Як діє чай Турбослім для схуднення: ефект від застосування, відгуки лікарів і рекомендації до використання


 

Як діє чай Турбослім для схуднення: ефект від застосування, відгуки лікарів і рекомендації до використання

Люди, які мають велику вагу, використовують для боротьби з цією проблемою найрізноманітніші засоби і препарати, одним з найпоширеніших вважається чай Турбослім.

Очищення, відгуки про який, від багатьох людей, які використовували його, досить відрізняються, але все-таки зводяться до одного: в певній мірі ця біологічна добавка сприяє видаленню зайвого жиру. Що ж це за диво чай, і які його властивості насправді?

Фірма «Евалар», світовий виробник різних БАДів, створила велику серію добавок, які дозволяють прибрати зайву вагу, нормалізувати роботу системи шлунково-кишкового тракту, вилікувати нервову систему і поліпшити загальний стан імунної системи. До цієї групи добавок відноситься і препарат «Турбослім».

За великим рахунком, цей чай представляє комбінацію простого зеленого чаю з добавками лікувальних трав , кожна з яких має свою вузьку спрямованість на організм людини і сприяє зменшенню маси тіла.

Склад чаю «Турбослім»

До складу цього чаю для схуднення і очищення організму входять рослини, які допомагають відкоригувати фігуру, а також і позитивно діють на весь організм, а саме:

 • камбоджійська гарцинія – підвищує термогенез, знижує апетит і покращує засвоєння цукрів організмом;
 • плодоніжки вишні – сприяють видаленню набряклості і виходу зайвої рідини;
 • олександрійський лист – екстракт цього листа нормалізує тонус організму, підвищує роботу органів шлунково-кишкового тракту і підсилює функції кишечника;
 • кукурудзяні рильця – сприятливо впливають на функції жовчного міхура і пригнічують почуття апетиту;
 • м’ята звичайна – створює антисептичну дію і знижує утворення газів у шлунку.

Заява та відгуки компанії-виробника чаю «Турбослім»

Як стверджує виробник, чай «Турбослім» – це природний рослинний чай, який не має в собі хімічних елементів і не завдає шкоди людському організму, в порівнянні від безлічі інших препаратів для схуднення.

Як вважає виробник, зайва вага, як правило, є результатом скупчення різних непотрібних елементів в організмі. Використання чаю «Турбослім» покликане почистити організм від шкідливих токсинів і шлаків, за рахунок чого починає нормально працювати природний харчової обмін, в результаті якого і відбувається нормалізація ваги.

При цьому в офіційних джерелах вказується, що цей препарат не спалює жир і для досягнення необхідного ефекту потрібні фізичні навантаження і правильне і здорове харчування.

Таким чином, потрібно виключити з раціону всю шкідливу їжу і по можливості ходити в спортивний зал.

Дія чаю «Турбослім»

Знаходяться в складі інгредієнти чаю обумовлюють і його дію:

 1. Нормалізація роботи системи травлення – підвищується перетравлення їжі, таким чином, всі корисні елементи засвоюються повноцінно в організмі.
 2. Жовчогінні і сечогінні властивості – ці функції вважаються головними в боротьбі із зайвою вагою.
 3. Придушення почуття голоду – завдяки цьому зменшуються звичні порції їжі, що теж сприяє скиданню ваги.
 4. Підвищення виведення продуктів розпаду і шкідливих токсинів – за рахунок цього не допускається скупчення в організмі шкідливих елементів і набагато швидше зганяє вагу.
 5. Проносні властивості – не допускає утворення запорів і підсилює вихід переробленої їжі.
 6. Нормалізує роботу процесів обміни – це сприяє підвищенню метаболізму в клітинах, при цьому організм починає самостійно прагнути до видалення зайвої ваги і схудненню.

Яким чином «Турбослім» працює для очищення і схуднення

Результат під час використання «Турбослім» для очищення і схуднення досягається завдяки простою схемою – проносну дію разом з придушенням почуття голоду і виведенням холестерину допомагають спалюванню відкладень жиру.

Але чекати зниження маси при використанні чаю можна тільки у випадках комплексного підходу. Таким чином, необхідно обмежити прийом їжі, найкраще під час використання препарату використовувати низькокалорійну дієту . Також потрібно підвищити фізичне навантаження.

Чай «Турбослім» пригнічує відчуття голоду і активує процеси виходу шкідливих для організму токсинів і речовин. Але безпосередньо сам він не прибирає жирові відкладення. Для цього необхідно підвищити витрату енергії .

Для нормальної роботи організму щодня необхідно деяку кількість енергії, в ролі її джерела виступає вживана їжа. Таким чином, якщо харчування не дає енергії потрібної кількості, то починають використовуватися «запаси», так, проходить видалення жирових відкладень.

Ефект від використання чаю «Турбослім»

Люди, які використовували чай «Турбослім» для очищення і схуднення, залишають різні відгуки про цей препарат. Деякі втрачають в масі досить значно, а деякі скидають тільки кілька кілограм.

Все це відбувається тільки в індивідуальному порядку , але усереднена втрата ваги судячи з відгуків, становить приблизно 6-7 кілограм на місяць.

Також люди вказують на зменшення апетиту , в результаті цього знижуються звичні порції їжі. У міру використання чаю починає вироблятися звичка, є в невеликих кількостях і навіть після закінчення сеансів вживання чаю організму для повного насичення досить абсолютно трохи їжі.

Багато худнуть у відгуках вказують на різкий стрибок ваги в бік його зменшення в початкові дні після його використання. Згодом організм звикає до ситуації, яка відбувається і непотрібні кілограми сходять більш повільно.

Як використовувати «Турбослім»

Використання чаю «Турбослім» дуже просте. Треба споживати чай два рази в день – після сніданку і при обідньому прийомі їжі.

Щоб приготувати один стакан чаю потрібно використовувати пакетик трав’яного збору з пачки і додати його в 160-250 грам гарячої води, але не окропу. Після необхідно дати чаю настоятися близько 15 хв. і напій можна використовувати.

Можна використовувати препарат «Турбослім» замість звичної кави або чаю, але вживати його більше зазначеної кількості небажано. На смак цей напій майже не відрізняється від простого зеленого чаю.

Щоб підвищити ефективність препарату виробник радить використовувати його одночасно із засобом «Турбослім день і ніч», воно спеціально розроблено для видалення жирових відкладень.

Але перш ніж почати використання чаю «Турбослім» необхідно познайомитися з його протипоказаннями , вони детально вказані в інструкції до цього препарату.

Протипоказання до використання

Присутність протипоказань для препарату «Турбослім» цілком логічно, незважаючи на його натуральний склад компонентів. Кожен лікарський препарат може бути як цілющим, так і шкідливим, це залежить від його використовуваного кількості, прямих свідчень і варіанти застосування.

Таким чином, і чай протипоказаний певним категоріям людей, які мають такі проблеми з організмом:

 • Атеросклероз.
 • Хвороби серця.
 • Вагітність.
 • Порушення сну.
 • Особиста непереносимість інгредієнтів.
 • Час годування грудьми.
 • Висока нервова збудливість.
 • Алергічна сприйнятливість.

побічні результати

Розглядаючи протипоказання, необхідно сказати і про ймовірні побічні результати:

 • висипання;
 • свербіж шкірного покриву;
 • тахікардія;
 • висока збудливість;
 • порушення сну;
 • розлад шлунку.

Поява побічних результатів пояснюється, найчастіше, передозуванням препарату . Найчастіше намагаючись посилити дію цього засобу, що худнуть вживають чай в кількості, що значно перевищує необхідну дозу.

Цього ні в якому разі робити не потрібно. Якщо зниження кількості препарату не прибрало побічні результати, то, ймовірно, у вас є особиста непереносимість певного компонента і споживання чаю необхідно завершити .

Відгуки лікарів про чай «Турбослім»

Звичайно ж, цікаво почути відгуки лікарів щодо такого продукту, як препарат «Турбослім» для очищення і спалювання зайвого жиру. Відгуки лікарів щодо всіляких БАДів постійно трохи двоякі. Не є винятком і препарат «Турбослім».

Ніби як офіційна медицина вважає цей продукт безпечним , це доводиться дозволом до легальної реалізації кошти в аптечних магазинах. Всі інгредієнти, які знаходяться в складі цього препарату, досить ретельно вивчені і їх сприятливий вплив на організм безперечно.

Однак лікарі стверджують, що використання цього чаю має тільки тимчасовий характер і втрачену вагу дуже швидко повернеться після закінчення проходження курсу.

Крім цього, сумніви лікарів пояснюються присутністю жовчогінний і сечогінний властивості препарату, які хоча і дають користь під час схуднення, але при тривалій дії зможуть завдати значної шкоди організму, довівши його до авітамінозу і зневоднення.

Виробник, у відповідь на ці відгуки заперечує, що всі інгредієнти обрані і знаходяться чітко в терапевтичній дозі і не зможуть завдати шкоди при грамотному використанні, а навпаки, дадуть відчутну користь , чистячи організм від шкідливих шлаків і жирових відкладень.

Загалом же, лікарі, за відгуками, які не проти використання чаю «Турбослім». Але все-таки ще раз говорять, що він не є окремим препаратом. Його використання доцільне тільки при наявності комплексних заходів.

Тобто, вирішивши скористатися чаєм «Турбослім» для очищення організму і схуднення, треба пам’ятати і про необхідність докладання своїх зусиль. Комбінуючи прийом цього засобу зі здоровим харчуванням і фізичними навантаженнями можна домогтися чудового результату.

Відгуки споживачів

Чай «Турбослім» для схуднення це якраз саме те, що необхідно після відзначення свят або дружніх застіль. Кожне свято в нашій родині ніяк не обходиться без багато накритого стравами столу. А коли стежиш за своєю фігурою, то необхідно підраховувати будь-яку калорію.

Але зараз я можу легко є смачні, але не сильно корисні страви, так як знаю, що зможу дуже швидко почистити свій організм за допомогою препаратів Турбослім. Періодично роблю для себе розвантажувальні дні в комбінації з цим чаєм для схуднення, і за рахунок цього моя вага стабільно знаходиться в нормальній пропорції. Планую протестувати і інші продукти цього виробника.

Марина м Москва

Чай Турбослім від компанії Евалар мені сподобався в першу чергу його простотою його використання. Немає потреби в трудомістких підготовчих заходах та можна його використовувати абсолютно в будь-який час.

Так, я весь час беру з собою цей чай на роботу, заварюю в термосі необхідну денну дозу і п’ю потихеньку протягом усього робочого дня.

Завдяки зниженню апетиту у мене вийшло позбутися перекусів і зараз я можу харчуватися, чітко дотримуючись режим.

Місяць використання чаю позначився на моїй фігурі досить сприятливо – став набагато менше обсяг талії і підтягнувся живіт і стегна. Чудовий засіб, раджу.

Олена

Я худла за допомогою Турбослим. Вживала чай і разом з ним використовувала засіб «день-ніч». У процесі прийому обмежила раціон – виключила хліб і макаронні вироби, різні солодощі, вживала тільки різні каші, легкі супи з овочів і фрукти. В результаті у мене вийшло за місяць скинути близько 9 кілограм.

Єдиним недоліком для мене були проблеми зі сном – я звикла лягати в ліжко дуже рано, а так, як Турбослим має тонізуючий ефект, то мені досить довго не вдавалося заснути ночами. Але після закінчення курсу проблеми зі сном пройшли самостійно, а фігура досі радує – вага після цього більше не повертається.

Олена г. Киев

Чай Турбослім для схуднення

 • Склад продукту
 • Механізм дії
 • як застосовувати
 • Відгуки

Вітчизняна компанія Евалар пропонує ринку широкий спектр спеціальної продукції для схуднення. Це лінійка Турбослим. Одним з найбільш затребуваних продуктів в лінійці є трав’яний чай Очищення. Він має мінімум протипоказань і максимум позитивних відгуків.

Склад продукту

Біологічно активна добавка до їжі чай Турбослім для схуднення являє собою натуральний продукт, що поєднує в собі силу хорошого зеленого чаю і лікарських рослин.

Це додатковий засіб для активації обмінних процесом, очищення організму від шлаків і токсинів і виведення зайвої рідини. Продукт призначений для корекції фігури.

Діє м’яко, повільно, але цілеспрямовано.

До складу чаю «Турбослім очищення» входять наступні компоненти:

 • зелений чай;
 • гардіція камбоджійська;
 • сенна;
 • кукурудзяні рильця;
 • плодоніжки вишні;
 • м’ята.

Кожен з компонентів вирішує певне завдання. Так, м’ята перцева виступає в якості ароматичної і смакової добавки, паралельно надаючи заспокійливий і протизапальний ефект.

Гардіція камбоджійська – найсильніший і дієвий компонент БАДа. Використовується не саме лікарська рослина, а отриманий з нього екстракт. В азіатських країнах рослина здавна використовується для поліпшення травлення і зміцнення імунітету.

У складі чаю даний компонент виконує функцію очищення судин від холестерину, усунення підвищеного апетиту, стимуляції активного розщеплення ліпідів і запобігання процесу переходу вуглеводів в жири. Помічено також здатність рослини зменшувати тягу до солодкого.

Гардіція бере участь в синтезі серотоніну, піднімаючи настрій.

Листя сени містять активні проносні компоненти

В чай «Турбослім очищення» входить олександрійський лист або сенна. Ця рослина відомо своїм послаблюючу дію, яке здійснюється за рахунок стимуляції перистальтики кишечника. Завдяки цьому компоненту організм позбавляється від шлаків і токсинів, що заповнюють травний тракт людини.

Послаблюючий ефект обумовлений вмістом в листках рослини антрагликозидов. Використання сени дозволено навіть в педіатрії, що говорить про нешкідливість компонента і його м’якому впливі.

На відміну від інших проносних засобів рослинного походження сенна не викликає спазмів і болів в області живота.

Кукурудзяні рильця виконують роль жовчогінний засіб, а також компонента, який бореться з апетитом. Паралельно кукурудза має антиоксидантну і сечогінну дію. Покращує роботу печінки і підшлункової залози сприяючи активації обмінних процесів. Разом з екстрактом гардіціі кукурудза сприяє розщепленню поганого холестерину.

ТЕСТ: Чай або кава – що вам більше підходить?

Пройдіть цей тест і дізнайтеся який з напоїв вам краще підійде.

почати тест

Вишневі черешки виконують функцію легкого диуретика, позбавляючи людину від зайвої рідини і усуваючи застійні явища в організмі. Вони позитивно діють на роботу нирок, знімають запалення і усувають симптоми діареї, якщо їх спровокував прийом сени.

І, нарешті, зелений чай. Це база напою, на тлі якої розкриваються всі корисні властивості рослинних компонентів. Чай сам по собі вважається цінним продуктом для схуднення. Він усуває апетит, піднімає загальний тонус, надає легкий сечогінний ефект, має антиоксидантну і омолоджуючий властивістю.

Чай Евалар для схуднення – це 100% натуральний продукт без синтетичних добавок і ароматизаторів. За рахунок грамотного підбору компонентів він цілеспрямовано діє на проблему. Вживання чаю не припускав дієтичне харчування, хоча воно вважається рекомендованим для отримання максимального ефекту.

Механізм дії

Чай Турбослім не використовується для експрес схуднення. Він діє повільно, але ефект відрізняється стійкістю. Втрата ваги досягається завдяки більш інтенсивному обміну речовин, стимуляції роботи шлунка, печінки і кишечника. Позитивно характеризується медиками поєднання очищає властивості зі стимулюючим.

Очищення завжди вважалося першим кроком до здоров’я і красу. Не дарма існують цілі системи очищення організму, засновані на лікувальному голодуванні або вживанні певних продуктів. Кожен хоча б раз в житті проводив розвантажувальні дні, після яких відчувається неймовірна легкість і свобода.

Перші результати помітні на вагах через 5 днів

Використання Турбосліма для схуднення – це досягнення декількох ефектів:

Чай Летюча ластівка для схуднення

 • скидання 2-3 кг за тиждень без зусиль;
 • налагодження травлення;
 • придушення апетиту;
 • очищення від шлаків;
 • спалювання жирів;
 • оздоровлення судин;
 • усунення почуття втоми і млявості.

У очищувальних чаях багато біологічно активних компонентів, які позитивно впливають на роботу більшість органів і систем, зміцнюють імунітет, заспокоюють нервову систему.

До протипоказань для прийому чаю відносяться такі стан, як вагітність і годування грудьми, вік до 12 років, синдром подразненого кишечника. Гіпертоніки також повинні бути обережними у прийомі напою, так як в зеленому чаї багато кофеїну.

Люди з ожирінням повинні звертатися до лікаря за допомогою в лікуванні хвороби, Турбослим в даному питанні занадто слабкий препарат.

як застосовувати

Турбослім – це пакетований чай, розфасований по картонним пачкам. В одній пачці 20 фільтр-пакетиків, яких достатньо для проведення 10-денного курсу очищення і схуднення. В інструкції із застосування чаю вказані наступні рекомендації щодо застосування:

 • в день випивати по 2 чашки чаю під час прийому їжі;
 • кожен пакетик заливати гарячою водою в обсязі 200 мл;
 • температура води 70 ° С;
 • не пити Турбослим на ніч;
 • після 10-денного курсу робити тижневу перерву.

Фахівці рекомендують в перші два дні 1 чашку чаю розділити на 2-3 прийоми, щоб оцінити реакцію організму на його компоненти. Таким чином можна виключити алергічну реакцію і неприємні симптоми діареї у тих, що худнуть. Крім цього, починати курс краще у вихідні дні, щоб адаптуватися до дії чаю.

Для поліпшення смаку напою в чашку можна додати часточку лимона і трохи меду

Скільки пити БАД для стійкого ефекту. Якщо худне оцінив ефект від продукту задовільно, курси можна повторювати 1-2 рази на місяць протягом 3 місяців. Перерви робляться для того, щоб організм не звик до діючих компонентів, а кишечник не придбав синдром ледачого. При бажанні чай можна поєднувати з кавою Турбослим або капучіно. Останній вживають вранці, а перший за обідом.

Відгуки лікарів з приводу продукції евалар різні. Негативних думок мало, так як БАД дійсно має дуже м’яким дією за винятком рідкісних окремих випадків, пов’язаних з індивідуальними особливостями організму. Продукт допомагає схуднути, а якщо поєднувати його вживання з принципами раціонального харчування і фізичної активності, ефект буде в рази більше.

Відгуки

Маша: Позитивний результат від прийому чаю дав мені стимул серйозніше поставитися до схуднення і свого здоров’я в цілому. За перший курс я скинула майже 4 кг, а за другий вже 7 і тільки тому, що стала бігати вранці і перестала їсти вечорами. Я дуже довольна.Ольга: Я теж задоволена результатом, але мені довелося здорово помучитися, так як в перші 3 дні я майже не відходила від туалету. З мене вийшло стільки гидоти … зате з’явилася неймовірна легкість, здається, що дихати стало легше. Ось зроблю ще одну перерву і почну третій курс, сподіваюся, результат буде такий же хороший. Ще 5 кг і буду задоволена своєю фігурой.Анна: Моя проблема – талія після пологів. Модельні 62 см перетворилися в 85. Їм трохи, роблю гімнастику, але позбутися від нових параметрів не виходить. Турбослім теж не помічник, хіба що пару см пішли, але тільки за рахунок проносного ефекту. Буду шукати інші средства.Мілана: Непоганий продукт, вітчизняний, недорогий. Я п’ю його для загального очищення організму і позбавлення від набряків. Паралельно трохи худну. Іноді в день випиваю 1 чашку, іноді 2, систематики немає, але відчуваю себе добре і парочка кілограмів пішла.

Чай для схуднення Турбослім очищення: склад, відгуки тих, що худнуть

Чай для схуднення Турбослім очищення: склад, відгуки тих, що худнуть

Важливо пам’ятати, що чай Турбослім очищення не є лікарським засобом. Це всього лише біологічно активна добавка (БАД) , яка використовується для зниження ваги. Виробник стверджує, що курсове вживання такого чаю не тільки допоможе швидко скинути зайву вагу, але і нормалізує обмін речовин, виведе з організму токсини, очистить від шкідливих речовин.

Складається препарат тільки з натуральних рослинних компонентів , швидко всмоктується в кров і діє на клітинному рівні. Чи справді цей чай допомагає схуднути?

Чай Турбослім очищення: склад і форма випуску

Випускається чай в невеликих картонних упаковках, в яких знаходяться 20 фільтр-пакетів, об’ємом по 2 гр . Виробником є найбільша російська компанія «Евалар» – лідер з виробництва БАДів з рослинної сировини.

До його складу входять:

 • зелений чай (250 мг);
 • кукурудзяні рильця (400 мг);
 • листя касії (800 мг);
 • м’ята перцева (50 мг);
 • вишневі плодоніжки (400 мг);
 • витяжка з плодів гарцинии (100 мг).

Завдяки цим складовим, чай Турбослім сприяє швидкому зниженню ваги. Він пригнічує апетит, розщеплює жирові відкладення, стимулює роботу видільної системи.

З схожих трав’яних зборів також радимо ознайомитися з монастирським чаєм і відгуками лікарів про його дії.

Як діє цей очищающий фіточай

Кожен компонент у складі напою має свої корисні властивості. Щоб розібратися, як діє на організм очищаючий чай, треба детально вивчити його складові.

Зелений чай – цінне джерело флавоноїдів, мінералів, антиоксидантів і вітамінів. Вміщені в ньому поліфенольні сполуки, кофеїн і танін покращують обмінні процеси в організмі, стимулюють роботу нервової системи, виводять токсини, регулюють функції шлунково-кишкового тракту, сприяють активізації клітинного метаболізму.

Кукурудзяні рильця багаті вітамінами групи В, каротин, вітамін К, пантотенової кислотою.

Крім того, вони містять незамінні корисні речовини, такі як стигмастерол, алкалоїди, жирні олії і смоли, сітостерол, інозит.

Кукурудзяні рильця мають сильну сечогінну і жовчогінну дію, знижують рівень холестерину, пригнічують апетит, допомагають впоратися з нервозністю і безсонням.

М’ята перцева покращує перистальтику кишечника, нормалізує травлення. Вона має гарний протизапальну та антимікробну дію. Є сильним спазмолитиком.

Вишневі плодоніжки – це досить сильний сечогінний засіб з протизапальним ефектом. Добре знімає набряклість, але може викликати апетит.

Листя касії (олександрійський лист) – це не що інше, як сенна, дуже ефективне проносне засіб. Підвищує тонус кишечника, покращує роботу шлунково-кишкового тракту.

Гарцинія камбоджійська входить майже в усі засоби і біодобавки для зниження ваги. Вона володіє багатьма унікальними властивостями. Завдяки вмісту пектину і гидроксилимонной кислоти, плоди гарцинии блокують ферменти, що перетворюють глюкозу в жир, зменшують відчуття голоду, активізують метаболічні процеси, знижують рівень холестерину. Гарциния має легкий проносну дію.

Щоб схуднення було швидким і ефективним, виробники рекомендують поєднувати прийом очищає чаю з фізичними навантаженнями і низькокалорійним харчуванням.

Інструкція по застосуванню чаю для схуднення

Чай Турбослім очищення можна вживати не частіше 2 разів на добу, строго під час їжі . Пити напій на голодний шлунок не можна. Один пакетик чаю заливають склянкою (200 мл) окропу і заварюють протягом 5 хв. Вживати його треба без додавання цукру або підсолоджувача.

Якщо пити такий чай 2 рази в день, то курс прийому складе не більше 10 днів. Але можна приймати напій і 1 раз на добу, вранці. У цьому випадку тривалість прийому збільшиться до 20 днів. Після чого обов’язково роблять перерву на 2-3 тижні . Щоб уникнути неприємних наслідків, необхідно строго слідувати інструкції і дотримуватися дозування.

Протипоказання і побічні дії

Незважаючи на те, що цей чай складається з натуральних трав і володіє масою корисних властивостей, у нього є і досить багато протипоказань.

Найпоширенішими є:

 • хвороби сечовидільної системи ;
 • вагітність ;
 • дитячий вік до 16 років;
 • захворювання судин і серця;
 • порушення сну;
 • гіпертонія ;
 • підвищена нервова збудливість;
 • алергія на будь-який компонент чаю.

Не рекомендується приймати такий напій при грудному вигодовуванні . Це може вкрай негативно позначитися на здоров’ї малюка.

Як правило, побічні ефекти виникають при неправильному вживанні або передозуванні очищає чаю. Серед частих побічних реакцій можна відзначити:

 • безсоння;
 • порушення гормонального фону ;
 • нервозність, дратівливість і швидка стомлюваність;
 • серцево-судинні захворювання;
 • порушення травлення;
 • хвороби печінки і нирок;
 • сильна діарея ;
 • зневоднення організму;
 • хвороби сечостатевої сфери;
 • порушення менструального циклу .

Тривалий прийом чаю Турбослім може привести до того, що кишечник перестане працювати самостійно. Це загрожує постійними запорами і серйозними захворюваннями шлунково-кишкового тракту (виразка, гастрит).

При індивідуальній непереносимості можуть виникнути різі і біль в шлунку, нудота.

Відгуки тих, що худнуть

Думки про ефективність чаю для схуднення досить суперечливі. Дієтологи схильні вважати, що вживання такого напою має бути строго дозованим, і тільки в поєднанні зі здоровим харчуванням. Захоплюватися подібними препаратами не варто. А перед застосуванням краще проконсультуватися з фахівцем.

Багато чула про «чудесні» властивості різних чаїв для схуднення, але пробувати не ризикувала. Не так давно, подруга порадила купити очищающий чай Турбослім.

П’ю його рідко, коли треба терміново скинути вагу. Всього за тиждень я без проблем схудла на 4 кг. Діє дуже м’яко, смак приємний. Пила по одному пакетику на ніч. Мені дуже подобається.

Але намагаюся не вживати очищающий чай довше 10 днів.

Вероніка

Для мене чай Турбослім – це справжня швидка допомога. Я страждаю постійними запорами, а регулярно пити проносне не хочеться. Схуднути з його допомогою я навіть не намагалася. Але він дуже добре чистить кишечник. Курсами не п’ю, тільки в разі потреби (близько 2 разів на тиждень). Допомагає чудово.

Ольга

Вирішила спробувати розрекламований чай для схуднення Турбослім. Нікому не раджу. Мало того, що я не втратила жодного кілограма, так ще й шлунок зіпсувала. З першого застосування почалися сильні болі в животі, різь у шлунку, діарея. Просто жахливо. Але ж ціна такого чаю досить пристойна.

Олена

Відгуки лікарів більш категоричні . При вживанні такого чаю схуднути можна тільки завдяки сильному сечогінній і проносного дії. А це може викликати зневоднення, розлад шлунка і багато інші неприємні наслідки.

У своїй практиці я часто стикаюся з пацієнтами, які хочуть схуднути швидко і без зусиль. Так не буває. Чай Турбослім не допоможе позбутися від жирових відкладень. Зменшення ваги відбувається тільки за рахунок виведення рідини з організму. Це дуже небезпечно.

Олена Ігорівна, лікар-дієтолог

Вживання чаю Турбослім дійсно допомагає схуднути, очищає кишечник. Але треба пам’ятати, що приймати такий чай потрібно тільки згідно з інструкцією, і не більше 10-12 днів. На жаль, ефект від такого схуднення триває зовсім недовго.

Ірина, дієтолог

Чай Турбослім, як і будь-який інший продукт для схуднення не може розщеплювати жири. Пити такий чай доцільно в тому випадку, якщо треба схуднути терміново. А також при регулярних запорах. Але такі препарати треба приймати дуже обережно.

Ольга Вікторівна, лікар-дієтолог

Чай Турбослім для очищення і схуднення – склад, спосіб застосування і ціна

Чай Турбослім для очищення і схуднення - склад, спосіб застосування і ціна

Множинні позитивні відгуки в мережі свідчать, що чай Турбослім реально допомагає швидко домогтися значного результату в схудненні і повне очищення організму. Поглянувши на склад настільки відомого чаю для схуднення, стає очевидним його позитивний вплив на кишечник і, як наслідок, – на весь організм.

Чай Турбослім для схуднення

Більшості жінок, постійно ведуть боротьбу із зайвою вагою, добре знайоме назва лінійки біологічно активних добавок для зниження ваги Турбослим в каталозі відомого виробника БАДів евалар.

Багато хто навіть пробували деякі препарати на собі і діляться на спеціальних сайтах позитивними (рідко – негативними) відгуками про різну продукції з даної серії.

Прекрасно себе зарекомендував чай ​​Турбослім для схуднення, який на вигляд дуже схожий зі звичайним пакетірованих чаєм, однак його дія на фігуру вражає.

Щоб упевнитися в ефекті від прийому цього чудо-чаю, треба зрозуміти, як діє Турбослим. Не варто фантазувати – звичайний трав’яний чай, як і інші препарати для схуднення, не в силах миттєво розщепити весь зайвий жир на вашому тілі.

Правильно заварений, а потім спожитий напій просто допоможе організму налагодити обмін речовин, очистити кишечник від скупчився в ньому харчового сміття, трохи приборкає апетит, що і призведе до часткового зниження ваги.

Це і є основні плюси препарату.

Якщо пити Турбослим чай замість звичайного, паралельно обмеживши себе в висококалорійної їжі і підключивши невелику фізнагрузкі, вам вдасться значно схуднути в короткі терміни.

Дія препарату базується на проносних, жовчогінних і сечогінних властивостях трав, що входять в натуральну композицію даного засобу для схуднення.

Стає зрозумілим, що приймати чай евалар краще в такі дні, коли вам не доведеться виходити надовго з дому, щоб в будь-який момент відвідати туалет.

Відгуки лікарів

Думки фахівців про Турбослім чай, як і будь-яку іншу очищающем чаї, неоднозначні.

Хтось вважає такий чай марною тратою грошей і часу, стверджуючи, що ніякої користі організму він не несе, хтось же твердо заявляє, що, якщо грамотно підійти до прийому такого трав’яного збору, поєднавши прийом з низькокалорійним дробовим харчуванням і спортом, можна легко і швидко знизити вагу до бажаних цифр. У всякому разі, не варто спиратися тільки на відгуки лікарів про чай Турбослім або на інформацію про нього в різних джерелах – краще порадитися з досвідченим дієтологом.

Це натуральний засіб для схуднення складається виключно з природних компонентів. Вони підібрані так, що кожна з трав доповнює чарівний букет чаю. Всі рослини в складі чаю Турбослім спрямовані на те, щоб сприятливо впливати на роботу травної системи, сприяти швидкому схудненню без жорстких обмежень в харчуванні:

Зелений чаю є основою очищає трав’яного збору – змушує прискорюватися обмінні процеси, вимиває шлаки і токсини, тонізує організм.

 • Олександрійський лист (лист сени) має виражену послаблюючу дію, відмінно стимулює перистальтику кишечника.
 • Кукурудзяні рильця відомі своїм жовчогінним і сечогінним ефектом, знижують апетит.
 • Плодоніжки вишні теж добре активізують відтік жовчі і нейтралізують застійні явища в шлунково-кишковому тракті, запобігають набряки.
 • Гарцинія камбоджійська частково гальмує процес переробки вуглеводів і відкладання жиру, допомагає контролювати апетит.
 • М’ята перцева заспокоює, знімає спазми, покращує відтік жовчі.

Інструкція чаю Турбослім

Як і будь-який інший препарат, що продається в аптеці, даний трав’яний збір має інструкцію із застосування.

Інструкція чаю Турбослім не надто велика – тут коротко описаний сам препарат, благотворний вплив його компонентів на організм, вказані рекомендації щодо застосування і дозволена добова доза готового напою, кількість фільтр-пакетів в коробці (20), а також вага кожного (2 г), можливі протипоказання і рада перед початком використання такого БАДа для схуднення проконсультуватися з лікарем.

Як пити Турбослим

Щоб не перестаратися і не нашкодити організму безмірним споживанням Турбослим чаю, сподіваючись якомога швидше розпрощатися з обридлим зайвими кілограмами, треба знати, як пити Турбослим.

Виробник рекомендує заварювати чай для схуднення, як звичайний – 1 пакетик залити склянкою окропу, після чого наполягати від 3 до 5 хвилин. Випивати готовий напій 2 рази в день, поєднуючи прийом чаю з прийомом їжі. Про підсолоджувачах не сказано нічого, так що краще обійтися без них.

Якщо такий букет трав вам не до смаку, можна трохи розбавити концентрований відвар водою.

Протипоказання

Не існує лікарського засобу, нехай навіть і що складається тільки з натуральних компонентів, яке було б абсолютно нешкідливим.

Протипоказання чаю Турбослім обумовлені можливими негативними побічними ефектами, які можуть надавати трави в складі чаю на роботу різних систем організму.

Даний трав’яний чай заборонено пити жінкам в періоди вагітності і лактації, людям, чий організм не приймає будь-який з рослинних компонентів збору або страждають серйозними захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Ціна на чай Турбослім

Ті, що худнуть дами готові віддати за чудодійний препарат мало не півзарплати, щоб скоріше стати стрункими. Ціна на чай Турбослім адекватна його ефекту.

Вартість 20 пакетиків чаю, яких, якщо строго слідувати інструкції, повинно вистачити на 10 днів, варіюється від 240 до 400 рублів.

Порівняно недорого засіб можна замовити в інтернет-аптеці або купити в інтернет-магазині компанії Евалар. Московські ціни на Турбослим чай ви можете дізнатися з таблиці нижче:

Назва аптеки або інтернет-магазинуЦіна в рублях
Аптека оптових цін WER.RU266
Аптека низьких цін ЕліксірФарм295
Аптека ZdravZona241
Інтернет-аптека Єврофарм270
Кремлівська аптека286
Аптека СДЛ307
Аптека Медбіолайн331
Онлайн гіпермаркет здоров’я 36,6407
Сайт компанії Евалар236

Очищення організму і схуднення за допомогою чаю Турбослім: склад біодобавки і докладна інструкція

Очищення організму і схуднення за допомогою чаю Турбослім: склад біодобавки і докладна інструкція

Одним з продуктів, який пропонує швидко скинути вагу без шкоди для здоров’я, є чай для схуднення Турбослім з позначкою «Очищення» від відомої компанії Евалар. На упаковці також можуть значитися мети застосування препарату: «для корекції фігури», «сприяє зниженню ваги», «для контролю ваги», «для пропорційної корекції фігури», «сприяє схудненню».

Чи відповідають вони дійсності? Чи можна позбутися від зайвих кілограмів, ввівши в раціон цей чудо-напій? І чи не зашкодить він здоров’ю?

склад

Для початку варто розібрати «по кісточках» склад чаю Турбослім, щоб зрозуміти, як діють на організм його компоненти. Перевагою препарату є натуральне рослинне сировину, з якого готуються фіто-пакети (по 20 штук в упаковці) вагою в 2 грами кожен.

У них містяться:

 • листя касії остролистной (сени) – 800 мг;
 • кукурудзяні рильця – 400 мг;
 • вишневі плодоніжки – 400 мг;
 • зелений чай – 250 мг;
 • екстракт гарцинии камбоджійської – 100 мг;
 • м’ята перцева – 50 мг.

Для грануляції чаю Турбослім використовується картопляний крохмаль, який не робить ніякого додаткового дії на організм при схудненні. Так що при першому погляді на склад препарату немає сумнівів, що він корисний з огляду на те, що виробляється на основі виключно рослинної сировини. Однак як саме вони впливають на організм, згідно зі свідченнями виробників і відгуками?

Механізм дії

Щоб дізнатися, чи ефективний чай Турбослім для схуднення, потрібно зрозуміти механізм його дії. Кожен компонент в його складі має свої унікальні властивості, завдяки яким відбувається зниження ваги.

Сенна – відоме проносний засіб, дуже потужне за своєю дією. Тонізує кишечник, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.

Збагачують організм вітамінами з групи В, пантотенової кислотою, каротином, вітаміном К. В них присутні стигмастерол, жирні олії, смоли, алкалоїди, сітостерол, інозит.

Завдяки їм, кукурудзяні рильця, а разом з ними і чай Турбослім мають сечогінну і жовчогінну дію, пригнічують апетит, знижують в крові рівень холестерину, допомагають в боротьбі з нервозністю, лікують від безсоння.

Мають протизапальну дію, сечогінний ефект, збуджують апетит, полегшують перебіг сечокам’яної і жовчнокам’яної хвороб, допомагають при цукровому діабеті, застосовуються в терапії шлунково-кишкового тракту, дизентерії, діареї. Знімають набряклість.

Всіма улюблений зелений чай перетворює Турбослим в джерело флавоноїдів, вітамінів, мінералів, антиоксидантів.

У ньому багато всіляких поліфенольних сполук, кофеїну, таніну, які покращують процеси обміну в організмі, стимулюють нервову систему, виводять токсини, активізують клітинний метаболізм, регулюють функції шлунково-кишкового тракту. Всі знають, що на основі цього напою багато дієтологів радять худнути.

Важко знайти біодобавку для схуднення, до складу якої б не входило цю екзотичну рослину. Турбослім не став винятком. Дійсно, у цього екстракту багато дивовижних властивостей, які виробники використовують в цілях зниження ваги.

У гарцинии багато гидроксилимонной кислоти і пектину, які ефективно блокують ферменти, що перетворюють глюкозу в жир. Також вона знижує відчуття голоду, зменшує кількість холестерину в крові, активізує метаболізм. І не потрібно забувати про легке проносне дію, яку вона надає.

Ця рослина не є екзотичним, його багато хто вирощує на своїх ділянках і заварюють з цими ароматними листям заспокійливий напій. Але як м’ята потрапила в Турбослим – чай ​​для схуднення? Виробники використовували тут такі її властивості, як поліпшення перистальтики шлунка і нормалізація травлення.

Вивчаючи дію компонентів чаю Турбослім на організм, можна виявити кілька загальних особливостей, які, дійсно, можуть сприяти схудненню.

По-перше, всі вони покликані покращувати роботу шлунка, який в нормальному стані буде переробляти жири в необхідну енергію, а не відкладати їх про запас.

По-друге, майже всі заявлені в складі напою рослини мають сечогінний ефект. Скидання зайвої ваги відбувається за рахунок виведення рідини з організму. І ось тут багато лікарі попереджають про небезпеку такого способу схуднення. Разом з нею губляться і корисні речовини, може наступити виснаження або зневоднення.

Так що потрібно мінімізувати вживання Турбосліма і дотримуватися дозувань, рекомендованих в інструкції. Але спочатку – уважно вивчити показання і протипоказання для використання цього чаю як засобу для схуднення.

показання

Кому буде корисний чай Турбослім, схуднення за допомогою якого не завдасть шкоди здоров’ю? Незважаючи на те, що це всього лише БАД, який не є лікарським засобом, у нього теж є свої показання:

 • ожиріння;
 • набряклість;
 • збій в роботі травної системи;
 • жирові відкладення на найвидніших місцях, які псують фігуру;
 • проблеми з нервовою системою, яка змушує «заїдати» будь-який стрес солодощами або випічкою;
 • знижений імунітет.

Якщо це – ваші проблеми, які заважають вам виглядати стрункою і красивою, чай Турбослім допоможе схуднути при його грамотному використанні. Але попередньо обов’язково вивчіть список протипоказань, які можуть перешкодити вам здійснити мрії про бездоганну фігуру.

Віддаєте перевагу чаю кави? Спробуйте: «Кава Турбослім для схуднення».

Протипоказання

В інструкції, яка супроводжує чай Турбослім, вказані такі протипоказання:

 • індивідуальна непереносимість деяких компонентів препарату;
 • вагітність;
 • лактація.

Там же дана рекомендація – перед застосуванням Турбосліма проконсультуватися з лікарем. І ось якраз, з огляду на потужний проносне і сечогінну дію рослинних екстрактів в складі цього чаю, фахівці застерігають всіх бажаючих схуднути, що список протипоказань для його вживання повинен бути набагато більшим.

Вони включають в нього також:

 • захворювання сечовидільної системи, яка при наявності патологій просто не витримає такого колосального навантаження;
 • вік до 16 років;
 • гіпертонія;
 • проблеми з судинами або серцем;
 • надмірна нервова збудливість;
 • виразка, гастрит, панкреатит;
 • діарея.

Так що будьте гранично уважні, наважуючись на схуднення за допомогою чаю Турбослім. Щоб уникнути побічних ефектів рекомендується або проконсультуватися у фахівця, або брати під контроль дозування і стан власного організму. При появі перших же ознак погіршення здоров’я прийом препарату припинити. Великим плюсом цієї біодобавки є простота її вживання.

Інструкція по застосуванню

Дійсно, інструкція до чаю Турбослім максимально проста і напрочуд коротка.

Вона свідчить про таке:

 • один фільтр-пакет заливається склянкою окропу об’ємом в 200 мл;
 • залишається для настоювання хвилини на 3 (але не більше 5);
 • приймається по склянці двічі на день під час основного прийому їжі (краще вранці і в обід).

Судячи з відгуків, така схема застосування чаю Турбослім дозволяє позбутися від 3 до 7 кг за курс (20 фільтр-пакетів).

Однак фахівці, щоб уникнути знову-таки побічних ефектів, доповнюють інструкцію своїми корисними рекомендаціями:

 1. Організм повинен бути сильним, щоб витримати таку потужну сечогінну і проносну атаку двічі в день. Тому рекомендується почати з одного фільтр-пакета.
 2. Категорично забороняється пити Турбослим на голодний шлунок.
 3. Незважаючи на специфічний смак чаю, його не можна розбавляти цукром, медом або якимись іншими підсолоджувачами.
 4. Якщо витримувати і пити Турбослим двічі в день, курс схуднення повинен становити не більше 10 днів. Якщо ви вживаєте 1 фільтр-пакет на добу, він продовжується до 20 днів.
 5. Перерва між курсами має бути не менше 3 тижнів і лише при хороших показаннях здоров’я.
 6. Якщо хочете більшої ефективності від біодобавки, багато рухайтеся і займайтеся легкими видами спорту.
 7. Низькокалорійна дієта теж посприяє якнайшвидшому схудненню.

Купувати чай Турбослім краще в аптеках, де товар сертифікований і надходить на прилавки безпосередньо від виробника. По крайней мере, так ви знизите ризик купити неякісну продукцію і постраждати від неї. Тим більше, що навіть оригінал дуже часто викликає досить негативні відгуки з-за своїх численних побічних ефектів.

Побічні ефекти

Якщо проігнорувати рекомендовані виробником дозування чаю Турбослім або протипоказання до схуднення з його допомогою, можна зіткнутися з тим, що організм збунтується проти такого, грубо кажучи, насильства.

Найчастішими побічними ефектами є:

 • безсоння;
 • дратівливість, нервозність, швидка стомлюваність;
 • порушення гормонального фону;
 • серцево-судинні захворювання;
 • проблеми з нирками або печінкою;
 • порушення травлення;
 • зневоднення;
 • сильна діарея;
 • хвороби сечостатевої системи;
 • збій менструального циклу;
 • відмова кишечника від самостійної роботи, без стимуляторів;
 • постійні запори;
 • гастрит, виразка;
 • біль і різі в шлунку;
 • нудота.

Сумніваєтеся, чи допомагає чай Турбослім для схуднення? Вивчіть відгуки, оціните стан власного здоров’я, розрахуйте, скільки зайвих кілограмів ви б хотіли скинути.

А найголовніше – порадьтеся з дієтологом або терапевтом, чи підійде вам такий спосіб боротьби з надмірною вагою.

Все-таки наявність в складі біодобавки найпотужніших рослинних екстрактів з проносним і сечогінним ефектом – це великий ризик всіляких ускладнень.

Так що будьте гранично уважні, пильні і точні в дозуваннях. Збій в роботі будь-якої системи організму під час прийому препарату – сигнал до того, щоб знайти інший спосіб схуднути.

Для тих, кому потрібен швидкий результат, наша стаття про капсулах для боротьби із зайвою вагою: «Турбослім експрес-схуднення».

Previous Очищення кишечника активованим вугіллям: відгуки про ефективну чистку організму від шлаків і токсинів
Next Медовий масаж живота для схуднення: опис процедури, відгуки

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *