Загружается, подождите...

Тривіт+se-кв (Trivit+se-kv)


основні фізико-хімічні властивості: капсули тверді желатинові із кришечкоюоранжевого кольору і корпусом сірого кольору. Вміст капсул – суміш гранулсвітло-коричневого і червоно-коричневого кольорів;

склад: 1 капсула міститьвітаміну Е 40 мг;(у вигляді dl-a-токоферолу ацетату) (80 мг);b-каротину 10 мг;(бета-каротину 10 % CWS) (100 мг);вітаміну С (кислоти аскорбінової) 100 мг;селену 0,0228 мг;(у вигляді натрію селеніту) 0,05 мг;допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмалькартопляний, кальцію стеарат.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Вітаміни в комбінації змінералами. Код АТС A11J B.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Вітамінний препарат ізмікроелементом селеном. Вітаміни С, Е та b-каротин, який в організмі під впливом ферментукаротинази перетворюється у вітамін А, виділяють у групу функціональнопов’язаних вітамінів-антиоксидантів, які попереджують процес ушкодженняклітинних мембран вільними радикалами. Як природні антиоксиданти ці вітамінипопереджують накопичення ліпоперекисів при патологічних станах, пов’язаних зпідвищеною пероксидацією. Селен входить до активного центруглютатіонпероксидази, що є одним із компонентів системи природного захистуклітини від дії вільних радикалів. Поєднання антиоксидантів у препаратіспричиняє взаємне посилення та доповнення ефектів, сприяє підвищенню загальноїрезистентності організму, зниженню ймовірності розвитку онкологічних,серцево-судинних захворювань і катаракти. Фармакокінетика. Препарат добре всмоктується у травному тракті, йогопродукти обміну виводяться в основному з жовчю і сечею.

Показання для застосування. Лікування дефіциту вітамінів С, Е і b-каротину(провітаміну А), мікроелемента селену; комплексне лікування променевих уражень;злоякісний ріст, стресові стани, ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда,атеросклероз; при різноманітних дерматозах, опіках. Препаратрекомендується застосовувати для профілактики захворювань жителям екологічнонесприятливих районів; при фізичних і розумових навантаженнях; особам, якізазнають впливу різноманітних видів випромінювання (робота з комп’ютером,перебування в зоні впливу радіоактивних джерел, тривале перебування на сонці);курцям; людямлітнього віку для продовження активної життєдіяльності.

Спосіб застосування та дози. Препарат приймають дорослі внутрішньо, післяїжі, запиваючи достатньою кількістю води, по 1–2 капсули на добу. Курслікування становить 30–40 днів. Через 3–6 місяців курс лікування можнаповторити.

Побічна дія. Можливі: алергічні реакції – шкірний висип.

Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дітяму такій лікарській формі препарат не призначають.

Передозування. Симптоми: можуть виникнути нудота та блювання,біль в епігастральній ділянці.Лікування: промивання шлунка, симптоматичне лікування.

Особливості застосування. Препарат не рекомендують призначати вагітним іжінкам у період годування груддю через відсутність клінічного досвіду йогозастосування для такої категорії пацієнтів.У період прийому препарату не слід застосовувати інші лікарські засоби,що містять селен, вітаміни С, Е і b-каротин і його синтетичні аналоги, черезнебезпеку передозування.При тривалому прийомі Тривіту+Se-КВ

® b-каротин, щовходить до його складу, може спричинити забарвлення сечі у жовтогарячий колір,ці явища безпечні і не є клінічно значимими, не вимагають відміни препарату ісамостійно минають після припинення лікування.Взаємодія з іншими лікарськимизасобами. Якщо Ви приймаєте будь-які інші лікарські засоби,обов’язково повідомте про це лікарю!Вітамін С, що входить до складу препарату,зменшує токсичність сульфаніламідних препаратів, знижує дію гепарину і непрямихпротизгортальних препаратів, сприяє засвоєнню заліза, підвищує всмоктуванняпеніциліну, посилює побічну дію саліцилатів (виникнення кристалурії); прийманняпероральних контрацептивів знижує рівень вітаміну С в організмі.Вітамін Е не можна застосовувати разом із препаратами заліза, срібла,лужнореагуючими засобами, щоб уникнути утворення неактивних форм токоферолу;він посилює дію стероїдних і нестероїдних протизапальних препаратів тапротизгортальних препаратів непрямої дії, знижує токсичну дію серцевихглікозидів.

Умови та термін зберігання. Зберігати у захищеному від світла місці притемпературі від 8 °С до 15 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці. Термінпридатності – 2 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z