Загружается, подождите...

Вобе-мугос е (Wobe-mugos e)


основні фізико-хімічні властивості: круглі, двоопуклі таблетки, сіро-білогокольору, з характерним запахом;

склад

:1 таблетка містить папаїну 100 мг (270 од. F.I.P.), трипсину 40 мг (29 mкатал),хімотрипсину 40 мг (200 mкатал); допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, макрогол 6 000,коповідон, кремнію діоксид, магнію стеарат, кросповідон, повідон, тальк,сополімер метакрилової кислоти – метилметакрилата (1:1), триетилцитрат,ванілін.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Комбіновані антинеопластичні засоби. Код АТС L01XY.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. ВОБЕ-МУГОС Еявляє собою цілеспрямованопідібрану комбінацію високоактивних ензимів рослинного і тваринного походження.ВОБЕ-МУГОС Е активує протипухлинний імунітет (макрофаги, NK,цитотоксичні Т-лімфоцити) і нормалізує концентрацію цитокінів. Підвищуєефективність хіміо- та радіотерапії і знижує їх негативні прояви.ВОБЕ-МУГОС Е сприяє зниженню темпів прогресування первинної пухлини ірозвитку метастазів, інгібуючи експресію адгезивних молекул ендотелію і клітинпухлини.ВОБЕ-МУГОС Е поліпшує реологічні властивості крові і мікроциркуляцію,що сприяє виведенню токсичних продуктів радіо- та хіміотерапії і поліпшеннютрофіки тканин.ВОБЕ-МУГОС Е розщеплює імунні комплекси і сприяє їх елімінації зарахунок стимулювання фагоцитарної активності макрофагів.

Фармакокінетика. Після прийому препарату внутрішньо його складовівід 4 до 20 % всмоктуються в кров з тонкого кишечнику, решта бере участь утравленні і виводиться з калом. У кров’яному руслі ензими зв’язуються зантипротеазами (a1-антитрипсин і a2-макроглобулін), зберігаючи свою активність.Максимальна концентрація у крові досягається через годину після прийому іутримується протягом 4 годин. Період напіввиведення становить 8 годин.

Показання для застосування. Підтримуюча терапія при опроміненні з метою зменшення побічних дій, щовиникають при променевій терапії (імуносупресії, пострадіаційних мукозитів,фіброзів).Підтримуючатерапія при хіміотерапії з метою зменшення побічних ефектів, поліпшенняпереносимості хіміопрепаратів (наприклад, зниження гепатотоксичності прилікуванні цисплатиною та зниження пневмотоксичності і тромбоцитопенії прилікуванні блеоміцином).Лікування вірусних інфекцій (оперізувальний лишай, герпес), а також їхрецидивних форм.

Спосіб застосування та дози. Протягом курсупроменевої чи хіміотерапії, особливо при виникненні побічних дій або явищнепереносимості хіміопрепаратів або променевої терапії, дорослим рекомендуєтьсяприймати по 3 таблетки, тричі на добу. За необхідності дозу можна збільшити до5 таблеток, тричі на добу. При подальшому тривалому лікуванні в рамкахпрофілактики утворення метастазів рекомендується приймати по 2 таблетки, тричіна добу. Тривалість курсу лікування визначається індивідуально.При лікуванні вірусних інфекцій (оперізувальний лишай, герпес)рекомендується приймати по 5 таблеток, тричі на добу, до зникнення основнихклінічних проявів. Лікування слід розпочинати якомога раніше, з появою першихознак захворювання - до одужання. Тривалість курсу лікування визначає лікаріндивідуально.Таблетки приймати не менше, ніж за 30 хвилин до їди, не розкушуючи,запиваючи великою кількістю води (200 мл).

Побічна дія. ВОБЕ-МУГОС Е добре переноситься пацієнтами. В окремих випадкахспостерігались незначні зміни консистенції і запаху випорожнення. Привикористанні високих доз препарату хворі інколи скаржаться на відчуттяпереповненості шлунка. В цих випадках рекомендується тимчасове зменшення дозипрепарату.

Протипоказання. Захворювання, що супроводжуються порушенням згортання крові (гемофілія,тяжкі захворювання печінки), а також при проведенні гемодіалізу. В тихвипадках, коли при вищезгаданих станах препарат ВОБЕ-МУГОС Е все-такизастосовується, необхідний ретельний лікарський нагляд. У періоди вагітності і лактації ВОБЕ-МУГОС Е застосовується зажиттєвими показаннями і тільки під контролем лікаря.

Передозування. Навіть при тривалому використанні високих доз препарату токсичних дійне виявлено. Можливий розлад випорожнення, діарея, що проходять через 1-3 дніпісля відміни препарату, без додаткового лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному прийомі препарату ВОБЕ-МУГОС Е та інших ліків випадкинесумісності не відомі. У разі одночасного прийому з антибіотиками препаратВОБЕ-МУГОС Е підвищує їх ефективність.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі, всухому, темному місці, недоступному для дітей. Термін зберігання - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z