Загружается, подождите...

Тріметабол (Trimetabol)


основні фізико-хімічні властивості: порошок повинен бути однорідним, рожевогокольору, з характерним запахом вітамінів. Розчин повинен бути прозорим,жовтуватого кольору, з ароматом суниці.Приготовлений розчин має рожевий колір і запахсуниці, солодкий на смак;

склад: 150 мл розчину містять L-лізину гідрохлориду 7,5 г,DL-карнітину гідрохлориду 11,25 г;допоміжні речовини: повідон K-30,метилпарагідроксибензоат, натрію сахарин, есенція сунична, розчин мальтитолу,вода очищена; 3 г порошку містять ципрогептадину ацефілінату(МЕТОПІН)52,5 мг, тіаміну гідрохлориду (вітаміну В1) 900 мг,піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 900 мг, ціанокобаламіну(вітаміну В12) 30 мг;допоміжні речовини: повідон K-30, манітол;1 мл приготовленого розчину містить ципрогептадинуацефілінату (МЕТОПІН) 350 мкг, L-лізину гідрохлориду 50 мг, DL-карнітинугідрохлориду 75 мг, тіаміну гідрохлориду (вітаміну В1) 6 мг,піридоксину гідрохлориду (вітаміну В6) 6 мг, ціанокобаламіну(вітаміну В12) 200 мкг.

Форма випуску. Розчин для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що поліпшують апетит. Код АТС А15.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Основний компонент препарату – ципрогептадинуацефілінат (МЕТОПІН) – є речовиною, яка стимулює апетит, впливаючи нагіпоталамус. Але часто діти зі зниженим апетитом також мають гіпотонію абопорушення травної системи, тож стимулювання лише центру голоду можеспричинювати невідповідність між прийомом їжі та здатністю організмуперетравити та засвоїти її. Для запобігання цьому препарат містить карнітин,який стимулює виділення шлункового соку та секрету підшлункової залози, ізабезпечує оптимальні умови для засвоєння вітамінів, мікроелементів і поживнихречовин. Для повного засвоєння їжі, що всмокталася, необхідно забезпечитиоптимальну роботу ферментних систем. Тому препарат містить комплекс вітамінів(В1, В6, В12), які, виконуючи роль коферментіву метаболізмі ліпідів, білків і вуглеводів, допомагають їх засвоєнню наклітинному рівні.L-лізин доповнює формулу препарату, є основою біосинтезу білків,справляє негормональну анаболічну дію.Завдяки збалансованому складу препарат поліпшує апетит та сприяєзбільшенню маси тіла.Фармакокінетика. Препарат добре абсорбується після пероральногоприйому. Дані щодо розподілення в організмі та проникнення в грудне молоковідсутні.Виведення препарату відбувається із сечею протягом 12 годин післяприйому.

Показання для застосування. Стимулювання апетиту;як негормональний анаболічний засіб.

Cпосіб застосування та дози. Приготуваннярозчину.Висипати вмістпакета у флакон з розчином, закрити флакон і струшувати його до повногорозчинення порошку. Приготовлений розчин повністю зберігає свої властивості протягоммісяця. Немає необхідності зберігати приготовлений розчин у холодильнику.Дозування: Діти від 1 до 3 років: по 2,5 мл три рази на добу.Діти від 3 до 6 років: по 5 мл три рази на добу.Діти старше 6 років і дорослі: по 5-10 мл три рази на добу.Зважаючи на те, що препарат має низьку токсичність, дозу можна змінити.Термін лікування залежить від індивідуальних особливостей та потреб пацієнта.Може застосовуватись протягом 2 місяців. Рекомендується приймати препарат за 30-60 хвилин до основного прийомуіжі.

Побічна дія. Під час лікування ТРІМЕТАБОЛОМ можливе виникненнясонливості, яка зменшується при зниженні дози та, як правило, спонтанно зникаєна 3-4-й день лікування.

Протипоказання. Алергічні реакції на будь-який компонент препарату.

Передозування. При застосуванні препарату в терапевтичних дозахінтоксикація неможлива. Однак у разі передозування необхідно вжити заходів дляприскорення виведення препарату з організму: промивання шлунка, форсованийдіурез. Терапія – симптоматична.

Особливості застосування. Застосування у періоди вагітності та лактації.Під час вагітності препарат може застосовуватись лише тоді, коли надумку лікаря, користь від застосування переважає потенційний ризик для плода.Відомості щодо проникнення препарату в грудне молоко відсутні. Алечерез можливість ризику для дитини слід приймати рішення про відміну годуваннягруддю під час прийому препарату.Вплив на здатність керувати транспортними засобами та виконуватироботу, що потребує підвищеної уваги. Особи, які виконують роботу, що потребуєпідвищеної уваги та реакції (робота з потенційно небезпечним обладнанням,керування транспортними засобами), повинні бути поінформовані про можливевиникнення сонливості та слабкості.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Пацієнти не повинні вживати алкогольні напоїодночасно з прийомом ТРІМЕТАБОЛУ, оскільки алкоголь може потенціюватипригнічуючий вплив на ЦНС.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці.Зберігати при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 5 років.Термін зберігання приготовленого розчину – місяць при температурі 25°С.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z