Загружается, подождите...

Травоген (Travogen)


міжнародна та хімічна назва: ізоконазол;

основні фізико-хімічні властивості: білий, непрозорий крем;

склад: 1 г крему містить 10 мг ізоконазолу нітрату;допоміжні речовини: полісорбат 60,сорбітмоностеарат, спирт цетилстеариловий, масло вазелінове, парафін білийм’який, вода очищена .

Форма випуску. Крем для зовнішнього застосування.

Фармакотерапевтична група. Протигрибковий засіб для місцевогозастосування.Код АТС D01 AC05Фармакологічні властивості.Фармакодинаміка. Ізоконазолу нітратпризначений длялікування грибкових захворювань шкіри, має широкий протимікробний спектр дії.Він ефективно діє на дерматофіти, дріжджі, дріжджоподібні гриби (включаючизбудник різнобарвного лишаю), плісняві гриби, а також на збудника еритразми.Фармакокінетика. Ізоконазол швидко проникає з кремув товщу шкіри. Максимальна концентрація в шкірі досягається вже через 1 годину тапідтримується протягом не менше 7 годин (роговий шар: прибл. 3500 мкг/мл ± 7ммоль/л, епідерміс: прибл. 20 мкг/мл ± 40 мкмоль/л, дерміс: прибл. 3 мкг/мл ± 6мкмоль/л). Зняття рогового шару перед нанесенням призводило до підвищення рівняізоконазолу у шкірі приблизно в 2 рази. Рівень речовини у роговому шарі та вепідермісі перевищував мінімальну концентрацію, що має інгібуючу тапротигрибкову дію на найбільш важливі патогенні мікроорганізми (дерматофіти,плісняві гриби та дріжджі) у декілька разів та досягав ці параметри у дермісі.Ізоконазол не інактивується в шкірі шляхомметаболізму. Системне навантаження через всмоктування через шкіру є низьким.Навіть після видалення рогового шару менше, ніж 1 % нанесеної дози досягавкровообігу великого кола у межах 4 годин після нанесення.Частка, що адсорбується через шкіру, була занадтонизькою, щоб надати можливість дослідити перетворення ізоконазолу нітрату ворганізмі людини.Показання для застосування.Грибкові інфекції на поверхні шкіри, наприклад, грибкові захворювання стоп(мікози стоп), рук, пахова трихофітія, грибкові інфекції у ділянці статевихорганів, еритразма.Спосіб застосування тадози.Травоген наносять 1 раз на добу на уражені ділянкишкіри.Взагалі на грибкові інфекції поширюється умова – проводитимісцеве лікування протягом 2 - 3 тижнів, при інфекціях, які важко піддаютьсялікуванню (перш за все, при ураженні міжпальцевої ділянки), лікування слідпродовжити до 4 тижнів.Термін лікування можна збільшувати.Для уникнення рецидивів після клінічноговиліковування слід продовжити лікування ще упродовж 2 тижнів.

Побічна дія.В окремих випадках можуть спостерігатися локальніявища подразнення шкіри такі, як свербіж, печіння, еритема або утвореннявезикул.Можуть відмічатися алергійні реакції шкіри.Протипоказання.Гіперчутливістьдо діючої речовини або до будь-якої із допоміжних речовин препарату.Передозування. Результатидосліджень на гостру токсичність не вказують на існування будь-якого ризикувиникнення гострої інтоксикації при одноразовому передозуванні (нанесенні кремуна велику поверхню шкіри за умов, що є сприятливими для адсорбції) або приненавмисному пероральному прийманні.

Особливості застосування.Призастосуванні на обличчі слідкувати за тим, щоб Травоген не потрапив в очі.При ураженні міжпальцевих ділянок рук та стопрекомендується між пальцями прокладати марлеві смужки з кремом Травоген.Для уникнення повторної інфекції слід щодня мінятибілизну (махрові мочалки, рушники, спідню білизну (бажано з бавовни) ікип’ятити її.Передумовою успішного лікування кремом Травоген єрегулярне дотримання особистої гігієни. При мікозі стоп міжпальцеву ділянкупісля миття ретельно просушують. Необхідно щодня міняти панчохи або шкарпетки.Вагітність та лактаціяДосвід застосування препаратів, що містятьізоконазол, під час вагітності не виявив жодного ризику тератогенної діїпрепарату.Потрапляння значних кількостей ізоконазолу у груднемолоко є малоймовірним.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.Взаємодія з іншими лікарськими засобами не описана.

Умови та термін зберігання.. Зберігатив в недоступному для дітей місці,при температурі не вище 30ºС. Термін зберігання - 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z