Загружается, подождите...

Тримол (Trimol)


основні фізико-хімічні властивості: круглі таблетки білогокольору, з лінією розламу на одному боці та з написом на іншому;

склад: 1 таблетка містить: парацетамолу - 250 мг, кофеїну- 30 мг, пропіфеназону – 150мг.допоміжніречовини: крохмаль,метилпарабен, пропілпарабен, желатин, етилцелюлоза, кремнію діоксид коллоїдний,магнію стеарат, натрію крохмальгліколят, целюлоза мікрокристалічна, кальціюфосфат двоосновний.

Форма випуску. Таблетки.

Фармакотерапевтична група. Анальгетики. Комбінації парацетамолу безпсихолептиків.Код АТС N02B T51.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Таблетки Тримолу - цекомбінований препарат з аналгезуючою, жарознижувальною та слабко вираженоюпротизапальною діями. Препарат містить парацетамол для полегшеннябольового відчуття та зниження температури. Аналгезуюча дія парацетамолувключає в вплив на центральну і периферичну нервову систему, але механізм діїповністю не встановлений. Жарознижувальна дія опосередкована впливом на регулюючіцентри гіпоталамусу. В терапевтичних дозах парацетамол виявляє незначний впливна серцево-судинну систему.Кофеїн є стимулятором. Перш за все вінвпливає на центри вищої нервової діяльності, викликає відчуття задоволення,прискорення пульсу, усуває стомленість, поліпшує рухову активність. Кофеїнбезпосередньо стимулює серцеву діяльність і підвищує силу скорочення міокарда,а також потенціює дію анальгетиків. Пропіфеназол являється ефективним танешкідливим болезаспокійливим засобом.

Показання до застосування. ТРИМОЛ застосовується як засіб для зняттябольових синдромів: головний та зубний біль, мігрень, артралгія, міалгія, атакож як жарознижувальний засіб при пропасниці.

Спосіб застосування та дози. За наявності больових синдромів призначають:дорослим та дітям старше 12 років по1-2 таблетки від 1 до 3 разів на добу. Таблетки приймати бажано після їжі.Запивати невеликою кількістю рідини. Курс лікування залежить від ефективностітерапії, але не більше 10 днів.

Побічна дія. У більшості випадків препарат переноситься добре.Дуже рідко можливі алергічні реакції (шкіряний висип, кропивниця), нудота,блювання, головокружіння.

Протипоказання. Підвищена чутливість до одного з компонентівпрепарату. Дітям до 12 років приймати не рекомендується. Період вагітності талактації. Важкі форми захворювання нирок, виразкова хвороба шлунка тадванадцятиперстної кишки, захворювання крові, цукровий діабет.

Особливості застосування. При постійному застосуванні препарату більшніж 5 днів необхідно контролювати склад переферійної крові.

Передозування. Не перевищувати рекомендовану дозу. Можливілейкопенія, агранулоцитоз, гемолітична анемія. Терапія –симптоматична.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Ефект дії парацетамола посилюється при йогокомбінації з кодеїном, аскорбіновою кислотою, скополаміном, хлорфенаміном,пропіфеназоном та кофеїном. Пропіфеназон може підсилювати дію пероральнихпротидіабетичних засобів, сульфаніламідних препаратів, антикоагулянтів.Ефективність препарату зменшується при одночасному застосуванні зколестираміном, холінолітиками, антидепресантами, луговими засобами. Не рекомендується застосовувати ТРИМОЛодночасно з іншими препаратами, які містять парацетамол.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеномувід світла місці. Термін придатності –4 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z