Загружается, подождите...

Тріанол (Trianol)


основні фізико-хімічні властивості: світло-блакитні капсули;

склад: 1 капсула містить 25 мг екстракту ліпідо-стеролового комплексу зPygeum Africanum;допоміжні речовини: вміст капсули – кремнію діоксид колоїдний, магніюоксид, магнію стеарат, лактози моногідрат, тальк; оболонка капсули - желатин,барвники: титану діоксид (E 171), чорний (E 151) і блакитний.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Препарати, що застосовують при доброякіснійгіпертрофії передміхурової залози. Код АТС G04C X01.

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка.Активною речовиною препарату єліпідо-стероловий комплекс, який екстраговано з кори африканської сливи (Pygeumafricanum). Має антипроліферативну дію на фібробласти, що стимулюються b-FGF(основний фактор росту фібробластів), якому в наш час відводиться суттєва рольв етіології та патогенезі доброякісної гіпертрофії передміхурової залози. На гормональну активність статевої системи у чоловіків препарат невпливає. Тріанол усуває та зменшує вираженість функціональних розладівсечовипускання – дизурію, ніктурію, полакіурію при захворюванні передміхуровоїзалози, зменшує запальну реакцію в тканині передміхурової залози та сприяєпідвищенню її секреторної активності. Фармакокінетика. Не досліджувалась.

Показання для застосування. Тріанол призначають при слабких і помірнихпорушеннях сечовипускання, пов’язаних зі збільшенням передміхурової залози(доброякісна гіперплазія передміхурової залози).

Спосіб застосування та дози. Звичайна середня добова доза - 4 капсули (по2 капсули 2 рази на день). Препарат приймається перед їдою. Тривалість курсулікування становить не менше 4-6 тижнів. За необхідності курс лікування можебути продовжений або початий новий курс.

Побічна дія. Препарат, як правило, добре сприймається. Увиняткових випадках можуть відмічатися шлунково-кишкові розлади (нудота,диспепсія, діарея, запор) і помірні алергічні реакції.

Протипоказання. Гіперчутливість до будь-якого інгредієнтапрепарату.

Передозування. Даних про передозування препарату немає.

Особливості застосування. Прийом капсул Тріанол не замінюєхірургічного втручання.У поодинокихвипадках, частіше у пацієнтів з підвищеною чутливістю до ацетилсаліциловоїкислоти, чорний барвник Е 151 може спричинювати реакції гіперчутливості,включаючи астматичний напад. Однакапсула містить 0,1 г лактози. При кожному прийманні препарату в рекомендованихдозах пацієнт одержує 0,2 г лактози, тому Тріанол не призначають пацієнтам злактазною недостатністю, галактоземією, а також синдромом порушеннявсмоктування глюкози або лактози.Вплив на психофізичну здатність.Вплив на здатність керуватиавтомобілем і механізмами не відомий.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Взаємодія з іншими лікарськими засобами невідома.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 0Су захищеному від світла місці.Зберігати у недоступному для дітей місці.Термін зберігання – 3 роки. Застосовувати препарат після закінченнятерміну придатності, єазначеного на упаковці, не рекомендується.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z