Загружается, подождите...

Бравінтон (Vinpocetine)


міжнародна та хімічнаназва: Vinpocetine;

основні фізико-хімічнівластивості: Таблетки білого з жовтуватим відтінком кольору;

склад: 1 таблетка містить вінпоцетину0,005 г;Допоміжні речовини, аеросил, магнію стеарат,крохмаль картопляний, тальк, лактоза.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакологічна група. Засіб, що покращує мозковийкровообіг. АТС N06B XI8

Фармакологічні властивості.Препаратвибірково покращує кровообіг головного мозку та переносимість церебральноїішемії. Механізм обумовлений прямою спазмолітичною міотропною дією на судиниголовного мозку. Посилює регіональний кровообіг в ішемізованій зоні головногомозку, викликає незначне зниження артеріального тиску. Вінпоцетин покращуємікроциркуляцію у тканинах головного мозку, гальмує агрегацію тромбоцитів,зменшує в"язкість крові. Підвищує стійкість клітин мозку до гіпоксії,посилює аеробний процес утилізації глюкози. Стимулює також анаеробнийметаболізм глюкози шляхом гальмування фосфодіестерази та стимуляціїаденілатциклази, що призводи до накопичення в клітинах головного мозкуцикличного АМФ. Підвищує вміст катехоламінів у головному мозку.

Фармакокінетика.При внутрішньому прийомі швидко та повністю абсорбується в шлунково-кишковомутракті. Біодоступність - 50 - 70%. Максимальна концентрація в плазмідосягається через 1 годину. Терапевтична концентрація в плазмі крові становить10 -20 нг/мл.Період напіввиведення - 4,8 год.

Показаннядля застосування.Психічні таневрологічні симптоми порушень мозкового кровообігу різного походження (післяінсульту, черепно-мозкової травми, при атеросклерозі судин головного мозку)такі як порушення пам'яті, запаморочення, головний біль, розладируху та ін. В офтальмологічній практиці: при судинних захворюваннях сітчастоїта судинної оболонок ока, при дегенеративних змінах жовтої плями,викликаних атеросклерозом або ангіоспазмом; при вторинній глаукомі. Вотоларингології: при старечій туговухості, хворобі Меньєра, при зниженні слуху судинногоабо токсичного (в тому числі медикаментозного) генезу, шумі у вухах, запамороченнілабіринтного походження.

Спосіб застосування та дози. Приймають внутрішньо по 5 - 10 мг 3рази на добу.Підтримуюча доза - 5 мг 3 рази надобу. Застосовують тривало. Покращення стануспостерігаютьзвичайно через 1- 2 тижні; курс лікування - не менше 2 місяців.

Побічнадія. Можливе невелике зниження артеріального тиску,тахікардія, рідко екстрасистолія.

Протипоказання.Вагітність, лактація, підвищена чутливість до препарату.

Передозування. Досьогодні не було зареєстровано випадків передозування. У разі виникнення інтоксикаціїрекомендується симптоматичне лікування.

Особливостізастосування. З обережністю призначають хворим з тяжкими формами серцевихаритмій, вираженою ішемічною хворобою серця. Слід бути обережними при роботі з механізмами

Взаємодіяз іншими лікарськими засобами. Немає даних про будь які клінічновагомі лікарськівзаємодії Бравінтону.

Умовита термін зберігання. Зберігати у сухому, захищеному відсвітла та недоступному для дітей місці, при кімнатній температурі.Термінзберігання - 2 роки. Не застосовувати після строку, вказаного на упаковці.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z