Загружается, подождите...

Уро-гран (Uro-gran)


основні фізико-хімічні властивості: гранули, що розчиняються уводі, солодкі на смак, білого кольору з сіруватим або кремовим відтінком;

склад: Берберис 200CH 20 мг; Колхікум 200CH20 мг; Ацидум оксалікум 200CH 20 мг; Ацидум фосфорикум 200CH 20 мг; Колоцинт200CH 20 мг;допоміжна речовина: крупка цукрова.

Форма випуску. Гранули гомеопатичні.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат,що сприяє розчиненню сечових конкрементів. Код АТС G04B C.

Фармакологічні властивості. Сприяє розчиненнюконкрементів і перешкоджає їх утворенню в сечі. Виявляє спазмолітичну дію нам’язи сечовивідних шляхів, зменшує запалення, полегшує болі, пов’язані ізcечовипусканням.

Показання до застосування. Лікування та профілактикасечокам’яної хвороби. Сечокислий діатез. Подагра. Запальні захворюваннясечовивідних органів.

Спосіб застосування та дози. По 7 гранул під язик, 1раз на день – уранці натщесерце, протягом 2-3 місяців. При необхідності курслікування повторити. Під час ниркової коліки – по 3 гранули, 3-5 прийомівпротягом години. Дітям з 3 до 12 років – по 3 гранули на 1 прийом.

Побічна дія. Не виявлена.

Протипоказання. Відсутні.

Передозування. Не призводить донегативних наслідків і не потребує антидотної терапії.

Особливості застосування. Гранули приймати під язик,до повного розсмоктування, за 15-20 хвилин до або через годину після їжі.При необхідності гранули розчинитиу невеликій кількості води.Можливий прийом препарату в періодивагітності та лактації.

Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Припоєднанні з іншими лікарськими засобами інтервал між їх прийомами повиненстановити не менше 30 хвилин.

Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому,недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 0С. Термінпридатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z