Загружается, подождите...

Тайлол хот дитячий пакет (Tylol hot pediatricpocket)


основні фізико-хімічні властивості: гранульований порошокжовто-оранжевого кольору з апельсиновим запахом;

склад: 1 пакетик містить парацетамолу 250 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг,псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;допоміжні речовини: лимона кислота безводна, винна кислота, натріюбікарбонат, натрію карбонат безводний, полівінілпіролідон (K30) , цукоррафінований, натрію бензоат, барвник хіноліновий жовтий, ароматизаторапельсиновий.

Форма випуску.Порошок для приготування розчину для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики.Парацетамол у комбінації. Код АТС: N02B E51.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Основу препаратустановить комбінація лікарських засобів, що діють на основні ланки в патогенезізастудних захворювань. Парацетамол має жарознижувальну і знеболювальну дії;хлорфеніраміну малеат - блокатор Н1-гістамінових рецепторів,забезпечує десенсибілізуючу дію, що проявляється у зменшенні запальної реакціїслизових оболонок верхніх дихальних шляхів (поліпшується носове дихання,зменшується нежить, проходить чхання та сльозотеча), псевдоефедрину гідрохлоридзумовлює зменшення набряку та гіперемії слизової оболонки верхніх дихальнихшляхів та синусів.Фармакокінетика.Фармакокінетикакомбінованого засобу не досліджена, кожний компонент препарату метаболізуєтьсяокремо.Парацетамол після прийому внутрішньо швидко і майже цілком всмоктуєтьсяв травному тракті. Максимальна концентрація парацетамолу в плазмі досягаєтьсячерез 30-60 хвилин після прийому. Парацетамол метаболізується переважно впечінці з утворенням неактивних сполук з глюкуроновою кислотою і сульфатами. Унезначній кількості (менше 4 %) метаболізується шляхом окислювання з утвореннямцистеїну і меркаптопурової кислоти (за участю цитохрому Р450).Виводиться із сечею, здебільшого у вигляді метаболітів. У незмінномустані виводиться приблизно 5 % від прийнятої дози.Період напіввиведення становить 2–2,5 години. Хлорфеніраміну малеат добре всмоктується з травноготракта і легко проникає в тканини. Період напіввиведення з плазми становить1-1,5 години, виділяється з організму переважно нирками.Псевдоефедрину гідрохлорид легко всмоктується після пероральногоприйому, пікові концентрації у плазмі досягаються через 1 - 2 год; рівеньвсмоктування - 70%, середній час напіввиведення 2-3 год, виводиться переважно зсечею.

Показання для застосування.Симптоматичне лікування грипу і інших гострих респіраторних віруснихзахворювань у дітей старше 6 років, що супроводжуються пропасницею, головнимболем, болем у горлі, м’язах, сльозотечею, закладеністю носа, ринітом, кашлем.

Спосіб застосування та дози.Внутрішньо. Вміст пакету розчиняютьв 80 мл теплої води.Препарат призначають дітям:

віком 6-10 років по 1 пакетикудвічі на добу;

віком 10-13 років по 1 пакетикутричі на добу;

віком 13-15 років по 1 пакетику 3 -4 рази на добу. Інтервал між прийомами повинен бутине менше 4 годин. Тривалість прийому – 3-5 днів.

Побічна дія.Зазвичай препарат добрепереноситься, але інколи можливі сухість у роті, підвищена збудливість, нудота, блювання, більв животі.Рідко: алергійні реакції (висипання, кропивниця).Дуже рідко: безсоння, головний біль, анорексія, слабкість, лейкопенія,тромбоцитопенія, тремор, судоми, порушення серцевого ритму, колапс.

Протипоказання.• виражене порушення функціїпечінки та нирок;• закритокутова глаукома;• дитячий вік менше 6 років;• підвищена чутливість до одного ізкомпонентів препарату, а також до симпатоміметиків.

Передозування.При передозуванні токсична дія препарату може бутиобумовлена парацетамолом, який входить до його складу. Симптоми інтоксикації(нудота, блювання, анорексія, біль у животі, задишка, збудження, посиленняпітливості, судоми, галюцинації, підвищення артеріального тиску, тахіаритмія,задишка, збудження) звичайно виникають у перші 24 години.У випадку передозування слід промити шлунок іпризначити сорбенти, у разі необхідності проводиться симптоматична терапія.Антидотами парацетамола є ацетилцистеїн, метионін.

Особливості застосування.Не слід призначати препарат більше 5 днів, якщо немає ознак поліпшення.Препарат може викликати сонливість. Препарат слід приймати за декількагодин до сну.При призначенні препарату дітям, що хворіють на цукровий діабет, абодітям, що перебувають на дієті, яка виключає цукор, необхідно пам’ятати, що 1пакетик препарату містить 8,75 г цукру.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.У поєднанні зі аналгетиками йінгібіторами моноаміноксидази препарат може посилювати пригнічувальну дію нацентральну нервову систему.Одночасний прийом зантигістамінними препаратами, холінолітичними спазмолітиками може даватиатропіноподібний ефект, що проявляється сухістю в роті, порушенням акомодації,затримкою сечі, запором.Фуразолідон, прокарбазин,симпатоміметики, гормони щитовидної залози при одночасному прийомі з препаратомзбільшують можливість виникнення побічних реакцій. При одночасному призначеннібарбітуратів знижується жарознижувальна дія. Збільшується ефект непрямихантикоагулянтів.

Умови та термін зберігання.Зберігати при температурі не вище 25°С, внедоступному для дітей, захищеному від світла, сухому місці. Термін придатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z