Дієти для схуднення, які реально допомагають схуднути на 15 кг за місяць


Дієти які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг, меню

Дієти для схуднення, які реально допомагають схуднути на 15 кг за місяць: як приймати левотироксин натрію

Дієти, які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг, містять спеціальну методику прийому їжі. А також, досить чіткі норми,

які необхідно враховувати протягом усього часу дієтичної програми для зниження власної ваги і ні за яких обставин не можна їх забувати. Коли відбулося порушення встановленої дієти, тоді буде потрібно починати проходить курс заново з самого початку.

Щоб скинути надлишки зайвої ваги, а також придбати струнку і здорову фігуру без ризику для свого здоров’я, потрібно максимально строго дотримуватися всіх умов і раціон харчування при проходженні курсу дієтичної програми.

Вибираємо стратегію і систему схуднення

Щоб вибрати правильні і оптимальні дієти, які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг дому та в домашніх умовах прибрати живіт і боки, потрібно заздалегідь отримати професійну консультацію у лікаря дієтолога. Така консультація вам не завадить, а навпаки допоможе максимально точно визначитися з вибором тієї чи іншої дієтичної програми і досягти максимально високого підсумкового результату.

Організм до зниження ваги необхідно заздалегідь підготувати, щоб не виникло небажаних наслідків. Насамперед, потрібно повільно прибирати зі свого раціону деякі продукти.

Також, в необхідному порядку необхідно включити в свій щоденний графік різноманітні фізичні вправи і навантаження.

Потім вже можна починати використовувати розроблений і перевірений режим за певною дієтичної програмі для максимально якісного і безпечного зниження власної ваги.

Тут дуже важливо підкреслити, що стратегію або методику, яку ви будете використовувати для того, щоб скинути надлишки власної ваги протягом певного часу, потрібно максимально ретельно опрацювати. Тільки таке ставлення до цього питання, допоможе вам максимально безпечно і ефективно досягти необхідного результату без шкоди для свого здоров’я.

Особливості дієтичної програми для зниження надлишку ваги

Дієти які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг меню складаються заздалегідь на весь термін дієтичної програми і потім безумовно дотримується щодня. На самому першому етапі, потрібно виключити зі свого меню харчування такі продукти як: чіпси, продукти містять консерванти, ГМО та інші шкідливі продукти, вживання яких не рекомендується.

Щоб скинути надлишки власної ваги досить швидко за часом, буде потрібно в своєму раціоні поєднувати білки і вуглеводи. Для прикладу, вживати курку зі свіжими овочами. Також, з раціону потрібно виключити різноманітні жири і не вживати у великих кількостях солону їжу.

Приймати їжу після 18-ї години заборонено. Крім цього, в середині дня не рекомендується їсти фрукти, які сприяють збільшенню цукру.

Сучасні дієти які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг відгуки, говорять про те, що це безпечний і в значній мірі ефективний спосіб досить швидкого зниження надлишків власної ваги.

Необхідно при використанні дієти які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг меню знати особливості:

 • Буде потрібно кожен день виконувати певні фізичні вправи не менше 20-ти хвилин.
 • Для того, щоб не вживати більше їжі ніж потрібно при дотриманні дієтичної програми, потрібно готуватися до сну до 23-00 за часом.
 • Коли в середині дня ви відчуваєте голод, тоді не слід його терпіти. Є можливість випити кефіру, з’їсти невеликий сирок.
 • Коли на ніч не перевантажує організм надлишком їжею, тоді протягом всієї ночі йде процес спалювання жирів, що сприятливо впливає на процес схуднення.

Різноманітні меню при використанні дієтичної програми для зниження ваги

Дієти, які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг відгуки, дають прекрасну можливість для того, щоб максимально повно скласти спеціальне меню. Воно повинно бути самим правильним і оптимальним у використанні.

Зниження власної ваги при використанні різних дієт виконується за допомогою того, що виводиться в великих кількостях рідина.

Тому, дуже часто по завершенню дієтичної програми по зниження ваги, він знову повертається.

Дієта «1 + 4»

Дієти які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг будинки вимагають максимально строго виконання всіх правил і норм зазначеного раціону. При цій популярній дієті, основний раціон включає до свого складу, досить велике число салатів, які готуються зі свіжих і корисних овочів. Суть дієти полягає в тому, що до 1-якої страви, можна додавати 4 схожих.

Дієта Кіммі Протасова

Це відмінна дієтична програма, що дозволяє максимально безпечно і при цьому дуже ефективно позбутися від надлишків власної ваги не завдаючи шкоди своєму власному здоров’ю.

Вона зарекомендувала себе тільки з позитивного боку у великого числа людей, що закінчили курс схуднення по ній і домоглися досить високих результатів.

Дієти які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг – це ефективний і надійний спосіб скинути надлишки ваги і придбати струнку і здорову фігуру для будь-якого охочого.

Дієта для схуднення, скинути мінус 15-20 кг за тиждень

Дієта для схуднення, скинути мінус 15-20 кг за тижденьДієти 15 кг за тиждень ( 9 votes, average: 4,22 out of 5)
Завантаження …

Короткий зміст статті:

 • Дієта 15 кг за місяць
 • Дієти 15 кг за тиждень
 • Відгуки про якісні дієтах – відео
 •  Дієта для схуднення за 15 кг
 • Скинути з дієтою 15 кг
 • Дієта для схуднення, скинути мінус 15-20 кг за тиждень – відео

Необхідно схуднути? Заповітна цифра п’ятнадцять кілограм? Як же її досягти?

Дієта для схуднення, скинути мінус 15-20 кг за тиждень

Головне – ніяких хвилювань і переживань, ми надамо Вам вибір декількох дієт. Просто прочитайте нашу статтю і все дізнаєтеся.

Дієта 15 кг за місяць

Є шанс втратити 15 кіло за місяць. Так, це ідеальна можливість. Це дієта 15 кг. Перейдемо до опису і розбору дієти. Головне – це дотримання правил. Отже, спочатку необхідно очистити кишечник.

Користуйтеся клізмою. Це хороший помічник у цій справі. Дуже важливо правильно дотримуватися меню і не відходити від нього ні куди. Дуже важливо і питво. П’ємо багато. Рідина допоможе Вам схуднути дуже швидко.

Дієта 15 кг за місяць

Дієта мінус 15 кг це просто кращий друг в схудненні. Є не можна практично нічого, необхідно лише багато пити. Найскладніший день – понеділок, не їмо.

Дозволено пити, при цьому дуже багато. У вівторок побалуйте себе молочними продуктами, але зверніть увагу на те, що жирність у нас мінімальна.

У середу приготуйте овочі, а в четвер дозволена шинка і трохи сиру. Так харчуємося місяць.

Дієти 15 кг за тиждень

Є й інша дієта, де ми зможемо схуднути на 15 кг за все днів за сім. Даний варіант – це не що інше, як дієта з використанням молочного продукту, а саме кефіру. Головний продуктом, як можна зрозуміти з назви, є кефір. Його можна совістити з іншими продуктами. Не можна ніякого цукру, виробів з борошном і солі.

Забуваємо про погані звички, наприклад, куріння і жирної їжі. Наша дієта відповідно і називається кефірної. Звичайно, вживати необхідно не тільки один кефір, але ще і інші продукти, про них Ви скоро дізнаєтеся. Почніть свій день з картоплі, краще в мундирах приблизно штук п’ять.

Відгуки про якісні дієтах – відео

П’ємо кожен день багато кефіру, не менше як 1.5 літра. День другий – це м’ясо. Чи не більше ста грам і краще його відварити. Далі п’ємо знову кефір. Можна на наступний день з’їсти яловичину і знову кефір.

Четвертий день – ніщо інший як риба. Вона може бути будь-яка і приготована по-різному. Кефір ніхто не відміняв. Наступний день – це овочевий і фруктовий. Останні два дні не їмо, п’ємо багато кефіру.

Це важливо вони допоможуть розвантажити організм.

 • Є і варіант, коли Ви худнете на багато кіло дієта мінус 15 20 кг за сім днів. Розглянемо варіант монодієти. Наприклад, гречану дієту. Сидіти на ній довго не можна. Максимум це тиждень. Можна втратити близько п’ятнадцяти кілограм зайвої ваги. Один тиждень – ось максимум часу дієти, не більше. Правильність приготування гречки – ось те, що грає головну роль. Її необхідно заливати окропом два рази і лише, потім варити.

Дієти 15 кг за тиждень

Є і дуже складний варіант дієти, коли можна схуднути на п’ятнадцять кілограм. Сідайте на неї якщо Ви впевнені в своїх силах. Отже, перший нюанс – це те, що перші три дні їсти не можна. Лише п’ємо, але багато.

У четвертий день вже можна і перекусити овочами. Їсти можна і в день шостий. Це два яйця, м’ясо і яблуко. Розділіть на день. І в останній день можна сир. Лікарі рекомендують цю дієту. Вона хоч і складна, але дуже ефективна.

Ви зможете схуднути і очистити організм.

 Дієта для схуднення за 15 кг

Найпоширеніший варіант – це схуднення по кіло в день, тобто п’ятнадцять кілограм за п’ятнадцять днів. Це ідеально день пройшов, і кілограма немає. Рідина, рідина і ще раз рідина – ось головне правило.

П’ємо чай, наприклад, краще зелений. Перший день яєчний, їмо їх п’ять, заздалегідь відварених. День другий стане рибним, а третій курячим. У четвертий день дозволено їсти картоплю. У п’ятий день можна вже м’ясо, наприклад, яловичину.

Дієта для схуднення за 15 кг

Шостий і сьомий дні – овочеві і фруктові відповідно. День восьмий, нехай складається з сиру, а дев’ятий з кефіру і все. День десятий – шипшина і його відвар. Потім беремо меню перших п’яти днів.

Що стосується думок про даній дієті, то вони різноманітні. По-перше, не всі змогли дійти до кінця, вона дуже і дуже важка. Сидіти на ній занадто складно. Голод – ось те почуття, яке супроводжує Вас все перші чотири дні.

Але якщо Ви дійшли до кінця, то результат Вас просто здивує і порадує.

Скинути з дієтою 15 кг

Наша популярна дієта п’ять має певні характеристики. Головне – це те, що Ви швидко схуднете. Вона не дуже довговічна. Всього кілька днів. Раціон дуже специфічний. Головне – це не заважати їжу. Тобто необхідно їсти саме роздільне харчування.

Схуднути Ви зможете швидко, Ви станете просто дивовижною красунею. Правила та рекомендації – ось, що головне. Результат буде просто приголомшливий, все відгуки про дієті позитивні. Всі задоволені результатом. Головне – це те, що втрачені кілограми до Вас не повернуться. Це можна пояснити особливостями дієти.

Вона характеризується тим, що жир зникає назавжди.

Скинути з дієтою 15 кг

Для більш ефективного схуднення краще все-таки вибрати дієту на більш тривалий період. Дуже популярна дієта, яка використовує яйце. Вона може бути на тиждень, дві і чотири. Яйце це дуже популярний засіб схуднення. Воно ще й дуже корисно.

Адже саме завдяки йому Ви очистите організм, отримаєте необхідні корисні речовини. Головне – це те, що Ви не витрачаєте зайвих грошей. Їсти можна все продукти. Втратити Ви зможе приблизно двадцять кілограмів. Чи не їмо після шести вечора. Дане правило краще не порушувати завжди.

 • Дієта з яйце популярна і на тижні дві. Яйце – це те, що необхідно їсти кожен день. Можна вживати і перепелине яйце. Воно дуже корисно. Правила прості. Їмо не великими порціями. Багато п’ємо. Пити можна чай. Краще, звичайно, зелений.

Отже, не сумнівайтеся, просто сядьте на дієту. Просто спробуйте, виберіть ідеальний для себе варіант. Він допоможе вам виглядати просто відмінний. Ви себе не впізнаєте, речі не налезут. Не відкладайте, почніть сьогодні. Уперед за ідеальною фігурою. Виберіть дієту і все.

Дієта мінус 15 кг на місяць – меню, відгуки, результати

Дієта мінус 15 кг на місяць - меню, відгуки, результати

Всім хочеться мати струнке тіло і привабливо виглядати, але при наявності зайвої ваги домогтися цього неможливо.

Там, де необхідно скинути кілька кілограмів, особливих труднощів не виникає, але для позбавлення від 15 кг потрібно гарненько попрацювати.

Чи є вихід, як швидко схуднути на 15 кілограм? Дієтологи впевнено відповідають – так! Існує одна ефективна дієта для схуднення на 15 кг за місяць, про яку хочемо вам сьогодні розповісти.

Як схуднути на 15 кг за місяць?

Перед тим, як сідати на дієту для схуднення на місяць на 15 кг рекомендується відвідати дієтолога, який дасть вам основні рекомендації. Не у всіх на це є час, тому ми для вас підготували ключові правила, яких потрібно дотримуватися для швидкого і безпечного схуднення:

 1. Не їжте солодощі і випічку, крохмалисті овочі, макарони, копчені і солоні продукти. Під заборону потрапляють газовані і алкогольні напої. Важливо відмовитися від вуглеводних продуктів з високим глікемічним індексом.
 2. Сідаючи на дієту для схуднення на 15 кг за місяць по дням, краще вживати аптечні вітамінні комплекси, які забезпечать підтримку організму в складний період.
 3. Звичну свинину рекомендується замінити нежирної птахом або рибою. Додайте в раціон квасолю, яка багата рослинними білками.
 4. Всі продукти варіть або готуйте на пару.
 5. При бажанні поєднувати дієту для схуднення на місяць на 15 кг з фізичними вправами, будьте обережні. Не кожен організм витримує високі навантаження.

Меню дієти мінус 15 кг за місяць

Сідаючи на ефективну дієту для схуднення на 15 кг за місяць, меню на кожен день потрібно скласти за певною схемою.

У понеділок треба поголодувати. Протягом дня дозволяється випити 1 л молока, а на вечерю з’їсти 100 г житнього хліба.

У другій і п’ятий дні налягаємо на білкову їжу. З ранку випиваємо кави з молоком, з’їдаємо пару шматочків чорного хліба з маслом, ложечку меду. Пообідати слід вареної грудкою, нежирним бульйоном з скибочкою висівкового хліба і твердим нежирним сиром. Вечеря обмежується двома яйцями, звареними круто.

Третій і шостий дні повинні бути овочевими: починаємо день з двох зелених яблук або апельсинів, обідаємо овочевим супом, а вечеряємо легким овочевим салатом (помідори, огірки, солодкий перець). Дозволяється чай з ложечкою меду.

На четвертий і сьомий дні потрібно на сніданок випити кави з молоком і кілька скибочок твердого нежирного сиру. Обідаємо курячою грудкою або рибою у вареному вигляді, двома яйцями і шматочком висівкового хліба. Замість вечері випиваємо 200 мл нежирного кефіру.

За подібною схемою потрібно їсти три тижні, а фінальний тиждень ефективної дієти для схуднення на 15 кг особлива. Кожен її день – своєрідна монодиета:

 1. У понеділок до 1,5 кг яблук і нічого іншого.
 2. Вівторок – день відвареної курятини (до 1,5 кг).
 3. Огірки і помідори в свіжому вигляді (до 1,5 кг в сумі).
 4. Кілограм нежирного відвареного м’яса.
 5. 500 г твердого нежирного сиру.
 6. Літр нежирного кефіру, 500 г вареної риби, пара яєць.
 7. До кілограма сиру і пара келихів червоного вина.

Результати і рекомендації дієтологів

Як ви тільки що переконалися, меню дієти для схуднення на 15 кг за місяць досить жорстке. Однак якщо вам вдасться витримати всі 30 днів і не зірватися з дієти, результат буде приголомшливим – про це свідчать відгуки схудлих на 15 кг і більше (див. Фото).

За допомогою ефективної дієти для схуднення на 15 кг своє тіло вдалося перетворити багатьом жінкам, але іноді вона шкодить здоров’ю. Щоб схуднути за цією системою, контролюйте реакцію організму на зміни режиму і раціону харчування:

 • регулярність походів в туалет;
 • психологічний стан;
 • стан волосся і шкіри.

Які таблетки допоможуть схуднути на 15 кг

Які таблетки допоможуть схуднути на 15 кг

Ні, максимум можна на 5 кг в місяць.

Які таблетки допомагають схуднути Друзі, на цей момент жуйка для зниження ваги, це кращий засіб для зниження веса.Заказала Жуйку для схуднення, мій результат за 7 тижнів – мінус 15 кг !!!

Відрізати ногу.

15 КГ можна скинути лише за 3 МІСЯЦІ а ніяк ні за 3 тижні.

ні як

Правильне дробове харчування + фітнес.

Ось навіщо себе до такого стану доводити, що потім потрібно терміново скинути 15кг! це дуже великий стрес для організму скидати так багато за такий час. мені допомогла сушка + спорт, але у мене не було мети 15кг скинути

З власного досвіду знаю, що добре допомагає схуднути орсотен слим. Купувала в аптеці весной.Врач перед операцією зажадав, щоб я скинула вагу, де то кг 10-15. Оскільки складно буде проходити операція, так ось я була в подиві, яким чином?

Підкажіть дуже терміново схуднути … треба срочно..подскажіте які є таблетки які допоможуть схуднути на 15-20 кг

А час на пожерти залишилося?
ну що справді ви питаєте …. пурген так. проносне …. 20кг за місяць … скільки ви важите? це шкідливо … навіть небезпечно …. а проносні пити … просто виведіть з організму поживні речовини … ви краще про своє графіку подумайте … і зверніть увагу на те, що їсте

Які таблетки допоможуть зменшити і знизити апетит? Обід 15,00 тушковані овочі відварна курогрудь. 18,00 будь-які овочі курогрудь або той же сир з чаем.Мне допоміг Рідкісні схуднути. Навіть не він один, а поєднання зі спортом і ПП. Апетит зменшився, солодке не їм …

пурген

Таблетки мало чим допоможуть. Потім вага назад повернеться, краще на правильне харчування перейдіть.

Поміняйте харчування … намагайтеся вуглеводи їсти до обіду, після обіду переходите на білкову їжу … намагайтеся після 18.00 не їм, і пийте до 2,5 літрів рідини, намагайтеся виключить солодкі напої …

20 кг на місяць-це здоров’ю тільки шкодити … не вводьте строгою дієтою в стрес свій організм, інакше він вам помститься, наберете вдвічі більше, так як організм починає робити запаси ….

А головне наберіться терпіння і все у вас вийде … Удачі ..

А ти знаєш, що ці таблетки містять яйця глистів? У всякому разі деякі точно !!! Потім ще доведеться глістоваться, навіщо тобі це?

Ні в якому разі не приймайте таблетки, це може викликати гормональний збой!

Дівчата які таблетки допомагають реально схуднути тільки щоб за ціною були пріемліми.І за час його прийому геть відвикаєш їсти жирну їжу, я за півроку на 16 кг похудела.Ліндакса 15 але будеш на людей кидатися ридати і не спати А з нею худнеш хорошооо.

Попей пігулки, скинеш 20 набенрешь 40))

Дуже терміново?? ? т. е.

ви роками про це не думали? не треба!! ! прошу вас!!!! не треба терміново худнути !! ! це до добра не приведе !!!! це справа не терпить поспіху !! ! не втрачайте пильність !! ! таблетки-вбивці !! ! поступово давайте починайте худнути !! ! і коли почнете бачити результати, це буде для вас щастя !! ! а якщо різко схуднете у вас почнуться проблеми зі здоров’ям нутрощів і валиться шкіра !!!! а поступово, по кг 2 в місяць все буде окей !! ! але масаж обов’язковий! щоб шкіра нормальна була! будьте красиві і щасливі !!!! не панікуйте!!!

Таблетки це гидота !!!! ЗАЙМАЙТЕСЯ КРАЩЕ СПОРТОМ

Підкажіть хочу дуже терміново схуднути … треба срочно..подскажіте які є таблетки які допоможуть схуднути на 15-20 кг

Скажіть хто які приймав таблетки, після яких схудли?

Я приймаю Гелі фірми Ейжел. Вони натуральні на 98%, не дражнять печінку, як таблетки або капсули і надають оздоровчий ефект.

Я брала Ліда за три місяці схудла на 15 кг і потім поправилася на 20 кг за полгода.Мне складніше скинути вагу тому допомогли таблетки, а утримати я і без них можу !!!! Лена 28 175 71 Мета 69 кг!

Не існує похудательной таблеток і жиросжигающих препаратів. Від того, що хтось – то добре просрали ще ніхто не худнув. Що б схуднути треба міняти свій спосіб життя, а не шукати нові таблетки.

А ви знаєте, що після таблеток, та вагу ви скинете, але повернеться він помножений на 2! Це дурне рішення приймати таблетки. Найкраще: здорове харчування, фізичне навантаження. РУХ ЦЕ ЖИТТЯ!!!!))))))

Пила Турбослім дренаж, Турбослім день-ніч, Турбослім кави, ніякого толку, пішла до дієтолога він вирахував мої покладені калорії в день і справа пішла, результат шикарний, і звичайно спорт безн нікуди, до речі їм усе тільки вважаю калорії.

За допомогою яких таблеток можна швидко схуднути мінімум на 15 кг ??

Краще не ризикувати, все диво-таблетки небезпечні захворюванням раку

Як схуднути без дієт і таблеток? Життя без таблеток теж життя. І ці таблетки не вітаміни.Я рекомендую Рідкісні. На своєму досвіді перевірила, реально допомагає худнути. 07 22 20 Мар 15.

Ірина, не раджу цього робити !! ! Ви хоч знаєте яку шкоду організму завдасте? !

Як схуднути 15 кг ??? Які таблетки пити для чоловіків? !! Помогите !!!

Як схуднути??? Жерти треба менше, ось і все !!!
Є «система мінус 60» – спробуйте так …

Здорові продукти допоможуть схуднути без таблеток. Схуднути за тиждень на 10 кг без таблеток що робити. Повна відмова від жирів і що їсти.

Несильно голодна дієта – сама безглузда. Відчуття голоду буде, а схуднення – немає. Голодування має бути 1 день раз на тиждень.
Дієти та препарати для схуднення – це заняття марне, дають тільки временниь ефект, і часто даже шкідливі для здоров’я, фітнес может зробити тебе здоровіше і тимчасово скінеш’ вага, але не більше того.

Але якщо треба скинути вагу, влаштовувати собі раз на тиждень разгрузочниь день, наприклад, в суботу не снідати, вообще НЕ еш’ нічего з ранку весь день, вранці в неділю поснідали, як зазвичай. У теченіе розвантажувального дня можна пити тільки воду, можна гарячу або холодну, близько 2 літрів в день, але не мінералку і не соки.

А всю решту тиждень живі нормальноь Життя і не мучте себе дієтами, обмін веществ нормалізуеця сам! І тоді можна буде зовсім скасувати голодні дні, сможеш’ є скільки захочеш’, вага нд? одно буде в нормі. Будеш’ жить полноя Життя, ні в чом собі не відмовляючи. Це РЕАЛЬНО деьствующиь рада для желающих сброcіть вага.

Щоб погасити почуття голоду на кілька годин в голодниь день, випеь півлітра горячеь як чаь води. Найпоширеніша ошибке желающих схуднути – урізають порції, живут НЕ ситі і не голодні, або що ещо хуже, не їдять після 6 вечера. Це протиприродно. А потрібно харчуватися досхочу, просто робити один ПОВНІСТЮ голодниь день в тиждень, на одне воді.

Подивися на природу, наприклад, вовки – завжди в отлічноь формі, коли є їжа – їдять досхочу, не огранічивают себе (після 6 вечера тоже їдять). Потім цілодобово їжі може не бути, відбувається очищеніе організму від шлаків.

Які таблетки для схуднення ви брали і чи допомогли вони? Потрібно терміново пухудеть за 1 місяць, допоможіть 🙂

Ксенікал! Допомагає на 99,9%

Так, це правда і я ліду пила після перших пологів, результат за 2 місяці мінус 15 кг.Еще допомагає радянський бесакоділ а таблетках, але не часте застосування, це слабітельное.Похудела на 13 кг, повернулися 1,5 за 2 останніх місяці.

Помойму все це брехня, непейте!

Не треба таблеток !!!! Овочева дієта – 7-15 кг за місяць. Овошной суп на воді з стеблами селери (можна їсти хоч цілими днями) + багато води + всі фрукти, крім бананів + всі овочі (сирі або варені). Худніть на здоров’я.

Випивати 1,5 літра води протягом дня, по склянці за півгодини до їди, і не раніше ніж через 2 години після. Щоб напевно – в воду треба додавати пакетик з Алка Майн.

Спробую коротко (щоб уміститися в 1000 знаків): 4 дня. День перший: соковий Можна пити фреші овочеві і фруктові соки без цукру. Єдине обмеження в цей день – не більше півтора літрів соків. Ледачі можуть купувати соки в магазині. Води і зеленого чаю можна пити скільки завгодно.

День другий: сир і кефір Візьміть півкіло знежиреного сиру, 1,5 літра одновідсоткового кефіру і все це розділіть на п’ять рівних частин. Кожні 2,5 ~ 3 години потрібно з’їдати порцію сиру з кефіром, а за півгодини до і через годину після прийому їжі випивати склянку чистої води або зеленого чаю.

Якщо купити молочку серії HYLA (вона заснована на низьколактозні молоці, тобто дуже малокалорійні), можна збільшити порції. День третій: салатний Протягом дня потрібно з’їсти близько півтора кілограмів салату з листових зелених овочів з двома столовими ложками рослинного масла (краще оливкового або лляної).

День четвертий: знову соки (див. День перший)

За чотири дні такої дієти реально втратити в середньому близько двох кілограм без втрат для здоров’я.

Є 4 вправи! -робити 8 раз в день-станеш, а якщо у віці-зморщена будеш, як яблуко сухе! -треба?

Розмірковуючи на тему, як схуднути на 15 кг в короткі терміни, можна зробити висновок, що скинути вагу максимально ефективно, але безпечно досить важко. Способів скидання ваги багато, але далеко не всі з них корисні.

Що потрібно їсти щоб схуднути реально? Кг на 15.может таблетка, чаї якісь?

Жерти менше треба і спортом займатися!

Які таблетки або трави допоможуть швидко схуднути? Що донорська кров лежить, хтось може без рисова дієта схуднути на 15 кг обмежень є жирне і солодке і не підозрював про те.

Вживайте побільше ананасів свіжих, але можна і консервованих, дуже добре допомагає, перевірено !!!

Є чудовий коктейль, збиває апетит, але організм отримує необхідні вітаміни, розроблений російськими вченими, пити вранці замість сніданку і ввечері замість вечері, а обідати як зазвичай, і чай звичайно, очищающий для схуднення, пишіть

При таких бажаннях краще взагалі нічого не їсти, тоді може і схуднеш

Спорт зал – найкраща таблетка

Тренажерний зал + дієті (без вуглеводна, сидять всі подруги, чоловіки і навіть дорослі жінки) перший місяць втрачаєш 5-6 кг, у другій вже 10кг. перевірених)

Вибір дієт, які допомагають реально всього за місяць схуднути відразу на 15 кг

Вибір дієт, які допомагають реально всього за місяць схуднути відразу на 15 кг

Осина талія – ​​ця мрія багатьох представниць прекрасної половини людства стає особливо актуальною напередодні свят та урочистих подій. І при всьому прагненні скинуть до призначеної дати п’ятнадцять-двадцять кілограмів активні дії зазвичай починаються в кращому випадку за місяць раніше.

Добре ще, що з «рятівним колом» навколо живота можна розлучитися за такий короткий проміжок часу без критичних наслідків для всього організму! Адже схуднення, при всій користь здорового способу харчування, нерозривно пов’язане зі змінами в фізіології всіх органів, тканин і навіть клітин у всіх системах організму.

Тому дієти для схуднення на 15 кг за місяць повинні бути ретельно продумані, фізіологічно обгрунтовані і зобов’язані виключати всі можливі наслідки для організму.

Ефективність місячних дієт

Такі методи позбавлення від надмірної обсягу і ваги дійсно ефективні хоча б з тієї причини, що меню подібних дієт більш насичено в порівнянні з експрес-методами. А це означає, що не доведеться на місяць відмовляти собі буквально у всіх маленьких радощах життя – більшість продуктів все ж зберігаються в меню, хоча доведеться кілька урізати їх порції.

Крім того, одного місяця цілком достатньо для того, щоб домогтися бажаного результату навіть при сильно надлишковій масі тіла. Позбавлення від 15 зайвих кілограмів не відіб’ється негативно на здоров’я.

А такий період схуднення дозволить не тільки досягти бажаного результату, але і надійно закріпити його.

При цьому згодом буде простіше підтримувати пропорції своєї фігури, зрідка повертаючись до дієтичного меню і рекомендацій дієтологів з інтервалом один раз в кілька місяців.

Вигідні такі дієти і за бюджетними міркувань – рекомендовані в них продукти завжди доступні і зазвичай є в холодильнику будь-якої сім’ї. А приготування дієтичних страв по днях кожного тижня не займає багато часу.

З огляду на всі ці переваги і практично повна відсутність протипоказань, можна з упевненістю приступати до схуднення вже сьогодні, щоб рівно через місяць побачити в дзеркалі відображення стрункого силуету і зачарувати всіх оточуючих елегантною фігурою.

Стратегія дієти на місяць

Дієтологами розроблено кілька правил дієтичного схуднення, які дозволять домогтися більш стійкого результату. Відразу ж слід змиритися з тим, що в перші кілька днів доведеться трохи проявити наполегливість у боротьбі з почуттям голоду.

Це не означає, що доведеться голодними очима споглядати їжу і не торкатися до неї. Але обмежити звичний обсяг порцій точно буде потрібно, і це може викликати невеликий дискомфорт.

Але організм швидко адаптується до такої прийнятною для нього зміні і буде вдячний за порятунок від зайвих навантажень.

До речі, про навантаження теж доведеться подбати. Помірні фізичні навантаження будуть тільки на користь. Так що слід на весь найближчий місяць взяти за правило ранкові пробіжки, заняття ранковою гімнастикою.

Рекомендується більше рухатися і протягом всього дня. Можна пройтися пішки на роботу і ввечері назад додому. За покупками теж можна відправитися без автомобіля і міського транспорту.

По можливості можна знайти заняття, що вимагає фізичної активності, вдома, на дачі.

Рекомендується також полюбити на цей час водні процедури, особливо – візити в басейн, де приємне успішно поєднується з корисним.

До слова, всі ці звички буде непогано зберегти і надалі – тоді не доведеться знову через півроку шукати дієти, які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг і знову починати все спочатку. Важливо пам’ятати, що ця дієта може стати стартовим ступенем до вирішення проблеми зайвої ваги на все життя, і варто гідно оцінити цю можливість.

Схуднення буде просуватися більш успішно, якщо старанно дотримуватися і режим дня. Щоб уникати зайвих спокус і природного почуття голоду, слід лягати спати ще до настання півночі.

Категорично слід забути про їжу після 18 годин вечора! Ранок слід починати не з «розвідки» в холодильнику, а зі склянки чистої води і гімнастики. Взагалі, активним фізичним вправам рекомендується присвячувати мінімум 15 хвилин з ранку і ввечері. Протягом дня було б непогано приділити цим заняттям 40-45 хвилин.

Обов’язково повинні бути зменшені обсяги порцій всіх страв, навіть якщо вони дуже улюблені. Якщо в перші дні раптово виникає почуття голоду навіть після прийому їжі, не потрібно погашати його ще одним застіллям – краще випити склянку чаю, кави або кефіру.

При дотриманні повноцінної стратегії схуднення результат почне проявлятися вже через кілька днів, а до кінця дієти залишиться його тільки закріпити.

Але в цьому величезному хмарі оптимізму з приводу майбутнього схуднення може утворитися невелика хмаринка з деякими обмеженнями.

Особам, що страждають певними ендокринними патологіями, порушенням метаболізму, окремими хронічними захворюваннями, подібні дієти можуть виявитися небажані.

Про сумісність подібного методу схуднення і власних фізіологічних можливостей краще проконсультуватися у досвідченого дієтолога. При необхідності слід отримати консультацію та інших профільних лікарів.

Продукти, які можна і не можна вживати в період місячного схуднення

Головний акцент в таких методах схуднення завжди ставиться на складанні раціону і режиму харчування. Природно, особлива роль відводиться формуванню меню на день на весь період дієтичного схуднення.

Але перш ніж його складати, відразу потрібно визначити список інгредієнтів, які ні за яких обставин не повинні виявитися на столі протягом найближчих тридцяти днів.

Сюди відносяться:

 • цукерки;
 • кондитерські вироби;
 • випічка;
 • цукор у великих кількостях;
 • плавлені сирки, особливо – глазуровані;
 • згущене молоко;
 • морозиво;
 • варення і повидло;
 • будь-які алкогольні напої та продукти з їх вмістом;
 • гострі приправи;
 • майонез і кетчуп.

Також протипоказані в цей період всілякі булочки, білий хліб, пиріжки. Тим більше потрібно забути про вареники і пельмені.

Чи варто говорити про те, що характерно для кожної дієти? Жирне м’ясо, взагалі все жирні продукти, в тому числі, – і молочні, повинні бути повністю виключені з меню і навіть з думок на всі тридцять днів. Те ж стосується і деяких жирів рослинного походження.

Щоб схудлий організм мав достатньо сил для забезпечення життєдіяльності, в раціоні дієта 15 кг за місяць повинна включати такі продукти:

 1. Свіжі овочі.
 2. Фруктові плоди.
 3. Група молочнокислих продуктів, але обов’язково – знежирених.
 4. Зелень, ягоди.
 5. М’ясні пісні продукти.
 6. Риба та морепродукти.

При подібному раціоні дієта мінус в кілограмах продемонструє вже до кінця першого тижня.

Типи дієт на тридцять днів

Домогтися мінус 15 кг можна при використанні таких дієт, як бананова, китайська, яблучна, водна дієта, а також методів схуднення шляхом апельсинової дієти, низьковуглеводній, кефіру, овочевий, гречаної дієти, а також дієт, складених індивідуально дієтологами по власноруч складеними раціонами.

Кожна дієта повинна ставити за мету зниження обсягу жирів в організмі, швидке їх розщеплення і нормалізацію кількості надійшов в організм білка і вуглеводів.

Одна з таких продуктивних дієт дає стабільний мінус 15 кг за 1 місяць при дотриманні таких умов:

 1. Два перші дні весь день пити кефір загальним обсягом 2 л, з ранку прийняти смажений хліб і на вечерю – один помідор.
 2. У треті і четверті добу дієти сніданок повинен складатися з скибочки хліба з медом і чашка кави. У денний час можна з’їсти трохи відвареної грудинки, 100-120 грамів з 50 грамами гороху, після чого можна запити чашкою кефіру або чаю. Увечері – знову чай або кефір, 100 грамів знежиреного сиру і помідор (можна замінити склянкою томатного соку).
 3. На п’яту і шосту добу вранці – одне яблуко і один стакан соку апельсина. Обідня їжа складається з пісного супу або овочевого рагу з чорним хлібом, в полудень – по одному банану і яблуку.
 4. Вечірня трапеза складається з овочевого салату з скибочкою хліба, чаю та меду.

Як схуднути на 15 кг за місяць?

Багато хто мріє за нетривалий час позбавитися від зайвої ваги, тому інформація про те, як правильно схуднути на 15 кг, є популярною та актуальною.

Скинути таку вагу за місяць реально, але все залежить від початкових показників на вагах. При екстремальному схудненні можна втратити м’язовий тонус, а також красу шкіри і здоров’я в цілому.

Щоб досягти хороших результатів і мінімізувати шкоду, необхідно підходити до вирішення проблеми комплексно.

Відразу варто згадати, що ніякої зелену каву або чудо таблетки не зможуть допомогти лежачи на дивані скинути зайву вагу. Два основних напрямки, в яких належить працювати – спорт і правильне харчування.

Від останнього залежить більше половини успіху. Не варто користуватися суворими дієтами або взагалі голодувати, оскільки це ні до чого доброго не приведе.

Необхідно вибудовувати своє меню, орієнтуючись на принципи дієтичного харчування.

Поради, як швидко схуднути на 15 кг:

 1. Голодувати не можна, і важливо зупинитися на дробовому харчуванні, тобто приймати їжу потрібно п’ять разів на день. Це важливо для підтримки метаболізму і для виключення почуття голоду. Сніданок є обов’язковим прийомом їжі, і він повинен бути самим ситним, щоб організм отримав необхідну енергію.
 2. Важливо зменшити розмір порції, яка не повинна бути великою. Потрібно вгамувати голод, а не «набити» шлунок. Пам’ятайте, що відчуття насичення приходить після прийому їжі, приблизно через годину. Саме тому намагайтеся повільно все пережовувати.
 3. Має бути суттєвим чином попрацювати над своїм меню, оскільки з нього потрібно багато чого викреслити. В першу чергу це стосується солодкого і мучного. Не можна їсти напівфабрикати, калорійні соуси, снеки, копчене, смажене і т.д. Загалом, продукти, в яких багато жиру, є забороненими. До того ж варто відмовитися від алкоголю, газованої води і солодких соків.
 4. Схуднути швидко на 15 кг за місяць без підтримки водного балансу неможливо. По-перше, це дозволить обдурити організм і притупити голод. По-друге, вода важлива для протікання багатьох процесів, а ще для метаболізму і очищення організму. Щоденна норма становить мінімум 2 л. Крім звичайної води можна пити чай без цукру, натуральні соки і різні відвари.
 5. На місце викресленої шкідливої ​​їжі повинна прийти корисна, наприклад, свіжі овочі і фрукти, а також каші, м’ясо, риба, молочні продукти та ін. Подібні продукти є некалорійного, а також вони містять корисні для нормальної роботи організму речовини.
 6. Щоб корисні продукти зберегли максимальну кількість вітамінів і мінералів, їх важливо правильно приготувати. Найкраще віддавати перевагу таким варіантам термічної обробки: варіння, гасіння, запікання, а також готуванні на пару і грилі.

З’ясовуючи, як за місяць схуднути на 15 кг, не можна не сказати про важливість регулярного фізичного навантаження.

Щоб тренування були ефективними, рекомендується вибрати напрямок в спорті, яке подобається, наприклад, силовий тренінг, плавання, фітнес і т.д.

Для схуднути найкраще вибирати кардионагрузки, які змушують організм витрачати якомога більше калорій. Займатися рекомендується через день по годині, а також не забувайте просто вести активний спосіб життя.

Щоб схуднути на 15 кг за 4 тижні і не відступати від наміченого шляху, рекомендується ретельно опрацювати режим дня, записавши його на аркуш паперу. Важливо врахувати час пробудження, точний прийом їжі, час для походу в зал і т.д. Завдяки плану ризик зриву зводиться до мінімуму. Намагайтеся вести здоровий спосіб життя і уникайте стресів.

Дієти, які реально допомагають схуднути за місяць на 15 кг

x

Check Also

Як швидко вилікувати горло за 1 день в домашніх умовах? Бувають ситуації, коли потрібно дуже швидко вилікувати горло, але при цьому немає можливості звернутися до лікаря. На допомогу в таких …

Дуже часто, підбираючи ім’я дитині, ми шукаємо його по зменшувальному імені, так як припускаємо саме так називати майбутнього чоловічка. Однак в документах може значитися зовсім інше ім’я. Сьогодні поговоримо про …

Пити і є сильно гаряче – шкідливі звички людини Народний досвід не радить вживати напої та їжу, температура яких вище 40 градусів. Інакше не тільки зуби будуть хворіти, але і …

Проблема стрункої фігури завжди хвилювала всіх дівчат і жінок будь-якого віку. Для того щоб взяти себе в руки і почати довгий, але результативний шлях до схуднення, не у кожного знайдеться …

Чи буває дружній союз між чоловічою статтю і жіночою статтю? Це питання, яке цікавить багатьох, спокійно можна вважати риторичним. На дане питання у кожної людини існує своя особиста думка. Хтось ґрунтується …

Це питання може допомогти познайомитися, пожартувати або навіть спантеличити потрібну людину. Але коли потреба відвідати цей самий телаут ‘стане нестерпним, буде зовсім не до жартів. Як бути, якщо туалет (а …

Лікувальна грязь є опадами водойм, торф’яними відкладеннями боліт, виверженнями грязьових вулканів та іншими природними утвореннями, що складаються з води, мінеральних та органічних речовин. Володіючи однорідної і мазеподібними консистенцією, вона активно застосовується …

У всіх людей з’являються непотрібні їм речі, наприклад, такі як сувеніри, книги і диски, посуд, косметика, старий одяг і навіть продукти; Людина, який пережив роки дефіциту зберігає непотрібні речі так би мовити …

Як прибрати пароль з комп’ютера при включенні Windows 10? Для деяких користувачів постійний запит пароля після запуску системи доставляє значні незручності. А таке відбувається, якщо після установки Windows10 користувач вказав …

Оніхомікоз (грибок нігтів) досить поширене захворювання. Вражає воно людей різного віку і статі. Грибок нігтя має ряд неприємних особливостей перебігу, таких як: печіння, свербіж, неприємний запах, негарний зовнішній вигляд ураженого …

Стоун-масаж – порівняльне новий напрямок в медицині, засноване на виконанні масажу із застосуванням холодних і гарячих каменів. Відгук про масаж гарячими каменями з Інтернету: Після всіх невдалих експериментів і провалів …

Доглянуті нігті на руках – мета для більшості жінок. Думаємо, і ваша теж. Їх стан дуже часто свідчить про ступінь турботи про себе. Застосування звичайних лаків може не дати того …

У зимову пору року відбувається уповільнення обміну речовин, що може призводити до набору зайвої ваги. Але дані обмінні процеси можна і прискорити, вживаючи певні продукти. Які ж конкретно продукти здатні …

Найбільш часто природні властивості волосся передаються нам у спадок. Якщо волосся стає ламким – це є тривожним симптомом. Неправильним є така думка, що якщо волосся тонке, то вони не будуть …

У цій статті ми розглянемо варіант того, як зробити Лизуна, який світиться в темряві. При виготовленні цієї іграшки для отримання цікавих ефектів можна використовувати різні додаткові речовини. Наприклад, дуже …

Для більшості дівчат і жінок зробити манікюр в домашніх умовах не складе труднощів. Ось тільки мода і тут не стоїть на місці, і актуальні тренди показують нам відеоряд непросто доглянутих рук з однотонним лаком, а буквально твори …

Про те, як купати новонародженого (відео про правильне купанні допоможе вам в цій справі) існує чимало навчальної літератури, але чому то для батьків первістків цей процес пов’язаний з деякими труднощами.

1 причина переїдання Харчування низької якості Головна причина переїдання – звичка їсти нездорову їжу. Організм в процесі їжі повинен отримувати необхідну кількість вітамінів. Неправильний вибір їжі призводить до того, що …

Як позбутися від лупи в домашніх умовах швидко і ефективно? Цей недолік досить неприємний не тільки своїм естетичним недосконалістю, а й тим, що він говорить про збій в організмі людини.

Тренажерний зал – це відмінний спосіб тримати своє тіло в тонусі, тільки потрібно знати, як це робити. Для дівчат і хлопців вона істотно відрізняється за рахунок особливостей будови організму. Яка …

Манікюр в домашніх умовах – запорука краси і елегантності рук і нігтів! Манікюр в домашніх умовах є основою догляду за нігтями і руками в цілому. Він надає гігієнічну, косметичну обробку …

Як схуднути на 15 кг за місяць: ефективні дієти і реальні поради

Як схуднути на 15 кг за місяць: ефективні дієти і реальні поради

Одна з обов’язкових заходів на шляху до позбавлення від зайвої ваги – дієта.

Якщо її правильно підібрати з урахуванням індивідуальних особливостей людського організму і збалансувати, то вона допоможе як схуднути на 15 кг, так і позбутися від багатьох проблем зі здоров’ям.

Для цього необхідно лише бажання і деякі знання, щоб не нашкодити собі. І боротьба з жиром починається з питання: за який час можна скинути стільки зайвої ваги.

За скільки днів можна схуднути на 15 кг?

Тут все залежить від людини, від того, як він харчується, що ще робить для досягнення мети. Одним під силу скинути більше 10 кг за місяць, іншим недостатньо для цього і півроку. Важливо і стан здоров’я людини, що худне, адже стрімка втрата ваги (схуднення більш ніж на 5 кг в тиждень) ніяк не піде йому на користь.

Два місяці – ось приблизно скільки потрібно непідготовленому організму для спалювання жирів. За цей час при правильному підході може вийти позбутися 10 кг мінімум.

Домогтися яскравих позитивних результатів допоможе збалансоване харчування або дієта. Найефективнішою вважається та, яка з приставкою «моно».

Але найчастіше вдається домогтися і більш значних результатів – нижче ми розповімо вам, як схуднути на 15 кг за місяць .

Які продукти показані і протипоказані під час схуднення, дивіться на фото нижче:

Що можна і не можна їсти для схуднення, відео

На столі бажає позбавитися від зайвої ваги обов’язково повинні бути яблука, груші, банани, авокадо, ківі, виноград, абрикоси, полуниця. Вітається і персик, папайя, гранат, апельсин і ананас, в яких міститься чимало клітковини. Ці харчові волокна не трансформуються в жир і очищають кишечник від шлаків і токсинів, що і потрібно при схудненні. Серед овочів будуть корисні:

 • кабачки;
 • баклажани;
 • буряк;
 • спаржа;
 • всі види капусти;
 • морква;
 • цибуля;
 • томати;
 • огірки і перець.

Тим, хто прагне скинути зайву вагу за місяць, не варто зловживати рибою, особливо в останній тиждень. Справа в тому, що в ній міститься багато жирів і тоді всі зусилля будуть марними. Найменше жиру в трісці, лососеві, хеку і тунці, але особливо корисні кальмари, за рахунок високої концентрації в них білка.

З річкової риби рекомендуються тільки сом і окунь. При цьому потрібно стежити, щоб обсяг споживаних в добу жирів не перевищував 45 м Уваги гідні і молочні продукти – сметана з кефіром, молоко, сир з сиром. І вони повинні мати низький відсоток жирності.

Щоб урізноманітнити раціон на все тижні схуднення, варто включити в нього яйця у вигляді парових омлетів або зварені некруто. Але є їх більше 1 шт. на добу не рекомендується, так як в них більше 12% припадає на жир і лише близько 11% – на білки.

Найбільш корисними будуть індичі і курячі яйця з низьким вмістом вуглеводів. З м’яса допускається вживання білого курячого філе, телятини, кролятини і індичатини.

Які продукти багаті білком, дивіться на фото нижче:

Як і коли є

Якщо ніяка дієта не цікавить, на допомогу прийде правильне харчування. І тут потрібно не просто вживати здорову їжу протягом місяця або кількох, а робити це в строго встановлений час. Ідеальні годинник для першого сніданку – 8-9 годин, для другого – 11-12 ранку.

Обід повинен подаватися приблизно між 13:30 і 15:00, полуденок десь о 16:30, а вечеря-близько 7 вечора. Логічно, щоб після нього до сну залишалося мінімум 3 години.

Бажаючим попрощатися із зайвою вагою за 1 місяць, варто відмовитися від звички запивати їжу водою, компотом і іншою рідиною. Її правильно вживати мінімум за півгодини до трапези і через 30 хвилин після неї.

Важливо і те, щоб їжа ретельно пережовувати, без поспіху, це дозволить людині насититися швидше. Щоб уникнути перевантаження шлунка, якщо є можливість, краще харчуватися роздільно: спочатку їсти м’ясо, потім рибу і т. Д.

Скільки калорій потрібно вживати для схуднення

Щоб скинути за місяць 15 кг в домашніх умовах , необхідно скоротити кількість споживаних калорій в день як мінімум на 400. Робити це слід поступово, щоб організм зміг звикнути до змін.

Ідеально кожен день знижувати їх на 50-100, при цьому критична позначка, при якій вже потрібно бити на сполох – 1000. Безпечний варіант – почати додатково займатися спортом. При фізичної активності повинна йти половина від запланованих на добу калорій, витрата ще 50% можна забезпечити, правильно харчуючись.

Розподіл калорій на день:

 • сніданок – від 460;
 • 2-й сніданок – від 250;
 • обід – від 350;
 • полуденок – від 220;
 • вечеря – від 290.

На замітку! Найбільше калорій має припадати на сніданок.

Зразкове меню на тиждень для схуднення

деньсніданок2-й сніданокобідПолуденьвечеря
1.Вівсянка без вершкового масла + сира терта буряк без солі, парова котлета з білого курячого м’ясаТрохи фрешу + 1 морква і бурякВегетаріанська окрошка без майонезу, 1 відварене яйце, 2 скибочки житнього батонаСалат з пекінської капусти з цибулею, огірком і оливковою олієюСирна запіканка без цукру в мультиварці, 20 г хліба з висівками і кефіром
2.Томатний сік, тушковане рагу з цвітної капусти, кабачків, солодкого перцю, цибулі та моркви без приправЯблучне пюре, йогурт без добавокРисовий суп без заправки на воді з помідорами, трохи чорного хлібаЗапечена в духовці гарбуз, 1 рибна котлета з тріски на паруСир знежирений без цукру з полуницею, зелений чай
3.100 г твердого нежирного сиру, хлібець з борошна грубого помелу, 100 мл молокаНежирний сир (100 г) з ківі, чай з лимоном або медомОвочевий суп на курячому бульйоні, тушкована буряк з оливковою олієюПаровий омлет з курячих яєць (2 шт.) Із зеленню, чорний хліб (50 г) і листя салатуЛосось на пару (100 г) і очищений рис з овочами
4.Парові кабачкові оладки з нежирною сметаною, апельсиновий фреш, цільнозерновий булочка з кунжутомЗапечені яблука з сирною начинкою, зелений чай з галетним печивомСуп-пюре з кабачків без картоплі, чорний батонРагу з баклажанів, болгарського перцю, моркви, цибулі та томатівВівсяні пластівці з родзинками, молоко
5.Компот із сушених яблук і абрикос, салат з ламінарії, апельсина, сметани і зеленіТушкована в пароварці савойська капуста з морквою і цибулею, рибна запіканка з хекаСуп з рисом і цвітною капустою, 1 гранатРагу з м’яса індички з цукатами, брокколі і авокадо, чорний хліб (2 скибочки)Чай з липи, рис з печерицями, нежирне молоко
6.Овочева нарізка (огірок, помідор, селера), нежирний йогуртБринза (100 г), вінегрет без картопліГарбузовий суп з кукурудзяною крупою, житній хлібВівсяні пластівці з бананом, тушкована бурякПшенична каша з молоком (нежирним) і яблуками
7.Сочевиця з нежирним твердим сиром, томатний сік2 ківі і 1 банан, бурякКрем-суп з курячим філе і зеленим горошкомМорквяні парові котлети і тушкована капустаСирна запіканка, зелений чай, галетное печиво

Ще один варіант дієтичного меню дивіться на фото нижче:

На замітку! Запропоноване меню можна використовувати і всі наступні тижні схуднення, а якщо результати не влаштують, то і другого місяця.

Дієта для швидкого схуднення

Правильне, дробове харчування може допомогти не всім через індивідуальних особливостей. Цей мінус не є притаманним різним монодиетам, які повністю безпечні для здоров’я. Найбільш відомі серед них:

 • гречана;
 • бурякова;
 • кефіру;
 • білкова.

бурякова дієта

Для бажаючих схуднути особливо цінною в перші тижні виявиться буряк, в якій міститься беатин. Ця речовина є біологічно активним і допомагає засвоюватися білку. Завдяки такому його дії людині потрібно зовсім небагато їжі для повного насичення.

Так, можна наїстися і шматочком м’яса – наявний в ньому білок без проблем засвоюється організмом. Ще одна корисна функція беатин – відновлення нормальної роботи печінки.

На тлі цього з організму активно виводяться токсини і шлаки, що і стає причиною швидкого схуднення.

Щоб скинути зайву вагу за допомогою такого овоча, як буряк, потрібно щодня вживати його в чистому вигляді або з деякими іншими продуктами. Перший день бажано починати з вареного овоча, заправленого сиродавленним соняшниковою олією без солі.

Таке блюдо слід їсти 5 разів на добу невеликими порціями. Допускається, на додаток до нього, є свіжу моркву. Поступово в раціон може бути введена сирий буряк, а потім і її сік. При цьому, щоб уникнути проблем зі здоров’ям, максимум через 3-4 дні потрібно зробити перерву на тиждень.

У цей період можна включити в своє меню м’ясні, рибні та молочні продукти.

В якому вигляді можна їсти буряк, дивіться на фото нижче:

Кефірна дієта для швидкого схуднення

Для схуднення в домашніх умовах однією з найефективніших вважається дієта кефіру (моно). Вона не шкідлива для здоров’я і в той же час дійсно допомагає вирішити проблему зайвої ваги.

Під нею розуміється виняток зі свого меню всіх продуктів, крім кислого молока. Робиться це на 2-3 дня, не більше, інакше організм може сильно ослабнути через брак необхідних для його роботи елементів і вітамінів.

Сідати на неї можна скільки завгодно раз на місяць.

Дуже важливе питання для людей, що худнуть таким чином: який обсяг кисломолочного напою потрібно випивати в день. Тут все дуже просто – немає ні мінімального, ні максимального кількості.

Для дорослої людини буде цілком достатньо 1 л на добу, який варто розділити на кілька раз. При цьому необхідно, щоб він був випитий в годинник звичайних прийомів їжі.

Це дозволить організму уникнути стресу через порушення графіка харчування.

білкова дієта

Для спалювання жиру підійде і дієта, заснована на білках. Головна її мета – викликати у організму стрес, в зв’язку з нестачею в раціоні вуглеводів і жирів.

В результаті цього він почне виробляти більше енергії, що і призведе до зменшення жирових відкладень. Дуже важливо і те, що м’язова маса при цьому не зникне.

Завдяки такому харчуванню зайва вага не повернеться і, що набагато гірше, його не стане ще більше.

Білкова дієта має на увазі вживання їжі з високим відсотком протеїну і мінімальним – вуглеводів і жирів. Тут можна готувати червону і білу рибу, курячі та індичі яйця, сир, телятину, куряче філе.

Актуальні й бобові, морська капуста, буряк, сметана, різні крупи.

Посилити ефект в домашніх умовах вдасться, займаючись, коли буде дотримуватися така дієта, спортом і приймаючи протеїнові коктейлі (жіросжігателі).

На скільки відсотків і який продукт перетравлюється, дивіться на фото нижче:

На замітку! Харчуватися за такою схемою рекомендується не більше місяця і мінімум 2 тижні. Збільшення цих термінів може негативно позначитися на здоров’ї людини, що худне людини. І це основний мінус такого способу схуднення.

гречана дієта

Відмінна дієта, якщо потрібно скинути більше 10 кг за 1, 2, 3 або 4 місяці – гречана. Для цього сидіти на ній потрібно від 7 до 10 днів, чергуючи її з іншими схемами живлення.

Починають дотримуватися її з ужитку 300 г каші на добу, яку слід розбавляти на перших порах кефіром. Денну норму поділяють на 4-5 порцій (на сніданок, 2-й сніданок, обід, полуденок і вечеря).

Найкраще їсти не варену крупу, а залиту окропом, на її 100 грам потрібно 200 мл води. Досить дати їй постояти добу, накривши теплою ковдрою, щоб вона розпарився.

У цього способу схуднення є один мінус – гречкою можна пересититися вже в перші тижні. Щоб цього не сталося, під час її вживання варто включити в своє меню зелений чай. Він допомагає придушити почуття голоду, заспокоїтися і вивести з організму токсини. Для цього його п’ють приблизно за півгодини до їди. Гречана дієта допускає включення і наступних продуктів:

 • яблук;
 • бананів;
 • твердих сирів;
 • знежиреного молока;
 • цукатів;
 • натуральних соків, зроблених в домашніх умовах.

Які продукти є джерелами білка, дивіться на фото нижче:

Ось скільки є варіантів добитися швидкого схуднення більш ніж на 10 кг! Для цього потрібно лише правильно скласти своє меню, поставити собі мету і не здаватися, поки зайва вага не піде.

Previous Лікувальні властивості, показання та протипоказання омели білої, відгуки садівників про рослину
Next Лікарські трави, що пригнічують апетит і знижують відчуття голоду, чаї для схуднення

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *