунок трехкомпонентного дії ліки: поліпшення венозного тонусу, поліпшення відтоку крові і лімфи, збільшення властивостей венозних стінок. Разом з цим, Детралекс практично не має протипоказань (єдине – індивідуальна непереносимість окремих компонентів ліки). Приймати Детралекс дозволено під час вагітності та годування груддю. Як правило, середній курс лікування становить кілька місяців (але не більше півроку). Це пов’язано з тим, що вживання Детралекса протягом 6 місяців і більше недоцільно (обов’язково треба робити перерву на певний термін).

Троксевазин також є вельми поширеним препаратом, випуск якого ведеться в формі капсул і гелю. Троксевазин активно застосовується багатьма лікарями в ході терапії варикозної хвороби і хронічною венозною недостатністю.

Для препарату характерна досить специфічна ефективність, тому він може швидко прибрати будь-які внутрішні запалення. При цьому обов’язково варто відзначити протипоказання до прийому троксевазином, середовищ яких треба виділити хронічні серцеві захворювання, хвороби нирок і шлунково-кишкового тракту.

Використання під час вагітності та годування груддю можливе тільки за призначенням лікаря. Не рекомендується приймати дітям.

На що діють ці препарати?

Детралекс і Троксевазин з групи флеботоников найкраще справляються зі своїми функціями. Будь-які препарати з групи флеботоников спрямовані на наступне:

 • поліпшення відтоку лімфи від хворобливої ​​зони;
 • поліпшення кровотоку в області нижніх кінцівок;
 • поліпшення тонусу судин;
 • вплив на запальні процеси, локалізовані в судинах;
 • поліпшення еластичних властивостей венозних стінок;
 • загальне розріджує вплив на кров;
 • профілактика виникнення хронічної венозної недостатності.

Троксевазин і Детралекс найкраще застосовувати при варикозному розширенні вен. Якщо у хворого діагностовано це захворювання, то ці препарати будуть лікувати розвиток запального процесу в вені, усувати і попереджати різні ускладнення, зупиняти деструктивні процеси в тканинах.

Крім того, флеботонікі часто застосовуються під час підготовки до хірургічної операції, в процесі післяопераційного відновлення, для профілактики виникнення патологій судин. Дані препарати дозволяють, перш за все, поліпшити еластичність венозних стінок і скорегувати мікроциркуляторні зміни.

Фахівці відзначають, що Детралекс дає відмінний флебопротекторний ефект, який в разі використання троксевазином відносно слабкий. Разом з цим, при запаленні вен рекомендується віддати перевагу саме Троксевазин, тому що він краще справляється з даною патологією.

Порівняння троксевазином і Детралекса

При геморої багато людей також відзначають велику ефективність від прийому Детралекса. Одночасно з цим, потрібно пам’ятати про те, що Троксевазин у випадку з проявами геморою буде надавати на захворювання аналогічний вплив. Також треба врахувати, що Троксевазин коштує помітно дешевше, ніж Детралекс.

Троксевазин і Детралекс добре допомагають при усуненні застійних явищ в венозному руслі. За рахунок цього забезпечується можливість усунення цих явищ під час розвитку гострої форми запального процесу, що є дуже важливою перевагою препаратів такого виду.

При цьому не варто забувати про те, що ці лікарські засоби не здатні повністю усунути геморой і вилікувати людину від нього. У тих випадках, коли гемороїдальні вузли вже сформувалися, то потрібно їх видалення і усунення першопричини їх виникнення. У подібних ситуаціях необхідний прийом зовсім інших ліків, а також застосування термінових заходів.

Побічні дії і протипоказання препаратів

Порівняння троксевазином і ДетралексаДетралекс є досить-таки нейтральним препаратом, і в цьому сенсі він краще, тому при його впливі побічні дії практично не виникають. Разом з цим, досить рідко відзначається наявність явищ диспепсії і нейровегетативних порушень на тлі прийому даного лікарського засобу. Подібні явища не вимагають особливого лікування, тому що повністю проходять без будь-якого впливу на патологію.

Троксевазин також не має явних і поширених побічних дій. При цьому у виняткових ситуаціях у людей, що використовують ліки, можуть з’явитися на шкірі різні алергічні реакції: екземи, кропивниця, прояви дерматиту.

Настійно рекомендується повідомити лікаря про наявність алергічної реакції на лікарський засіб (навіть в тому випадку, якщо наявне побічна дія не вказано в інструкції). Як правило, після проявилися побічних дій використання троксевазином надалі припиняється.

У багатьох ситуаціях, коли через прийом троксевазином почалася алергія, лікарі рекомендують перейти саме на Детралекс, який, як уже зазначалося, є нейтральним препаратом, що не викликає алергічних реакцій.

Детралекс заборонено вживати в будь-якій формі і кількостях тільки в тих ситуаціях, коли є непереносимість основної діючої речовини ліки, або одне або декількох компонентів препарату. Інших протипоказань у ліків немає, тому його прийом може бути призначений самим різним пацієнтам, незалежно від їх віку.

Троксевазин, в свою чергу, має більш широкий список протипоказань. Серед них відразу можна виділити високу чутливість до діючої речовини та інших складових ліки.

Крім цього, препарат заборонено приймати на першому триместрі вагітності (на другому – третьому триместрах використання троксевазином може дозволити лікуючий лікар).

Також не можна лікуватися цим медикаментозним засобом при виразці 12-палої кишки і шлунка, хронічній формі гастриту під час загострення.

Якщо у пацієнта діагностована ниркова недостатність, то користуватися препаратом потрібно з обережністю і за рекомендацією лікаря.

Детралекс можна застосовувати в лікувальних цілях під час першого і другого триместру вагітності. На третьому триместрі від використання даного препарату краще відмовитися. Троксевазин заборонений до використання під час першого триместру, але на другому і третьому може бути використаний, якщо користь від його застосування буде вище, ніж можливу шкоду для дитини.

Дія троксевазином значно посилюється, якщо хворий одночасно з ним приймає аскорбінову кислоту. У свою чергу, Детралекс ніяк не взаємодіють (з негативної точки зору) з іншими лікарськими засобами. Про випадки передозування цими препаратами нічого не відомо.

Висока вартість Детралекса багато в чому обумовлена ​​тим, що виготовлення лікарського засобу ведеться на французьких заводах. Крім того, препарат випускається тільки в таблетках, в той час як Троксевазин часто застосовується локально в якості гелю, що також є його безперечною перевагою.

Досить складно говорити про те, який із препаратів краще, тому не варто самостійно вибирати між ними. Оптимальний варіант – похід до лікаря і повне дотримання його призначенням. Лікуючий лікар сам зможе порекомендувати найкращі ліки, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта.

 

Відмінності троксевазином і Тромблесс

Троксевазин або Тромблесс показані для терапії патологій судин. У складі препаратів різні активні речовини, тому вони відрізняються механізмом впливу на організм.

Порівняння троксевазином і Детралекса

Троксевазин або Тромблесс показані для терапії патологій судин.

Схожість троксевазином і Тромблесс

Обидва медикаменту у формі гелю призначені для симптоматичної терапії геморою і варикозу. Дія активних компонентів ліків сприяє поліпшенню кровообігу в ураженій зоні, швидкому зняттю набряку, больового синдрому і свербіння. При зовнішньому нанесенні медикаменти не всмоктуються в системний кровотік.

Обидва медикаменту забезпечують протизапальний ефект, можуть призначатися в період вагітності при наявності показань.

Препарати здатні вступати в лікарський взаємодія з іншими медикаментами, тому застосовуються в складі комплексної терапії відповідно до рекомендацій лікаря. Обидва ліки протипоказані пацієнтам молодше 14 років, людям, що мають підвищену чутливість до компонентів, що входять до складу.

Тромблесс на основі гепарину є антикоагулянтом, проводиться тільки в формі гелю для зовнішнього застосування. Препарат забезпечує протизапальний ефект, сприяє розсмоктуванню тромбів, полегшення больового синдрому. Застосування лікарського засобу рекомендується при наступних станах:

 • тромбофлебіті;
 • гематомах, що сформувалися внаслідок ударів, патологій крові, інфекційних або системних захворювань;
 • мігруючих флебітах;
 • набряках;
 • ударах і розтягненнях;
 • маститі;
 • флебіті;
 • тромбозі вен при геморої.

Препарат протипоказаний при виявленні у пацієнта схильності до кровотеч, ран в області нанесення гелю, вогнищ гнійного або некротичного ураження епідермісу. Курс терапії обмежується 5-10 днями. Використання медикаменту здатне стати причиною розвитку:

 • гіперемії;
 • свербіння в місці нанесення гелю.

Порівняння троксевазином і Детралекса

Тромблесс забезпечує протизапальний ефект, сприяє розсмоктуванню тромбів, полегшення больового синдрому.

Препарат не рекомендується поєднувати з лікуванням іншими засобами місцевого застосування, наносити під пов’язку.

При наявності показань гель може використовуватися в період вагітності, але не більше 7 днів.

Діючою речовиною троксевазином є троксерутин. Препарат належить до групи венотоников, флебопротекторов, проводиться в формі капсул і гелю.

Ліки запобігає деформації тромбоцитів, полегшує судоми, біль, знімає набряклість. Активна речовина сприяє профілактиці розвитку ректального кровотечі, трофічних виразок.

Призначення медикаменту рекомендується при таких патологіях:

 • венозної недостатності;
 • геморої, варикозі;
 • постфлебіческом синдромі;
 • ринопатия у пацієнтів з цукровим діабетом;
 • перифлебіт;
 • тромбофлебіті;
 • травмах.

Гель протипоказаний до нанесення на ділянки пошкодженої шкіри. Капсули не використовують при загостренні гастриту або виразкової хвороби. Побічним ефектом від використання препарату здатне стати поява головного болю, печії, висипань на шкірі, кропив’янки.

Вибір кращого засобу здійснюється лікуючим лікарем. При загостренні геморою Троксевазин поступається другому гелю в швидкості та ефективності зняття набряку, болю, печіння. При цьому Тромблесс протипоказаний при ректальних кровотечах, що обмежує його призначення при геморої.

Порівняння троксевазином і Детралекса

Троксевазин дозволений до тривалого прийому, тому при терапії варикозного ураження вен на ногах перевага віддається йому.

Троксевазин може використовуватися у вигляді капсул і гелю, що забезпечує комплексних підхід в лікуванні патології. Медикаментозний засіб дозволено до тривалого прийому, тому при терапії варикозного ураження вен на ногах перевага віддається йому.

Відгуки лікарів про троксевазином і Тромблесс

Федір Дмитрович, проктолог

Троксевазин при комплексному використанні капсул і гелю ефективний тільки на початкових стадіях розвитку геморою. При кровотечі, приєднання інфекції лікарський засіб неефективно. Загострення запущеного захворювання вимагає використання більш сильнодіючих препаратів.

Використання Тромблесс в поєднанні з медикаментом системної дії і ректальними свічками протизапального і регенерує дії здатне допомогти швидко позбутися від виражених набряків і свербіння. Цей препарат можна застосовувати на стадії загострення патології, але для профілактики рецидиву він не використовується.

Юрій Станіславович, терапевт

Троксевазин сприяє швидкому позбавленню від набряку і гематом, поліпшенню кровообіг в капілярах. Препарат рідко викликає побічні ефекти, алергічну реакцію, тому використовується для усунення косметичного дефекту на обличчі у вигляді вираженої судинної сітки.

Ольга Леонідівна, флеболог

Троксевазин діє м’яко, володіє накопичувальним ефектом. Ліки дозволяє поліпшити просвіт судин, підвищити тонус і еластичність їх стінок.

Комплексне використання капсул і гелю сприяє позбавленню від застійних явищ, профілактики утворення тромбу і купірування запальних процесів у венах.

Лікування вимагає дотримання режиму відпочинку і навантаження, носіння компресійних панчіх, дотримання дієти.

Віктор, 36 років

Троксевазин у формі гелю використовував для зняття набряку при вивиху щиколотки. Ліки швидко вбирається, починає діяти протягом півгодини. Його нанесення допомагає полегшити біль, зняти набряк. Застосування гелю допомогло і швидше розсмоктатися синців. Побічних ефектів не з’являлося.

Валентина, 54 роки

Тромблесс призначався для лікування запалення вен при варикозі. Гель допомагав швидко позбутися від печії і болю в ногах, знімав відчуття тяжкості і набряк. Ліки використовувала в поєднанні з таблетками Детралекса. Ніякого роздратування на шкірі або інших побічних ефектів не помітила.

Сергій, 61 рік

Тромблесс був рекомендований для позбавлення від болю в ногах, судом при варикозі. Ліки не підійшло, після нанесення виникло печіння, шкіра почервоніла. Змити гель виявилося складно, неприємні відчуття переслідували ще кілька годин, довелося навіть пити таблетку антигістамінного кошти.

Порівняння троксевазина і Детралекса. Троксевазин або Детралекс або Венарус – що краще при варикозі

При варикозі відбувається стійке розширення та подовження вен на ногах. В результаті порушення кровообігу стоншуються стінки судин, кров застоюється, що може привести до утворення тромбу. Захворювання серйозне, тому починати лікувати його треба відразу при прояві перших ознак.

Лікування повинен призначати тільки лікар після проведення повної діагностики з урахуванням клінічної картини хвороби, індивідуальних особливостей організму хворого.

Сучасна медицина в своєму арсеналі має безліч дієвих препаратів, які призначаються при порушеннях венозного кровообігу. Одними з таких медикаментів є Троксевазин і Детралекс. Багато хто задається питанням – що краще Детралекс або Троксевазин?

Детралекс, фармакологічні характеристики препарату

Ліки відноситься до групи флеботоников, є поширеним і універсальним засобом. Застосовується при порушенні венозного кровообігу. Випускається в таблетках оранжево-рожевого або жовтого кольору. Діюча речовина диосмин. Володіє ангіопротекторною і венотонизирующим дією.

Всмоктується Детралекс швидко, виводиться з калом. Показаний при венозної і лімфатичної недостатності, що виявляється відчуттям тяжкості, втоми, болями, набряками в ногах.

Також можливе застосування препарату при гострій формі геморою.

Приймається всередину. При венозних захворюваннях по дві таблетки на день, в обід і ввечері під час їжі.

З побічних явищ можуть відзначатися наступні:

 • діарея;
 • диспепсичні розлади;
 • напади нудоти;
 • запаморочення;
 • головні болі;
 • нездужання;
 • алергічна реакція на шкірі (висип, свербіж).

Прийом Детралекса не впливає на здатність до водіння автомобіля або виконання роботи, яка вимагає уважності і високій швидкості реакцій.

Фармакологічні властивості троксевазином

Даний препарат теж відноситься до групи флеботоников, застосовується при порушенні венозного кровотоку. Дієвий ангіопротектор. Випускається в твердих желатинових капсулах жовтого кольору, всередині яких міститься порошок, і гелю для зовнішнього застосування. Діюча речовина троксерутин. Переважно впливає на вени і капіляри. Швидко усуває внутрішні запалення.

Надає наступну дію:

 • зменшує пори, розташовані між ендотеліальними клітинами;
 • сприяє зміні волокнистого матриксу, що знаходиться між клітинами ендотелію;
 • збільшує ступінь деформованості еритроцитів;
 • сприяє усуненню запального процесу в судинах;
 • зміцнює стінки капілярів, зменшує їх проникність;
 • зменшує набряки, біль, судоми в ногах;
 • сприяє запобіганню мікротромбозу сітківки судин;
 • покращує кровообіг в ногах;
 • підвищує еластичність венозних стінок;
 • сприяє розрідженню крові.

Ліки всмоктується швидко, в плазмі крові відзначається через дві години після прийому, терапевтичний ефект зберігається до 8 годин. Виводиться з сечею і жовчю.

Порівняння троксевазином і Детралекса

Також може призначатися для комплексного лікування після проведення процедури склеротерапії вен, видалення вузлів на ногах, лікування ретинопатії при цукровому діабеті, атеросклерозу.

Приймається ліки всередину під час їжі. Призначають по капсулі три рази на добу. Середній курс лікування 3-4 тижні.

З побічних явищ можуть відзначатися:

 • діарея;
 • печія;
 • напади нудоти;
 • головні болі;
 • приплив крові до обличчя.

Прийом кошти не впливає на керування транспортом, а також на психічні і рухові реакції людини.

Що ефективніше Детралекс або Троксевазин, в чому відмінності препаратів

В першу чергу препарати відрізняються за діючою речовиною в складі. У Детралексом діюча речовина диосмин, у другого препарату – троксерутин. Хоча обидва активних компонента роблять благотворний вплив на стан судин, зміцнюють їх стінки, знімають симптоми варикозу. Покращують венозний кровообіг, перешкоджаючи появі тромбів.

Відмінність також полягає в протипоказання. Детралекс майже не має протипоказань, тільки індивідуальна непереносимість компонентів. Дозволено приймати при вагітності і лактації, дитячому віці після консультації лікаря.

У другого препарату протипоказання такі:

 • виразка шлунка і 12-ти палої кишки (гостра форма);
 • загострений гастрит;
 • гіперчутливість організму до компонентів ліки;
 • ниркова недостатність;
 • захворювання серця;
 • захворювання шлунка і кишечника;
 • дитячий вік до 15 років;
 • перший триместр вагітності.

З обережністю призначають в період вагітності на більш пізніх термінах, якщо користь від медикаменту буде вище, ніж ризик розвитку патології у плода.

Відрізняються ліки і побічними явищами. При прийомі Детралекса побічні явища майже не виникають, тому що це нейтральний препарат. Рідко коли виникають диспепсичні розлади, інші трапляються ще рідше. Але вони зникають швидко і не вимагають спеціального лікування.

Від препарату на основі троксерутину може з’явитися алергія у вигляді висипки на шкірі, свербіння, дерматиту. Тоді прийом ліків треба негайно припиняти. У цьому випадку лікарі рекомендують перейти на Детралекс, який не викликає алергії.

Дія речовини троксерутину підвищується при одночасному прийомі аскорбінової кислоти. Діосмін ж не взаємодіє з іншими лікарськими засобами.

Відрізняються ліки і ціною. Вартість Детралекса вище, ніж іншого препарату. Висока ціна обумовлена ​​тим, що виготовляється ліки на французьких заводах. Випускається тільки в формі таблеток. Що стосується кошти з троксерутин, то воно коштує дешевше, часто призначається у формі гелю для зовнішнього застосування.

вибір препарату

Порівняння троксевазином і Детралекса

Вони будуть лікувати розвитку запалення всередині вени, усувати, запобігати появі ускладнень, зупиняти прояв деструктивних процесів в тканинах. Найчастіше венотонізуючу засоби використовують для підготовки до операції, після її проведення в періоді реабілітації, в якості профілактики появи судинних патологій. Вони допомагають відновити мікроциркуляцію крові і підвищити еластичність стінок капілярів.

Лікарі відзначають, що Детралекс володіє високими флебопротекторнимі властивостями, які в разі застосування ліків на основі троксерутину слабкіше.

Однак при розвитку запального процесу в венах лікарі рекомендують засіб з троксерутин, воно краще справляється з патологією.

Обидва препарати добре допомагають усунути застійні явища в судинах. За рахунок чого ці явища зникають при загостренні запалення. Це велика перевага таких видів ліків.

Досить складно сказати, який препарат кращий при варикозі. Не варто приймати рішення про їх використання самостійно, це повинен робити тільки лікар після проведення обстеження і постановки діагнозу.

Тільки лікар зможе грамотно підібрати потрібні ліки з описаних вище, враховуючи індивідуальні особливості організму хворого і клінічну картину захворювання.

Роблячи призначення пацієнтам, проктологи часто замислюються: Детралекс або Венарус – що краще при геморої. Ці два медикаменту надають подібний ефект на людський організм, але зробити між ними вибір часом буває нелегко. Який з медикаментів краще?

особливості Детралекса

Детралекс – капіляростабілізірубщій медикамент. Основними діючими речовинами ліки є диосмин (450 мг) і гесперидин (50 мг). Він володіє багатьма цінними якостями:

 • тонізує вени;
 • покращує гемодинаміку;
 • зменшує явище стаза;
 • знімає запалення клапанів вен.

Унікальна технологія, по якій зроблений медикамент, дозволяє йому швидко всмоктуватися і починати діяти. Випускається Детралекс в таблетках по 30 і 60 штук. Призначається ліки в наступних випадках:

 • венозна недостатність кінцівок та її ускладнення;
 • геморой в гострій і хронічній формі.

Серед протипоказань значиться тільки індивідуальна непереносимість компонентів. Побічні ефекти виникають рідко і проходять самостійно. Як правило, це нейровегетативні розлади або болю в животі.

При вагітності існує заборона на прийом медикаменту тільки в третьому триместрі.

Під час лактації лікування Детралексом інструкція із застосування радить припинити, оскільки точних даних про вплив на дитину медикаменту немає.

Дозування Детралекса розраховує лікар, спираючись на симптоми у пацієнта і існуючий діагноз.

Достатньою підставою для прийому ліків є такі симптоми у хворого з венозною недостатністю, як набряки, трофічні виразки. судоми, біль.

Однак самостійний прийом небажаний, так як думка пацієнта може бути помилковим і завдасть шкоди організму. Неправильне застосування може викликати безліч побічних дій:

 • нудота, діарея;
 • запаморочення, головний біль;
 • ураження шкіри, такі як кропив’янка, свербіж;
 • коліт.

Максимальна тривалість курсу лікування становить близько 3 місяців.

В цей період хворий повинен вести здоровий спосіб життя, при венозної недостатності – менше бувати на ногах, уникати яскравого сонця, вжити заходів з метою схуднення при наявності надлишкової ваги.

При геморої слід уважно стежити за харчуванням і не приймати їжу, яка провокує запори. Детралекс часто призначають перед хірургічною операцією, в тому числі перед вирізанням геморою.

 

Порівняти троксевазін і детралекс

Троксевазин або Детралекс застосовується для лікування патологій, викликаних порушенням венозного кровообігу.

Порівняння троксевазином і ДетралексаКласична схема лікування передбачає прийом по 1 капсулі двічі на добу.

характеристика троксевазином

Діючою речовиною препарату є троксерутин, що сприяє:

 • зняттю набряклості нижніх кінцівок;
 • усунення симптомів хронічної венозної недостатності;
 • відновленню природного кровообігу;
 • полегшення больового синдрому;
 • підвищенню еластичності стінок судин;
 • розрідженню крові.

Препарат випускається у формі капсул, застосовується при:

 • варикозі;
 • ураженні глибоких вен;
 • ускладненні хронічної венозної недостатності;
 • хронічному геморої;
 • ректальній кровотечі;
 • проктиті;
 • тромбозі.

Класична схема лікування передбачає прийом по 1 капсулі двічі на добу.

характеристика Детралекса

Діючою речовиною препарату є діосміну, який сприяє розрідженню крові, нормалізації венозного кровотоку, підвищенню еластичності і тонусу судин. Медикамент випускається у формі таблеток.

Лікарський засіб призначається для:

 • попередження утворення тромбів;
 • усунення застійний явищ;
 • попередження розтягування стінок судин;
 • відновлення кровообігу;
 • усунення набряків.

Рекомендується призначення препарату при терапії варикозного розширення вен. Дозування при класичній схемі лікування відповідає прийому 1 таблетки двічі на день.

подібності складів

Препарати не мають подібності складів.

Чим відрізняється Троксевазин від Детралекса

Медикаменти мають кілька відмінностей:

 1. Діюча речовина. Ефективність троксевазином обумовлена ​​наявністю в його складі троксерутину; дію Детралекса заснована на властивостях діосміна.
 2. Список протипоказань. Обидва препарати заборонені до прийому при наявності підвищеної чутливості до компонентів, що входять до складу, але троксерутин не призначають і пацієнтам з виразковою хворобою шлунка, гострою формою гастриту, патологіями серця.
 3. Призначення при вагітності і лактації. Детралекс не протипоказаний. Троксевазин не призначають в 1 триместрі вагітності.
 4. Застосування в дитячому віці. Діосмін дозволений до використання в педіатричній практиці, троксерутин – протипоказаний.
 5. Побічні ефекти. Діосмін в рідкісних випадках стає причиною легкої нудоти, діареї. Троксерутин здатний спровокувати дерматит, нудоту, болі в шлунку, головний біль.
 6. Лікарська взаємодія. Детралекс не вступає у взаємодію з іншими медикаментами. Дія троксевазином посилюється при одночасному прийомі з аскорбіновою кислотою.
 7. Вартість. Курсовий прийом французького препарату на основі діосміну коштує близько 2000 рублів. Курс російського медикаменту на основі троксерутину має вартість близько 300 рублів.

Що краще: Троксевазин або Детралекс?

Флебопротекторние властивості Детралекса вище, але Троксевазин ефективніше діє при купировании запального процесу.

Відгуки лікарів

Станіслав Романович, проктолог

На початковій стадії захворювання рекомендується застосовувати Детралекс. Препарат сприяє швидкому відновленню природного кровообігу в проблемній зоні, попередження подальшого пошкодження вен.

Але при розвитку ректальних кровотеч, появі тріщин необхідно віддати перевагу троксевазином. Препарат попереджає розвиток запального процесу, сприяє згасання запалення при інфікуванні ран. Обидва засоби можуть застосовуватися в складі комплексної терапії.

Марина Вікторівна, флеболог

Вартість курсу Детралекса вище, ніж троксевазином, але, якщо порівняти ефективність дії медикаментів, ризик для організму, то перевагу рекомендується віддати препарату на основі діосміну.

Синтетичне діюча речовина в складі лікарського засобу не впливає на систему травлення та нервову систему людини. Препарат може застосовуватися пацієнтами, що мають патології печінки, нирок або ендокринної системи.

Відгуки пацієнтів про троксевазином і Детралексом

Олександр, 22 роки

Застосовував Троксевазин для лікування зовнішнього геморою разом з гелем і супозиторії. Довелося пройти 2 курсу. Після першого зникла набряклість, стали менше турбувати біль і печіння. З побічних симптомів препарату спостерігав тільки нудоту. Повторний курс потрібен був після пошкодження гемороїдального вузла.

Капсули брав відповідно до призначеної схемою, але вже на другий день з’явився біль в області шлунка, нудота, діарея. Звернувся до лікаря, щоб замінити препарат, але він порадив закінчити курс.

Після того як лікування було завершено, неприємні симптоми зникли самостійно, не треба було додаткового лікування.

Дотримання дієти допомагає уникати запорів, щоб не спровокувати загострення захворювання.

Артем, 27 років

До проктолога звернувся з появою шишки біля ануса. Лікар «обрадував», що це геморой, що з’явився в нагороду за роботу на будівництві. Плюсом виявилося звернення за медичною допомогою відразу після появи проблеми.

Були призначені таблетки Детралекс і ректальні свічки. Таблетки не мають смаку, легко проковтують, пити їх потрібно вранці і ввечері по 1. Протягом 3 днів неприємні відчуття повністю зникли, але пропив повний курс, щоб не давати хвороби шансу на повернення. Побічних ефектів препарату не помітив, єдиним недоліком є ​​висока ціна.

Тетяна, 56 років

Детралекс застосовувався для лікування хронічного варикозу у поєднанні з маззю на основі гепарину. Таблетки не впливають на показники артеріального тиску, рівень цукру в крові, не порушують роботу травної системи.

Після завершення курсу дрібні судини стали майже непомітні, зникла постійний біль в ногах, перестали з’являтися набряклість і відчуття тяжкості, стало легше рухатися, почала більше ходити. Препарат дорогою, але ефективний. Порушити схему лікування складно, а побічні ефекти відсутні, тому тепер – тільки ці ліки.

Previous Засоби для медикаментозного лікування геморою: найкращі та ефективні
Next Порівняння Дюспаталина або Трімедата: який із препаратів краще?

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *