Загружается, подождите...

Метилурацилова мазь (Unguentummethyluracilum)


основні фізико-хімічні властивості: мазь жовтуватого кольору;склад: 100 г мазі містять метилурацилу 10 г;допоміжні речовини: вазелін; ланолін, вода очищена.

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Препарати, які сприяють загоюванню (рубцюванню) ран.Код АТС D03А Х16.

Фармакологічні властивості. Мазь метилурацилова 10% прискорює процесиклітинної регенерації, загоювання ран, стимулює фагоцитарну реакцію, чинитьпротизапальну дію.

Показання для застосування. Мазь Метилурацилову 10% призначають приранах, трофічних виразках, опіках та інших ушкодженнях шкіри. Слід мати наувазі, що препарат виявляє фотозахисну дію у хворих на фото дерматози.

Спосіб застосування та дози. Мазь Метилурацилову 10% застосовуютьзовнішньо, втираючи в уражені ділянки шкіри. Кратність і тривалістьзастосування зумовлені характером і вираженістю захворювання, досягнутимефектом, моно- або комплексністю терапії.

Побічна дія. Можуть спостерігатися місцеві алергічніреакції.

Протипоказання. Гострі лейкози, лімфогранулематоз, злоякіснізахворювання кісткового мозку, підвищена чутливість до препарату.

Передозування. Не виявлено.

Особливості застосування. Препарат призначений лишедлязовнішнього застосування. За необхідності після аплікації витирають ватним абомарлевим тампоном і змивають теплою водою з милом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія препарату з іншими лікарськимизасобами поки що не відома.

Умови та термін зберігання. Зберігати слід у прохолодному (8-15°С),захищеному відсвітла, недоступному для дітей місці. Не триматипоруч з харчовими продуктами. Термін придатності - 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z