Загружается, подождите...

Вітапрост (Vitaprostum)


основні фізико-хімічні властивості: супозиторії від білого добілого з жовтуватим або сірувато-буруватим відтінком кольору;

склад: 1 супозиторій містить 50 мгпорошку “Сампросту”, який одержують з тканини простати великої рогатої худоби;допоміжні речовини: основа для супозиторіїв.

Форма випуску. Супозиторії ректальні.

Фармакотерапевтична група. Препарати, якізастосовують в урології. G04D.

Фармакологічні властивості. Активна речовина -порошок “Сампрост“ - є комплексом біологічно активних пептидів, які одержуютьшляхом екстракції з передміхурової залози великої рогатої худоби.Фармакологічна дія препарату грунтується на його специфічному органотропномувпливі на передміхурову залозу. Він сприяє відновленню функцій передміхуровоїзалози, покращанню її трофіки, дія препарату спрямована на ліквідацію причин,які приводять до морфофункціональних розладів передміхурової залози. Препаратнормалізує процеси мікроциркуляції, сприяє зменшенню набряку передміхуровоїзалози, лейкоцитарної інфільтрації і тромбозу поверхневих венул. Він нормалізуєсекреторну функцію епітеліальних клітин, збільшує кількість лецитинових зерен усекреті ацинусів, стимулює м”язовий тонус сечового міхура. Вітапростперешкоджає розтягненню синусів, застою секрету у них та виявляє опосередкованубактеріостатичну дію на мікрофлору секрету. Препарат має антиагрегантнівластивості та зменшує тромбоутворення.Фармакокінетика.При введенні рекальнопрепарат швидко всмоктується, минаючи печінковий бар”єр, безпосередньо укров”яне русло. При цьому біологічна доступність препарату не знижується. Прививченні специфічної та загальної фармакологічної активності препаратутоксичних та алергічних реакцій при його застосуванні не виявлено.

Показання для застосування. Препарат “Вітапрост”застосовують у дорослих для лікування гострого та хронічного простатиту тапісля операцій на передміхуровій залозі.

Спосіб застосування та дози. Супозиторій звільняютьвід упаковки, розрізавши його ножицями по контуру супозиторія, і вводятьглибоко у задній прохід. Призначають по 1 супозиторію після дефекаціїабо клізми один раз на добу. Після введення препарату хворий має залишатися уліжку 30 - 40 хвилин. Тривалість курсу лікування - 5-10 днів.

Побічна дія. Побічної дії на сьогодніне виявлено, можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Індивідуальна підвищеначутливість до препарату.

Передозування. При ректальномузастосуванні препарату у вказаних дозах передозування неможливе.

Особливості застосування. Немає.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Взаємодіїз іншими лікарськими засобами не виявлено.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище +20ºС. Термін придатності - 2 роки. Не застосовувати препарат післязакінчення теміну придатності, зазначеного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z