Загружается, подождите...

Вітамін с плюс (Vitamin c plus)


фізико-хімічні властивості:таблеткадля жування жовтого кольору, з лимоннимприсмаком;

склад: 1таблетка містить 100 мг вітаміну С у вигляді кислоти аскорбінової та натріюаскорбату, 1 мг цинку оксиду;допоміжні речовини: смакова добавкалимону, цукор, кислота стеаринова, крохмаль,магнію стеарат, FD & С жовтий №5 лаковий, лактоза, глютен.

Форма випуску. Таблетки для жування.

Фармакотерапевтична група. Препарати аскорбіновоїкислоти (вітаміну С) і комплексні препарати, що її містять. Код АТС А11G.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Аскорбіновакислота (вітамін С) як ключовий компонент систем антиоксидантного та імунногозахисту, підвищує адаптаційні можливості організму, посилює його опірність доінфекцій. Бере участь у регуляції окисно-відновних процесів, в обмінівуглеводів, у синтезі стероїдних гормонів, катехоламінів, у згортанні крові.Посилює синтез колагену, стимулює процеси регенерації, нормалізує проникністькапілярів.Цинк бере участь у реакціяхімунного та антиоксидантного захисту, кровотворенні, синтезі амінокислот, узбереженні і передачі генетичної інформації. Забезпечує нормальну функціюендокринних залоз, у тому числі синтез інсуліну, підтримує статеву ірепродуктивну функції. Нормалізує жировий обмін.Фармакокінетика. Аскорбіновакислота активно всмоктується в тонкому кишечнику. Максимальна концентрація вплазмі після прийому внутрішньо досягається через 4 години. З плазми легкопроникає в лейкоцити, тромбоцити і практично в усі тканини. Піддаєтьсябіотрансформації в печінці, виводиться з організму із сечею, частково внезміненому стані, частково у вигляді метаболітів.Цинк, який всмоктався з кишечнику,розподіляється в тканинах і включається до складу ряду ферментів і біологічноактивних речовин. 90% виведеного з організму цинку виділяється з калом, 2 -10%- із сечею.

Показання для застосування.С-авітамінозі гіповітаміноз, схильність до застудних, інфекційних та імунодефіцитнихзахворювань. Може застосовуватися в комплексному лікуванні захворювань, щосупроводжуються зниженням імунітету, ураженням сполучної тканини, розладамивуглеводного, жирового обміну, порушеннями функцій залоз внутрішньої секреції,підвищеною проникністю і ламкістю кровоносних судин, а також при гіпофункціїпередміхурової залози.

Спосіб застосування та дози.Профілактичнадоза для дорослих - по 1 таблетці під час іди, ретельно розжовуючи. Лікувальнідози - за рекомендацією лікаря. Високі дози - до 10 таблеток у деньзастосовують під лікарським контролем при гострих інфекційних захворюваннях(кір, скарлатина, дифтерія, токсичний грип), по 4-6 таблеток на день - прилікуванні захворювань сполучної тканини. Прийом препарату в такому дозуванніпродовжується до ліквідації гострих явищ інфекційного захворювання або курсамипо 5 -7 днів з наступною перервою не менше, ніж на 1 місяць.

Побічна дія. У рекомендованих дозах неописана. При необгрунтовано тривалому застосуванні підвищених доз можливінудота, блювання, пронос, підвищення концентрації цукру в крові. У цих випадкахслід припинити прийом препарату і порадитися з лікарем.

Протипоказання. Підвищена індивідуальначутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Передозування. Може виявлятися симптомамиподразнення слизових оболонок шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання,пронос). Лікування - симптоматичне.

Особливості застосування. Необхідно дотримуватисьобережності при призначенні препарату хворим з гострою і хронічною нирковоюнедостатністю, декомпенсованими вадами серця, у гострій фазі інфаркту міокарда.Не слід призначати більше 1 таблетки на добу особам із підвищеним зсіданнямкрові, тромбофлебітами, схильністю до тромбозів.

Взаємодія з лікарськимизасобами. Можливосумісне застосування препарату з антибактеріальними, гормональними,нестероїдними протизапальними,цитостатичними та іншимилікарськими засобами, а також на фоні гіпербаричної оксигенації,ультрафіолетового опромінення крові, лазеро- або променевої терапії.Аскорбінова кислота, що входить до складу препарату, підвищує всмоктуванняпеніциліну, зменшує дію гепарину, непрямих антикоагулянтів, підвищує ризиквиникнення кристалурії при лікуванні саліцилатами. Оральні контрацептивизменшують всмоктування вітаміну С при одночасному прийомі.

Умови та термін зберігання.Зберігатиу недоступному для дітей, сухому, темному місці, при кімнатній температурі.Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z