Загружается, подождите...

Троксерутин (Troxerutinum)


хімічна назва: суміш 3’, 4’, 7’ – три (2-гідроксіетил) рутозидів;

основні фізико-хімічні властивості: гель світло-жовтого або жовтого кольору,однорідної консистенції;

склад: 1 г гелю містить троксерутину 0,02 г;допоміжні речовини: ніпагін (метилпарагідроксибензоат), карбомер (карбопол)934 Р, триетаноламін, динатрію едетат, вода очищена.

Форма випуску. Гель для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, які застосовуються при хронічній венознійнедостатності. Троксерутин. Код АТС С05С А04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат маєангіопротекторні властивості, зменшує проникність судин, сприяє нормалізаціїмікроциркуляції та трофіки тканин, зменшує застійні явища у венах іпаравенозних тканинах, виявляє протинабрякову та протизапальну дію.Фармакокінетика. Не досліджена.

Показання для застосування. Явища набряково-больового синдрому тамікроциркуляторно-трофічних порушень при гострій або хронічній венознійнедостатності вен нижніх кінцівок і прямої кишки (варикозне розширення вен,гострий і хронічний тромбофлебіт, посттромбофлебітичний синдром, хронічнийлімфостаз, гострі тромбози гемороїдальних вузлів), а також при травмах м’якихтканин (удари, розтягнення, гематоми).

Спосіб застосування та дози. Препарат наносять 2-3 рази на добурівномірним тонким шаром на уражену ділянку, злегка втираючи у шкіру. Ненаносять гель на відкриті рани. Курс лікування - від 2 тижнів до 2 місяців. Прирецидивах захворювання курс лікування можна повторювати 2-3 рази на рік.

Побічна дія. В окремих хворих можливі алергічні реакції (шкірнийвисип, свербіж).

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентівпрепарату.

Передозування. Випадки передозування гелю Троксерутин принашкірному застосуванні не описані.

Особливості застосування. Для підвищення ефективності терапії можливозастосування оклюзійних пов’язок.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці при температурі 8-15 0С. Термін придатності - 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z