Загружается, подождите...

Візімакс-авант (Visimax-avant)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин з ароматомтроянди;

склад: екстракти та витяжки з лікарських рослин: азадирахта індійська(Azadirachta indica) 5.0%, моринга олійна (Moringa oleifera) 5.0%, вербезинабіла (Eclipta alba) 5.0%, бурхавія розлога (Boerhaavia diffusa) 7.5%, вітекспруття (Vitex negunde) 5.0%, троянда стопелюсткова (Rosa centifolia) 7.5%,яванка (Ptychetis agowain) 2.0%, терміналія хебула (Terminalia chebula) 5.0%,терміналія белерика (Terminalia belerica) 5.0%, амла (Emblica officinalis) 5.0%,куркума довга (Curсuma longa) 5.0%, коричник камфорний (Cinnomomum camphora)3.0%, м’ята перцева (Mentha piperita) 2.0%, кам’яна сіль (Rock salt) 2.0%, мед(Honey) 10.0%, кардамон справжній (Elettaria cardamomum) 5.0%, сандалове дерево(Santalum album) 5.0%, мукта (Mufillus margrefiferus) 1.0%, червоний сандал(Pterocorpus santalinus) 5.0%, геліотроп індійський (Heliotropium indicum)5.0%, васильки (Ocimum sanctum) 5.0%;допоміжні речовини: вода.

Форма випуску. Очні краплі.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології. Код АТС S01X A.

Фармакологічні властивості. Комбінований препарат для місцевогозастосування в офтальмології: чинить заспокійливу дію, виявляє аналгезуючий таантисептичний ефекти, усуває запалення за рахунок бактеріостатичної тапротизапальної дії. Деякі з рослинних інгредієнтів усувають відчуття зоровогостомлення.

Показання для застосування. Симптоматична терапія подразнення ока,усунення таких симптомів, як- почервоніння (гіперемія кон’юнктиви та ін’єкованість склер);- відчуття стороннього тіла ("піску");- відчуття печіння, свербежу; - слизисте і слизисто-гнійне виділення ("закисання” очей);- відчуття сухості; - зорова втомленість;- сльозотеча ;- профілактика запальних ускладнень при травмах очей.Симтоматичне лікування цих проявів, викликаних фізичними і хімічнимифакторами (дія диму, пилу, холоду, хлорованої води, косметичних засобів,контактних лінз та інш.), тривалою напругою зору (робота з моніторамикомп’ютерів і відеосистем, біноклями, мікроскопами та іншими оптичнимиприладами, тривале читання в несприятливих умовах, керування автотранспортом таінш.).Комплексна терапія кон’юнктивітів, кератокон’юнктивітів, сезонних іцілорічних алергічних захворювань (гіперчутливість до пилку рослин, пилу, шерстітварин).

Спосіб застосування та дози. При курсовому лікуванні закапувати по 1-2краплі в кожне око 3-4 рази на день протягом 8-10 днів. Можливе одноразовезастосування для зняття симптомів подразнення очей, викликаних різнимифакторами.Знімають кришку і перевертають флакон догоридном, завдяки спеціальнії формі отвору, краплі надходять тільки при здавлюванніпластикового флакона, що містить Візімакс-Авант.

Побічна дія. При застосуванні препарату за показаннями в дозах,що рекомендуються, побічна дія не виявлена.

Протипоказання.. Не застосовують для лікування дітей віком до 2років. Не слід призначати хворим з підвищеною чутливістю до будь-якихкомпонентів препарату.

Передозування. При застосуванні препарату за показаннями та вдозах, що рекомендуються, випадків передозування препарату не спостерігалось.

Особливості застосування. У випадку, якщо хворий одночасно застосовує іншіофтальмологічні препарати між інсталяціями препаратів необхідно витримувати інтервалпо 15 хв. Препарат не призначений для ін’єкцій.Не можна торкатися кінчиком флакона будь-яких поверхонь.Варто уникати тривалого застосування препарату, особливо у дітей.Якщо захворювання ока не є перешкодою для носіння контактних лінз, їхварто зняти перед закапуванням препарату й установити приблизно через 15хвилин.Вагітність та лактація. Застосовувати препарат під час вагітності талактації можна тільки в тому випадку, якщо, на думку лікаря, передбачуванакористь для матері перевищує можливий ризик для плода.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не досліджена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла інедоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки. Після відкриття препарат зберігають небільше одного місяця.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z