Загружается, подождите...

Троксерутин врамед (Troxerutin vramed)


міжнародна та хімічна назви: troxerutin; суміш моно-о-b-гідроксіетил,ді-о-b-гідроксіетил, три-о-b-гідроксіетил і тетра-о-b-гідроксіетил рутозидів ізперевагою три-о-b-рутозиду.

основні фізико-хімічні властивості: тверді желатинові капсули жовтого кольору;склад: троксерутину - 0,300 г;допоміжні речовини

: цукор молочний, магнію стеарат. Форма випуску. Капсули. Фармакотерапевтична група. Засібдля корекції метаболічних процесів. Лікарський засіб для зниження проникності іламкості капілярів. Код АТС С05СА04.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Троксерутин має венотонічну, капіляротонічну,протизапальну і гемостатичну дію. Пригнічує агрегацію тромбоцитів і покращуєтрофічні процеси при варикозному синдромі. Бере участь в окисно-відновнихпроцесах, інгібуванні гіалуронідази. Як антиокислювальний фактор він запобігаєокисленню аскорбінової кислоти і адреналіну, пригнічує перекисне окисленняжирів. Троксерутин не лише зменшує проникність і ламкість капілярів і захищаєбазальні мембрани ендотеліальних клітин від ушкоджень, але й має ще ряд ефектів– мембранотонічний, антигеморагічний, протизапальний, радіопротекторний,детоксикуючий, антиалергічний, коронарозширювальний, венотонічний. Препарат не має ембріотоксичної, тератогенної і мутагенної дії.Фармакокінетика

. Плазмоваконцентрація препарату досягає свого максимального значення від 2-ї до 8-їгодини після прийому. Другий максимум спостерігається приблизно через 30 годин.Основна частина препарату виводиться з організму протягом 24 годин із жовчю(близько 70 %) і незначна (близько 20 %) – із сечею.

Показання для застосування. Для лікування доварикозного і варикозного синдрому,варикозних виразок, тромбофлебіту, післяфлебітних станів, хронічної венозноїнедостатності, геморою, ретинопатії, тонічних судом м'язів, болю травматичногопоходження – після перенесених контузій, розтягнень і вивихів.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають внутрішньо, під час їди,по 2 капсули на добу; для підтримуючого лікування – по 1 капсулі на добупротягом 3-4 тижнів.Побічна дія. Рідко, головнимчином з боку травного тракту – нудота, блювання, пронос, диспепсія. Протипоказання. Гіперчутливістьдо троксерутину.

Передозування. Випадки передозування не встановлені.

Особливості застосування. Ефективність лікування значною мірою залежить від регулярногозастосування препарату в достатніх дозах, протягом тривалого часу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не встановлена.Умови та термін зберігання. Зберігати у сухому та недоступному для дітей місці, при температурі15-25 ºС. Термін зберігання - 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z