Загружается, подождите...

Вітрумциркус з залізом (Vitrumcircus plus iron)


основні фізико-хімічні властивості: жувальні таблетки у вигляді фігурок різнихтварин світло-бузкового, жовтувато-оранжевого або світло-рожевого кольору, зсіруватим відтінком і невеликими світлими та темними вкрапленнями, з легким фруктовимзапахом;

склад: 1 таблетка містить вітаміну А - 2500 МО; вітаміну D3 - 400МО; вітаміну Е - 15 МО; вітаміну С - 60 мг; вітаміну В1 (тіамінугідрохлорид) - 1,05 мг; вітаміну В2 (рибофлавін) - 1,20 мг;нікотинаміду - 13,5 мг; вітаміну В6 (піридоксину гідрохлорид) - 1,05мг; фолієвої кислоти - 300 мкг; вітаміну В12 (ціанокобаламін) - 4,5мкг; заліза - 15 мг;допоміжні речовини:цукор, кислота стеаринова, магнію стеарат,кремнію діоксид, барвник жовтий №6 (Е110), барвник червоний №40 (Е129), барвниксиній №2 (Е132), ароматизатори апельсиновий, вишневий, грейпфрутовий.

Форма випуску. Таблетки жувальні.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінералами. Код АТС: А11А А01.

Фармакологічні властивості. Комбінований препарат, що містить спеціальнопідібрані дози вітамінів і заліза відповідно до потреб дитячого організму.Фармакологічна дія препарату визначаєтьсявластивостями його складових компонентів. Залізо має особливе значення длядітей, відіграючи важливу роль у кровотворенні, входить до складу гемоглобінута бере участь у процесах тканинного дихання. Збалансований комплекс вітамінів задовольняє добову потребу при нестачіїх у харчуванні, особливо у зимово-весняний період, підвищує стійкість дитячогоорганізму до інфекцій, прискорює процес одужання після захворювань. Препаратособливо рекомендований дітям зі зниженим апетитом, підвищеною дратівливістю,схильністю до недокрів’я.Фармакокінетика препарату не досліджувалась.

Показання для застосування:лікування гіпо- та авітамінозів у дітей;лікування гіповітамінозів і нестачі заліза у дітей в періодінтенсивного росту;період одужання після перенесених захворювань;знижена опірність до інфекційних і застудних хвороб;підвищене фізичне та нервово-психічне навантаження;неповноцінне та незбалансоване харчування;запальні стани шкіри та слизових (дерматити, стоматити) у дітей.

Спосіб застосування та дози. Всередину після їди дітям у віці 3-5 років –по 1 таблетці на день, дітям з 6 років – по 1-2 таблетки на день. Тривалістькурсу лікування і періодичність прийому визначає лікар. Таблетки рекомендуєтьсярозжовувати.

Побічна дія. При вживанні у рекомендованих дозах побічних ефектівне зареєстровано. Можливе забарвлення калу в чорний колір. Не можна виключитиалергічні реакції як наслідок гіперчутливості до компонентів препарату.

Протипоказання. Індивідуальна гіперчутливість до будь-якого зкомпонентів препарату.

Передозування. При перебільшенні рекомендованих доз можливіголовний біль, біль у животі, нудота, алергічні висипання на шкірі, запор,забарвлення калу в чорний колір. Перша допомога: викликати блювання, промитишлунок.

Особливості застосування. Не перебiльшувати рекомендовану дозу. Нерекомендується використовувати Вітрум(R) Циркус разом з іншимипрепаратами, до складу яких входять вiтамини А, D і залізо. Це збільшує ризикїх передозування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Через наявність у препараті заліза приодночасному прийомі затримується всмоктування в травному каналі антибiотикiвгрупи тетрациклiнiв, а також фторхiнолонiв. Вiтамін С пiдсилює дiю та побiчнiявища сульфанiламiдiв. Антациднi препарати, що мiстять алюмiнiй, магнiй,кальцiй, а також холестирамін, зменшують всмоктування залiза.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатній температурі узахищеному від світла, сухому місці, недоступному для дітей.Термін придатності 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z