Загружается, подождите...

Вундехіл (Wundahyl)


основні фізико-хімічні властивості: мазь жовто-коричневого кольору, з легкимспецифічним запахом. На поверхні допускається наявність шару з більш темнимзабарвленням;склад: 100 гмазі містять софори японської настойки 3 г, перстачу настойки 2 г, деревіюнастойки 2 г, прополісу настойки 5 г і карофілену 3 г;допоміжні речовини:соняшниковаолія рафінована, віск бджолиний, жир свинячий (нутряний), ланолін безводний.

Форма випуску. Мазь для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування ран івиразкових уражень. Код АТС D03A X50**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Вундехіл®має протизапальну (антиексудативну), сквамолітичну, антиепідермопластичну іранозагоювальну дію. Фармакокінетіка: Препаратприскорює процеси регенерації (епітелізацію) епідермісу, стимулює ріст ідозрівання грануляційної тканини в ділянці ранового дефекту.

Показання для застосування.Рани, що в’яло загоюються (запаленій інфіковані, післяопераційні, у т.ч. після операцій на прямій кишці), ураженняшкіри, що спричинені опроміненням, травматичні ушкодження м’яких тканин,ульцерації (варикозні і діабетичні виразки), крововиливи в м’які тканини(гематоми), термічні опіки, пролежні, гінекологічні ерозії, алергійнийдерматит, псоріаз, нейродерміти, кератодермії долонь і підошов, гіперкератичніформи мікозу.

Спосіб застосування тадози. Мазь Вундехіл®наносять на уражену поверхню 2-3 рази на добу.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Підвищена чутливість допрепарату.

Особливості застосування. Рекомендується наносити мазь на уражену поверхнютонким шаром, 2-3 рази на добу. Після нанесення, через 2-3 години мазь требазмити розчином фурациліну або настойкою нагідок (1:3), дати час, щоб ранапідсохла. Тривалість курсу лікування залежить від характеру патологічногопроцесу, площі уражених ділянок, досягнутого ефекту. При ранах, спричиненихмеханічними та термічними ушкодженнями тканин, лікувальний ефект препарат виявляєпротягом 2-7 днів застосування. При лікуванні хронічниханальних тріщин і геморою щоденно, на 2-3 години вводять у просвіт кишкитампончик з маззю. Тривалість курсу лікування залежить від ступеню та формизахворювання (від 5 днів до 1 місяця).При лікуванні ерозії шийки матки мазь густо наноситься на ватний абомарлевий тампон і вводиться на 2-3 години глибоко у піхву (щоденно). Курслікування – від 1 до 4 тижнів.При термічних опіках для досягнення скорішого загоювального ефектуВундехіл® треба нанести, якомога швидше на уражену шкіру (протягом10-15 хв після отримання опіку). Курс лікування залежить від ступеню опіку,його площі, і насамперед – від часу після отримання опіку до першого нанесеннямазі, та триває від 3 до 15 днів. При опіках, спричинених сонячним опроміненням, мазь треба нанеститонким шаром на 2-3 години, після чого за допомогою салфетки видалити їїзалишки. Вундехіл® швидко знімає біль і почервоніння шкіри.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія мазі Вундехіл® з іншимилікарськими засобами поки що не відома.

Умови та термін зберігання.Зберігатиу прохолодному, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, притемпературі 8-15 0С. Термін зберігання – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z