Загружается, подождите...

Траумель с (Traumeels)


основні фізико-хімічні властивості: прозорий, безбарвний розчин, без запаху, солонуватий на смак;

склад: 2,2 мл розчину містять Arnicamontana D2 2,2 мкл, Calendula officinalis D2 2,2 мкл, Chamomilla recutita D32,2 мкл, Symphytum officinale D6 2,2 мкл, Achillea millefolium D3 2,2 мкл,Atropa belladonna D2 2,2 мкл, Aconitum napellus D2 1,32 мкл, Bellis perennis D21,1 мкл, Hypericum perforatum D2 0,66 мкл, Echinacea angustifolia D2 0,55 мкл,Echinacea purpurea D2 0,55 мкл, Hamamelis virginiana D1 0,22 мкл, Mercuriussolubilis Hahnemanni D6 1,1 мг, Hepar sulfuris D6 2,2 мкл;допоміжна речовина: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Форма випуску. Розчин для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група. Комплексний гомеопатичний препарат.

Фармакологічні властивості. За рахунок компонентів, що входять до складупрепарату, він справляє протизапальну, аналгетичну, протиексудативну,імунокоригувальну дію.

Показання для застосування. Травми всіх видів (спортивні,побутові), такі як забиті місця, розтягнення, вивих, гематома, гемартроз,перелом. Запальні, мікротравматичні та дегенеративні процеси опорно-руховогоапарату, такі як тендовагініт, плечолопатковий періартрит, бурсит, артриттазостегнового, колінного суглобів і суглобів стопи та кисті. Запальні процесизубощелепного апарату, такі як періодонтит, гнійний пародонтоз, гінгівіт.Остеохондроз. Аднексит. Простатит, пієлонефрит, уретрит.

Спосіб застосування та дози. Разова доза: дорослим – 1 ампула по 2,2 мл,дітям 1-3 років – від 1/6 до 1/4 об’єму ампули, 3-6 років – від 1/3 до 1/2об’єму ампули, після 6 років – по 1 ампулі. Застосовувати у виглядівнутрішньом’язових, підшкірних, внутрішньошкірних, а за необхідності –внутрішньовенно, внутрішньосуглобово, паравертебрально. Загалом – 1-3 рази натиждень.За необхідності препарат можна приймати перорально: розчинивши разовудозу в 50 мл води, випити протягом доби.Курс лікування – 2-4 тижня.

Побічна дія. В окремих випадках можлива реакція підвищеноїчутливості до компонентів препарату у вигляді місцевої алергічної реакції(почервоніння шкіри).

Протипоказання. Індивідуальна чутливістьдо компонентів препарату.

Передозування. Не відмічалось.

Особливості застосування. Лікар може змінюватитривалість курсу лікування та спосіб застосування (пероральний прийомпрепарату, ін’єкції в акупунктурні точки).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання. Зберігати у місцях, недоступних для дітей, притемпературі не вище 25 оС.Термін зберігання − 5 років.
а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш ю я
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z