Загружается, подождите...

Циборат-офтан (Ziborat-ophthan)


основні фізико-хімічні властивості:прозора безбарвна рідина;

склад:100мл препарату містять: цинку сульфату - 0,25 г, кислоти борної - 2 г;допоміжна речовина: вода очищена.

Форма випуску. Краплі очні.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються в офтальмології.Протимікробніпрепарати. Сполуки цинку. Код АТС S01A X03.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат має антимікробну дію при місцевомузастосуванні відноснобільшості грампозитивних та грамнегативних бактерій, у тому числісиньогнійної палички.Фармакокінетика. Препарат добре проникає крізь кон`юнктивальнуоболонку, особливо у дітей раннього віку.

Показання для застосування. Препаратзастосовують при лікуваннікон'юнктивітів бактеріальної етіології.

Спосіб застосування та дози. Призначають як місцевий протимікробний засібдля зовнішньо-го застосування: вносять піпеткою по дві краплі препарату 2 - 3 рази надень у кожне око. Курс лікування 1 – 3 тижні.

Побічна дія. При тривалому або частому застосуванні можутьспостерігатися явища загальнорезорбтивної дії, пов`язані зі всмоктуваннямкомпонентів препарату, зокрема – борної кислоти. Побічна дія може проявитисяпорушенням функції нирок, печінки, переважно у дитячому віці.

Протипоказання. Застосування протипоказане при підвищеній чутливостідо компонентів препарату; дітям до 12 років та жінкам у періоди вагітності тагодування груддю.

Передозування. При тривалому застосуванні препарату можуть виникатисимптоми хронічної інтоксикації: набряк тканин, виснаження, стоматит, екзема,порушення менструального циклу у жінок, анемія, судоми, алопеція. У цихвипадках препарат відміняють, проводять симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Запобігати тривалому використанню препарату та його передозуванню, особливо у дітей.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 8 °C до 15 °C,у захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термінпридатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z