Загружается, подождите...

Вітрум суперстрес (Vitrum superstress)


основні фізико-хімічні властивості: капсулоподібні таблетки, вкриті оболонкоютемно-червоного кольору, з легким специфічним запахом рибофлавіну; на зламізсередини – зерниста маса коричнево-буруватого кольору з вкрапленнями;

склад: 1 таблетка містить вітаміну Е - 30 МО; вітаміну С - 500 мг; вітаміну В1-15 мг; вітаміну В2 - 10 мг; вітаміну В6 - 5 мг; вітамінуВ12 -12 мкг; нікотинаміду -100 мг; фолієвої кислоти - 400 мкг;біотину - 45 мкг; пантотенової кислоти - 20 мг; заліза - 27 мг;допоміжні речовини:целюлоза мiкрокристалiчна, кислотастеаринова, кремнiю діоксид, магнiю стеарат, натрiю кроскармельоза, кальціюсульфат, гiдроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид, триацетин,пропіленгліколь, барвник жовтий №6 (Е110), барвник червоний №40 (Е129).

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінералами (полівітаміни з залізом).Код АТС: А11А А01

Фармакологічні властивості. При психоемоційному перенапруженні безпосередньо страждає нервова система.Дія екстремальних фізичних факторів (переохолодження, перегрівання, травматощо), інших шкідливих впливів (зловживання алкоголем, куріння, порушенняобміну речовин) і фізичне перевантаження також висувають підвищені вимоги дороботи нервової системи. Повноцінну діяльність нервової системи в посиленомурежимі забезпечують компоненти, що входять до складу препарату Вітрум(R)Суперстрес.Додаткові дози вітамінів групи В (тіамін, рибофлавін, піридоксині ціанокобаламін) підвищують ефективність ферментних систем вуглеводного,ліпідного і білкового обміну, тканинного дихання, сприяючи функціонуваннюнервових клітин.Аскорбінова кислота (вітамін С) – має сильні відновлювальнівластивості, регулює вуглеводний обмін, впливає на метаболізм амінокислот,тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну. Вонанеобхідна для згортання крові, синтезу колагену, регенерації кісткової тасполучної тканин. Підвищує неспецифічну резистентність організму. В організміне синтезується; під час стресу потреба в цьому вітаміні зростає.Нікотинамід – покращує обмін вуглеводів, входить до складу ферментівтранспортування водню і фосфату в процесах тканинного дихання. Виявляєгіполіпідемічну та антихолестеринову активність.Пантотенова кислота – як складова частина коензиму А забезпечує процесиацетилювання, синтезу ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичнезабезпечення нервових і м’язових клітин, процесів регенерації ендотелію.Токоферол (вітамін Е) – сприяє накопиченню інших вітамінів ворганізмі. Це потужний антиоксидант. Беручи участь у процесах тканинногодихання, проліферації клітин, він покращує функції нервової та м’язової тканин,репродуктивну функцію. Підтримує стабільність еритроцитів, тонус і проникністьсудин.Залізо – компенсує дефіцит цього елементу у випадку недостатнього йогонадходження або порушеного засвоювання. Іони заліза входять до складугемоглобіну, міоглобіну та інших тканинних ферментів, стимулюють еритропоез,беруть участь в окислювально-відновних реакціях.Фармакокінетика препарату не досліджувалась.

Показання для застосування:лікування гіповітамінозу, авітамінозу;лікування залізодефіцитних станів (у т.ч. анемії);лікування астенічних, невротичних станів, підвищеноїдратівливості;післяопераційний період і період реконвалесценції;підвищена потреба у вітамінах і залізі під час фізичних і розумовихперевантажень;поліневрит і кардіоміопатія внаслідок зловживання алкоголем;зниження потенції.

Спосіб застосування та дози.Дорослим - по 1 таблетці на день, після їди. Тривалістькурсу лікування визначає лікар.

Побічна дія.При застосуванні в рекомендованих дозах побічні реакції незареєстровані.Можливо забарвлення калу в чорний колір, сечі – в жовтогарячий. Неможна виключити алергічні реакції як наслідок надчутливості до компонентівпрепарату.

Протипоказання.Індивідуальна надчутливість до будь-якого з компонентів препарату. Не рекомендується призначати через високу дозувітаміну С хворим на тромбофлебіт, при підвищеному згортанні крові, а такожхворим на цукровий діабет.

Передозування.При перебільшенні рекомендованих доз можливіголовний біль, біль в епігастрії, нудота, алергічні висипання на шкірі, запор,забарвлення калу в чорний колір.Перша допомога: викликати блювання, промити шлунок.

Особливості застосування.Не перебiльшувати рекомендовану дозу. Не прийматиразом з іншими препаратами, що містять залізо та вітаміни – складові препарату.В процесі лікування необхідно слідкувати за артеріальним тиском, функціонуваннямпідшлункової залози, нирок.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Через наявність у препараті заліза при одночасномуприйомі затримується всмоктування в травному каналі антибiотикiв групитетрациклiнiв, а також фторхiнолонiв. Вiтамін С пiдсилює дiю та побiчнi явищасульфанiламiдiв. Антациднi препарати, що мiстять алюмiнiй, магнiй, кальцiй, атакож холестирамін, зменшують всмоктування залiза.

Умови та термін зберігання.Зберігати при кімнатній температурі (10-30°C) у захищеному від світла,сухому місці, недоступному для дітей.Термін зберігання - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z