Загружается, подождите...

Залаїн овулі (Zalain ovulo)


міжнародна назва: sertaconazole;

основні фізико-хімічнівластивості: вагінальнийсупозиторій білого кольору овальної форми.

склад: 1 супозиторій містить 0,3 г сертаконазолунітрату;допоміжні речовини: аеросил200, тверді напівсинтетичні гліцериди (Witepsol H19, Suppocire NAI 50).

Форма випуску. Супозиторій вагінальний (овуль).

Фармакотерапевтична група. Протимікробні та антисептичні засоби, щозастосовуються в гінекології. Похідні імідазолу. Код АТС G 01 AF

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Сертаконазол - протигрибковий препаратдля місцевого застосування з високою фунгіцидною активністю та широким спектромдії. Ефективний щодо патогенних дріжджових грибів (Candida spp, у т.ч. Candidaalbicans, Candida tropicalis, Pityrosporum orbiculare), дерматофітів(Trichophyton, Epidermophyton і Microsporum) та збудників, які спричиняютьінфекційні захворювання шкіри та слизових оболонок, в тому числі грампозитивніштами ( стафіло-і стрептококів ).Фармакокінетика. Системна абсорбція відсутня.

Показання для застосування. Місцеве лікування грибкових інфекційслизової оболонки піхви, включаючи змішані інфекції з грампозитивнимибактеріями.

Спосіб застосування та дози. Дорослим 1 супозиторій вводиться глибоко впіхву, бажано в лежачому положенні увечері перед сном 1 раз на добу. Можна проводитилікування під час менструації. У більшості випадків 1 супозиторію достатньо дляповного виліковування вагінального мікозу. Однак у випадку рецидиву можливеповторне застосування препарату через 7 днів.

Побічна дія. Відсутність системної абсорбції сертаконазолу після вагінальногозастосування препарату робить практично неможливим прояв побічних ефектів.

Протипоказання. Алергічні реакції на протигрибкові препарати похідні імідазолу або наодну з допоміжних речовин.

Передозування. При використанні рекомендованої дози та шляху застосування інтоксикаціянеможлива.

Особливості застосування. Під час лікування не рекомендується користуватися милом з кислим рН, требакористовуватися переважно бавовняною білизною, не проводити спринцювання.

Застосування в періоди вагітності талактації. Препарат може застосовуватись запризначенням лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не описана.

Умови та термін придатності. Зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі не вище 300С.Термін придатності– 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z