Загружается, подождите...

Цинкундан (Zincundanum)


основні фізико-хімічні властивості: мазь бежевого кольору, з відтінком відсіруватого до рожево-сіруватого кольору;

склад: 1 г мазі містить кислоти ундециленової 100 мг, цинку ундециленату 100мг, кислоти саліцилової аніліду - 100мг;допоміжні речовини: етилцелозольв, емульгатор №1, метилцелюлозаводорозчинна, вода очищена.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Протигрибкові засоби для місцевого застосування. Код АТС D01А Е04.

Фармакологічні властивості. Протигрибковий засіб. Виявляє активність відноснодерматофітів: Еріdегmophyton, Тгісhophyton, Місгоsporum sрр. Справляєфунгістатичну дію. При сполученні з цинковою сіллю (цинку ундециленат)активність ундециленової кислоти зростає.

Показання для застосування. Грибкові захворювання шкіри: дріжджові мікози;дерматомікози, такі як епідермофітія, трихофітія.

Спосіб застосування та дози. Місцево. Препарат втирають в ураженіділянки шкіри 2 рази на добу (вранці і ввечері). Тривалість лікування залежитьвід характеру, перебігу хвороби і від результатів мікроскопічних досліджень дозникнення патогенних грибів. Переважно курс лікування триває 15 - 20 днів абобільше, залежно від ефективності.

Побічна дія. Можливі місцеві алергічні реакції (набряк,свербіж).

Протипоказання. Алергічна реакція на компоненти мазі; вагітність,лактація.

Передозування. Інформація відсутня.

Особливості застосування. Після закінчення курсу лікування рекомендованопроводити профілактичне застосування препарату 1 - 2 рази на тиждень. Під часлікування маззю і після його закінчення рекомендується припудрювати ураженімісця порошком “Дустундан", до складу якого входять основні складовічастини мазі Цинкундан(R) і тальк.Досвіду застосування мазі для лікування дітей немає.Уникати потрапляння мазі в очі. Якщо таке трапилося, слід ретельнопромити очі водою.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Мазь можна застосовувати з іншимипротигрибковими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці притемпературі 8 - 15°С. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z