Загружается, подождите...

Троксегель-кмп (Troxegel-kmp)


міжнародна та хімічна назви: troxerutin;суміш 3’, 4’ і 7 (b- оксіетил) рутозидів;

основні фізико-хімічні властивості: однорідна, прозора, желеподібна масажовтого кольору зі слабким характерним запахом;

склад: 1 г гелю містить троксерутину 20 мг;допоміжні речовини: карбомер 934Р, трометамін, трилон Б, бензалконіюхлорид, вода очищена.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Капіляростабілізуючий засіб. Код АТС С05С А04.

Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка.Венотонізуючий, ангіопротективний, протизапальний, протинабряковий,антиоксидантний засіб. Як похідний флавонолу рутину троксерутин виявляєР-вітамінну активність, бере участь в окислювально-відновних процесах, блокуєгіалуронідазу, стабілізує гіалуронову кислоту клітинних оболонок і зменшує їхпроникність.Троксерутин підвищує тонус стінок капілярів, збільшує щільністьсудинної стінки, зменшує ексудацію рідкої частини плазми та діапедез клітинкрові, знижує ексудативне запалення в судинній стінці.Фармакокінетика. При зовнішньому застосуванні добре всмоктується зповерхні шкіри, забезпечуючи достатню концентрацію діючої речовини у прилеглихтканинах, при цьому не виказує системної дії.

Показання для застосування. Троксегель-КМП призначають для лікуванняхворих з явищами набряково-больового синдрому та мікроциркуляторно-трофічнимипорушеннями при: хронічній венозній недостатності (виразки гомілки, трофічніураження шкіри), варикозному розширенні вен (у тому числі при вагітності),тромбофлебіті, перифлебіті, посттромботичному синдромі, посттравматичномунабряку та гематомі, геморагічних діатезах з підвищеною проникністю капілярів,діабетичній мікроангіопатії, побічних судинних ефектах променевої терапії, якпрофілактичний засіб після операцій на венах.

Спосіб застосування і дози. Препарат наносять 2-3 рази на день рівномірнимтонким шаром на уражену ділянку від дистальної до проксимальної частини,обережно втираючи до повного всмоктування в шкіру.Курс лікування становить від 2 тижнів до 1-2 місяців. Троксегель-КМПможе застосовуватись у дітей. Спосіб засосування і дози відповідаютьвищезазначеним в інструкції.

Побічна дія. При підвищеній чутливості в деяких хворих можливіалергічні реакції (висип, свербіж, почервоніння шкірних покривів), дерматит.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до препарату.

Передозування. На сьгодні даних про передозування немає.

Особливості застосування. Гель не слід наносити на відкриті рани.При рецидиві захворювання курс лікування можна повторювати 2-3 рази нарік.Гель можна застосовувати для накладання компресів.Хворим з хронічною венозною недостатністю рекомендується застосуванняпрепарату як на початкових, так і на пізніх стадіях захворювання (внаслідоклікування зникає відчуття важкості в ногах, зменшується набряклість нижніхкінцівок, покращується трофіка). Хворим з вираженими порушеннями функції нирок не рекомендуєтьсязастосовувати препарат тривалий час. Враховуючи відсутність системної дії призовнішньому застосуванні, під час вагітності та годування груддю Троксегель-КМПможе застосовуватись за узгодженням з лікарем.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Посилює дію аскорбінової кислотина структуру та проникність судинної стінки.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому,захищеному від світла місці, при температурі від 10°С до 20°С. Термін придатності-2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z