Загружается, подождите...

Тусcин плюс (Tussin plus)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий оранжево-червоний сироп зі слабкимвишневим присмаком та запахом;

склад: 5 мл сиропу містять: гуайфенезину 100 мг,декстрометорфану гідроброміду 10 мг; допоміжні речовини: гліцерин, сироп кукурудзяний, кислота лимонна,натрію бензоат, смакові добавки, барвник червоний FD&C №40, натріюсахаринат, вода.Форма випуску. Сироп для пероральногозастосування.

Фармакотерапевтична група. Протикашльовий засіб з експекторантом. Код АТС R05F.

Фармакологічні властивості. Комбінований препарат. Декстрометорфану гідробромід підвищує кашльовий поріг і пригнічуєаферентні імпульси зі слизової оболонки верхніх дихальних шляхів, знижуючиінтенсивність сухого подразливого кашлю. Декстрометорфан не виявляєаналгезуючої дії, не пригнічує дихальний центр, не спричиняє формуваннямедикаментозної залежності. У терапевтичних дозах не зменшує активностівійчастого епітелію дихальних шляхів.Гуайфенезин знижує в'язкість мокротиння і поліпшує його відходженняшляхом стимуляції секреції компонентів бронхіального слизу з низькою в'язкістю,деполімеризації кислих мукополісахаридів і підвищення функціональної активностівійчастого епітелію дихальних шляхів.Гліцерин ікукурудзяний сироп пом'якшувально діють на слизову оболонку глотки, зменшуючиподразнення в горлі.Після прийому гуайфенезин і декстрометорфан добре всмоктуються зішлунково-кишкового тракту, швидко метаболізуються і екскретуються нирками увигляді метаболітів.

Показання для застосування. Для зменшення інтенсивного сухогоподразливого кашлю і подразнення горла при інфекційно-запальних захворюванняхорганів дихання.

Спосіб застосування та дози. Застосовують внутрішньо після їжі, задопомогою мірної скляночки або чайної ложки. Разова доза залежно від вікустановить: для дітей від 2 до 6 років - до позначки 0,5 TSP на мірнійскляночці, або половину чайної ложки; від 6 до 12 років - до мітки 1 TSP, або 1чайну ложку; старше 12 років і дорослим - до позначки 2 TSP або 2 чайні ложки.Приймають через кожні 4 год.

Побічна дія. Проявляється нудотою, блюванням, болем вепігастрії, сонливістю.Протипоказання.Підвищенаіндивідуальна чутливість до інгредієнтів препарату. Дитячий вік до 2 років.

Передозування. Можливо посилення проявів описаних побічних дій.

Особливості застосування. Дотримуватись обережності при призначенні препаратувагітним та жінкам у період лактації, а також на фоні загострення виразковоїхвороби шлунка.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат не варто призначати одночасно зінгібіторами МАО, а також протягом 2 тижнів після припинення їх прийому.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,темному місці, при кімнатній температурі. Термін придатності – 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z