Загружается, подождите...

Вулнузан (Vulnusan)


фізико-хімічні властивості: однорідна мазева маса кремового кольору зіспецифічним запахом;

склад: 1 г мазі містить: маточного лугу Поморійського озера 0,12 г.допоміжні речовини

: рицинова олія, карбоксиметилцелюлоза натрій(Тилоза С-30), ланолін безводний, вода очищена. Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Засіб для лікування ран і виразкових уражень. КодАТС D03AX50.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Препарат природногопоходження містить ряд важливих для організму людини макро- та мікроелементів –хлориду і сульфату магнію, хлориду натрію, калію, кальцію, заліза, хлору,брому, селену, молібдену, міді, марганцю, цинку, йоду, вісмуту, силіцію,титану, арсену, берилію, сульфату алюмінію, колоїдні речовини, кислоти та іншіорганічні сполуки. Виявляє протизапальну дію, пригнічуючи патогеннубактеріальну флору і стимулюючи імунобіологічні захисні реакції – фагоцитоз іутворення антитіл. Разом з тим стимулює регенерацію тканин та епітелізаціюповерхні рани.Фармакокінетика. Немає даних про резорбцію Вулнузану через шкіру абопро досягнення клінічно значимих накопичень у плазмі.

Показання для застосування. Гнійні рани різного походження: інфіковані,хірургічні, поверхневі гнійні процеси, у тому числі параректальні іпостін’єкційні абсцеси, трофічні виразки; медикаментозна мацерація шкіри;хвороба Бюргера( трофічні виразки), варикозні виразки, ерозія шийки матки,тріщини соска молочної залози.

Спосіб застосування та дози. Мазь наносять безпосередньо на рану або намарлю, вкриваючи всю поверхню рани шаром у 2-3 мм. Разова доза – не більше10-15 г мазі (при глибоких гнійниках). На початку курсу лікування наносять мазьщодня, при згасанні запального процесу – через день. При лікуванні тріщин соскамолочної залози мазь наносять кілька разів на день після годування дитини.Призначення препарату жінкам, які годують груддю, не заважає годуванню дитини iне потребує його припинення. При лікуванні ерозії шийки матки використовуютьтампон з нанесеним на нього препаратом; вводять один раз на день. Рекомендуютьвводити тампон увечері протягом 10-15 днів. Побічна дія. Алергічніреакції у вигляді шкірних висипань, кропив’янки, ангіоневротичного набряку.Хворі з варикозними виразками і ранами при захворюванні Бюргера можуть відчуватибіль.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого з компонентівпрепарату.

Передозування. Не спостерігались випадки передозування препаратупри його локальному застосуванні.

Особливості застосування. У разі необхідності можназастосовувати оклюзивні пов’язки.Немає протипоказань длязастосування препарату вагітними жінками.Немає даних про порушення здатностікерувати автомобілем і працювати з механізмами, які потребують підвищеноїуваги.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Неспостерігалась при локальному застосуванні.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці, в оригінальній упаковці, при температурі не вище25ºС. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z