Загружается, подождите...

Вітиронсускапс (Vitironsuscaps)


основні фізико-хімічнівластивості: продовгуваті, коричневі м’якіжелатинові капсули з білим надписом “Vitiron”. Вміст капсули: масляниста масаблідого коричневато-жовтого кольору;

склад: 1 капсула міститьвітаміни: ретинолу пальмітат (вітамін А) 3 333 МО, холекальциферол (вітамін D3)1 000 МО, тіаміну мононітрат (вітамін B1) 5 мг, рибофлавін (вітамінB2) 2,5 мг, піридоксину гідрохлорид (вітамін B6) 0,5 мг,ціанокобаламін (вітамін B12) 1 мкг, нікотинамід (вітамін РР) 40 мг,фолієва кислота 0,5 мг, кальцію пантотенат 4 мг, аскорбінова кислота (вітамінС) 75 мг, DL-a-токоферолу ацетат (вітамін E) 2 мг; мінерали і мікроелементи:кальцій 75 мг, фосфор 58 мг, залізо 30 мг, мідь 0,45 мг, йод 0,0075 мг, магній3 мг, марганець 0,5 мг, молібден 0,1 мг, калій 2 мг, цинк 0,5 мг; інозитол 15мг, холіну гідротартрат 31,4 мг, DL-метіонін 10 мг; допоміжні речовини: віск бджолиний жовтий, оліясоєва гідрогенізована, олія рослинна частково гідрогенізована, олія рапсова,лецитин соєвий, етилванілін, ацетанізол, лактоза, желатин, олія арахісова,кремній колоїдний безводний; оболонка: желатин, гліцерин, титану діоксид,барвник заліза оксид коричневий E172, барвник заліза оксид чорний E172, барвниккошеніль червона E124.

Форма випуску. Капсули м’які. Фармакотераевтична група. Полівітаміниз іншими мінералами, включаючи комбінації. Код АТС А11А А03

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.ВітиронСускапс поповнює дефіцит вітамінів разом з мінералами і мікроелементами.Вітаміни в організмі відіграють важливу роль, регулюючи багато біохімічнихпроцесів. Так, вітаміни групи В (В1, В2, В6)беруть участь у метаболізмі білків, жирів і вуглеводів, а також уфункціонуванні нервової системи. Рибофлавін (вітамін В2) єкаталізатором клітинного дихання, відіграє важливу роль в утворенні ДНК,стимулює процеси регенерації тканин. Піридоксин (вітамін В6) яккофермент бере участь у метаболізмі амінокислот і білків у синтезінейромедіаторів. Ціанокобаламін і фолієва кислота беруть участь у синтезінуклеотидів, процесі еритропоезу, необхідні для функціонування нервової системиі для росту організму. Нікотинамід бере участь у процесах тканинного дихання,ліпідного і вуглеводного обміну. Аскорбінова кислота (вітамін С) відіграєважливу роль у регулюванні окисно-відновнихпроцесів, бере участь у метаболізмі фолієвоїкислоти, заліза, а також у синтезі стероїдних гормонів, колагену. Токоферол(вітамін Е) має антиоксидантні властивості, забезпечує захист ненасиченихжирних кислот у мембранах кліток від перекисного окислювання, бере участь уформуванні колагенових і еластичних волокон. Колекальциферол (вітамін D3)регулює обмін кальцію і фосфору в організмі. Магній знижує збудливість нейроніві передачу нервових імпульсів у м’язи, бере участь як кофактор у багатьохферментативних реакціях. Залізо необхідно для еритропоезу, у складі гемоглобінузабезпечує надходження кисню в тканини. Цинк бере участь у метаболізмінуклеїнових кислот і гормонів. Кальцій необхідний для формування кістковоїтканини, забезпечення процесів згортання крові. Фтор необхідний длямінералізації кісткової тканини і зубів. Калій бере участь у підтримцівнутрішньоклітинного осмотичного тиску, у процесах проведення нервовихімпульсів, відіграє важливу роль у функціонуванні м’язів, у тому числіміокарда. Мідь бере участь у процесах тканинного дихання, кровотворення, вімунних реакціях.Марганець впливаєна формування кісткової тканини, бере участь у процесах тканинного дихання, вімунних реакціях. Метіонін і холін беруть участь у процесах метилування,справляють ліпотропний вплив, нормалізують синтез фосфоліпідів. Інозин укомплексній дії з нікотиновою кислотою виявляє вазодилатуючий ефект. Препарат збільшує тривалість активного періодужиття і працездатності, сприяє поліпшенню загального стану, підвищенню фізичноїі розумової активності. При курсовому застосуванні зменшує дратівливість істомлюваність при навантаженнях, нормалізує сон і гематологічні показники.

Показання для застосування. Підвищена потребаорганізму у вітамінах, мінералах і мікроелементах при підвищеному фізичному навантаженніі стресах, при зниженні працездатності, у комплексному лікуванні затяжних і\чихронічних захворювань, період реконвалесценції, вагітність і лактація,хронічний алкоголізм, вітамінна і мінеральна недостатність у літньому віці, атакож після лікування антибіотиками.

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 роківпризначають приймати 1 капсулу 1 раз на добу (найкраще ранком), під час їди. Капсулу проковтують не розжовуючи,запивають водою.

Побічна дія. До складу препарату входитьазобарвник кошеніль червона Е124, який може спричинювати алергійні реакції шкіри (висипання, свербіж, почервоніння шкіри, кон’юнктивіт) і дихальноготракту, особливо у хворих на астму, хронічну кропив’янку або з гіперчутливістюдо ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних лікарськихзасобів. Можливо нешкідливе забарвлення сечі уяскраво-жовтий колір його, що спричиніє вітамін В2.

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якогокомпонента препарату, гіпервітаміноз, гіперкальціємія, ниркова недостатність,одночасне застосування препаратів, що містять вітаміни D, А (препарати противугрів). Дитячий вік до 12 років.

Передозування. Не описано. При передозуванні промиваютьшлунок, призначають активоване вугілля.

Особливості застосування. Не застосовувати разом зпрепаратами, що містять вітаміни та мікроелементи.ПризначенняВітирону Сускапс в періоди вагітності і лактаціі виправдано, якщо існує загрозаавітамінозу. Вітирон Сускапс містить вітамін А, тому необхідно враховуватиспоживану кількість вітаміну з їжею (печінка, маргарин, яйця, молоко,молокопродукти, харчові жири). Існують дані, що споживання більш високих дозвітаміну А (більше 10 000 МО/добу) в період вагітності збільшує ризик появипевних вад розвитку у немовлят. Вагітні в перший триместр не повинніперевищувати добову дозу 10 000 МО вітаміну А (з урахуванням вітаміну, щоміститься в їжі).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дослідження не проводились.Умови та термін зберігання. Зберігати внедоступному для дітей, сухому місці при температурі не вище 25°C.Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z