Аквааеробіка для схуднення: особливості аеробіки у воді, фото до і після, відгуки тих, що худнуть


Ефективність аквааеробіки для схуднення

Аквааеробіка для схуднення: гідності та особливості аеробіки у воді, фото до і після, відгуки тих, що худнуть

Для випадкових спостерігачів, аквааеробіка може виглядати як розвага, а не фізична активність. Однак, це відмінний фітнес для людей всіх вікових груп і стану здоров’я.

Найперспективніші стратегії по зниженню ваги працюють так само, як аквааеробіка для схуднення: повільне, стійке і низкоинтенсивное вплив комфортно покращує здоров’я і допомагає скинути зайву вагу.

Водна аеробіка, також відома як аквааеробіка або водні вправи, – це групова кардиотренировка, яка зазвичай проводиться на мілководді плавального басейну або зі спеціальними поплавками і додатковим плавучим обладнанням в більш глибокій воді.

Опір води, яке ви відчуваєте під час такого тренування, змушує працювати весь організм. Вправи в воді допоможуть розвинути м’язи і спалити більше жиру.

Іноді заняття з аквааеробіки включають в себе силові тренування з використанням плавучих ваг, які також допомагають тонізувати і формувати ваше тіло.

Які переваги аквааеробіка дає організму?

Дослідження показують, що після 12 тижнів регулярних водних вправ учасники домагаються значних успіхів у зміцненні мускулатури, гнучкості та витривалості.

 • Збільшує м’язову силу.

Опір води в басейні варіюється від 4 до 42 разів більше, ніж в повітрі, забезпечуючи м’язам серйозне навантаження.

Організм піддається дії водного потоку під час виконання вправ. При цьому руху відбуваються в різних напрямках, а суглоби збільшують діапазон руху природним чином.

 • Усуває тиск на суглоби.

Щільність води допомагає зняти частину впливу гравітації, в результаті наше тіло стає менш схильне силі тяжіння. Тому дія, яке виявляється на суглоби в воді, значно послаблюється в порівнянні з тренуваннями на суші.

Це особливо важливо для людей, які страждають на артрит або проходять фізичну реабілітацію після травми.

 • Знімає стрес і зменшує занепокоєння.

Спостереження за рухом води визнано одним з найбільш заспокійливих видів діяльності, тому часу на пляжі є таким популярним відпочинком.

Проведені дослідження стверджують, що водні тренування значно зменшують тривожні і депресивні стани.

Комбінація вправ в поєднанні з опором води забезпечує організму повноцінне тренування. Залежно від інтенсивності рухів, використання гантелей або обважнювачів, температури води, організм може спалювати від 400 до 500 калорій за годину аквааеробіки.

 • Знижує кров’яний тиск.

Вплив води виявляється не тільки на м’язи, але і кровоносну систему, дозволяючи кровотоку циркулювати більш ефективно по всьому організму, зменшуючи артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень. Це позитивно впливає на роботу серця.

Аквааеробіка для схуднення за відгуками допомагає підняти дух і забезпечує соціальну взаємодію в груповий обстановці. Це один з найпопулярніших видів фізичної активності, який не обмежується будь-якої вікової групою або рівнем підготовки.

На відміну від бігу, який допомагає тримати м’язи в тонусі, тим самим збільшуючи метаболізм, дія аквааеробіки буде повільним і низькоінтенсивних.

Водна аеробіка допомагає втратити зайву вагу в поєднанні з розумною дієтою і скороченням споживаних калорій, а додавання гантелей або обважнювачів до тренувань на воді спалює зайві калорії.

Для втрати ваги потрібно, щоб ви витрачали більше калорій, ніж споживаєте. Обов’язково заповніть енергію, витрачену під час тренування, здоровими поживними речовинами, наприклад, фруктами або йогуртом з низьким вмістом жиру.

Для підтримки активності, м’язового тонусу і здоров’я кісток, споживайте цільнозернові продукти, свіжі овочі і пісне м’ясо. Уникайте оброблених продуктів з високим вмістом жиру і солі. Занадто сильне скорочення калорій – погана ідея, повільне і стійке схуднення забезпечує кращі і більш тривалі результати.

М’який характер аеробних вправ у воді підходить для людей з артритом або захворюваннями суглобів. Для людей з надмірною вагою прохолодна вода знизить навантаження на коліна. Водна аеробіка дозволяє працювати довше при більш низької інтенсивності, тим самим спалюючи більше жиру, ніж коротка, але інтенсивне тренування.

Важливим додатковим перевагою водної аеробіки є підтримка м’язового тонусу.

Кількість калорій, які ви можете спалити за півгодини водної аеробіки, залежить від вашої ваги, інтенсивності і тривалості тренування. У таблиці наведено оцінку того, скільки калорій ви можете витратити на занятті з аквааеробіки.

Вага тіла (кг)Витрата калорій за 30 хвилин
70145
90190
120240
140285
160335
180380

Аквааеробіка для схуднення

Перед початком водних тренувань рекомендується поговорити з вашим лікарем.

Деякі люди відчувають алергічні реакції на хімікати для басейну, і, можливо, їм знадобиться використовувати беруші для вух або кліпси для носа.

Ретельне умивання з милом і наступним нанесенням зволожуючого крему допомагає очистити шкіру від хлору і уникнути сверблячки після завершення тренування.

Вправи в аквааеробіки засновані на кількості відліків, як в хореографії. Кожен рух виконується на один рахунок. Зразковий набір вправ у воді може бути у вигляді послідовності:

 • 16 відліків бігу підтюпцем вперед;
 • 16 відліків вправо боковим кроком;
 • 16 махів ногами вперед і назад по черзі;
 • 16 високих підйомів колінами.

Після одного підходу виконайте другий з переміщенням вліво. Будь-який рух через воду вперед, назад або убік є непростим завданням, яка збільшує ефективність тренування.

Прокрутити в воді, щоб створити її потік, а потім змініть напрямок руху і працюйте проти течії. Це теж хороший спосіб підвищити інтенсивність навантаження. Ви можете надіти флотационний пояс для підтримки на воді або покластися на свою здатність плавати при виконанні вправ.

Для занять на воді знадобляться окуляри для плавання.

Аквааеробіка для схуднення

Аквааеробіка для схуднення

Якщо вас цікавить аквааеробіка для схуднення відгуки фото до і після дадуть вам повне уявлення про цей вид спорту і результати від нього. Аквааеробіка – це різновид фітнесу.

Особливість її в тому, що тренування проходять у воді. У такої активності є маса плюсів, і практично немає мінусів.

Закони фізики працюють на користь тренуються в воді людям, але зараз про все докладніше.

Аквааеробіка і схуднення | Особливості аквааеробіки | Відео: основні вправи в аквааеробіки | Вправи для схуднення | Вправа для стегон і м’язів живота | Вправа для струнких ніг | Вправа для рук в воді | Вправа для сідниць в воді | Фото дівчат до і після | Відгуки

особливості аквааеробіки

 • У воді навіть повні дівчата відчувають себе впевненіше. Часто дівчата, надмірно погладшав, комплексують з приводу свого зайвої ваги. Їм соромно йти в спортзал, адже на тлі підтягнутих тел вони будуть виглядати ще гірше. Вихід є: можна тренуватися вдома, займаючись степ аеробікою, бодифлексом або Зумбо. Але можна не відмовляти собі в спілкуванні з іншими людьми і заняттями в групі і відвідувати аквааеробіку.
 • Вода створює опір кожного нашого руху. Навіть просто підняти руку в воді складніше, ніж в повітрі. Калорій витрачається більше, м’язи працюють краще, тому і ефект буде більший.
 • Знаходження у воді покращує психоемоційний стан, про це вже говорили неодноразово психологи. Тому після тренування заряд бадьорості і радісний настрій забезпечено.
 • Аквааеробікою можна займатися навіть людям, які мають проблеми з хребтом. Але попередньо потрібно проконсультуватися з лікарем. У воді на хребет виявляється менший тиск, ніж на суші. Те ж саме стосується і людей з хворими колінами.
 • У воді можна займатися навіть дітям і людям похилого віку, природно, під керівництвом тренера. Вагітним дівчатам вправи у воді теж будуть дуже корисними.
 • Під час заняття можуть використовуватися гантелі і додаткові спортивні снаряди.
 • Вода під час виконання вправ чинить додатковий масажує дію на поверхню шкіри, а це допоможе зменшити візуальні прояви целюліту. Якщо вам близька проблема «апельсинової» кірки, обов’язково ознайомтеся зі статтею про антицеллюлитном масажі.
 • Багато страшенно не люблять це спітніле і липке відчуття на шкірі під час тренувань у спортзалі. Так ось, під час заняття аквааеробікою, ваше тіло не буде перегріватися і виділяти піт.

Дізнайтеся Степ-аеробіка для будинку – і можна жити без спортзалу!

Досить переваг, чи не так? Виявляється, воду потрібно і не тільки пити, в ній можна ще ефективно тренуватися. Якщо вирішили займатися аквааеробікою, то краще вибрати хорошого тренера.

Але бувають ситуації, коли бажання є, є місце для тренувань (басейн у дворі, річка біля будинку), але ось тренера немає.

У такому випадку потрібно вивчити найпростіший комплекс вправ і займатися самостійно.

Вправи для схуднення

Заняття аквааеробікою слід починати з розминки. Походити у воді на напівзігнутих ногах, покрутити під водою руками, виконати нахили в різні боки.

Вправа для стегон і м’язів живота

 • Станьте спиною до борту басейну, упріться в нього руками.
 • Піднімайте по черзі ноги.
 • Піднімайте одночасно дві ноги.
 • Робіть ножиці в воді.

Вправи виконуються до відчуття печіння. Бажано робити по 2-3 підходи.

Вправа для струнких ніг

 • Присядьте в воді.
 • Виплигуйте, відштовхуючись з максимальною силою.
 • Повторюйте вправу 10-15 разів, потім друге коло.

Вправа для рук в воді

 • Візьміть в руки гантелі по 2-3 кг.
 • Руки знаходяться в воді по плечі.
 • Розводите руки в сторони і зводите, робіть згинання на біцепс.

Вправа для сідниць в воді

 • Ви повинні знаходитися по пояс у воді.
 • Робіть стандартні випади по черзі лівою і правою ногою.

Фото дівчат до і після занять аквааеробікою

Результати регулярних занять аквааеробікою.

Відгуки

Марина, 22 роки : Люблю плавати, це покращує мені настрій. Ходжу в басейн, плаваю 40 хвилин, а потім 20 хвилин займаюся аквааеробікою з тренером. Під час тренування мені здається, що вправи не такі вже й складні, але після відчуваю втому в м’язах, так і ефект є.

Оксана, 31 рік: Купую абонемент в басейн, але ось тренера з аквааеробіки там немає. Я сама виконую вправи і дуже задоволена, що фігура стала більш підтягнутою.

Дізнайтеся Зумба: танцюй-танцюй і худни!

Оля, 29 років: Займатися аквааеробікою почала ще в групі для вагітних. Це було просто і цікаво. Після народження малюка, через 3 місяці знову записалася в групу і відвідую її до сих пір, це допомогло мені привести себе в порядок після пологів.

Ось ви і дізналися, наскільки корисна аквааеробіка для схуднення відгуки фото до і після дали вам повну картину, сподіваємося, тепер і ви запишетесь в басейн.

Аквааеробіка для схуднення: відгуки фото до і після

Так чи корисна аквааеробіка для схуднення, відгуки, фото до і після певної кількості занять розкажуть вам про результати. Відгуки про неї досить суперечливі. Але давайте відверто. Багато дівчат взагалі не люблять спорт і не хотіли б їм займатися. Інші прагнуть до того, щоб наростити мускулатуру як у фітнес-моделей, але вибирають неправильні засоби.

У фітнесі аквааеробіка – одне з найбільш ефективних напрямків, коли потрібно пропрацювати всі м’язи тіла без додаткового навантаження на суглоби. Вона підходить людям різного віку і будь-якого рівня підготовки. Важливо правильно вибрати програму і тоді можна і вага зайвий скинути і в цілому поліпшити стан свого організму.

У чому переваги аквааеробіки для схуднення

Працюючи над своїм тілом у воді, ви долаєте її опір. У той же час, підтримувати в воді положення тіла простіше, що дозволяє вирішити багато проблем з позою тіла, поставою, і суглобами. Аквааеробіка дозволяє тренувати серце і зміцнювати основні групи м’язів, поки суглоби не відчувають перевантаження.

Заняття показані при:

• значне зайвій вазі, коли протипоказана звичайна аеробіка як зі стрибками, так і без них; • травмах суглобів у минулому; • сколіозі, так як у воді повністю відсутнє навантаження на хребетний стовп; • вагітності, правда, режими навантаження повинні вибиратися специфічні, пульс не повинен виходити за 140 ударів в хвилину; • необхідність знизити навантаження на суглоби і зв’язки при активних заняттях силовими видами спорту. Плавання і аквааеробіка можуть бути хорошим варіантом для тих, чий пріоритет – розвиток сили, але кому хочеться при цьому зберігати мінімально можливу жировий прошарок Це тренування може бути організована як без додаткового обладнання, так і з ним, є і заняття на гідрорайдерах. Тренування дозволяють зміцнити м’язи, але вони не сприяють істотній м’язової гіпертрофії, тому рекомендуються як єдиний вид навантаження тим, хто прагне зберегти природні обсяги, без великої м’язової. Тим, хто хоче мати значні обсяги м’язів, округлості, форми рекомендується поєднувати заняття аквааеробікою з силовим тренінгом в тренажерному залі.

Переваги аквааеробіки для схуднення

Багато хто стверджує, що заняття у воді розслаблюючі і спалюють менше калорій. Але це не так, якщо ви потрапили до грамотного інструктора. Ви можете підвищити витрату калорій аж до мінус 500-600 ккал на годину. І це допомагає дотримуватися менш сувору дієту для тих, кого це цікавить. Доведено здатність занять у воді викликати менше запалень.

Це актуально для тих, хто вважає за краще в більшій мірі спалювати калорії в залі і зберігати раціон, наближений до нормального. Це допомагає витримувати більш оптимальний тренувальний режим, і не вдаватися до допомоги суворого циклирования навантаження з тижнями відпочинку. У підсумку, ви схуднете швидше.

АЛЕ як там справи у відгуках?

Відгуки про аквааеробіки для схуднення

Анна, 22 роки

Я худла на аквааеробіки після перших пологів. Так вийшло, що до вагітності спортом я не займалася, і важила завжди 56 кг. Під час вагітності виявилися проблеми. У мене знайшли лордоз, порушення постави позбавила змоги мені займатися в залі. Лікар порекомендував пілатес і аквааеробіку.

Ну, я ходила 2 рази в тиждень на пілатес, і два – на акву. Причому я змінила 2 басейни. У першому мені не сподобалося, що група була як для бабусь. Ніяке обладнання не використовувалося, і ми просто смикали в воді руками і ногами під музику.

Більшість групи постійно просило то зробити музику тихіше, то навантаження поменше. Я все ж вважаю за краще більш бадьорі заняття, і тому стала шукати за відгуками про аквааеробіки в своєму місті. Це допомогло мені знайти правильну групу.

Там ми не просто «танцювали в воді», а й робили різні вправи на руки, ноги, сідниці і плечі. Я не тільки скинула всі набрані за час вагітності 12 кг, але і позбулася болю в спині. Нещодавно мені дозволили змінити пілатес на помірні силові навантаження.

А з аквааеробікою я тепер не розлучуся, мої фото мене ж і надихають. Ми подружилися з багатьма дівчатами з групи, і там мені дуже подобається. А ще в басейні можна знайти плавання для малюків, що відмінний плюс для мам.

Олександра, 32 роки

Хочу теж написати свій відгук про аквааеробіки для схуднення і похвалитися своїми фото. Я все життя спортом займалася. Силові, пауерліфтинг, а потім я отримала травму. І півроку мені заборонили підходити до заліза зовсім. Я запитала лікаря, що можна робити. Серед навантажень виявилися пілатес, який я закинула відразу, і аква. Тут я затрималася.

Не можу сказати, що я була в захваті від звичайних занять в групі під музику. Але коли я змогла знайти персонального тренера, і клуб з гідрорайдерамі – такими спеціальними велотренажерами в воді – справа пішла веселіше. Моєю метою було підтримувати фізичну активність для здоров’я, і ​​реабілітувати хребет і плече.

Можу сказати, що за час занять я схудла на 8 кг. Це не тільки м’язова маса, до цього я була в ваговій категорії до 75 кг, а останні змагання виходила вже в 67, 5. Поліпшилася витривалість, і повернутися до серйозних тренувань було простіше. Я залишила ці тренування для себе раз на тиждень, щоб підтримувати роботу серця і просто більше рухатися.

Аліна, 15 років Я пішла на аквааеробіку, так як в клубі, куди мене записала мама, було заборонено ходити підліткам на більшу частину групових занять. До початку я важила 65 кг і це було жахливо. Тільки уявіть, джинси протиралися кожні 2 місяці, доводилося купувати нові.

Я сиділа до цього на питної дієті, але це допомогло тільки прибрати живіт, але не стегна. Ходити я почала 2 рази в тиждень, не встигала через заняття, а потім до весни стало більше вечірніх груп, і я стала потрапляти на все.

Бонусом мого схуднення стало те, що я зав’язала з дієтами, просто перестала сидіти на всіх цих кефірах і гречки, і почала їсти кашу і м’ясо, овочі і фрукти, нормально харчуватися 5 разів на день Пам’ятаю, як мені стало погано на занятті, і інструктор відвела мене в сторону і стала пояснювати про харчування.

Причому вона мені абсолютно безкоштовно розповіла, як треба, і чому не треба сидіти на дієтах. Загалом, пройшло півроку, я важу 55 кг і я щаслива тим, що не довелося відмовлятися від їжі, пропускати дні народження. Ось тільки в Макдональдс я більше не ходжу, хіба що кава випити і вайфай зловити.

Ірина 34 роки Я все життя була повною, і можу сказати, що з аквааеробіки почався для мене регулярний спорт, від якого я потім і схудла. Безпосередньо за 2 місяці заняття аеробікою в групі я скинула всього 4 кг. Може, комусь це мало здасться, з 94 до 90, але з цього почався зал для мене.

До Акви я приходила на доріжку, томилася там хвилин 20, йшла додому, потім боліли ноги і спина, і я від доріжки відмовлялася. Так і пропадали мої абонементи в зал, поки подружка не затягнувся мене на акву. Я ще йти не хотіла через те, що треба одягати купальник. Ну, ви зрозуміли, який це купальник в 94-те кг.

Загалом, я взяла абонемент по акції в фітнес і стала ходити з подружкою 3 рази в тиждень. А потім як то пристрастилася, пішла ще і в зал і зрозуміла, що ноги і спина більше не болять, не дивлячись на навантаження. Я продовжую худнути, зараз у мене 2 тренування в залі і 2 тренування на акве в тиждень, і важу я вже 78 кг при зрості 175, хочу дійти до 70.

Всім, хто засуджує акву рекомендую спочатку попробовать.В Загалом, тренування – така річ, що повинні підбиратися індивідуально. Тому вони можуть або подобатися, або ні, але ви ніколи не дізнаєтеся, чи ефективна особисто для вас аквааеробіка для схуднення, поки не спробуєте. Розмістив: Миловице [Offline] Коли встала на шлях схуднення після пологів, пішла на аквааеробіку, правда вже коли грудне вигодовування закінчила. Вага то треба набраний зганяти. Для краще ефекту стала ще модельформ для мам пити. За пару місяців змогла скинути майже вісім кілограм, зараз у мене відмінне самопочуття і легкість в організмі

Аквааеробіка для схуднення: відгуки та результати

Аквааеробіка для схуднення – це комплекс вправ, що виконується в воді на невеликій глибині. Фітнес-заняття у воді допомагають навіть повним людям відчувати себе розкуто і вільно.

Велика частина тіла прихована під водою від сторонніх очей, тому аквааеробіка для схуднення користується популярністю.

Заняття в басейні з тренером проводяться під ритмічну музику – це спосіб підняти настрій і збільшити бажання рухатися.

Чим корисна аквааеробіка для схуднення

Аквааеробіка – це ефективний метод боротьби з целюлітом. Поєднуючи кілька видів навантаження під час занять, з організму йдуть зайві кілограми і підтягується шкіра, підвищується тонус м’язів. Гідромасаж, що відбувається в момент виконання вправ, активно спалює калорії, прискорює обмінні процеси метаболізму. Зміцнення імунітету грає важливу роль.

Користь занять в басейні для похуденіяс застосуванням аквааеробіки очевидна. У воді менше навантаження на суглоби, знижується ризик отримання травм.

Після занять аквааеробікою відсутня хвороблива крепатура м’язів. У воді, яка має велику силу виштовхування, багато вправи даються легше, ніж, якби вони виконувалися на повітрі.

Під час занять зміцнюються м’язи всього скелета, відповідно поліпшується постава.

Вправи для живота і боків

Перш ніж почати відвідування басейну для занять аквааеробікою, проконсультуйтеся з лікарем і отримаєте довідку, що дозволяє тренування. Відвідувати басейн бажано не менше двох разів за тиждень.

Як і будь-яке тренування, аквааеробіка для схуднення повинна починатися з розминки – стрибки, махи руками і ногами. Вправи для аквааеробіки для схуднення потрібно виконувати енергійно, з хорошим настроєм.

Чи можна схуднути без виснажливого праці зменшити живіт і боки, виконуючи комплекс аквааеробіки, дізнаєтеся, повторивши запропоновані вправи.

 1. Скручування. Косі м’язи живота і боки добре пропрацював, якщо стоячи у воді по груди, повертати корпус тулуба в різні боки. Під час вправи рекомендується трохи підстрибувати. Виконувати 3-5 хвилин, поки відчується в боках напруга.
 2. Мах ногою назад. Виконуючи правильно цю вправу, в результаті знайдете стрункі стегна і округлі сідниці. Вода повинна досягати грудей. Встати обличчям до поручнів, взятися за нього руками. Підняти ногу так високо, наскільки можливо, потім різко зробити мах назад. На пару секунд затримати ногу в тому положенні. Опустити. Зробити 10-15 разів. Поміняти на іншу ногу, виконавши махи теж 10-15 разів. Спину під час вправи намагайтеся тримати ідеально рівно.
 3. Прес живота 1. Встати спиною в бортику басейну, спертися на лікті або взятися за поручні трохи вище голови. Нижня частина тулуба повинна бути паралельна підлозі басейну. Виконувати ногами «велосипед», «ножиці» протягом 5-8 хвилин. Або зробити два підходи по 3-5 хвилин.
 4. Прес живота 2. У тому ж положенні, що і для попередньої вправи, ноги підтягувати до підборіддя максимально близько. Повернутися у вихідне. Зробити 10 разів.
 5. Прес живота 3. У положенні спиною до бортику, голеностопа затиснути м’яч. Напружуючись, намагатися опустити ноги з м’ячем на дно басейну, подолавши опір води. Виконувати 5-8 хвилин.
 6. Масаж. Стоячи у воді, енергійними рухами рук масажуйте проблемні зони в області живота і боків. 

Харчування при заняттях

Щоб під час занять аквааеробікою витрата калорійувелічівался, за часдо відвідування басейну і пару годин після, не можна нічого їсти. Закріпіть в розумі правило, яке буде говорити, що борошняне, солодке, гостре, солоне, консервоване, копченості в надмірній кількості зведуть ваші старання під час занять аквааеробікою на «ні».

 • Кількість прийомів їжі за день може бути 5-6 разів. Постарайтеся зменшити обсяг порцій вдвічі, але це не повинно стосуватися сніданку. Вранці харчування повинно бути повноцінним: каша, фрукти, відварне нежирне м’ясо, соки.
 • Обов’язкове споживання очищеної води, краще мінеральної негазованої, до двох літрів за день.
 • Якщо хочеться солодкого – з’їжте чайну ложечку меду. Він дасть енергії організму і поповнить запас мікроелементів.
 • Повністю відмовтеся від алкогольних напоїв, які затримують в організмі рідина, що призводить до целюліту.

Протипоказання до занять

Перед першим заняттям відвідування медкабінета – обов’язково. Бажаючи схуднути, не приховуйте від лікаря справжню картину вашого стану здоров’я. Користь для похуденіятела стане на благо тільки тоді, якщо це не принесе шкоди організму. Ось перелік хвороб, при яких не можна відвідувати заняття аквааеробікою, відгуки про яку максимально позитивні.

 • ішемічна хвороба серця;
 • передінфарктний і постінфарктний стан;
 • алергічна реакція на хлор у воді;
 • цистит;
 • шкірні захворювання. 

Відповіді на типові запитання:

 1. Що дає аквааеробіка? При прискореному кровообігу, поліпшується кровопостачання всіх органів, відбувається випрямлення хребта. Стимуляція і гідромасаж підвищують тонус шкіри і м’язів, зменшується і зникає целюліт, зменшуються обсяги тіла.
 2. Скільки разів на тиждень треба займатися? Заняття потрібно відвідувати не менше двох-трьох разів за тиждень.
 3. Скільки спалює калорій аквааеробіка? За 20 хвилин інтенсивного тренування спалюється 210 ккал, за 30 хвилин – 315 ккал, за 45 хвилин – 475 ккал, за одну годину – 630 ккал (з розрахунку, що вага вашого тіла близько 70 кг)
 4. Що краще аквааеробіка або фітнес? Аквааеробіка за багатьма показниками виступає на першому місці в порівнянні з фітнесом. Рухи, що виконуються у воді, знижують навантаження на суглоби, зменшують ймовірність травм. Відсутність пітливості, як це відбувається під час занять фітнесом, для женщінтоже є вагомим аргументом на користь аквааеробіки.

Відео: аквааеробіка для схуднення вправи

Фото до і після

Незаперечний факт, наскільки ефективна аквааеробіка, підтверджують фотографії жінок, зроблені до початку занять і через час, коли досягнуті результати видно неозброєним оком. Кожен організм індивідуально реагує на процес схуднення. При великому бажанні, позитивному настрої, наполегливій праці стрункість фігури обов’язково повернеться, що підтвердить ефективність аквааеробіки.

Відгуки та результати

Світлана, 41 рік : Я вже 5 років як набрала велику вагу і соромилася своєї повноти. З подругою записалися в басейн.

Інструктор розповів, як правильно займатися аквааеробікою, порадив записати відео уроки.

Минуло всього три місяці, а у мене вже підтягнувся животик, з’явилася легкість у всьому тілі, хоча на вагах це поки не сильно відбилося. Продовжую заняття аквааеробіки.

Алевтина, 30 років : Повнота мене наздогнала після других пологів. Поєднуючи релакс плавання в басейні з комплексною системою вправ аквааеробіки, я вже досягла результату. Йде сьомий місяць роботи над собою. Ефект – схудла на 9,5 кг. Відчуття бадьорості, гарного самопочуття надають сили, щоб не зупинятися на досягнутому.

Юлія, 34 роки : Аквааеробіка для схуднення, отзивио якої я давно переглядала, щоб проаналізувати відношення і результати людей, мене привабила своєю доступністю в виконанні вправ.

Ще важливим фактором стало те, що під водою приховані ті незручні на початку занять руху. За два місяці у мене зник целюліт на стегнах і сідницях, животик став пружним, зник «пояс».

Я собі подобаюся все більше і більше, проблема неідеальної фігури після занять аквааеробікою відходить на задній план.

Аквааеробіка – відгуки схудлих, фото результатів до і після

– припиніть терпіти жир! Ви можете схуднути не докладаючи величезних зусиль.

Безопераційне видалення жиру з живота і боків Виводить з організму небезпечний «внутрішній жир» Скорочує кількість підшкірного жиру Виводить токсини, очищає організмПодробнее

Аквааеробіка – це один з найефективніших шляхів для збереження і зміцнення здоровья.Отлічітельной рисою в цьому виді вправ є те, що навантаження тут не є надмірними.

Внаслідок даної обставини, заняття аквааеробікою практично не мають протипоказань і отримують, в основному, позитивні відгуки. Цей вид фізичних навантажень широко застосовується для того, щоб скинути зайву вагу. Це також є хорошим засобом для зміцнення здоров’я і підтримки себе в хорошому фізичному тонусі.

Потрібно відзначити, що виконуючи вправи у воді, доводиться не тільки відчувати фізичне навантаження, яка дається ними, але і долати опір води, що створює комфортну додаткове навантаження.

Це підвищує ефективність впливу на організм. Крім цього, звернемо увагу на те, що, перебуваючи у воді, повні люди відчувають себе більш комфортно і розкуто, ніж в звичайному спортивному залі. Це спонукає працювати з додатковою віддачею, що допомагає досягати результатів більш ефективно.

Відгуки

до і після

Катерина:

Швидко позбутися від зайвої ваги, на жаль, не вийде. Однак, за час тренувань, живіт і стегна стали підтягнутими, целюлітні шкіра розгладилася. Заняття подобаються. Вони не тільки покращують здоров’я, але і створюють гарний настрій.

Після закінчення тренування відчуваєш себе чудово, спина рівна, голова піднята, почуваєшся відмінно. Після тренування не рекомендується їсти протягом півтори години.

Якщо порівнювати із заняттями аеробікою або фітнесом, то згадайте відчуття після таких тренувань. М’язи болять, рухатися важко. Тут такого немає зовсім. Немає ні пітливості, ні червоного особи.

Після тренування вмилася – і вперед.

Катерина : «Коли я намагалася визначитися, чи варто мені почати займатися аквааеробікою, я підійшла до питання дуже ретельно. Я прочитала всю доступну мені інформацію в інтернеті на всіляких форумах, вивчила відгуки тих, хто вже займався аквааеробікою і вирішила спробувати це самій.

Вважаю, що вчинила правильно. До цього багато займалася шейпінгом. Після тренувань сильно втомлювалася, відчувала себе неважливо, постійно боліли м’язи. У той же час, особливих результатів у мене не було, як би я не намагалася. Заняття аквааеробікою, навпаки, не викликають втоми і при цьому дають для мене необхідне навантаження.

Результати моїх зусиль видно неозброєним поглядом. Вважаю, що займатися потрібно не рідше, ніж 2 рази на тиждень і не їсти вечорами після тренувань. »

Олена: «Поруч з моїм будинком фітнес-центр проводить заняття з аеробіки. Вирішила спробувати походити на них. Основна причина того, чому я хочу цим займатися – я дуже хочу схуднути. Перед тим, як приступити до занять, я прочитала про аквааеробіки в інтернеті все, що змогла знайти, і у мене склалося позитивне враження.

Розповім в двох словах про те, як зазвичай проходять такі тренування. Тривалість всього заняття складає, як правило, від 30 до 40 хвилин. З цього часу, 10 хвилин відводиться на розминку. Заняття полягають у виконанні вправ під ритмічну музику з невеликими гантелями або м’ячами.

Зазвичай на заняттях присутня велика кількість людей. Це створює відчуття тісноти, яке мені не дуже сподобалося. Ще одна річ, яка мені не сподобалася – це хлорка, яка розчинена у воді. За півроку занять я схудла на 9 кілограм. Я розраховую скинути ще 2 кілограми. Аквааеробіка допомогла скинути вагу і я збираюся продовжувати тренування.

Наскільки хороша аквааеробіка для бажаючих схуднути? Реальні відгуки!

Швидке і ефективне схуднення неможливо без інтенсивних фізичних навантажень .

У гонитві за красивою фігурою кожен вибирає той вид спорту, який йому ближче: це може бути біг, йога, пілатес, верхова їзда, та й практично будь-який інший спосіб фізичної активності.

Як стверджують фахівці, відмінно допомагають привести вагу в норму і зробити контури тіла досконалими плавання та інші тренування в воді . Зокрема, аквааеробіка (тобто, аеробіка у воді ).

Під цим терміном розуміють комплекс вправ, що виконуються в неглибокому, найчастіше штучному, водоймі , в якості якого зазвичай виступає басейн.

Займаючись аквааеробікою регулярно і систематично, дійсно можна дуже непогано схуднути .

Справа в тому, що, перебуваючи у воді досить тривалий період часу, наше тіло буде активно зайнято тим, щоб зігрітися, і витратить на це чимала кількість кілокалорій.

Ось чому ефект аквааеробіки та інших водних видів спорту так очевидний. Зайві кілограми будуть зникати стрімко, а обмінні процеси в організмі істотно активізуються.

При заняттях аквааеробікою, крім того, на тіло постійно впливає тиск і вібрації води, і нам постійно доводиться долати опір водної маси.

Тому подібні заняття відмінно відточують фігуру , роблячи її скульптурної .

Чіткі контури тіла, пружна гладка шкіра, відмінна розтяжка і прекрасний настрій – ось результати постійних занять цим видом спортивних тренувань.

Класичне заняття аквааеробікою проходить приблизно за такою схемою. Починається воно з невеликою, але інтенсивної розминки , потім слід власне комплекс корисних вправ у воді , а завершують тренування спеціальні завдання на розслаблення і розтяжку .

Крокувати, бігати, присідати, танцювати, стрибати під контролем інструктора – у воді всі ці вправи стають значно більш ефективними ніж на суші .

Не думайте, що все так просто. Навантаження при таких заняттях дуже інтенсивні . Просто виконати якийсь рух значно простіше, ніж зробити його ж у воді, коли доводиться додатково долати її опір.

Тому, навіть найбільш прості вправи спочатку можуть здатися вам просто нездійсненними.

Коли ж ви кілька звикнете, ввійдете в смак і знайдете необхідні навички, інструктор може ускладнити ваші тренування, додавши, наприклад, вправи з гантелями або спеціальними рукавичками , які роблять опір води ще більш значним.

Однак для початківців пропонують нескладні вправи, які виконуються під чітким контролем інструктора, який, при необхідності, допоможе і дасть необхідні роз’яснення.

Ніяких спеціальних пристосувань для занять аквааеробікою вам не знадобиться – тільки купальник і шапочка для басейну .

Вправи для схуднення, що використовуються в аквааеробіки ^

На сьогоднішній день існує маса абсолютно різноманітних вправ з аквааеробіки. Напевно, в кожному фітнес-клубі, де є заняття з аквааеробіки, вам запропонують свій унікальний комплекс завдань.

Однак є найбільш поширені вправи, які складають основу будь-якого тренування по
аквааеробіки.

Вправа 1. Встаньте в воду по груди. Починайте активно бігати на місці, високо піднімаючи коліна і роблячи розмашисті рухи руками. Потім виконайте те ж саме, тільки вже не на місці, а по всьому басейну.

Бігати так потрібно досить довго, не менше п’ятнадцяти хвилин, при цьому в швидкому темпі і роблячи максимально інтенсивні рухи руками і ногами.

Вправа 2. вдосконалює форму стегон і сідниць. Встаньте лицем до поручнів так, щоб вода доходила до грудей. Підніміть праву ногу так високо, як тільки можете, після цього відведіть її назад і відпустіть.

Не забувайте про прямий спині. Повторіть те ж саме і для лівої ноги. Зробіть по п’ятнадцять-двадцять підходів на кожну ногу.

Вправа 3. Стоячи у воді, робіть активні швидкі стрибки на місці, повертаючи при цьому тулуб поперемінно вправо і вліво. Виконуйте протягом декількох хвилин.

Такі стрибки з поворотами допомагають відмінно пропрацювати талію і косі м’язи живота.

Вправа 4. Встаньте біля стіни басейну спиною до його бортику. Зіпріться на поручень. Піднімайте ноги вперед, активно рухаючи їх. У вас повинно вийти вправу, яке називають «ножиці».

Потім обертайте ногами, зображуючи «велосипед». Це дуже корисно для м’язів ніг.

Вправа 5. Початкове положення те ж, що і у вправі 4. Стоячи спиною до бортику басейну і тримаючись за поручень, підтягуйте зігнуті в колінах ноги до грудей і повертайте їх у вихідне положення. Повторюйте кілька хвилин.

Вправа 6. Стоячи у воді по пояс, робіть різкі випади ногами. Не менш двадцяти підходів на кожну ногу. Така вправа сприяє гарній розтяжці і дозволяє опрацювати м’язи внутрішньої і зовнішньої частини стегна, інтенсивно їх задіюючи.

Вправа 7. Встаньте біля бортика басейну, спираючись на нього руками або міцно тримаючись за поручень. Між ногами затисніть невеликий м’ячик.

Потім постарайтеся опустити ноги в воду, а після цього поверніться у вихідне положення. Хоч цю вправу для новачків може здатися складним, всього за пару занять ви його освоїте.

Воно відмінно допомагає накачати прес і внутрішню частину стегна. Робити його потрібно як мінімум протягом трьох хвилин в інтенсивному режимі.

Вправа 8. Встаньте в воду по пояс. Покладіть перед собою будь-якої непотопаючий предмет (зазвичай в якості такого спортивного снаряда виступає простий шматок пінопласту).

Покладіть на нього руки і починайте в усій сили тиснути на нього, намагаючись втопити. Не забувайте рівно тримати спину. Повторюйте протягом трьох-п’яти хвилин.

Такий комплекс не найскладніших вправ ви цілком можете виконувати самостійно, навіть не відвідуючи спеціальні групові заняття. Але строго стежте за реакціями свого організму.

Відео вправ по аквааробіке, майстер клас Олени Кузьмич:

Якщо під час виконання будь-якого вправи ви відчуваєте навіть легке нездужання, його краще поки припинити. Якщо якісь вправи спочатку здадуться вам занадто складними, не впадайте у відчай.

Згодом ви навчитеся виконувати їх легко, а ваші рухи стануть більш чіткими і відточеними.

Які відгуки про схуднення в результаті занять аквааеробікою можна прочитати на форумах? ^

Аквааеробіка – «до» і «після»

Багато жінок вже відчули на собі приголомшливий ефект, який дають регулярні і систематичні заняття аквааеробікою.

Якщо ви всерйоз вирішили випробувати цей вид фізичних навантажень, вам слід ретельно підготуватися. Перш за все, радить вам зайти на один з численних форумів і почитати відгуки тих, хто вже добре знає, що таке аквааеробіка.

Тут же ви зможете дізнатися багато нового, і якщо вам щось незрозуміло і вимагає роз’яснення, задати питання тим дівчатам, які займаються аквааеробікою.

Атмосфера на таких форумах зазвичай доброзичлива, новачкам намагаються всіляко допомогти і підтримати їх. Це може дати вам додатковий стимул швидше почати заняття.

Як показують відгуки більшості жінок, аквааеробіка дійсно чудово допомагає схуднути. При цьому ви не тільки позбавитеся від зайвої ваги, але і знайдете пружну шкіру, підтягнуті м’язи, а тіло придбає красивий скульптурний рельєф.

Через кілька вправ ви помітите, що навіть ваша хода стала витонченою, а рухи плавними.

Які ціни на заняття аквааеробікою, якщо ви вже остаточно вирішили скинути зайву вагу? ^

Спеціальні заняття аквааеробікою сьогодні проводяться практично в кожному великому басейні або фітнес-клубі. При цьому, в залежності від своїх уподобань, ви можете вибрати той вид тренувань, який для вас найкращий.

Наприклад, дуже ефективними є індивідуальні заняття з тренером один на один. Це, дійсно, дає приголомшливий результат, адже інструктор приділяє увагу лише вам одній, даючи необхідні вказівки та роз’яснення та надаючи всіляку допомогу.

Зрозуміло, такий метод тренувань обійдеться вам досить дорого.

Для тих, хто шукає більш демократичні і доступні варіанти, існують групові заняття аквааеробікою.

Вартість таких тренувань на порядок нижче, зате їх ефект (при вашому старанні і регулярних заняттях) нітрохи не гірше, ніж при індивідуальних тренуваннях.

Який би спосіб ви не вибрали, ви в будь-якому випадку вже через кілька занять відчуєте на собі приголомшливий ефект аквааеробіки.

А якщо займатися таким типом спортивних тренувань регулярно, ви зможете позбутися від усіх своїх зайвих кілограмів, знайти красиве тіло, красиву ходу, бадьорість і гарний настрій.

Аквааеробіка для схуднення – Рада ON

Аквааеробіка для схуднення - Рада ON

Для боротьби з надмірною вагою сьогодні придумано безліч найрізноманітніших методик. Кожен має право сам вибирати для себе, яким способом йому скидати зайві кіло – за допомогою традиційного фітнесу або екзотичної йоги.

Обмеження накладають лише особливості здоров’я – не всі можуть довго виконувати важкі фізичні вправи, а багатьом вони взагалі протипоказані. Однак існують методики, завдяки яким можна позбутися зайвої ваги, не піддаючи своє тіло сверхнагрузку.

Саме про одну з таких методик – аквааеробіки, ми пропонуємо вам поговорити сьогодні. Аквааеробіка вже завоювала чималу популярність, і для схуднення її використовує все більша кількість людей.

До того ж вона має більш щадний вплив на організм , ніж звичайна аеробіка або фітнес.

У нашій статті ми розберемося, що краще – аквааеробіка або тренажерний зал, чи допомагає аквааеробіка схуднути.

Які є протипоказання до занять, розповімо, скільки калорій спалює аквааеробіка, розберемо комплекс вправ для різних проблемних зон, а також ознайомимося з відгуками жінок, які вже використовували аквааеробіку для схуднення.

У чому суть аквааеробіки

Аквааеробіка – це по суті той же фітнес , тільки проводяться заняття по ній не в спортивному залі, а в басейні. Вперше цю методику продемонстрував в середині ХХ століття американський фахівець з фітнесу Джек Лалейн.

З тих пір було розроблено безліч комплексів і видів вправ для аквааеробіки, і цей вид спорту зайняв міцне місце серед інших комплексів вправ для боротьби із зайвою вагою і підтримки тіла в тонусі.

Аквааеробіка – це чудове заняття для тих, хто хоче підтримати хорошу фізичну форму , але не любить виснажувати себе активним фітнесом або роботою на силових тренажерах.

До того ж, під час занять ваше тіло постійно приховано водою, що дозволяє не соромитися недоліків своєї фігури і повністю віддатися виконання вправ.

Контакт з водою позитивно впливає на нервову систему, внаслідок чого поліпшується настрій і сон. Аквааеробіку часто рекомендують вагітним жінкам для підтримки фізичної форми.

Також вона підходить і для дітей, адже вправи аквааеробіки сприятимуть їх гармонійному розвитку. Вправи аквааеробіки навантажують практично всі групи м’язів, дозволяючи якісно опрацювати проблемні зони тіла.

Користь і протипоказання занять аквааеробікою

Аквааеробіка має ряд незаперечних переваг:

 • Заняття проходять у водному середовищі. При цьому завдяки закону Архімеда значно знижується навантаження на опорно-руховий апарат займається, що дозволяє уникнути травм. Одночасно з цим для виконання вправ потрібно докласти набагато більше зусиль, адже щільність води в рази більша за густину повітря. Такий стан речей дозволяє витрачати набагато більше енергії і активізувати процеси спалювання надлишкових жирових відкладень.
 • Температура в басейні для аквааеробіки знаходиться на позначці близько 25 градусів за Цельсієм. На підтримку стабільної температури тіла в прохолодній воді організм також буде витрачати енергію, а значить, активізуються жиросжигающие процеси.
 • Активні заняття у водному середовищі забезпечують якісний якісний лімфодренажний масаж, сприяють поліпшенню кровообігу, нормалізації кров’яного тиску і зміцнення серцево-судинної системи в цілому.
 • Стимуляція нервової системи дозволяє ліквідувати негативні наслідки стресів і підвищити працездатність.
 • Під час занять в прохолодній воді зміцнюється імунна система, що робить організм більш стійким до простудних та інфекційних захворювань.
 • Аквааеробіка допомагає ефективно позбутися целюліту.
 • Регулярні заняття аквааеробікою в поєднанні з дотриманням дієти дозволяють позбутися в середньому від 6 кг зайвої ваги за місяць.

При всіх своїх плюсах аквааеробіка практично позбавлена ​​мінусів, та й спектр протипоказань до неї досить невеликий.

Не варто займатися аквааеробікою, якщо ви:

 • Хворієте на грип або ГРЗ.
 • Схильні до астми, циститу, або у вас діагностовано генітальні інфекції.
 • Схильні до частих судом.
 • Чи маєте вроджені вади верхніх відділів хребта, опорно-рухового апарату або грижі.

При хронічних захворюваннях і проблемах з серцем перед початком занять аквааеробікою варто проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.

Рекомендації до заняття аквааеробікою

Для того, щоб заняття аквааеробікою принесли належний ефект, необхідно займатися регулярно. Якщо ви новачок в спорті і вам важко даються часті фізичні навантаження, відвідуйте басейн 2 рази в тиждень.

Поступово, коли ваше тіло зможе витримувати триваліші навантаження, можна збільшити кількість занять до чотирьох на тиждень. Займатися найкраще в другій половині дня, коли організм знаходиться в повністю активному стані і найбільше настроєний до фізичних навантажень.

Для того, щоб ваші заняття аквааеробікою були комфортними і ефективними, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

 • Обзаведіться необхідним інвентарем для аквааеробіки – придбайте собі зручний купальник (краще, якщо він буде закритим), шапочку і окуляри для плавання, тапочки.
 • Тривалість тренування повинна становити не менше 30 хвилин і з часом підвищуватися до 45 хвилин або навіть однієї години.
 • Займатися слід на порожній шлунок, не раніше, ніж через 2 години після останньої трапези.
 • Для того, щоб ваше тіло легше адаптувалися до прохолодною водному середовищі басейну, попередньо постійте якийсь час під прохолодним душем.
 • Перед початком заняття проведіть розминку – спочатку на суші, а потім і в воді.
 • Навчання аквааеробіки краще проводити під керівництвом досвідченого тренера – він допоможе вам швидше підібрати кращу програму занять.
 • У міру підвищення вашої витривалості і фізичних кондицій можна починати проводити заняття з додатковим обладнанням для аквааеробіки – м’ячами, Нудл, рукавичками, поясами і різноманітними гантелями.
 • Правильно підібрана музика для аквааеробіки допоможе зробити заняття ще більш комфортним і ефективним.

Прості вправи аквааеробіки

Для занять аквааеробікою не обов’язково відвідувати курси. Спеціально для наших читачів ми підібрали комплекс простих вправ аквааеробіки з картинками і фото, які відмінно підходять для початківців і які можна виконувати в басейні самостійно, без участі тренера з аквааеробіки.

Ходьба на місці

Зайдіть в воду по груди. З цього положення починайте робити кроки на місці. При цьому слід високо піднімати ногу і максимально згинати її в коліні. Також потрібно виконувати координаційні рухи руками, як при звичайній ходьбі на суші. Ця вправа чудово тренує м’язи стегон, а також нижній прес.

Скакалка

Імітуйте стрибки на скакалці, відштовхуючись від дна басейну тільки за допомогою голеностопа. Зробивши невелику кількість повторень, додайте до звичайних стрибків зміщення в сторони. Будьте уважні, щоб не посковзнутися на дні басейну. Під час таких стрибків відмінно опрацьовуються м’язи гомілок.

зірочка

Зайдіть в воду майже по шию. Стати рівно, стопи зведіть разом, руки опустіть вздовж тулуба. Відштовхуючись стопами від дна басейну, виконайте стрибок вгору, одночасно з яким розведіть ноги в сторони, а руки підніміть уздовж корпусу до рівня плечей. Другим стрибком поверніться в початкову позицію. Ця вправа дозволяє навантажити м’язи ніг, плечового пояса і частково – спини.

Махи ногами

Перебуваючи по груди у воді, витягніть перед собою руки. Тепер по черзі піднімайте ноги якомога вище перед собою, намагаючись торкнутися ними рук. Ноги під час махів повинні бути максимально рівними. Ще одна вправа для м’язів ніг і черевного преса.

нахили тулуба

Перебуваючи по плечі у воді, підніміть одну руку вгору, а другу на пояс. Виконуйте нахилу тулуба в різні боки, намагаючись домогтися максимальної амплітуди рухів. Після нахилів в сторони виконайте таку ж кількість нахилів вперед і назад. Ця вправа дозволить опрацювати зону талії.

батмани

Зайдіть в воду по груди. Рукою зіпріться про бортик басейну. Тримаючи спину рівною, відводите по черзі ноги назад, намагаючись провести їх якомога далі без прогину в попереку потім вперед. Ця вправа якісно пропрацює ваші стегна і сідниці.

Аквааеробіка для схуднення – відгуки

Наша редакція вивчила безліч відгуків людей, які займаються регулярно аквааеробікою, ось деякі з них:

Ольга, 34 роки:

Катерина, 29 років:

Марина, 25 років:

Відеоурок з аквааеробіки

Більш наочно ознайомитися, як проходить тренування з аквааеробіки і що з себе представляють її вправи, ви можете, подивившись наступне відео:

На відео надано простий комплекс вправ, який допоможе вам позбавитися від жирових відкладень в проблемних зонах – на сідницях, стегнах і талії.

Аквааеробіка – відмінний спосіб схуднути і при цьому зберегти здоров’я своїх суглобів, які практично не отримують навантаження під час занять у воді. Крім цього, вона дарує чудовий настрій і заряджає позитивом.

Previous Найефективніші і дієві дієти для швидкого схуднення: відгуки та результати скинули вагу
Next Роли і їх калорійність, особливості набору калорій в ролах, таблиця

No Comment

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *