Загружается, подождите...

Брильянтовий зелений (Viride nitens)


основні фізико-хімічні властивості: прозора інтенсивного зеленого кольорурідина із запахом спирту;

склад: 100 мл розчину містять брильянтового зеленого 1 г; допоміжні речовини: спирт етиловий 60 %.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні засоби. Код АТС D08A X09**.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Антисептичний засіб для зовнішнього тамісцевого застосування. Чинить антимікробну дію, не має подразнювального ефекту.Препарат активний відноcно грампозитивних бактерій. Фармакокінетика. Препарат місцевої дії. Даних про всмоктування в кровта включення в метаболічні процеси організму не виявлено.

Показання для застосування. Препарат застосовують зовнішньо при легкихгнiйно-запальних процесах шкiри (піодермія, фурункульоз, карбункульоз,мейболеїт, блефарит), а також для обрoбки операцiйного поля, шкiрних покривiвпiсля операцiй та травм.

Спосіб застосування та дози. Наносять на поверхню шкіри, охоплюючи припорушенні її цілісності навколишні здорові тканини. При захворюваннях очей змазують краї повік.

Побічна дія. Алергічні реакції (свербіж, кропив’янка).Припопаданнi розчину на слизову оболонку ока виникає печія, сльозотеча, можутьвиникати опіки.

Протипоказання. Алергічніреакції на компоненти препарату.Підвищеначутливість до складових препарату.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Не слід допускати попадання розчину на слизовіоболонки, оскільки спирт, що міститься в засобі, може викликати опіки, сильнеподразнення. Активність препарату суттєво зменшується у присутності сироватки крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з препаратамидля зовнішнього застосування, що містять органічні сполуки, може денатуруватибілки, створювати нові сполуки.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі від 8ºС до15ºС, у захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітеймісці. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z