Як приймати рідкий каштан для схуднення: рекомендації і реальні відгуки лікарів


Відгуки лікарів про препарат рідкий каштан

Що таке рідкий каштан ? Засіб, який допоможе швидко схуднути без відмови від звичного раціону харчування або черговий маркетинговий хід?

Якщо вірити рекламним описах препарату, то рідкий каштан – це порошок, в основу якого входить гуаранін .

Гуаранін добувають з зрілих плодів ліанообразниє екзотичного рослини гуарана , що росте в Латинській Америці.

Цей Компонент вже давно є популярною складовою в багатьох видах спортивного харчування, так як вважається потужним енергетиком, що додає сил і витривалості.

Але на цьому склад диво-засоби для швидкої корекції ваги не закінчується. У рідкий каштан включені наступні елементи:

 • теобромін;
 • теофілін;
 • Вітамінно-мінеральний комплекс.

Теобромін – це продукт переробки какао, є алкалоїдом пуринового ряду. Дана речовина надає збудливу дію на серцевий м’яз, схоже з впливом звичайного кофеїну. Також теобромін має сечогінну дію.

Теофілін має цілу низку впливу на організм людини:

Досить дивний склад речовин для препарату, який позиціонується як абсолютно безпечний і без побічних ефектів. Та й ціна цього засобу не маленька – понад 20 доларів за невелику упаковку.

Не можна вірити всьому тому, що написано в рекламних статтях. Написати можна все, що завгодно. Щоб точно розібратися в тому, чи допоможе рідкий каштан схуднути і чи настільки він безпечний як пишуть, наша редакція вирішила провести власне маленьке розслідування .

Ми не будемо висловлювати власну думку, краще звернутися за допомогою до фахівців, які точно знають, чим може обернутися схуднення з цим препаратом і наскільки він безпечний.

Думка дієтологів про рідкому каштан

не знайшла в прийомі даного препарату нічого небезпечного. На її думку, рідкий каштан показаний тим людям, які постійно страждають від синдрому хронічної втоми або занепаду сил.
Це препарат є досить потужним енергетиком , який допоможе людині відновити сили і знову відчути себе бадьорим і енергійним.

Що стосується проблеми зайвої ваги, то втратити його сидячи на дивані, поїдаючи бутерброди з пляшками, чергуючи їх рідким каштаном – не вийде. Це засіб добре працює тільки в тому випадку, якщо людина повністю переглядає свій раціон харчування і активно відвідує тренажерний зал.

Енергетик збільшує ефективність занять спортом більш ніж на 20-25% . Але, рекомендує не перевищувати вказану денну дозу препарату, щоб не спровокувати цілий ряд побічних ефектів. 

Як приймати рідкий каштан для схуднення: рекомендації і реальні відгуки лікарів

Сьогодні дуже модно підтягнуте тіло без зайвої ваги, до якого прагне безліч людей. І начебто нічого поганого, тому що люди починають вести правильний життєвий образ і відвідують спортивні зали.

Але тему дієти чудодійними препаратами і пігулками ніхто не відміняв. За цю ідею міцно тримаються рекламні агенти і продають магічні зілля для схуднення.

Завдяки їм ми зобов’язані скидати вагу просто кожен день, прощаючись з жировими відкладеннями, не докладаючи великих зусиль.

І на бажанні максимально швидко і комфортно скинути вагу деякі намагаються заробити, навіть не думаючи про здоров’я вашого організму. Сьогодні для схуднення сильно рекламується одне з таких магічних засобів, яке називається рідкий каштан. У цій статті розглянемо, чи зможе допомогти він схуднути на 6-8кг на місяць, як кажуть про це відгуки.

Рідкий каштан. Склад і опис

Даний препарат виготовляють з квіток Пауліна або гуарани . Тому потрібно сказати чесно, що безпосередньо Рідкий каштан – це абсолютно не «каштан» і він абсолютно не «рідкий».

І з якої причини він так називається, зовсім незрозуміло, так як інформації про це ніде немає. Він має форму порошку з плодів рослини гуарани. Її ягоди дуже схожі на кавові гранули. Гуарана має в складі кофеїн, точно так само як і зерна кави, але значно в більшій кількості.

Порошок цих ягід, в якості харчової добавки, вважається відмінним енергетиком.

З чого складається рідкий каштан?

У різних джерелах складу рідкого каштана визначають по-різному, але якщо все узагальнити, то в цьому препараті знаходяться:

 • теофілін – група органічних елементів, що містять азот натурального походження, що створюють стимулюючу дію на нервові закінчення. Як правило, застосовується для фармакологічного лікування, захворювання органів дихання, має сечогінну властивість. Протипоказання: підвищена чутливість до кофеїну, теоброміну і теофіліну, аритмія, епілепсія, гастрит, хронічна гіпотензія, виразка кишечника або підшлункової. Побічний ефект: блювота, нудота, подразнення, печіння, непритомність.
 • гуаранін – схожий за складом на кофеїн, найчастіше він знаходиться в енергетичних коктейлях, а також харчуванні для спортсменів. Протипоказання: висока збудливість, порушення сну, глаукома, гіпертонія, хвороби серцево-судинної системи, ниркова недостатність.
 • Л-карнітин – кислота, що утворюється в організмі. Головне її завдання – транспортувати жирні кислоти до ділянки їх розщеплення. За рахунок карнітину розщеплюються жирові клітини. Кількість карнітину в організмі весь час постійно. Тому людині не потрібно карнітин ззовні, і при його додатковому вживанні, він не підвищить розщеплення жирів, а лише вийде з сечею.
 • теобромін – схожий за своїми властивостями на кофеїн, а також має схожу дію на людину. При постійному використанні препаратів з теоброміном (100 г щодня) може викликати залежність, схожу на алкогольну. Ознаки отруєння теоброміном: часте сечовипускання, поява свербежу, блювота, нудота, напади епілепсії, аритмія серця, носова кровотеча і напад інфаркту. Також має сечогінну дію.
 • мінеральні речовини. Сапоніни – це група органічних речовин, а не самостійний елемент і тому слово знаходиться під множинної формі.
 • антиоксиданти – елементи, що затримують окислення органічних частинок.

Наскільки небезпечний рідкий каштан?

Як зазначено у відгуках безлічі магазинів, які реалізують рідкий каштан: «Постійне споживання рідкого каштана вирішує безліч проблем зі здоров’ям організму».

Але FDA (Управління США з контролю продуктів і медичних препаратів) ніяких цілющих якостей гуарани не встановлені .

Вчені стверджують, що гуарана не може застосовуватися для профілактики якихось хвороб, діагностики, а також для лікування.

Також існують дані про те, що надмірне споживання енергетичних препаратів з гуараной іноді може викликати у деяких людей напади епілепсії.

Найбільша кількість щоденного споживання гуарани в – 3 грама, і цю дозу збільшувати небажано, якщо хочете зберегти своє здоров’я.

Також в деяких джерелах суперечливо говориться, що Рідкий каштан в Америці вважається безпечним продуктом.

Також нерідко у відгуках вказують, що рідкий каштан не володіє ніякими протипоказаннями. Але ми не рекомендували б на це розраховувати. Оскільки в рідкому каштан для схуднення знаходиться гуарана, яка за своїми властивостями схожа кофеїн , а він, у свою чергу, є психостимулятором, який викликає залежність і звикання до нього. А також:

 • дратує нервову систему;
 • підвищує роботу серця;
 • має сечогінну властивість;
 • прискорює пульс;
 • звужує судини.

Надмірна кількість кофеїну підвищує ризик появи тахікардії, аритмії, хвороб грудної залози, високого тиску. Іноді передозування можуть викликати судоми або епілепсію .

Тому якщо існують проблеми зі здоров’ям, то неодмінно треба порадитися з лікарем, перед тим як використовувати каштан для схуднення.

При цьому рідкий каштан заборонений до використання до 18 років, вагітним, а також під час лактації.

Протипоказання до використання:

 • аритмія;
 • пролапс;
 • гастрит;
 • слабке серце;
 • високий тиск.

Побічні результати рідкого каштана, точно такі, як у зерен кави:

 • збудливість;
 • розлад кишечника;
 • порушення сну;
 • підвищене серцебиття;
 • тремтіння.

Що обіцяють після використання рідкого каштана:

 • Підвищує імунітет. Збільшує витривалість і активує фізичні властивості, реабілітує життєвий тонус.
 • Видаляє жирові відкладення. Видаляє природним способом жирові відкладення з організму, збільшуючи обмін речовин і витрати енергії.
 • Чистить організм. Нормалізує в природний баланс, видаляє шлаки.
 • Пригнічує відчуття голоду. Сприяє здоровому засвоєнню їжі і більш ефективному травленню.

Чи не порошок, а чарівне зілля, що полегшує життя при схудненні, та ще й здоров’я відновлює. Як ми вже вище говорили, лікувальний вплив рідкого каштана не доведене.

Але на різних форумах «професіонали-дієтологи», пишуть у відгуках однакові діагнози , зроблені як під копірку.

Це ж відбувається і з як би «справжніми» відгуками споживачів, які застосовували рідкий каштан для схуднення:

«Максимально результативне і здорове схуднення, це досить складне завдання, не можна схуднути за чотири тижні на 25 кг говорять багато, особливо без шкоди для організму. Рідкий каштан, через його інгредієнтів, дає можливість з легкістю скинути вагу на 4-6кг на місяць, таким чином, виходить на 12-18кг за 3 місяці .

Препарат визнаний в Америці абсолютно нешкідливим, що позначає відсутність побічних дій. У нашій країні продукт має сертифікат. Результат рідкого каштана доведений численними тестуваннями.

Тому екстракти ягід даної рослини знаходяться в складі капсул для схуднення повсюдно, і цей природний продукт, природно, ефективний і безпечний ».

Реальні відгуки лікарів

Позитивний відгук від дійсно справжніх лікарів про рідкому каштан ви ніколи не побачите. Вони стверджують, що якщо присутні якісь проблеми зі здоров’ям (а сьогодні нечасто можна зустріти абсолютно здорових людей), то після декількох днів використання почнуть з’являтися побічні ефекти.

Люди, які намагаються схуднути завдяки рідкому каштану, в справжніх відгуках вказують на високу сечовипускання (ймовірно, через сечогінну дію), болі в голові, тряску кінцівок , підвищене серцебиття, поганий сон.

Люди, які використовували повноцінний курс каштана протягом 30 днів, говорили про судоми, припадках епілепсії, гулі в вухах, блювоті, рідко з кров’ю, безпричинної люті.

Лікарі не радять застосовувати рідкий каштан людям, у яких є будь-які проблеми з організмом, тим більше, з ендокринною та серцево-судинною системою, виразках, захворювань печінки і нирок, і якщо траплялися напади епілепсії. Тут вже питання не про збитки здоров’ю, а про збереження життя.

Однак безліч людей, вірячи в магічний препарат для схуднення, не звертають уваги на попередження та відгуки лікарів, а також протипоказання, і прагнуть до основного завдання: схуднення без зусиль . Так як існують і позитивні відгуки, не звертаючи уваги на те, що ці відгуки про каштан замовні.

Чи зможе допомогти рідкий каштан схуднути?

Отже, перейдемо до самого процесу схуднення і визначимо, чи зможе допомогти в цьому каштан. Для початку, рідкий каштан не прибирає жирові освіти, як кажуть.

Жир знаходиться на місці і нікуди не йде, певні обсяги жирових клітин в людині встановлені на генетичному рівні. А потовщення прошарку жиру проходить завдяки можливості розростання жирової клітини до 30 разів.

І при схудненні жир виходить, при цьому жирова клітина звужується до початкових розмірів, і схожа вона на спущений кульку.

Коли ж ви повертаєтеся до звичного життєвого образу, наприклад, після дієти і вживаєте більшу кількість калорій, ніж ви витрачаєте і необхідних організму, порожниста клітина відразу ж заповнює запаси . Таким чином, всі ваші старання будуть марними.

На початку використання каштана і дійсно можуть пропасти пару кіло, що часто приймають за початкові ознаки схуднення і починають вірити, що цей препарат зможе допомогти насправді схуднути. Таким чином, і пишеться безліч відгуків, побачили спочатку на вагах зниження маси тіла, і давай розповідати про своє ефекті іншим.

Рідкий каштан має сечогінні властивості і на початкових етапах з вас лише виходить рідина.

При цьому тофіллін в складі цього препарату для схуднення, зобов’язаний придушити апетит, і це насправді може статися при тривалому споживанні, але може з’явитися і інший ефект – абсолютна відсутність почуття апетиту , яке вже потрібно буде лікувати досить довгий час.

Тому рекомендуємо дотримуватися нехай і не дуже швидкою ідеї схуднення, але безпечної для організму. І тут все досить просто, щоб схуднути, потрібно зменшити вживання калорій і займатися фізкультурою.

Таким чином, ви схуднете, а також закріпіть цей ефект на довгий час, а не на рік, як при дієтах і різних добавках.

Так як, існує ряд тестувань, які стверджують, що гуарана ніяким чином не впливає на схуднення людей.

Також у відгуках вказують, що гуарана зможе допомогти схуднути, якщо в цей же час дотримується здоровий і активний життєвий образ.

Відповідно, з’являється логічне запитання «Навіщо в даному випадку необхідно приймати каштан, якщо при дотриманні спортивного та здорового життєвого образу і так можна скинути вагу?».

Тільки лише здорове харчування зможе допомогти вам позбавитися від зайвої ваги, а в комбінації зі спортом, фігура у вас буде ідеально підтягнутою, а не худорлявої. Причому можна займатися абсолютно будь-яким видом спорту, який вам більше подобається (танці, фітнес, біг і т.д.).

Пояснюють користь рідкого каштана для схуднення зі спортивними навантаженнями тим, що склад завдяки кофеїну збільшує активність і витривалість. Але знову ж таки, якщо немає сил для занять, то можна приймати природні медичні енергетики, вони значно збільшать працездатність, підвищать імунітет, підбадьорять і поборють сон.

Реальний відгук про рідкому каштан

Ми знайшли безліч замовлених відгуків, де-небудь розповідалося про те, що рідкий каштан, це відмінний засіб, і він відмінно зможе допомогти скинути вагу, із застереженням на якийсь неповний список протипоказань та адресою магазину. Або виключно позитивні відгуки, але тільки в магазинах, що продають нам цей препарат.

Щоб пошукати реальні відгуки, потрібно сильно постаратися, і тут вже картина абсолютно інша.

Результату схуднення немає , але є побічний ефект, у вигляді печії, нападів гніву, блювоти, болю в голові, високого тиску, пригнічення почуття голоду, гулу у вухах, частого серцебиття, порушення сну, високого сечовипускання, тремтіння в руках і т.д. Через це кількості побічних дій від рідкого каштана можна припустити, що замість ягід гуарани застосовується штучний кофеїн.

Деякі приклади негативних відгуків

Я використовувала препарат точно за рецептом! Однозначно не було передозування. Причому вже через 4 дні з’явилася блювота, біль в голові і аритмія . Здоров’я у мене нормальне. Але це було до використання каштана. Витримала тиждень. Вага скинула на 0,5 кг. Причину не можу визначити, на вівторок записалася до лікаря, пройду обстеження, хіба мало що.

Віка

Використовувала дві упаковки. Ефекту абсолютний нуль. Хоча ні, мінус 2000 рублів плюс поганий сон і печія. Сильно розчарована.

Олена г. Одесса

Дуже сильно розчарована . Використала 3 місяці, що не скинула жодного кілограма. Порошок, між іншим, віддавав чи цвіллю, то чи тухлятину. Пластмасова коробка з дозованим ложечкою в комплекті.

Ніякого сертифіката в пачці не знаходилося. Випила 7 банок (від душі замовила). Тільки викинула гроші. Так, і гіпотонікам не раджу використовувати рідкий каштан, так само, як і гіпертонікам.

В кінці курсу почалися сильні болі в голові, виявилося це підвищився кров’яний тиск.

Марина р Пітер

Загалом же, підсумовуючи, можна сказати, що ми маємо справу з підозрілими магазинами, де допущено багато помилок і де весь час проходять різні акції «купи тільки зараз зі знижкою в 70% …», немає повної інформації про виробника і конкретного складу рідкого каштана.

Реальність про рідкому каштан така, що походить він без спортивних навантажень не зможе допомогти, ну не буває такого препарату, якої випив, сів у крісло перед телевізором і почав худнути.

Тому, якщо ще цікаве питання «Чи можна схуднути, використовуючи рідкий каштан?», Відповідь однозначна «Ні». Але ось зіпсувати здоров’я, як вже зрозуміло, цілком можливо.

Тому виходить, що рідкий каштан небезпечний для організму і має протипоказання, незважаючи на те, що всюди вказано про його абсолютної безпеки для схуднення.

Рідкий каштан від жирових складок

Рідкий каштан від жирових складок

Якщо ви вирішили спробувати рідкий каштан для схуднення реальні відгуки лікарів , напевно, вас зацікавлять. А ще в цій статті ви дізнаєтеся, спосіб застосування, корисні властивості і протипоказання до застосування рідкого каштана. Давайте ж детальніше про це заморському засобі для схуднення.

Рідкий каштан від жиру | Звідки прибув | Дія рідкого каштана | Рідкий каштан перед тренуваннями | Рідкий каштан: протипоказання | Як приймати рідкий каштан | Реальні відгуки лікарів | Відгуки

Звідки прибув до нас рідкий каштан?

Англійською мовою назва цього засобу для схуднення звучить як «Paullinia cupana», що в перекладі означає «Амазонская гуарана». Жителі Європи і Південної Америки використовують цю гуарану не тільки для схуднення. Порошок цієї рослини застосовують з метою позбавлення від головного болю і діареї, а також від похмільного синдрому і навіть від артриту.

А ще порошок Paullinia cupana прекрасно бадьорить і дає життєві сіли.Почему ж ця рослина названо каштаном? А це просто вдалий маркетинговий хід вітчизняних фахівців з реклами. Насправді консистенція цієї речовини далеко не рідка, а порошкоподібна.

Цей порошок для схуднення роблять з ягід гуарана, які мають яскравий помаранчевий колір і чорні насіння.

У гуаране містяться такі корисні речовини:

 • вітаміни групи В;
 • вітаміни груп Е і А;
 • поліфеноли;
 • кофеїн і танін.

Дія рідкого каштана на людину:

 • зниження апетиту;
 • поліпшення імунітету;
 • стимулювання кровопостачання мозку (корисний перед сильними розумовими навантаженнями);
 • нормалізується робота шлунково-кишкового тракту;
 • енергетичний ефект (з’являється більше сил).

Якщо розглядати дію цього препарат для схуднення з точки фізіології, то він викликає прилив сил, людина більше рухається, відповідно, він витрачає більше калорій, тому виникає профіцит калорій, людина починає худнути.

Обов’язково прочитайте статтю про норму калорій, і як за допомогою контролю кількості калорій можна худнути.

Дізнайтеся Висівки для схуднення: як вживати

Рідкий каштан перед тренуваннями

Якщо ви дотримуєтеся правильний і здоровий спосіб життя, то, напевно, проводите регулярні силові тренування або виконуєте кардіо.

Виправдання на кшталт «у мене немає часу», «я занадто зайнята», «немає грошей на спортзал» вже не актуальні, адже ви можете проводити повноцінні силові тренування просто вдома, використовуючи комплекс вправ від фітнес-тренера.

Любіть більше кардіо, тоді вибирайте найкращий для вас тренажер і починайте займатися, стаття про кардиотренажерах допоможе вам зробити свій вибір, вам не потрібно йти за порадою до форуму або в магазин спорттоварів. І так, ви займаєтеся улюбленим видом спорту, але ж сили на ці заняття бувають не завжди.

А ось тут навіть досвідчені спортсмени часто п’ють за 30 хвилин до тренування натуральну каву. Знаєте чому? Щоб з’явився приплив сил, тоді м’язи під час занять будуть максимально задіяні. Це в свою чергу призведе до максимальної віддачі. А чи не до цього ми так прагнемо. А кава ви можете успішно замінити порошком з Paullinia cupana.

 • не можна приймати людям з порушенням сну;
 • не рекомендується при захворюваннях серцево-судинної системи;
 • не можна під час вагітності;

не брати дітям до 16 лет.Протівопоказанія такі ж, як і до вживання продуктів, що містять кофеїн.

Як приймати рідкий каштан для схуднення

І так, з користю рідкого каштана вже розібралися, вас, напевно, цікавить його ціна і де купити краще такий засіб. Наша порада – купуйте в аптеці, так ймовірність покупки якісного товару зростає в рази. Ціна його близько 1000 рублів за упаковку.

Готувати рідкий каштан дуже просто. Для цього потрібно взяти склянку кип’яченої води і розчинити в ньому одну мірну ложку порошку (мірна ложка є в упаковці). Можна розчиняти порошок у соках, компотах і навіть чаї.

Не рекомендується лише змішувати порошок гуарани і молочні продукти.

Реальні відгуки лікарів

Матросова Л.Ю., лікар-кардіолог: Рідким каштаном, як і будь-яким іншим містить кофеїн напоєм, зловживати не можна. Максимум можна пити 2-3 чашки цього напою в день.

Якщо у вас є проблеми з серцем, то я настійно рекомендую відмовитися взагалі від кави і від напоїв з гуараной.
Шведов І.К., лікар-дієтолог: Схуднути тільки від вживання рідкого каштана вам навряд чи вдасться.

Не забувайте про фізичну активність і дотримуйтеся режиму прийому їжі, не перевищуйте допустимі норми калорій.

Ми повністю згодні з рекомендаціями лікарів, каштан допоможе вам схуднути, але для цього доведеться відправити в кошик деякі продукти, що відносяться до харчового сміття, а також ввести в своє життя фізичну активність, наприклад, скандинавську ходьбу або аквааеробіку.

Відгуки

Маріанна, 23 роки: Я п’ю рідкий каштан 3 рази в тиждень і тільки за годину до тренування. На заняттях відчуваю неймовірний приплив сил, та так, що із залу йти не хочеться. М’язи міцніють, я задоволена результатом.
Ірина, 34 роки: П’ю рідкий каштан для схуднення, але результат поки немає.

Але радує те, що до середини дня не тягне в сон. Чекаю, поки з’являться перші результати.
Вероніка, 26 років: Я іноді додаю в чай ложку порошку «Рідкий каштан». Сильного ефекту я не помітила, але за місяць схудла на 500 м Подивлюсь далі.

До речі, не раджу пити цей напій перед сном, у мене від нього безсоння.

Тепер ви знаєте, як вам допоможе рідкий каштан для схуднення реальні відгуки лікарів тільки підтвердили всі, що написано в нашій статті.

Рідкий каштан для схуднення – реальні відгуки лікарів

Рідкий каштан для схуднення - реальні відгуки лікарів

Темою сьогоднішньої розмови стане рідкий каштан для схуднення, реальні відгуки лікарів, як приймати цей засіб. Багато дівчат ведуть всебічну боротьбу із зайвою вагою. Деякі з них використовують це новий засіб, тому я познайомлю вас з рідким каштаном і розповім всю правду.

Прагнучи знайти гарну фігуру, жінка відвідує спортзал, дотримується суворої дієти і навіть приймає таблетки. Часто такий підхід не допомагає досягти результатів через порушеного метаболізму. Для виконання мрії будуть потрібні аптечні ліки, які приводять його в норму.

Якщо це вдасться, навіть огрядна дівчина схудне. Правда, перед прийомом незнайомого препарату необхідно обов’язково проконсультуватися у лікаря, інакше може постраждати здоров’я. Багато з таких препаратів підвищують тиск і негативно впливають на роботу серця.

Нещодавно з’явилося нове засіб, що іменується рідким каштаном. Згідно заполонила ЗМІ рекламі, цей препарат прискорює обмін речовин і допомагає схуднути без дієтичного харчування і регулярних тренувань в спортивному залі.

За своєю дією порошок сильно нагадує каву і деякі сорти монастирського чаю, але накопичується в м’язовій масі, а не в крові. Рідкий каштан збільшує метаболізм і пригнічує апетит, що призводить до зниження маси тіла.

Якщо вірити опису, позбутися від зайвих кілограмів можна без зусиль, не відвідуючи спортзал, і вживаючи традиційну їжу. Досліджуючи інтернет в пошуках доказів, я так нічого і не знайшла. Що ж думають з цього приводу експерти? Думаю, їх думка прояснить картину.

до змісту ↑

Відгуки лікарів про рідкому каштан

Люди, які продають рідині каштан, стверджують що він активує організм на боротьбу із зайвою вагою і допомагає скинути до 7 кілограм в місяць. Купити в аптеці не вийде. Замовити можна тільки через інтернет.

Якщо ви зацікавилися цим засобом для схуднення, перед покупкою обов’язково прочитайте матеріал. У цій частині статті ви знайдете відгуки лікарів про рідкому каштан. На основі отриманої інформації ви прийміть остаточне рішення.

 • На сторінках продають сайтів розміщена інформація, згідно з якою рідкий каштан легко знищує жирові клітини. Це відбувається через прискорення обміну речовин і збільшення витрати енергії. За словами лікарів, ліки, які забезпечують такий ефект, не виробляються.
 • В описі препарату сказано, що він підсилює імунітет, підвищує витривалість і відновлює життєві сили. Насправді, фізична витривалість не впливає на імунітет, а життєві сили – філософське поняття. Що стосується кофеїну, що є активною речовиною рідкого каштана, він не в силах зміцнити імунітет. Чи доводилося вам чути, щоб при епідемії грипу лікарі рекомендували пацієнтам вживати каву?
 • Рідкий каштан знижує апетит. Це єдиний правдивий пункт в описі. Якщо кофеїн використовувати в правильному дозуванні, він знижує апетит, а це ключ до схуднення. У випадку з підвищеним апетитом люди переїдають, а їх організм перенасичується калоріями.
 • Продавці запевняють, що рідкий каштан відновлює природний баланс. Лікарі не в силах прокоментувати цей ефект, оскільки виробник не уточнив, про який саме балансі йдеться. Природного балансу в організмі людини не існує.
 • За словами виробника, рідкий каштан натуральний продукт без протипоказань, але це обман. До складу добавки входить кофеїн, який заборонено вживати при гіпертонії та інших захворюваннях серцево-судинної системи. Кофеїн викликає безсоння і заборонений до вживання людям, у яких цукровий діабет. До того ж, натуральність продукту це не гарантія безпеки чи незаперечна перевага. Вовчі ягоди або мухомор – натуральні продукти, але це не робить їх придатними до вживання.
 • В рекламах говориться, що ефективність добавки неодноразово доведена. Дійсно, експерти провели дослідження, які підтвердили ефективність рідкого каштана в боротьбі з ожирінням, але за умови, що препарат поєднується з фізкультурою. Що стосується сертифікації, практично всі товари, що продаються через інтернет або в аптеці, мають сертифікат якості.
 • На сторінках продають сайтів публікуються думки експертів – «лікарів» в білих халатах. Неважко здогадатися, що такі фото лікарів покликані завоювати довіру відвідувача і підвищити рівень продажів. Найчастіше фото взяті з фотостоков або пошукових систем, без згоди цих людей.

Підводячи підсумки, хочу зазначити, що за допомогою рідкого каштана якщо і можна схуднути, то тільки в поєднанні з правильним харчуванням і спортом. До того ж, вживати засіб потрібно вкрай обережно, оскільки є протипоказання. Сама по собі ця добавка неефективна і щоб отримати результат при комплексному підході, слід неухильно дотримуватися інструкції.

Як приймати рідкий каштан

Рідкий каштан – інноваційний препарат рослинного походження, за допомогою якого, як запевняють продавці, можна схуднути. Всупереч назві, до складу засобу входить стимулююча речовина під назвою гуарана.

Якщо і ви вирішили випробувати добавку на практиці, дізнайтеся, як правильно її приймати. Хоча, раджу досягти мета іншим шляхом.

 1. Приймати перед трапезою двічі в день, попередньо розчинивши в чистій воді або домашньому йогурті.
 2. Порошок слід обов’язково розводити в рідини. Застосовувати в сухому вигляді забороняється. Можна заварювати як звичайний чай. Рідкий платани не лікарський препарат, до складу якого не входять синтетичні речовини. Для досягнення результату потрібно тривале вживання, додаткові заняття спортом і дотримання дієти. Тільки в цьому випадку вийде прибрати стегна і зменшити в обсязі живіт.
 3. Якщо подруги запевняють, що вони змогли за допомогою цього засобу схуднути, не вірте. Не сподівайтеся на ці ліки. Набагато краще, якщо ви переглянете харчування і займетеся спортом. Головне, щоб тіло регулярно отримувало фізичне навантаження. Необов’язково відвідувати спортзал. Як варіант, можна добиратися на роботу пішки.

Якщо ви прагнете схуднути, намагайтеся одночасно використовувати кілька способів. Спорт в поєднанні з правильним харчуванням більш ефективний, ніж харчова добавка. Не варто повністю покладатися на препарати навіть у випадках, коли їх ефективність підтверджена результатами досліджень.

Практика показує, що в подібних заходах зазвичай беруть участь люди, які мають серйозні проблеми з ожирінням. Результат помітніше, коли виходить схуднути на 20-30 кілограм.

Якщо розмова заходить про декілька кілограмах, використання подібних добавок може обернутися марною тратою грошей.

Де можна купити рідкий каштан

Купити рідкий каштан можна виключно через інтернет. У мене, коли я про це дізналася, одразу ж з’явився черговий питання. Чому такий інноваційний і ефективний препарат не продається в аптеках?

На сторінках сайтів розміщується інформація, згідно з якою вони продають оригінальний продукт і мають у своєму розпорядженні необхідними сертифікатами та ліцензіями. При цьому, з незрозумілих причин, засіб не значиться навіть у Реєстрі добавок біологічного походження. Що говорити про відсутність відомостей про реєстрацію торгового знака.

Можна сказати з упевненістю, що рідкий каштан без поєднання з дієтою та фізичними навантаженнями марне для схуднення засіб. У боротьбі з кілограмами раджу тримати рот на замку, обходити стороною холодильник, займатися спортом і менше довіряти рекламі.

Рідкий каштан для схуднення – відгуки і протипоказання

Рідкий каштан для схуднення - відгуки і протипоказання

Якщо ви вирішили спробувати рідкий каштан для схуднення реальні відгуки лікарів, напевно, вас зацікавлять. А ще в цій статті ви дізнаєтеся, спосіб застосування, корисні властивості і протипоказання до застосування рідкого каштана. Давайте ж детальніше про це заморському засобі для схуднення.

Звідки прибув до нас рідкий каштан?

Англійською мовою назва цього засобу для схуднення звучить як «Paullinia cupana», що в перекладі означає «Амазонская гуарана». Жителі Європи і Південної Америки використовують цю гуарану не тільки для схуднення. Порошок цієї рослини застосовують з метою позбавлення від головного болю і діареї, а також від похмільного синдрому і навіть від артриту.

А ще порошок Paullinia cupana прекрасно бадьорить і дає життєві сіли.Почему ж ця рослина названо каштаном? А це просто вдалий маркетинговий хід вітчизняних фахівців з реклами. Насправді консистенція цієї речовини далеко не рідка, а порошкоподібна.

Цей порошок для схуднення роблять з ягід гуарана, які мають яскравий помаранчевий колір і чорні насіння.

У гуаране містяться такі корисні речовини:

 • вітаміни групи В;
 • вітаміни груп Е і А;
 • поліфеноли;
 • кофеїн і танін.

Дія рідкого каштана на людину:

 • зниження апетиту;
 • поліпшення імунітету;
 • стимулювання кровопостачання мозку (корисний перед сильними розумовими навантаженнями);
 • нормалізується робота шлунково-кишкового тракту;
 • енергетичний ефект (з’являється більше сил).

Якщо розглядати дію цього препарат для схуднення з точки фізіології, то він викликає прилив сил, людина більше рухається, відповідно, він витрачає більше калорій, тому виникає профіцит калорій, людина починає худнути. Обов’язково прочитайте статтю про норму калорій.

і як за допомогою контролю кількості калорій можна худнути.

Дізнайтеся Чистка організму активованим вугіллям (відгуки)

Рідкий каштан перед тренуваннями

Якщо ви дотримуєтеся правильний і здоровий спосіб життя, то, напевно, проводите регулярні силові тренування або виконуєте кардіо.

Виправдання на кшталт «у мене немає часу», «я занадто зайнята», «немає грошей на спортзал» вже не актуальні, адже ви можете проводити повноцінні силові тренування просто вдома, використовуючи комплекс вправ від фітнес-тренера.

Любіть більше кардіо, тоді вибирайте найкращий для вас тренажер і починайте займатися, стаття про кардиотренажерах допоможе вам зробити свій вибір, вам не потрібно йти за порадою до форуму або в магазин спорттоварів. І так, ви займаєтеся улюбленим видом спорту, але ж сили на ці заняття бувають не завжди.

А ось тут навіть досвідчені спортсмени часто п’ють за 30 хвилин до тренування натуральну каву. Знаєте чому? Щоб з’явився приплив сил, тоді м’язи під час занять будуть максимально задіяні. Це в свою чергу призведе до максимальної віддачі. А чи не до цього ми так прагнемо. А кава ви можете успішно замінити порошком з Paullinia cupana.

Рідкий каштан: протипоказання

 • не можна приймати людям з порушенням сну;
 • не рекомендується при захворюваннях серцево-судинної системи;
 • не можна під час вагітності;

не брати дітям до 16 лет.Протівопоказанія такі ж, як і до вживання продуктів, що містять кофеїн.

Як приймати рідкий каштан для схуднення

Готувати рідкий каштан дуже просто. Для цього потрібно взяти склянку кип’яченої води і розчинити в ньому одну мірну ложку порошку (мірна ложка є в упаковці). Можна розчиняти порошок у соках, компотах і навіть чаї.

Не рекомендується лише змішувати порошок гуарани і молочні продукти.

Дізнайтеся Обгортання з капсікамом і кофеїном: відгуки з фото

Реальні відгуки лікарів

Матросова Л.Ю. лікар-кардіолог: Рідким каштаном, як і будь-яким іншим містить кофеїн напоєм, зловживати не можна. Максимум можна пити 2-3 чашки цього напою в день. Якщо у вас є проблеми з серцем, то я настійно рекомендую відмовитися взагалі від кави і від напоїв з гуараной.
Шведов І.К.

лікар-дієтолог: Схуднути тільки від вживання рідкого каштана вам навряд чи вдасться. Не забувайте про фізичну активність і дотримуйтеся режиму прийому їжі, не перевищуйте допустимі норми калорій.

Ми повністю згодні з рекомендаціями лікарів, каштан допоможе вам схуднути, але для цього доведеться відправити в кошик деякі продукти, що відносяться до харчового сміття, а також ввести в своє життя фізичну активність, наприклад, скандинавську ходьбу або аквааеробіку.

Відгуки

Маріанна, 23 роки: Я п’ю рідкий каштан 3 рази в тиждень і тільки за годину до тренування. На заняттях відчуваю неймовірний приплив сил, та так, що із залу йти не хочеться. М’язи міцніють, я задоволена результатом.
Ірина, 34 роки: П’ю рідкий каштан для схуднення, але результат поки немає.

Але радує те, що до середини дня не тягне в сон. Чекаю, поки з’являться перші результати.
Вероніка, 26 років: Я іноді додаю в чай ложку порошку «Рідкий каштан». Сильного ефекту я не помітила, але за місяць схудла на 500 м Подивлюсь далі.

До речі, не раджу пити цей напій перед сном, у мене від нього безсоння.

Тепер ви знаєте, як вам допоможе рідкий каштан для схуднення реальні відгуки лікарів тільки підтвердили всі, що написано в нашій статті.

Ягоди рідкого каштана Що таке Рідкий каштан? Це порошок з плодів бразильської ліани (амазонська гуарана). Рослина не Європейське, а Американське.

Як купити Рідкий каштан і яка ціна баночки?

Ціна рідкого каштана в Росії 990 рублів (доставка товару здійснюється як по Москві, так і по всій Росії). В Україні він коштує 350 грн. ціна в Білорусії 349 000 бел.руб. а в Казахстані 5600 тенге, в Киргизії – 1900 сом. Купувати рідкий каштан немає сенсу – толку мало. краще кави натурального купити, дешевше, приємніше пити і ефективніше!

Увага! Ось так поставляється рідкий каштан, якщо Ви замовте товар в магазині перейшовши за посиланням вище.

Також, можливо, якщо ви замовляєте товар не з Росії, то може поставлятися в спеціальних пакетах з фольги і прозорій плівці з етикеткою. Лякатися не потрібно, ви купили оригінальний товар.

Головне, щоб порошок був коричневого кольору! Товар дорогий, так як поставляється з Бразилії.

Харчова цінність амазонської гуарани на 100 г:

 • Білки – 0,1 г
 • Жири – 0,0 г
 • Вуглеводи – 6,5 г
 • Калорійність – 26,0 ккал або 108,8 кДж

Інструкція застосування порошку для схуднення: для приготування напою необхідно 2 мірних ложечки порошку гуарани (близько 1 г) розчинити в склянці води, соку, молока і т.д. Тільки не розчиняти в гарячих рідинах. Вжити в їжу відразу після приготування. Приймати 2 рази на день, другий раз за 2 години до сну.

Про користь рідкого каштана

Амазонська гуарана (на англ. Paullinia cupana) або Рідкий каштан використовується для схуднення і для зміцнення свого здоров’я давно в Європі і в Південній Америці. За підбадьорливому ефекту гуаранін «конкурує» з кофеїном, але не має тих протипоказань, які має кави.

Порошок з плодів Амазонській ліани не дратує слизові оболонки шлунку, дія зберігається набагато довше, ніж від чашки кави, не викликає серцевої аритмії. Невелика доза порошку з насіння гуарани позбавить від головного болю, артриту, діареї і навіть від похмілля.

Приймати засіб можна без консультації у лікарів.

У насінні амазонської гуарани присутні поліфеноли, ксантіновие алкалоїди, вітаміни: групи В, Е і А. У складі рідкого каштана присутні теобромін і теофілін.

Вони підсилюють дію основного речовини, але м’якше кофеїну, стимулюється нервову систему, а м’язові волокна.

Завдяки цьому, вживаючи в певних дозах Рідкий каштан, фізичне навантаження принесе максимум ефекту. Ви швидко схуднете і в загальному поправите здоров’я.

Теофілін – продукт видобутий з листя чайного дерева, з какао витягують теобромін. Як більшість препаратів рослинного походження, Рідкий каштан володіє оксидантним властивостями. Іншими словами, приймаючи його регулярно можна зберегти молодість надовго.

Відгуки лікарів про рідкому каштан: вплив на організм

Одним з найпопулярніших продуктів для схуднення є «Рідкий каштан». Відгуки лікарів про даний препарат досить позитивні. Фахівці вважають, що він нешкідливий для організму людини.

«Рідкий каштан» – біологічно активна добавка, яка в даний час користується величезним попитом. Фахівці вважають її досить ефективною і при цьому нешкідливою для здоров’я.

«Рідкий каштан» – препарат, який не тільки допомагає позбавитися від зайвої ваги, але і зміцнює організм, надає людині сил, підвищує витривалість.

Всупереч поширеній думці, він не має нічого спільного з плодами кінського каштана. Його виготовляють на основі гуарани.

Ці плоди зовні нагадують плоди каштана. Вони багаті вітамінами, мінералами, антиоксидантами. Також в їх склад входить гуаранін.

Ця речовина активізує процеси розщеплення жирів в організмі, прискорює обмінні процеси. По виду свого впливу на людину дана речовина нагадує кофеїн.

На відміну від кофеїну, воно не подразнює слизову оболонку шлунково-кишкового тракту і всмоктується в його оболонки набагато повільніше.

Лікарі відгукуються про даний препарат досить позитивно. Вченими було проведено чимало досліджень, які підтверджують високу ефективність добавки.

Так, наприклад, одним фахівцем було встановлено, що за допомогою добавки «Рідкий каштан» можна всього за один місяць схуднути на 7 кілограмів. Це підкріплено і відгуками, які можна знайти на різних сайтах.

Люди, успішно схудлі за допомогою препарату, описують, як їм вдалося цього досягти і радять застосовувати його всім тим, хто бажає скинути зайву вагу.

Лікарі-дієтологи і фахівці інших напрямків також відносяться до застосування засоби. Встановлено, що «Рідкий каштан» практично нешкідливий для організму. Це вигідно відрізняє його від безлічі інших добавок, які мають синтетичне походження. Даний продукт є абсолютно натуральним.

Для його покупки не потрібний рецепт або рекомендація лікаря. Але, як стверджують фахівці, людям, які страждають тими чи іншими хронічними захворюваннями, перед застосуванням препарату слід проконсультуватися з лікарем.

Це особливо стосується тих випадків, коли худнуть мають будь-які проблеми з серцево-судинною системою.

Більшість вчених впевнені в тому, що до проблеми зайвої ваги потрібно підходити комплексно. Неможливо скинути зайву вагу за умови споживання великої кількості жирної і солодкої їжі.

Під час застосування препарату потрібно обов’язково дотримуватися деякі обмеження в харчуванні. Краще обмежити вживання калорійної їжі, відмовитися від алкоголю. Це дуже важливо.

При цьому зовсім не обов’язково сідати на сувору дієту.

Для того, щоб отримати бажаний результат, важливо застосовувати препарат правильно. «Рідкий каштан» випускають у вигляді темного порошку, упакованого в пластикову баночку. У добу необхідно вживати не більше 1 чайної ложки продукту.

Бажано розбити цю кількість на 2 прийоми. Лікарі нагадують про те, що вживати препарат потрібно задовго до вечірнього сну. Якщо знехтувати цим правилом, людина може випробувати проблеми зі сном.

Гуаранін, що входить до складу препарату, абсолютно не сумісний з психотропними лікарськими засобами та антидепресантами. Фахівці попереджають людей про те, що при одночасному їх вживанні можлива поява ряду побічних ефектів.

Це також можливо в разі перевищення дозування препарату. Основними симптомами передозування є нудота, блювота, прискорене серцебиття.

Лікарі вважають, що деякі люди не досягають помітних успіхів в схудненні лише тому, що використовують препарат неправильно. Якщо дотримуватися всіх рекомендацій, наданих виробником, «Рідкий каштан” не завдасть організму ніякої шкоди і допоможе схуднути.

Незважаючи на те, що засіб вважається нешкідливим, існують певні протипоказання, які обмежують його вживання. Наприклад, його не можна приймати вагітним жінкам, годуючим мамам і людям, що страждають від епілепсії.

Більшість сучасних лікарів, залишаючи відгуки на даний препарат, описують саме оригінальний товар. На жаль, останнім часом почастішали випадки його підробки. Недобросовісні виробники, бажаючи нажитися на довірливих покупцях, продають їм неякісний товар.

У кращому випадку, він не принесе ніякої користі. Але деякі продукти здатні завдати людині відчутної шкоди.

Саме з великою кількістю підробленого товару пов’язана поява в мережі інтернет негативних відгуків на даний продукт. Лікарі закликають бажаючих схуднути до розумного вибору біологічно активних добавок.

Препарат »Рідкий каштан» можна купувати в аптеках або на великих сайтах в мережі інтернет. Також можна придбати даний товар у офіційних представників компаній-виробників. Ці методи покупки є безпечними.

Не варто купувати засоби по заниженою ціною. Найчастіше такі продукти бувають підробленими.

Лікарі категорично не рекомендують приймати препарат дітям. Відомо, що він не тільки допомагає схуднути, але і підвищує витривалість. Його дуже часто вживають спортсмени під час активних фізичних навантажень.

При цьому протипоказання засновані скоріше не на шкоду використання даного засобу, а на відсутності будь-яких відомостей про те, що він абсолютно безпечний для певних громадян. Наприклад, лікарі не рекомендують вагітним жінкам дуже багато лікарських засобів лише тільки тому, що вченими не було проведено спеціальних досліджень.

Беручи до уваги відгуки фахівців, можна з упевненістю говорити про те, що «Рідкий каштан» – це дуже потрібна і корисна біологічно активна добавка.

Багато людей вже встигли оцінити такий препарат для схуднення, як «Рідкий каштан». Відгуки лікарів про даному продукті в більшості своїй позитивні, як і відгуки тих, хто вже схуд з його допомогою.

Previous Відгуки про пшеничні висівки, користь і шкода продукту, як приймати
Next Особливості вживання селери в їжу: склад, протипоказання і як їдять стебла

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *