Загружается, подождите...

Три-ві плюс (Tri-v plus)


основні фізико-хімічні властивості: таблетки овальної форми, вкриті оболонкоюсвітло оранжевого кольору;склад: аскорбінова кислота – 60 мг; a-токоферолуацетат-30 МО;b-каротин - 5000 МО; цинк-40 мг; мідь–2 мг; селен–40 мкг в однійтаблетці;допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат,кальцію карбонат, мікрокристалічна целюлоза, желатин, натрію кроскармелоза, кросповідон,кукурудзяний крохмаль, гідроксипропілметилцелюлоза, кальцію силікат, стеариновакислота, магнію стеарат, гидроксипропілцелюлоза, барвник D&C Жовтий № 6,поліетиленгліколь, мальтодекстрин, целюлоза, кремнію діоксид, калію сорбат,трьохосновний кальцію фосфат, глютен, натрію цитрат, аскорбілпальмітат.Форма випуску. Таблетки, вкриті оболнкою.

Фармакотерапевтична група. Полівітаміни з мінералами. Код АТС А11АА.

Фармакологічні властивості. b-Каротин (провітамін А)забезпечує високий рівеньантиоксидантного та імунного захисту організму. Бере участь в процесахкольоросприйняття, адаптації зору людини до темряви. Необхідний для нормальноїрегенерації тканин.

Аскорбінова кислота (вітамін С) як ключовий компонент системиантиоксидантного та імунного захисту, підвищує адаптаційні можливостіорганізму, збільшує його опірність до інфекцій. Бере активну участь в регуляціїокисно-відновних процесів, в обміні вуглеводів, синтезі стероїдних гормонів,катехоламінів, у згортанні крові. Посилює синтез колагену, стимулює процесирегенерації, нормалізує проникність капілярів.

a-Токоферолу ацетат (вітамін Е) – важлива ланка антиоксидантної системиорганізму. Бере участь у формуванні міжклітинної речовини, компонентівсполучної тканини і гладкої мускулатури.

Цинк бере участь в реакціях імунного та антиоксидантного захисту,кровотворенні, синтезі амінокислот, у зберіганні і передачі генетичноїінформації. Забезпечує нормальну функцію ендокринних залоз, у тому числівироблення інсуліну, підтримує статеву і репродуктивну функції. Нормалізуєжировий обмін.

Мідь входить в систему антиоксидантного захисту. Необхідна для нормальноїдіяльності залоз внутрішньої секреції, засвоєння заліза. Бере участь умінералізації кісткової тканини.

Селен входить до складу найважливішіх антиоксидантних ферментів. Єсинергістом вітаміну Е.Завдяки вираженому синергізму інгредієнтів препарат чинить комплекснийефект, захищаючи клітинні мембрани від ушкодження, значно знижуючи ймовірністьрозвитку захворювань, активізуючи імунну систему і сприяючи нормальній роботівсіх систем організму людини. Фармакокінетика. Враховуючи, що препарат має сукупну дію йогоінгредієнтів, які усі разом не можуть бути простежені за допомогою маркерів абобіохімічних тестів, проведення фармакокінетичних досліджень не вважаєтьсяможливим.

Показання до застосування. Для профілактики захворювань, пов’язаних із частимистресовими ситуаціями, несприятливою екологічною обстановкою, підвищенимрадіаційним фоном. Для підвищення опірності організму при схильності дозастудних захворювань, загрозі розвитку грипу та інших повітряно-краплиннихінфекцій. Для зниження тяжкості і частоти ускладнень при серцево-судинних,інфекційних та інших захворюваннях. Як препарат супроводу на фоні тривалоїмедикаментозної або променевої терапії.

Спосіб застосування і дози. Для профілактики захворювань дорослимприймати внутрішньопо 1 таблетці на добу під час їди. Особам, щомешкають у регіонах із несприятливою екологічною обстановкою, рекомендуєтьсякурсовий прийом протягом 3-х місяців із наступною перервою між курсами 1місяць.Як препарат супроводу на фоні медикаментозної абопроменевої терапії, а також у схемах лікування захворювань рекомендуєтьсяприймати по 1 таблетці 2-3 рази на день протягом 10-15 днів з подальшимпереходом на профілактичний прийом, або відповідно до рекомендації лікаря.

Побічна дія. У рекомендованих дозах для препарату Три-Ві ПЛЮС неописана. В осіб, схильних до алергії, можливі алергічні реакції.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого зкомпонентів препарату.

Передозування. Може проявлятися симптомами подразнення слизовихоболонок шлунково-кишкового тракту (нудота, блювання, пронос). Лікуваннясимптоматичне.

Особливості застосування. Необхідно дотримуватисяобережності при призначенні препарату хворим із гострою і хронічною нирковоюнедостатністю, декомпенсовани-ми вадами серця, у гострій фазі інфарктуміокарда. Вагітним приймати не більш однієї таблетки на добу. Не вартопризначати більше 1 таблетки на добу особам із підвищеним згортанням крові,тромбофлебітами, схильністю до тромбозів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можливе сумісне застосування препарату зантибактеріальними, гормональними, нестероїдними протизапальними, цитостатичнимита іншіми лікарськими засобами, а також на фоні гіпербаричної оксигенації,ультрафіолетового опромінювання крові, лазеро- або променевої терапії.

Умови і терміни зберігання. Зберігатипри кімнатній температурі внедоступному для дітей місці. Термін зберігання 3 роки.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z