Загружается, подождите...

Бен - гей (Ven - gay)


основні фізико-хімічнівластивості: однорідна білагомогенна мазь з характерним запахом;

склад: 1г мазі містить метилсаліцилату 150 мг,ментолу 100 мг;допоміжні речовини: кислотастеаринова, гліцерол моностеарат, ланолін безводний, полісорбат 85, сорбітантристеарат, троламін, вода очищена.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево присуглобовому та м’язовому болю. Код АТС М02А Х10.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Ментол – засіб, що усуваєподразнення та розширює судини.Місцеве застосування ментолусупроводжується швидкою появою та збереженням відчуття тепла.Метилсаліцилат є відволікальнимзасобом і застосовується для тимчасового полегшення глибокого болю.Місцеве нанесення мазі, щомістить метилсаліцилат, на болючі суглоби, уражені артритом, у хворих групи, щодосліджувалася, приводило до значного зменшення напруження м’язів, у той час якзастосування плацебо не давало істотних наслідків.Зменшення під впливом Бен-Гей

®спазму м’язів та болю, який спричинений цим спазмом, пов’язане з ефектомзігрівання. Останній виконує кілька функцій: збільшення кровотоку внаслідокрозширення капілярів і полегшення видалення подразнювальних речовин (молочнакислота).Фармакокінетика. Післямісцевого застосування метилсаліцилат адсорбується через неушкоджену шкіру.Черезшкірно адсорбований метилсаліцилат має загальну дію; адсорбованоїкількості достатньо для того, щоб створити істотний болезаспокійливий ефект.

Показання для застосування. Симптоматична терапія болю при запаленні усуглобах та м’язах, скутості у суглобах, болю у попереково-крижовому відділіхребта, який спричинений розтягненням м’язів і зв’язок.

Спосіб застосування та дози.Дорослі і діти старше 12років невелику кількість мазі втирають у болісні ділянки шкіри. За необхідностіпроцедуру повторюють через кожні кілька годин (3–4 рази на день), протягом 10днів.

Побічна дія. Ментол. У деяких людей ментол може рідкоспричинити алергічні реакції, серед яких: кропив’янка, еритема, подразнення таінші зміни на шкірі. Проте фактична кількість побічних реакцій при зовнішньомузастосуванні незначна.Метилсаліцилат. Післязовнішнього застосування згідно з діючими рекомендаціями метилсаліцилат добрепереноситься; у той же час спостерігалися декілька випадків побічних реакцій,пов’язаних зі змінами на шкірі.

Протипоказання. Відкриті рани, подразнення шкіри, підвищеначутливість до компонентів препарату, препаратів саліцилової кислоти, діти до 12років.

Передозування. Повідомлення про випадки передозування мазіБен-Гей

® не зареєстровані.

Особливості застосування. Мазь Бен-Гей

® призначеналише для зовнішнього застосування. Не застосовувати її одночасно іззігрівальними компресами. Якщо виникло подразнення шкіри, застосуванняпрепарату потрібно припинити. Необхідно уникати потрапляння в очі, на слизовіоболонки, ділянки подразнення шкіри. Якщо біль триває протягом 10 і більшеднів, а препарат не полегшує стан, слід звернутися до лікаря.Вагітність та лактація.Оскільки метилсаліцилат абсорбується через шкіру, він може спричинити збудженняцентральної нервової системи, особливо при нанесенні на великі ділянки шкіри.Бен-Гей

® може використовуватися під час вагітностіі періоду годування груддю, якщо ризик від застосування не перевищує користь.Під час вагітності і годування груддю препарат не слід наносити на великіділянки шкіри.Вплив на здатність керуватиавтомобілем і працювати з технікою. Препарат не впливає на здатність керуватиавтомобілем та працювати з технікою.

Взаємодія з іншимилікарськими засобами. Повідомленняпро випадки взаємодії з іншими лікарськими засобами не зареєстровані.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місціпри температурі 15–25°С.Термін придатності – 2 роки. Незастосовувати після закінчення терміну придатності.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z