Загружается, подождите...

Вітрум форайз (Vitrum for eyes)


основнi фiзико-хiмiчнi властивостi: овальні двоопуклі таблетки зі скошеними краями, вкриті оболонкоюжовтого кольору;

склад: 1таблетка містить: бета-каротин - 2500 МО (1,5 мг); вітамін Е - 36 МО (36 мг);вітамін С - 225 мг; цинк - 5 мг; мідь - 1 мг; лютеїн - 2,5 мг; зеаксантин - 0,5мг;допомiжнi речовини: кальцію сульфат, стеаринова кислота, целюлозамiкрокристалiчна, натрію кроскармельоза, кремнію діоксид, магнію стеарат,гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид, барвник жовтий (рибофлавін),пропіленгліколь.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітамінні препарати з іншими добавками. Код АТС:А11А В.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Фармакологічна дія препарату Вітрум®Форайз визначається властивостями його складових – вітамінів, мінералів ірослинних каротиноїдів. Специфічні каротиноїди лютеїн і зеаксантин знаходяться ужовтій плямі сітківки ока та захищають її від окислювального і світловогопошкодження. За даними досліджень, у осіб з найвищою макулярною концентрацієюцих речовин частота виникнення неоваскулярної дегенерації сітківки з вікомзменшується на 82%. Серед людей, які постійно вживають продукти з високимвмістом лютеїну і зеаксантину, спостерігається значно менший ризик виникненнякатаракти (20%), неоваскулярної дегенерації сітківки (40%), іншихофтальмологічних вікових порушень, що призводять до прогресивної втрати зору ісліпоти. Антиоксидантний комплекс, що складається з вітамінів С, Е,бета-каротину, цинку та міді, захищає зоровий апарат організму на рівні клітинвід ушкоджуючої дії вільних радикалів. Унаслідок цього не тільки уповільнюєтьсярозвиток катаракти, інших вікових порушень зору, але й знижується ризикрозвитку багатьох хронічних захворювань (атеросклерозу, серцево-судинної,онкологічної, неврологічної патології, судинних ускладнень цукрового діабету),покращується робота мозку.Фармакокінетика препарату не досліджувалася.

Показання для застосування.Поповнення вітамінів і мінералів, необхідних для повноцінного зору;профілактиката лікування гіпо-, авітамінозів при захворюваннях очей (вікова дегенераціясітківки, катаракта, ретинопатії, хвороби зорового нерва);профілактикавікових порушень зору, офтальмологічних захворювань в групах ризику;профілактикаофтальмологічних порушень при значних зорових навантаженнях (робота накомп’ютері, під впливом УФ-проміння тощо);прискоренняреконвалесценції після офтальмологічних операцій.

Спосіб застосування та дози. Дорослим або дітям з 12 років внутрішньо по1 таблетці на день, під час або після їди, протягом 2 - 3 місяців. Повторнікурси – за рекомендацією лікаря.Максимальний ефект каротиноїдів спостерігається приприйомі разом їз їжею, що містить жири (особливо – рослинні олії).

Побічна дія. Препарат звичайно добре сприймається, але у випадкуіндивідуальної підвищеної чутливості можливі прояви алергічних реакцій (шкірнийвисип тощо).

Протипоказання. Індивідуальна надчутливість до будь-якого зкомпонентів препарату.

Передозування. Токсична дія каротиноїдів не встановлена. Споживанняпонад гранично допустиму норму вітаміну С (2 г/день, тобто 9 таблетокпрепарату) спричиняє осмотичну діарею та шлунково-кишкові розлади, біль уживоті. Перевищення гранично допустимої норми для вітаміну Е (1000 МО/день,тобто 28 таблеток препарату) пов’язане з виникненням схильності докровоточивості. При випадковому гострому передозуванні необхідновикликати блювання, промити шлунок. Подальше лікування симптоматичне.Всi випадки передозування вимагають лiкарського нагляду.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне застосування холестираміну,колестиполу, орлістату та проносних засобів зменшує всмоктування каротиноїдів.Вiтамін С пiдсилює дiю та побiчнi явища сульфанiламiдiв. Всмоктування вітамінуЕ при одночасному прийомі можуть порушувати препарати заліза, срібла.При сполученні зіншими препаратами, що мiстять такі ж вітаміни та мінерали, враховувати сумарнудію вітамінів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці,при температурі до 30°C, у щільно закритій оригінальній упаковці.Термін придатності становить 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z