Загружается, подождите...

Валеріаниекстракт (Valerianaeextract)


основні фізико-хімічнівластивості:двоопуклі таблетки в оболонці, жовтого кольору;

склад: 1 таблетка містить:валеріани екстракту густого  20 мг;допоміжні речовини: магнію карбонатосновний, цукор молочний, натрію кроскармелоза, олія рицинова, кислотастеаринова, гідроксипропілметилцелюлоза, тальк, полівінілпіролідон, цукор-рафінад,аеросил, титану діоксид, віск бджолиний, парафін, олія соняшникова, тартразин.

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

Фармакотерапевтична група.. Снодійні і седативніпрепарати. Код АТС N05 С М09

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Препарат зменшує збудливість центральної нервової системи.Діяобумовлена вмістом ефірної олії, більша частина якої  складний ефірспирту борнеолу та ізовалеріанової кислоти. Седативні властивості мають такожвалепотріати і алкалоїди – валерин і хотінін. Седативна дія проявляєтьсяповільно, але досить стабільно. Валеріанова кислота і валепотріати мають слабуспазмолітичну дію. Препарат практично не викликає відчуття втоми, не впливає нарозумову та фізичну працездатність.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування.Підвищенанервова збудливість, безсоння, мігрень; у складі комбінованої терапії прилегких функціональних порушеннях з боку серцево-судинної системи та травноготракту.

Спосіб застосування тадози. Застосовуєтьсявнутрішньо дорослим по 2  4 таблетки 3 рази на добу. Дітям віком до 6років – по1 таблетці 3 рази на добу. Тривалість курсу лікування 14 днів.

Побічна дія. Сонливість, пригнічення,зниження працездатності, які минають при зменшенні дози або ( у разі їх прояву)відміни препарату.

Протипоказання. Підвищена чутливість допрепаратів валеріани; депресія або інші стани, що супроводжуються пригніченнямдіяльності центральної нервової системи.

Передозування. Можливе посилення описанихпобічних ефектів. Лікування симптоматичне.

Особливості застосування. Лікувальна дія проявляєтьсяпри систематичному і тривалому лікуванні. При застосуванні препарату неспостерігається розвитку лікарської залежності.Застосування в періодвагітності і годування груддю можливе лише у разі, коли очікувана користь дляматері перевищує потенційний ризик для плоду або дитини.При застосуванні препарату слідутримуватися від керування транспортними засобами та роботи з потенційнонебезпечними механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Посилюєефект снодійних, седативних засобів, спазмолітиків.

Умови та термін зберігання.Зберігаютьу сухому, недоступному для дітей місці при температурі 8  15ºС.Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z