Загружается, подождите...

Бен - гей, спортивний бальзам (Ven–gay, sport balsam)


основні фізико-хімічнівластивості: одноріднийбілий гомогенний крем (бальзам) з характерним запахом;

склад: 1 г крему містить метилсаліцилату 280 мг,ментолу 100 мг;допоміжні речовини: кислотастеаринова, гліцерол моностеарат, ланолін безводний, полісорбат 85, сорбітантристеарат, смола ксантанова, калію гідроксид, вода очищена.

Форма випуску. Крем.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево при суглобовомута м’язовому болю. Код АТС М02А Х10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Застосуваннякрему Бен-Гей

®, спортивний бальзам передінтенсивними заняттями спортом та фізичними тренуваннями забезпечує підвищенукомфортність, а безпосередньо після них – зменшує біль у м’язах, спричинений їхперевтомою.Ментол

засіб, щоусуває подразнення та розширює судини.Місцеве застосування ментолусупроводжується швидкою появою та збереженням відчуття тепла.Метилсаліцилат є відволікальнимзасобом і застосовується для тимчасового полегшення глибокого болю.Місцеве нанесення крему, щомістить метилсаліцилат, на болючі суглоби, уражені артритом, у хворих групи, щодосліджувалася, приводило до значного зменшення напруження м’язів.Зменшення під впливом Бен-Гей

®,спортивний бальзам спазму м’язів та болю, який спричинений цимспазмом, пов’язане з ефектом зігрівання, який виконує кілька функцій – збільшуєпритік крові внаслідок розширення капілярів і полегшує видаленняподразнювальних речовин (молочної кислоти), зменшує спазм м’язів і збільшуєоб’єм рухів у суглобах.Фармакокінетика. Післямісцевого застосування метилсаліцилат адсорбується через неушкоджену шкіру.Шкірно адсорбований метилсаліцилат має загальну дію; адсорбованої кількостідостатньо для того, щоб зумовити істотний болезаспокійливий ефект.

Показання для застосування. Підготовка м’язів до інтенсивних занятьспортом і фізичних тренувань. Симптоматичне лікування болю після інтенсивнихзанять спортом і фізичних тренувань.

Спосіб застосування та дози.Невелику кількість кремувтирають у болісні ділянки шкіри. За необхідності процедуру повторюють черезкілька годин (3–4 рази на добу).

Побічна дія. Ментол. У деяких людей ментол іноді можеспричинити алергічні реакції, такі як: кропив’янка, еритема та інші зміни нашкірі. Однак кількість побічних впливів при зовнішньому застосуванні незначна.Метилсаліцилат. Післязовнішнього застосування згідно з діючими рекомендаціями метилсаліцилат добрепереноситься; у той же час спостерігалися декілька випадків побічних реакцій,пов’язаних зі змінами на шкірі.

Протипоказання. Відкриті рани, подразнення шкіри, алергія,індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, діти до 12 років.

Передозування. Повідомлення про випадки перевищення дозкрему Бен-Гей

®, спортивний бальзам незареєстровані.

Особливості застосування. Крем Бен-Гей

®,спортивний бальзам призначений лише для зовнішнього застосування. Незастосовувати його одночасно із зігрівальними компресами. Якщо виникло подразненняшкіри, застосування препарату потрібно припинити. Необхідно уникати потраплянняв очі, на слизові оболонки, ділянки подразнення шкіри. Якщо біль триваєпротягом 10 і більше днів, а препарат не полегшує стан, слід звернутися долікаря.Вагітність та лактація.Оскільки метилсаліцилат абсорбується через шкіру, він може спричинити збудженняцентральної нервової системи, особливо при нанесенні на великі ділянки шкіри.Бен-Гей

®, спортивний бальзам можевикористовуватися під час вагітності і періоду годування груддю, якщо ризик відзастосування не перевищує користь.Вплив на здатність керуватиавтомобілем і працювати з технікою. Препарат не впливає на здатність керуватиавтомобілем та працювати з технікою.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Повідомленняпро випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами не зареєстровані.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місціпри температурі +15….+25°С.Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z