Загружается, подождите...

Брильянтовий зелений-фломед (Viride nitens-flomed)


основні фізико-хімічні властивості: прозора інтенсивного зеленого кольору рідинаіз запахом спирту, яка адсорбована твердим пористим стрижнем та пористимнакопичувачем полімерного пристрою;

склад: 3 мл розчинумістя+ть брильянтового зеленого 0,03 г;

допоміжна речовина: спирт етиловий, вода очищена.

Форма випуску. Розчин для зовнішнього застосування, спиртовий.

Фармакотерапевтична група. Інші антисептичні та дезінфекційні препарати. Код АТС D08А Х08.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Антисептичний засіб для зовнішнього та місцевогозастосування. Виявляє антимікробну дію, не має подразнювального ефекту.Препарат активний відносно грампозитивних бактерій.Фармакокінетика.Препарат місцевої дії. Даних про всмоктування в кров та включення в метаболічніпроцеси організму не виявлено.

Показаннядля застосування. Препаратзастосовують зовнішньо при легких гнійно-запальних процесах шкіри (піодермія,фурункульоз, карбункульоз, мейболеїт, блефарит), а також для обробкиопераційного поля, шкірних покривів після операцій та травм.

Спосіб застосування та дози. Наносять на поверхню шкіри, охоплюючи припорушенні її цілісності навколишні здорові тканини. При захворюваннях очей змазують краї повік. Правила користування препаратом у пристрої полімерному (маркері):1.Зняти кришку маркера і нанести розчин маркерним стрижнем на ураженіділянки шкіри.2.Закінчивши аплікацію препарату, закрити маркер кришкою.

Побічна дія. Алергічні реакції (свербіж, кропив’янка). Припопаданні розчину на слизову оболонку очей виникає печія, сльозотеча, можутьвиникати опіки.

Протипоказання. Алергічні реакції на компоненти препарату.Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування. Не спостерігалося.

Особливості застосування. Не сліддопускати попадання розчину наслизові оболонки, оскільки спирт, що міститься в препараті, може викликатиопіки, сильне подразнення. Активність препарату суттєво зменшується у присутності сироватки крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. При одночасному застосуванні з препаратамидля зовнішнього застосування, що містять органічні сполуки, може денатуруватибілки, створювати нові сполуки.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці притемпературі від 15°С до 25°С, подалі від вогню. Термін придатності - 1 рік.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z