Загружается, подождите...

Трайфед (Trifed)


основні фізико-хімічні властивості: оранжевий сироп із смаком апельсина;

склад: 5 мл сиропу містять:трипролідину гідрохлориду 1,25 мг,псевдоефедрину гідрохлориду 30 мг;допоміжні речовини: натрію бензоат, сахароза,гліцерин, сорбітол, FD&C жовтий №6, ароматизатор апельсиновий рідкий, водаочищена.

Форма випуску. Сироп.

Фармакологічна група. Системно - діючі протинабрякові засоби, щозастосовуються при патології порожнин носа. R 01B А52Фармакологічні властивості. Трипролідин є антагоністом Н-1 рецепторів,забезпечує симптоматичне лікування алергічних станів, викликаних виділеннямнадлишкової кількості гістаміну. Псевдоефедрин - протинабряковий засіб, якиймає пряму та непряму симпатоміметичну активність.Фармакокінетика. Препарат швидко та майже повністювсмоктується з шлунково-кишкового тракту. Виділяється у вигляді метаболітівчерез кишечник. Період напіввиведення: від 4 до 6 годин.Показання для застосування. Трайфед® застосовується при симптоматичномулікуванні захворювань верхніх дихальних шляхів, нежиті, включаючи алергічніриніти, вазомоторні риніти, риніт при застуді.

Спосіб застосування та дози.Дорослим та дітям після 12 років по 10 мл сиропу трирази на день.Дітям: 6 місяців – 2 роки по 1,25 мл сиропу три рази на день, 2-5 років по 2,5 мл сиропу три рази на день, 6-12 років по 5 мл сиропу три рази на день.

Побічна дія. Можливі такі побічні ефекти, як сонливість, інодішкірний свербіж, тахікардія, сухість у роті, носі, глотці.

Протипоказання. Трайфед® протипоказаний для використання унаступних випадках:пацієнтам, гіперчутливим до будь-якого ізінгредієнтів, що входять до складу препарату;пацієнтам з тяжкою формою гіпертонії або зсерйозними захворюваннями коронарних судин;пацієнтам, які приймають або приймали протягомостанніх двох тижнів інгібітори моноаміноксидази;жінкам при вагітності та у період лактації;новонародженим та дітям віком до 6 місяців.

Передозування. При передозуванні можливевиникнення наступних симптомів: мідріаз, тахікардія, гіпертонія, серцевааритмія, збуджений стан, галюцинації (частіше у дітей), нудота та блювання,гіпертонічний криз, безсоння, м’язовий тремор, зміна психічного стану. Припередозуванні рекомендується підтримка дихання та серцево-судинної системи, контрольсудом. Після отруєння слід промити шлунок. Прискорити виведення псевдоефедринуможна за допомогою ацид-діурезу або діалізом.

Особливості застосування. З обережністю слід призначати пацієнтам,які приймають антигіпертензивні препарати, трициклічні антидепресанти або іншісимпатоміметики.Ефективність та безпека застосування препарату привагітності та у період лактації вивчена недостатньо.З обережністю слід використовувати пацієнтам, щостраждають на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, гіпертиреоїдизм,підвищений внутрішньоочний тиск, гіпертрофію простати, а також із серйознимирозладами функцій печінки та нирок.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Трайфед® з обережністю приймають хворі,які одночасно приймають антигіпертензивні препарати, інгібіторимоноамінооксидази, трициклічні антидепресанти чи інші симпатоміметичні засоби.

Умови зберігання. Зберігати в захищеному від світла місці притемпературі 15° – 25° С, в місцях, недоступних для дітей.

Термін зберігання. 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z