Загружается, подождите...

Вібуркол (Viburcol)


основні фізико-хімічні властивості: торпедоподібні з гладкою поверхнею,колір в діапазоні від білого до слонової кістки, трохи специфічний запах;

склад: Chamomilla recutita D1, Atropa belladonna D2, Solanum dulcamara D4,Plantago major D3 по 1.1 мг кожного, Pulsatilla pratensis D2 2.2 мг, Calciumcarbonicum Hahnemanni D8 4.4 мг,допоміжна речовина: твердий жир.

Форма випуску. Супозиторії.

Фармакологічна група. Комплексний гомеопатичнийпрепарат.

Фармакологічні властивості. Протизапальна,знеболювальна, седативна, дезінтоксикаційна, спазмолітична дія.

Показання до застосування. Запальні процеси різної локалізаціі: ЛОР органів, гінекологічнихорганів, при інфекційних захворюваннях, що супроводжуються болевим синдромом,гіпертермією, набряком та гіперемією слизових оболонок, нервовим збудженням тасудорожним синдромом.

Спосіб застосування та дози. При гострих станах дітям с першого дня народження до 6 місяців по 1/2супозиторія ректально 3-4 рази на день. Максимально - 2 супозиторія в день.Після покращення стану по 1/2 супозиторія 2 рази на день. Дітям з 6 місяців тадорослим жінкам по 1 супозиторію ректально 3-4 рази на день.Курс лікування від 3-5 днів до 2 тижнів.

Побічна дія. Відсутня.

Протипоказання. Відсутні.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими препаратами.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. Разова доза та курс лікування може змінюватись зарозсудом лікаря.

Умови та термін зберігання. Зберігати при кімнатнійтемпературі, не вище 25°С, у місцях недоступних для дітей.Термін зберігання –3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z