Загружается, подождите...

Етоніюмазь 1% (Unguentumaethonii1%)


міжнародна та хімічнаназви: Aethonium;1,2-етилен-біс-(N,N диметил-карбдецил-оксиметил)-амоніюдихлорид;

основні фізико-хімічнівластивості: мазь світло-жовтого кольору зі специфічнимзапахом;склад: 100 г мазі містять етонію 1г;допоміжніречовини: ланолін безводний, вода очищена, вазелін медичний.

Формавипуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Антисептичні тадезінфекційні засоби. Сполуки четвертинного амонію. АТС D08A J10**.

Фармакологічнівластивості.Фармакодинаміка. Препарат виявляєбактеріостатичну і бактерицидну дії, активний відносно стрептококів,стафілококів та інших мікроорганізмів, діє антитоксично щодо стафілококового токсину, має місцевоанестезуючийефект, стимулює загоювання ран.

Показання для застосування.Етоніюмазь застосовують як протимікробний, місцевоанестезуючий засіб, який прискорюєрегенерацію при різних захворюваннях шкіри і слизових оболонок, пролежняхтріщинах сосків, прямої кишки, при вагініті, опіках, трофічних виразках,променевому ураженні шкіри.

Спосібзастосування та дози. Мазь наносять на уражену поверхнюшкіри 1 - 2 рази на добу. Тривалість курсу лікування становить від 3 днів до 1місяця.

Побічнадія. Можлива гіперемія шкіри або шкірний свербіж.

Протипоказання.Підвищена чутливість до етонію.

Взаємодіяз

іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання.Зберігатиу захищеному від світла та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z