Загружается, подождите...

Вітагрен (Vitagren)


основні фізико-хімічні властивості: прозора темно-коричнева рідина увідображеному світлі та рідина з червонуватим відтінком у проходячому світлі ізспецифічним змішаним запахом прополіса та етилового спирту. Допускаєтьсянаявність незначного осаду.

склад: 100 мл бальзаму містять витяжкиводно-спиртової (40% об/об) 3: плодів шипшини - 0,8 г, трави споришу – 0,8 г,квітів бузини - 0,4 г, грена тутового шовкопряда - 0,1 г, прополісу – 0,5 г;допоміжні речовини: колер, спирт етиловий 40% (об/об).

Форма випуску. Бальзам для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що впливають на травну систему таметаболічні процеси. Код АТС А16А Х10.

Фармакологічні властивості. Фармакологічні ефекти бальзаму “Вітагрен”зумовлені комплексом речовин, які входять до складу препарату. Бальзам маєантистресорну, афродіатичну, антитоксичну, антиоксидантну та імуностимулюючудію, покращує розумову та фізичну працездатність.

Показання для застосування. Бальзам “Вітагрен” призначають приперевтомі, фізичних та емоційних навантаженнях, стресах, астенії,атеросклеротичній дисциркуляторній енцефалопатії І стадії, синдромівегетативної дисфункції; у хворих, які перенесли соматичне або інфекційнезахворювання; при хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту; якпрофілактичний засіб в умовах впливу хімічних, радіаційних та температурнихфакторів; при ослабленні статевої функції.

Спосіб застосування та дози. Бальзам призначають дорослим по 15 мл 2рази на добу. Бальзам приймають перед прийманням їжі у першій половині дня.Курс лікування 20 - 30 днів.

Побічна дія. Індивідуальна непереносимість препарату, підвищенняартеріального тиску

Протипоказання. Уроджена або набута непереносимість алкоголю, гострізахворювання печінки та нирок, тяжкі форми ішемічної хвороби серця, аритміїсерця, артеріальна гіпертензія, гострі та хронічні отруєння хімічнимисполуками, алкоголізм, період вагітності і лактації, діти до 16 років, водії.

Передозування. При застосуванні у рекомендованих дозах випадкипередозування не спостерігалися.

Особливості застосування. Препарат не призначають особам,операторська діяльність яких потребує підвищеної уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія поки що невідома.

Умови зберігання. Зберігають при температурі не вище 25°С, унедоступному для дітей та захищеному від світла місці, у щільно закупоренійтарі. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z